سوال در مورد اکسس

fahimeh_n

عضو جدید
خسته نباشین

من توی اکسس یه فیلدی لازم دارم 9 رقمی از نوع nember که 6 رقم اول ثابت باشه و سه رقم بعدی به طور اتوماتیک از یه فیلد دیگه که کاربر توی فرم وارد میکنه برداشته بشه. چطوری اینکار انجام بدم؟

ممنون میشم کمکم کنید

RIG

متخصص C#.net
متوجه سوالت نمیشم میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟ قراره چه کاری انجام بشه ؟

fahimeh_n

عضو جدید
متوجه سوالت نمیشم میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟ قراره چه کاری انجام بشه ؟

من یه کد رهگیری نیاز دارم که 9 رقمی هست که سه رقم اول کد شرکت ، سه رقم بعدی کد اپراتور و سه رقم بعدی کد بسته بندی می باشد

6 رقم ثابت هست ولی سه رقم آخر متغیر هست که اونم کاربر تو فرم وارد میکنه

RIG

متخصص C#.net
خب میدونم . الان تو میخای با زبان برنامه نویسی یک فرم داشته باشی که 3 رقم رو بگیره از تکست باکس و 6 رقم دیگه رو از تکست باکس دیگه و در یک ستون قرار بده ؟ من منظورم این بود که صورت کار چه جوری انجام بشه؟ شرمنده دیر متوجه میشم اگه متوجه شم شاید تونستم کمکتون کنم.

fahimeh_n

عضو جدید
خب میدونم . الان تو میخای با زبان برنامه نویسی یک فرم داشته باشی که 3 رقم رو بگیره از تکست باکس و 6 رقم دیگه رو از تکست باکس دیگه و در یک ستون قرار بده ؟ من منظورم این بود که صورت کار چه جوری انجام بشه؟ شرمنده دیر متوجه میشم اگه متوجه شم شاید تونستم کمکتون کنم.

ممنون بابت کمکتون

یه تکست باکس که 6 رقم اول ثابت باشند و سه رقم بعدی از یه تکست باکس دیگه برداشته بشه که کاربر وارد میکنه

juju junam

عضو جدید
خسته نباشین

من توی اکسس یه فیلدی لازم دارم 9 رقمی از نوع nember که 6 رقم اول ثابت باشه و سه رقم بعدی به طور اتوماتیک از یه فیلد دیگه که کاربر توی فرم وارد میکنه برداشته بشه. چطوری اینکار انجام بدم؟

ممنون میشم کمکم کنید
سلام ، من می خوام تو برنامه spss ورود داده هام فارسی باشن اما تو ویندوز 7 انجام نمیشه باید چکار کنم؟:)

RIG

متخصص C#.net
امیدورام درست باشه کاری که کردم

پیوست ها

• boxdarboxfordb.zip
    60.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

RIG

متخصص C#.net
البته با سی شارپ نوشتم یکم طول کشید واسه همین بود که داشتم می ساختمش . نمیدونم شایدم اونی که میخای نباشهیه نگاه بنداز بگو

RIG

متخصص C#.net
با کد نویسی اکسس زیاد کا نکردم واسه همین متوجه سوالت نمیشم . من برنامه نویسی با یک زبان رو انجام دادم اینو تو بخش پایگاه داده بپرسی به جواب میرسی . ببین اونجا یوزری هست به اسم topcoding ازش بپرسی کمکت میکنه حتما "

fahimeh_n

عضو جدید
با کد نویسی اکسس زیاد کا نکردم واسه همین متوجه سوالت نمیشم . من برنامه نویسی با یک زبان رو انجام دادم اینو تو بخش پایگاه داده بپرسی به جواب میرسی . ببین اونجا یوزری هست به اسم topcoding ازش بپرسی کمکت میکنه حتما "

مرسی از کمکت