گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام
اره بعضی وقتها منم مثل تو میشم یهو اصلا میرم تو فضا !! خیلی بده ادم هی حواسش پرت بشه .
ولی من وقتهایی که کتاب خونه میرفتم خیلی بهتر میخوندم
یعنی کمتر حواسم پرت میشد ولی هرگز نتونستم تو کتاب خونه زیاد بخونم .
یک نکته اینه که هرچیزی در هنگام درس خوندن میتونه حواس رو پرت کنه باید دور باشه از ادم
از مبایل گرفته تا عکس جلو چشم و وسایل اطراف میز مطالعه

راستی بچه ها من رو خلاصه نویسی مشکل دارم .
حسام راه حل بده !!
معمولا اینکار رو میکنم هر بخشی رو میخونم هر صفحه خلاصه هاشو تو یه برگه اونم با چندتا خودکار مینویسم ولی اینطوری وقتم زیاد گرفته میشه و کلا از بحث هم دور میشم .
بنظورتون چیکار کنم ؟
بعدشم اصلا برگه خلاصه نویسی شده رو میخونم تاثیری نداره بنظرم نمیتونم خوب یادبیارم
تصویر کتاب خیلی بهتر تو ذهنم می مونه .
و هم تمرکزم رو کتاب با خلاصه نوشتن بهم میخوره.
حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟

علی جان حتما به این نکاتی که تو خلاصه نویسی میگم توجه کن نتیجه میگیری
خلاصه نویسی برای دروس توصیفی(مثل تئوری و بازاریابی و...) با دروس تحلیلی (مثل ریاضی و پژوهش و آمارو... ) کاملا سبک وسیاق و مدلش فرق میکنه
برای دروس توصیفی خلاصه نویسی هات رو تحت هیچ شرایط نباید روی کاغذ بنویسی! بلکه باید از حاشیه نویسی و برجسته سازی و خط کشی زیر مباحث مهم باشه.
حتما هم باید در مرحله آخر مطالعه شما این مراحل رو انجام بدید چون مطالعه دروس توصیفی مراحلش اینه:
1.مطالعه اجمالی کل فصل (به قول بچه ها روزنامه وار) یا نصف فصل در 3 الی 5 دقیقه
2.مرحله طرح سوال یعنی اینکه شما حداکثر 5 دقیقه فرصت دارید تو ذهنتون نسبت به مطالبی که روزنامه وار خوندید سوال بپرسید مثلا این پاراگراف به پاراگراف قبلی چه ربطی داشت؟؟؟
3.خوندن معمولی یعنی همون خوندنی که شما همیشه میکنید البته خوندنتون باید درست باشه یعنی بدون وسواس! شما حق ندارید در حین مطالعه به خط یا پاراگراف قبل برگردید!
4.توضیح وبیان زبانی آن درس یعنی اینکه فرض کنید شما مطالب رو به صورت کلی با گویشتون برای کسی توضیح میدبد و این کار رو هم بکنید
و مرحله 5 یعنی خلاصه نویسی به شیوه حاشیه نویسی و برجسته سازی و ترجیحا استفاده از نمودارهای درختی برای تثبیت کلیت مطلب
دقت کنید این 5 مرحله شاید به ظاهر شمارو به این فکر بندازه که وقتتونو میگیره اما من بهتون تضمین میدم که اصلا اینطور نیست! این شیوه رو من خودم 2ساله که پیاده میکنم و بسیار هم نتیجه گرفتم
یه مطلب دیگه اینه که شما موقع شروع یک فصل ماژیک شبرنگ به دست نگیرید!!! چون در ابتدا همه ی مطالب به واسطه تازگی ای که واستون دارن رو فکر میکنید برای خلاصه مفید هست و زیرشو خط میکشید!!! پس خلاصه نویسی باید بمونه مرحله آخر
نکته بعد : اگه شک کردید زیر یه مطلب رو خط بکشید یا نه خط نکشید!!
در دروس تحلیلی خلاصه ها روی برگ ترجیحا A4 نوشته بشه و ملاک حجمشم باید اینظور باشه که برای طولانی ترین فصل سخت ترین درس تحلیلیتون حجم خلاصتون نباید بیشتر از یک برگ A4 پشت و رو باشه! (این که میگم a4 واسه اینه که اندازه بزرگتری داره و میتونه در یک نگاه علاوه بر فرمولهای یک سرتیتر از یک فصل امکان مقایسه با فرمولهای سرتیتر دیگر رو هم تو یک نگاه بهتون بده)
نکته بعد! هرگر تست های مهم رو تو کاغذ یا دفتر ننویسید! چه برای دروس توصیفی چه برای دروس تحلیلی تست های مهم باید داخل خود کتاب مارک دار بشند! معمولا تو مباحث دروس رشته مدیریت 1/4 تست ها حداقل باید مارک دار بشند.
پس یادتون نره تحت هیچ شرایطی واسه دروس تحلیلی خلاصه نویسی درون دفتر و کاغذ انجام ندید.
این مطالب رو هم که گفتم حاصل تجربه متخصصین تو این زمینه بوده سعی کنید اجراشون کنید باور کنید بهش عادت کنید تغییر قابل توجهی رو تو خودتون و کیفیت مطالعتون میبینید. بقیه مطالب رو هم تو پست های بعدی به دوستای گلم میگم
سعی کردم تا جایی که میتونم با حوصله و رنگی بنویسم تا از خوندنش خسته نشید امیدوارم راضی باشید:gol::gol::gol:
اوه اوه عجب رنگابارنگی شد!!:biggrin:

