کلوپ آبیدلان.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی 235؟
یاسین پسرم یه ذره به پست من فک کن زود جواب نده:D

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بامزه من 18ام بودم شماهام خوب اینجا قدمت دارییییییییین هااااااااااا

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
از جون شما مایه گذاشتم؟:razz:
الان سالمید؟ خب خدارو شکر.............

من که نمیدونستم شما سوتی اون حروف خارجکی رو میدید که قبلش برم تحقیق:w05:
Ok، از دفعات بعد.:w42:...

:w27:
نخیر جون نه جوون............جوان...........جوان مردم.........
اره اگه زودتر اذان رو بگن سالم می مونم..........خخخخخخخخ
واااااااااا بخاطر یه سوتی کوچو لو رفتی واسه تحقیق؟؟؟؟؟؟؟بلا بدور..........!!!!!!!!!
اون لینک هر کی گذاشت چی؟؟!!!نه واقعا میخوام بدونم چی؟؟!!!!خو بوگو!!!!
تقصیر منه؟؟؟!!!دوستان جو گیر شدن تقصیر منه؟؟!!نه میخوام بدونم!!!!!!!

آره دیگه همش تقصیر توعه...........من الان عذاب وجدان دارم بیام یه پست بدم........میترسم از محسن بزنم بالا فردا بیاد خفت منو بچسبه بگه باز خوره بازیم گل کرده.....خخخخخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واااااااااا بخاطر یه سوتی کوچو لو رفتی واسه تحقیق؟؟؟؟؟؟؟بلا بدور..........!!!!!!!!!

آره دیگه همش تقصیر توعه...........من الان عذاب وجدان دارم بیام یه پست بدم........میترسم از محسن بزنم بالا فردا بیاد خفت منو بچسبه بگه باز خوره بازیم گل کرده.....خخخخخخ

:surprised:عجبا!!!!!ما اومدیم نیکی کنیم و در دجله بندازیم.... کباب شدیم.............:surprised:!!!!!!!!!!!!!

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا، ببخشید اشتباه خوندم آقای جواان. روزتون قبول جناب مجید خان. شما حدود ده دقیقه زودتر از ما افطار میکنید:w04:

شوخیه همه ی اینا:w16: ولی خداییش سوتیتون همچین طوماری بود واسه خودش:redface:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا، ببخشید اشتباه خوندم آقای جواان. روزتون قبول جناب مجید خان. شما حدود ده دقیقه زودتر از ما افطار میکنید:w04:

شوخیه همه ی اینا:w16: ولی خداییش سوتیتون همچین طوماری بود واسه خودش:redface:
آهان پس سوتی دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟اشتب خوندی؟؟؟؟؟ آخ اخ اخ........خخخخخخخخ
مرسی به همچنین برای شماااااا قبول یاشه سرکار الیه که من نه اسمت رو میدونم نه...........می دونم این بهشت پنهان کجاست که ده دیقه دیر تر از ما افطار میکنید.....؟؟؟؟؟؟؟؟
از نظر من غرب کشور یه بهشت داره اونم فقط شلمچست.........خخخخخخخ
بابا کشتی منوووووووو حالا یه سوتی کوچولو در حد طومار بوده.........گیر دادیااااااا............خخخخخخخخ شوخی چیه؟؟؟؟؟؟ داری منو میککشی بعد میگی شوخیه؟؟؟؟؟؟؟.......خخخخخ
همین دیگه شوخی شوخی داری منو می کشی..........خخخخخخ
:surprised:عجبا!!!!!ما اومدیم نیکی کنیم و در دجله بندازیم.... کباب شدیم.............:surprised:!!!!!!!!!!!!!

می دونی مشکل چیه؟؟؟؟؟؟
قرار بود تو دجله بندازی اشتباهی انداختی تو نظر سنجی........واسه اینه داری کباب می شی........خخخخخخ
البته کباب خوبه ها........همچین دلنشین میشی کباب بشی......خخخخخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته؟؟؟؟؟؟؟
من خودم متولد 13 تیر هستم.........
از من مهمتر امام علی متولد 13 رجبه........
حالا این سعید رو نبین نحسی 13 مهر گرفتش........ ولی منو امام علی کارمون درسته........خخخخخخخخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه اقا 13 نحس نی
من خودم متولد 13 مهرم...ببینید الان چه اعجوبه ای شدم در نظام خلقت
خدایا منو از این قوم ستمکار نگیر
اه!!سلام!
13 رو ولش ....
شما گفته بودین که تو صندلی داغ شرکت نمیکنید ولی http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/467171-نظرسنجی-صندلی-داغ-کلوپ-آبیدلان

