هیس!

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک یعنی این...
یه عکس میذاری تموم...
خب که چی...
الان باید چی کار کنیم
:surprised:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک یعنی این...
یه عکس میذاری تموم...
خب که چی...
الان باید چی کار کنیم
:surprised:

سلام دوست عزیز...من یه مدت این قسمت نیومده بودم...اون اولا که میومدم تو یه تایپک کلی عکس برای دیدن میزاشتم ولی بعدا میدیدم که بعضیا تو پستاشون از اون همه تصویر یکی یکی میزارن!!خوب منم گفتم چرا این کارو کنم!!!!!!
البته خودم خوشم نمیاد اینجوری حالا اگه دلخور شدی شرمنده باشه دیگه نمیزارم.;)

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز...من یه مدت این قسمت نیومده بودم...اون اولا که میومدم تو یه تایپک کلی عکس برای دیدن میزاشتم ولی بعدا میدیدم که بعضیا تو پستاشون از اون همه تصویر یکی یکی میزارن!!خوب منم گفتم چرا این کارو کنم!!!!!!
البته خودم خوشم نمیاد اینجوری حالا اگه دلخور شدی شرمنده باشه دیگه نمیزارم.;)
خب من نظر شخصیمُ گفتم دوست عزیز...
آخه یه جوریه... یه عکسی که خیلی معمولیه و در حد پروفایل چه پیامی میخواد برسونه.یا من بیننده با دیدنش چه عکس العملی نشون بدم.....
به هر حال ...
موفق باشی عزیزم

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه
یه چیز باید بزنه عین تاپیک تو
ماه رسول الله در راه است !

شما ناراحتی می تونی بری بیرون نظر ندی

دوست عزیز
اولا تو نه و شما...
ثانیا شما هم اگه نظری در مورد تاپیکم داری میتونی تو تاپیکم پست بذاری..

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من نظر شخصیمُ گفتم دوست عزیز...
آخه یه جوریه... یه عکسی که خیلی معمولیه و در حد پروفایل چه پیامی میخواد برسونه.یا من بیننده با دیدنش چه عکس العملی نشون بدم.....
به هر حال ...
موفق باشی عزیزم

بله حق با شماست..اما بعضی وقتام یچیزایی با دیدن یه عکس ساده ممکن تو ذهن خیلی ها بیاد!
مثلا من خودمو مثال میزنم با دیدن این عکس به یاد فقر و مایه داری افتادم!!اینکه بعضیا چقد پول داشته باشن که حتی حیون خونه شون تو این راحتی باشه ولی در قبالش بعضیا حتی نون شبشونم نداشته باشن!!!

ولی باز از راهنمایت متشکرم:smile:

آخرین ویرایش:

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله حق با شماست..اما بعضی وقتام یچیزایی با دیدن یه عکس ساده ممکن تو ذهن خیلی ها بیاد!
مثلا من خودمو مثال میزنم با دیدن این عکس به یاد فقر و مایع داری افتادم!!اینکه بعضیا چقد پول داشته باشن که حتی حیون خونه شون تو این راحتی باشه ولی در قبالش بعضیا حتی نون شبشونم نداشته باشن!!!

ولی باز از راهنمایت متشکرم:smile:

آره خب ...اینم یه دید...