آخرین ویرایش:

suC

عضو جدید
سلام عزیزم. مرسی خیلی خوبه! دستتون درد نکنه! حسام که اگه کمکمون نکنه خودم از طرف همه بچه ها خفش میکنم:Ph34r::w13:بخدا من امسال حتما باید قبول شم. قبلا درس نمیخوندم اما الان یه ماهه که دارم میخونم اما نمیدونم چرا اینقدر کند پیش میرم:( خیلی وسواس دارم. باورت میشه دو ساعت تموم تو 1 صفحه گیر میکنم؟؟ همش احساس میکنم خوب یاد نگرفتم و دوباره از اول خط!!! حسام میگه این روش بدترین روش خوندنه باید به تند خوندن عادت کنی.... چون با تند خوندن تمرکزت بیشتر حفظ میشه و ذهنت دیگه این اجازه رو نمیدی که به مسائل حاشیه ای فکر کنه و این حرفا... اما اصلا دست خودم نیست! احساس میکنم از همه ی دنیا عقبم! دیشب با حسام تلفنی حرف زدم حرفاش خیلی آرومم کرد اما الان دوباره...

منم مثل تو بودم اما الان بیخیال شدم. یه دور میخونم و ازش میگذرم، مطمئنا یاد میگیری حالا دوره میکنی میبینی که همش یادته.قرار نیست تشریحی جواب بدی که خط به خط حفظ کنی. از کسی هم عقب نیستی تازه نسبت به خیلیا جلوتر هم هستی

suC

عضو جدید
سلام
اره بعضی وقتها منم مثل تو میشم یهو اصلا میرم تو فضا !! خیلی بده ادم هی حواسش پرت بشه .
ولی من وقتهایی که کتاب خونه میرفتم خیلی بهتر میخوندم
یعنی کمتر حواسم پرت میشد ولی هرگز نتونستم تو کتاب خونه زیاد بخونم .
یک نکته اینه که هرچیزی در هنگام درس خوندن میتونه حواس رو پرت کنه باید دور باشه از ادم
از مبایل گرفته تا عکس جلو چشم و وسایل اطراف میز مطالعه