طبق این قانون که من نوشتم و همه هم تایید کردن شما هم میتوانید یکی از برندگان بعدی صندلی داغ باشید!!!!!!(چون سوال پرسیدین دیگه!!!!:دی)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
می دونی مشکل چیه؟؟؟؟؟؟
قرار بود تو دجله بندازی اشتباهی انداختی تو نظر سنجی........واسه اینه داری کباب می شی........خخخخخخ
البته کباب خوبه ها........همچین دلنشین میشی کباب بشی......خخخخخخخخ

من الانم دلنشینم!!!!!!!!!!!!:دی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه!!سلام!
13 رو ولش ....
شما گفته بودین که تو صندلی داغ شرکت نمیکنید ولی http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/467171-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%DA%A9%D9%84%D9%88%D9%BE-%D8%A2%D8%A8%DB%8C%D8%AF%D9%84%D8%A7%D9%86

طبق این قانون که من نوشتم و همه هم تایید کردن شما هم میتوانید یکی از برندگان بعدی صندلی داغ باشید!!!!!!(چون سوال پرسیدین دیگه!!!!:دی)

سلام
پناه بر شیطون
بنده عرض کردم در نطقی که داشتم: گفتم خودم شرکت نمیکنم.یعنی نمیشینم رو صندلی...نه اینکه سوال هم هیچوقت نمیپرسم
خداوند شما و بقیه دوستان رو با بنده محشور کنه
یبعنی حالا من رفتارم جزء کاندیداهای صندلی؟؟ ولی من خبر نداشتم.این نامردیه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه!!سلام!
13 رو ولش ....
شما گفته بودین که تو صندلی داغ شرکت نمیکنید ولی http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/467171-نظرسنجی-صندلی-داغ-کلوپ-آبیدلان

منم تایید میکنم.........
ولی خود شما چه شرکت بکنی چه نکنی واسه سری بعد یکی از گزینه ها هستی........:biggrin:
اتفاقا جز هد آف لیستی........

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان پس سوتی دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟اشتب خوندی؟؟؟؟؟ آخ اخ اخ........خخخخخخخخ
مرسی به همچنین برای شماااااا قبول یاشه سرکار الیه که من نه اسمت رو میدونم نه...........می دونم این بهشت پنهان کجاست که ده دیقه دیر تر از ما افطار میکنید.....؟؟؟؟؟؟؟؟
از نظر من غرب کشور یه بهشت داره اونم فقط شلمچست.........خخخخخخخ
بابا کشتی منوووووووو حالا یه سوتی کوچولو در حد طومار بوده.........گیر دادیااااااا............خخخخخخخخ شوخی چیه؟؟؟؟؟؟ داری منو میککشی بعد میگی شوخیه؟؟؟؟؟؟؟.......خخخخخ
همین دیگه شوخی شوخی داری منو می کشی..........خخخخخخ
آره سوتی دادم. تازه این که چیزی نبود اون سوتی که تو عکس گرفتنه داده بودم که بدتر بود... طومار و از لحاظ طول پستتون گفتم، وگرنه چیز خاصی نبود.
و اما بهشت پنهان: "بهشت" بخاطر طبیعت زیبا و دست نخوردش و "پنهان" بخاطر اینکه خیلیا نمیشناسنش.
الان خوابگاهم (رشت). اینجا با تهران حدود ده دقیقه اختلاف اذان داره...
ای واای!! دارم میکشمتون؟ اونم با زبون روزه؟؟ ببخشید، دیگه از سوتی طوماریتون هیچی نمیگم......... به قول خودتون: خخخخخخخخخ:biggrin:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته؟؟؟؟؟؟؟
من خودم متولد 13 تیر هستم.........
از من مهمتر امام علی متولد 13 رجبه........
حالا این سعید رو نبین نحسی 13 مهر گرفتش........ ولی منو امام علی کارمون درسته........خخخخخخخخخ

نه خداییش... خودمم نحسی 13 رو قبول ندارم.....