راستی بچه ها من رو خلاصه نویسی مشکل دارم .
حسام راه حل بده !!
معمولا اینکار رو میکنم هر بخشی رو میخونم هر صفحه خلاصه هاشو تو یه برگه اونم با چندتا خودکار مینویسم ولی اینطوری وقتم زیاد گرفته میشه و کلا از بحث هم دور میشم .
بنظورتون چیکار کنم ؟
بعدشم اصلا برگه خلاصه نویسی شده رو میخونم تاثیری نداره بنظرم نمیتونم خوب یادبیارم
تصویر کتاب خیلی بهتر تو ذهنم می مونه .
و هم تمرکزم رو کتاب با خلاصه نوشتن بهم میخوره.
حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟

منم تصویر کتاب خیلی بهتر تو ذهنم میمونه. شب موقع خواب صفحاتی که خوندم قشنگ میاد جلو چشمم و راحت دورش میکنم. البته گاهی اینجوری میشه:biggrin: خلاصه نویسی هم یه مدت تیوری و اقتصادو خلاصه کردم دیدم زمان بره.من که میدونم تو هر صفحه کجاش مهمه، دیگه چرا زمان بزارم بنویسمش. بخاطر همون دیگه تو کاغذ نمینویسم ما گوشه کتاب با مداد مینویسم یا یه شکل میکشم که تو ذهنم بمونه

suC

عضو جدید
بچه ها وقت داره میره ها
من میگم مشکلاتمون رو بگیم . و واسه برنامه ریزی هم سیستم اقتضایی رو باید پیش بگیریم .
ولی این خیلی خوبه به هم امید میدیما
یعنی اگر شما ها نبودید مخصوصا سونیا و سوسن شاید اصلا هنوز من شروع هم نکرده بودم

خوب بگیم دیگه. پس من چی میگم هی
زود برنامه ریزی کنیم شروع کنیم که یه ماه دیگه کاسه چه کنم دست نگیریم. تازه وقت واسه آزمون و خطا هم نداریم
خدارو شکر که باعث شدیم شما هم استارت درسو بزنی داداشم

suC

عضو جدید
امروز(جمعه) ساعت 3 همه بیاین تا درباره برنامه ریزی صحبت کنیم. یادتون نره ها

hesam_jabbariyan

عضو جدید
منم تصویر کتاب خیلی بهتر تو ذهنم میمونه. شب موقع خواب صفحاتی که خوندم قشنگ میاد جلو چشمم و راحت دورش میکنم. البته گاهی اینجوری میشه:biggrin: خلاصه نویسی هم یه مدت تیوری و اقتصادو خلاصه کردم دیدم زمان بره.من که میدونم تو هر صفحه کجاش مهمه، دیگه چرا زمان بزارم بنویسمش. بخاطر همون دیگه تو کاغذ نمینویسم ما گوشه کتاب با مداد مینویسم یا یه شکل میکشم که تو ذهنم بمونه

آفرین سوسن خانوم دقیقا همین درسته!!!!

سارا 11

عضو جدید
علی جان حتما به این نکاتی که تو خلاصه نویسی میگم توجه کن نتیجه میگیری
خلاصه نویسی برای دروس توصیفی(مثل تئوری و بازاریابی و...) با دروس تحلیلی (مثل ریاضی و پژوهش و آمارو... ) کاملا سبک وسیاق و مدلش فرق میکنه
برای دروس توصیفی خلاصه نویسی هات رو تحت هیچ شرایط نباید روی کاغذ بنویسی! بلکه باید از حاشیه نویسی و برجسته سازی و خط کشی زیر مباحث مهم باشه.
حتما هم باید در مرحله آخر مطالعه شما این مراحل رو انجام بدید چون مطالعه دروس توصیفی مراحلش اینه:
1.مطالعه اجمالی کل فصل (به قول بچه ها روزنامه وار) یا نصف فصل در 3 الی 5 دقیقه
2.مرحله طرح سوال یعنی اینکه شما حداکثر 5 دقیقه فرصت دارید تو ذهنتون نسبت به مطالبی که روزنامه وار خوندید سوال بپرسید مثلا این پاراگراف به پاراگراف قبلی چه ربطی داشت؟؟؟
3.خوندن معمولی یعنی همون خوندنی که شما همیشه میکنید البته خوندنتون باید درست باشه یعنی بدون وسواس! شما حق ندارید در حین مطالعه به خط یا پاراگراف قبل برگردید!
4.توضیح وبیان زبانی آن درس یعنی اینکه فرض کنید شما مطالب رو به صورت کلی با گویشتون برای کسی توضیح میدبد و این کار رو هم بکنید
و مرحله 5 یعنی خلاصه نویسی به شیوه حاشیه نویسی و برجسته سازی و ترجیحا استفاده از نمودارهای درختی برای تثبیت کلیت مطلب
دقت کنید این 5 مرحله شاید به ظاهر شمارو به این فکر بندازه که وقتتونو میگیره اما من بهتون تضمین میدم که اصلا اینطور نیست! این شیوه رو من خودم 2ساله که پیاده میکنم و بسیار هم نتیجه گرفتم
یه مطلب دیگه اینه که شما موقع شروع یک فصل ماژیک شبرنگ به دست نگیرید!!! چون در ابتدا همه ی مطالب به واسطه تازگی ای که واستون دارن رو فکر میکنید برای خلاصه مفید هست و زیرشو خط میکشید!!! پس خلاصه نویسی باید بمونه مرحله آخر
نکته بعد : اگه شک کردید زیر یه مطلب رو خط بکشید یا نه خط نکشید!!
در دروس تحلیلی خلاصه ها روی برگ ترجیحا A4 نوشته بشه و ملاک حجمشم باید اینظور باشه که برای طولانی ترین فصل سخت ترین درس تحلیلیتون حجم خلاصتون نباید بیشتر از یک برگ A4 پشت و رو باشه! (این که میگم a4 واسه اینه که اندازه بزرگتری داره و میتونه در یک نگاه علاوه بر فرمولهای یک سرتیتر از یک فصل امکان مقایسه با فرمولهای سرتیتر دیگر رو هم تو یک نگاه بهتون بده)
نکته بعد! هرگر تست های مهم رو تو کاغذ یا دفتر ننویسید! چه برای دروس توصیفی چه برای دروس تحلیلی تست های مهم باید داخل خود کتاب مارک دار بشند! معمولا تو مباحث دروس رشته مدیریت 1/4 تست ها حداقل باید مارک دار بشند.
پس یادتون نره تحت هیچ شرایطی واسه دروس تحلیلی خلاصه نویسی درون دفتر و کاغذ انجام ندید.
این مطالب رو هم که گفتم حاصل تجربه متخصصین تو این زمینه بوده سعی کنید اجراشون کنید باور کنید بهش عادت کنید تغییر قابل توجهی رو تو خودتون و کیفیت مطالعتون میبینید. بقیه مطالب رو هم تو پست های بعدی به دوستای گلم میگم
سعی کردم تا جایی که میتونم با حوصله و رنگی بنویسم تا از خوندنش خسته نشید امیدوارم راضی باشید:gol::gol::gol:
اوه اوه عجب رنگابارنگی شد!!:biggrin:

حسام جان میییییییرسییییییی که اینقدر وقت گزاشتی و توضیح دادی

سارا 11

عضو جدید
منم مثل تو بودم اما الان بیخیال شدم. یه دور میخونم و ازش میگذرم، مطمئنا یاد میگیری حالا دوره میکنی میبینی که همش یادته.قرار نیست تشریحی جواب بدی که خط به خط حفظ کنی. از کسی هم عقب نیستی تازه نسبت به خیلیا جلوتر هم هستی

درسته عزیزیم. این وسواس پدر منو درآورده! از امروز دییگه میخوام سعی کنم این عدت اعصاب خورد کن و کنار بزارم

suC

عضو جدید
من امروز درسایی که تو هفته تنبلی کردمو تمومشون نکردمو تموم میکنم. انشاالله.....:)

suC

عضو جدید
راستی بچه ها سونیا امشب رفته عروسی نمیتونه بیا. میخواین بزاریم فردا ظهر ساعت 2 که همه باشن؟
دیگه هر کی نیاد.....:neutral::neutral:

سارا 11

عضو جدید
راستی بچه ها سونیا امشب رفته عروسی نمیتونه بیا. میخواین بزاریم فردا ظهر ساعت 2 که همه باشن؟
دیگه هر کی نیاد.....:neutral::neutral:

کاش امروز برناممونو میریختیم:cry: اینجوری که فردا صبحممونم از دست میدیم! لااقل برنامه میزاشتیم واسه فردا 8-7 صبح بیایم تالار برنامه ریزی کنیم! سونیا هم صبح سر کاره راحت اول وقت میتونه بیاد باهم همفکری کنیم! بخدا زمانو خیلی از دست دادیما من نمیخوام ساز منفی بزنم به وقتش آدمیم که به همه روحیه میدم اما الان باید واقع گرا تر باشیم. دیگه 1 ساعت هم واسه ما باید 1 ساعت باشه!

suC

عضو جدید
کاش امروز برناممونو میریختیم:cry: اینجوری که فردا صبحممونم از دست میدیم! لااقل برنامه میزاشتیم واسه فردا 8-7 صبح بیایم تالار برنامه ریزی کنیم! سونیا هم صبح سر کاره راحت اول وقت میتونه بیاد باهم همفکری کنیم! بخدا زمانو خیلی از دست دادیما من نمیخوام ساز منفی بزنم به وقتش آدمیم که به همه روحیه میدم اما الان باید واقع گرا تر باشیم. دیگه 1 ساعت هم واسه ما باید 1 ساعت باشه!

میدونم سارا جون. منم میخواستم امروز قطعی کنیم و فردا شروع کنیم. علی که کار داشت رفت، سونیا هم که عروسیه. میخوای امشب منو تو برنامه بزاریم علی هم که گفته شب میاد، فردا با سونیا مشورت کنیم. واسه من فرق نداره عزیزم. من صبح ساعت 6 بیدارم میتونم بیام. هر طور جمع رای بده.
فعلا 4 نفریم تا بیشتر نشدیم که نظرات بیشتر بشه سریع برنامه قطعی کنیم.

اگه هستین ( سارا و علی) امشب ساعت 10. اگر نه بمونه واسه فردا. من تقریبا ی برنامه واسه خودم ریختم که امیدوارم امیدوارم امیدوارم ایندفعه بهش عمل کنم

سارا 11

عضو جدید
میدونم سارا جون. منم میخواستم امروز قطعی کنیم و فردا شروع کنیم. علی که کار داشت رفت، سونیا هم که عروسیه. میخوای امشب منو تو برنامه بزاریم علی هم که گفته شب میاد، فردا با سونیا مشورت کنیم. واسه من فرق نداره عزیزم. من صبح ساعت 6 بیدارم میتونم بیام. هر طور جمع رای بده.
فعلا 4 نفریم تا بیشتر نشدیم که نظرات بیشتر بشه سریع برنامه قطعی کنیم.

اگه هستین ( سارا و علی) امشب ساعت 10. اگر نه بمونه واسه فردا. من تقریبا ی برنامه واسه خودم ریختم که امیدوارم امیدوارم امیدوارم ایندفعه بهش عمل کنم
سلام خیلی خوبه . همین امشب انجام بدیم بهتره بعد حالا اگه سونیا جون صلاح دید تو بخشیش تغییری بدیم با همفکری و بررسی اینکارو انجام میدیم. الان به حسامم میگم 10 بیاد خلاصه تجربه های اونم خیلی میتونه کمکمون کنه. خدا کنه علی هم بیاد با اطمینان بیشتر انجامش بدیم. سوسن جون 10 که اومدیم با برنامه پیشنهادی تو بحث برنامه ریزی و شروع میکنیم:w10::book:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام خیلی خوبه . همین امشب انجام بدیم بهتره بعد حالا اگه سونیا جون صلاح دید تو بخشیش تغییری بدیم با همفکری و بررسی اینکارو انجام میدیم. الان به حسامم میگم 10 بیاد خلاصه تجربه های اونم خیلی میتونه کمکمون کنه. خدا کنه علی هم بیاد با اطمینان بیشتر انجامش بدیم. سوسن جون 10 که اومدیم با برنامه پیشنهادی تو بحث برنامه ریزی و شروع میکنیم:w10::book:

سلام بچه ها جاتون خالی رفته بودیم ییلاق
باشه ساعت 10 خوبه .
من از فردا باید پادگان هم برم . اینو در نظر بگیرید . امشب با هم یه همفکری میکنیم و برای هرکس با توجه به شرایطش یه برنامه خوب میریزیم .
من باید برای بیشتر بعدظهر برنامه بریزم . اونم زیاد نیست .
صبح 5:30 بیدار میشم برم پادگان . اگر بتونم اونجا یکم بخونم خیلی خوبه .و بعد ظهر هم بتونم 3 ساعت جدا از زبان بخونم که خیلی عالیه .
حالا شب بیشتر حرف میزنیم .

sed ali

کاربر ممتاز
سلام
من اومدم
خیلی خسته هستما
بیاین دیگه .
سوسن ! سارا !

suC

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام به همه [/FONT]
[FONT=&quot]این برنامه منه که مشابهشو علی هم داره[/FONT]
[FONT=&quot]روزهای زوج: مدیریت، پژوهش، ریاضی و آمار[/FONT]
[FONT=&quot]روزهای فرد: بازاریابی، مالی، خرد و کلان[/FONT]
[FONT=&quot]هر روز 1 درس 504، 5 تا نکته زبان عمومی اشراقی و 10 تا لغت زبان عمومی بازم از اشراقی[/FONT]
[FONT=&quot]حالا میمونه بودجه بندیشون. [/FONT]
[FONT=&quot]تو هفته حداقل باید 1 فصل از هر درسو بخونم، اگر بیشتر هم رسیدم که ....[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
نظرتون؟؟؟؟؟؟؟

sed ali

کاربر ممتاز
سلام به همه
این برنامه منه که مشابهشو علی هم داره
روزهای زوج: مدیریت، پژوهش، ریاضی و آمار
روزهای فرد: بازاریابی، مالی، خرد و کلان
هر روز 1 درس 504، 5 تا نکته زبان عمومی اشراقی و 10 تا لغت زبان عمومی بازم از اشراقی
حالا میمونه بودجه بندیشون.
تو هفته حداقل باید 1 فصل از هر درسو بخونم، اگر بیشتر هم رسیدم که ....
نظرتون؟؟؟؟؟؟؟

خب روزی چند ساعت میشه ؟
بعدش الان روزی چند ساعت میخونی ؟ این چند روزه .
پراکندگی درسیت زیاد نیست الان ؟

suC

عضو جدید
سارا کجا موندی پس؟
ساعتت عقبه؟؟؟؟؟؟؟
علی هم که رفت!!!!!!
منم برم؟؟؟؟؟؟؟

sed ali

کاربر ممتاز
خب من میگم صبح سرکار هستم چون قسمت دفتری هستم مخصوصا الان که کارمون کمتر شده میشه یکم مطالعه کرد
میخوام صبح 1:30 انجا بخونم. مخصوصا این چند وقته هم موقع ماموریت هست و خلوت هم میشه .
بعد از ظهر هم به طور متوسط روزی 3 تا 4 ساعت مطالعه کنم .
خب یه چیزی من میگم زوچ فرد کنم به این شکل .
زوج : تئوری - تحقیق
فرد: اقتصاد - امار
میگم وقتی اقتصاد خرد تموم شد میخوام کلان رو شروع کنم و وقتی هم که امار خوندم ریاضی رو شروع کنم . نظرتون چیه ؟
پیش خودم گفتم اگر بتونم توی 2 ماه اکثر درسا رو یه دور بخونم عالیه . حالا اگر 15 روز بیشتر هم شد اشکال نداره . فقط باید تست ها رو بزنم .

راستی من بعدظهر بیام خیلی خسته ام . برسم خونه و نهار بخورم میشه ساعت 3 . حتما یخورده باید بخوابم . یعنی تا 5 خوابیدم .
از 5 تا 7 و از 8 تا 10 تو هر وقت 1.5 ساعت بخونم .
ولی میدونم سخته . یعنی ادم میاد خونه تنبل میشه . بستگی داره شما ها چقدر منو جلو ببرین .
اگر بتونم فعلا اینجوری بخونم خیلی خیلی خوبه ولی فکر کنم صبح 1.5 بخونم بعدظهر هم تنبل هستم 2 ساعت بیشتر نخونم .

sed ali

کاربر ممتاز
حدودا روزی 3 ساعت میخونم
پراکندگی از چه لحاظ منظورته؟
خب نگاه کن هر روز داری 4 تا درس میخونی
از طرفی زبان رو هم زیاد کن میشه 5 تا !! این پراکندگی اذیتت نمیکنه ؟
میگم روزی دو تا سه تا درس باشه بهتره

سارا کجا موندی پس؟
ساعتت عقبه؟؟؟؟؟؟؟
علی هم که رفت!!!!!!
منم برم؟؟؟؟؟؟؟
کجا بری ؟ من که هستم.

suC

عضو جدید

چاره ای نیست خوب!!!
تو نظرت چیه؟ برنامت چطوریه؟

sed ali

کاربر ممتاز
بچه ها منم تا 10 مین دیگه میام

حسام اومدی ببین ما چی گفتیم ! نظرتو بگو .
در مورد خلاصه نویسی حرفت قبول دارم . اینجوری فکر کنم بیشتر نتیجه بگیرم ولی اکثر کتابام قدیمی هستن و کلی توشون نوشته شده مخصوصا کتاب تئوری که از یکی دیگه گرفتم کلی خط خطی شده .
فقط ماژیک میزنم برام قابل تحمل میشه .یه دلم هم میگه برم کتاب نوشو بگیرم که اینقدر اذیتم نکنه تا اخر
راستی کتابم مال پرچ و چند نفر دیگه هست که خلاصه درس و تست هست . من زیاد وقت ندارم و از قبل هم اشنایی دارم (کتاب رضائیان رو خوب خوندم و هر بخشو برا خودم کلی تحلیل مدیریتی میکردم ! واسه همین تو کنکور پارسال بدون خونن 15 زدم ) . نظرت چیه ؟
راستی بین ریاضی و امار فقط امار رو بخونم خوبه ؟ به یکی دو بخش از ریاضی که بیشتر سوال میاد رو بخونم چی ؟ و امار رو هم چون امارم تو صنایع خوب بود کامل بخونم.

sed ali

کاربر ممتاز

چاره ای نیست خوب!!!
تو نظرت چیه؟ برنامت چطوریه؟

خب من برنامه ام رو نوشتم . تو هفته رو به سه قسمت تقسیم کنی چی ؟
شنبه و دوشنبه :
یکشنبه و چهارشنبه:
سه شنبه و پنج شنبه :
اینجوری تمرکزت بهتر نمیشه . هر روز دوتا درس

suC

عضو جدید
منم همه فصلهای ریاضی و آمارو نمیخوام بخونم.
آمار دقیقا نمیدونم چه فصلهایی مهمتره که بخونمشون:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا