تولید رزین و سوالی در مورد رزین اکریلیک

ornamental

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
بچه ها کسی اطلاعاتی در مورد تولید انواع رزینها مخصوصا رزین پلی استر داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اگه کتابی در این زمینه هست لطفا راهنمایی بفرمایید

- سوال دومم هم در مورد رزین اکریلیک هست :
مدتی هست که در مورد سنگ های کورین و solid surface دارم تحقیق میکنم و تا حدودی با نحوه تولید این سنگ ها آشنایی پیدا کردم رزینی
که داخل این سنگها استفاه میشه ترکیبی از اکریلیک و پلی استر است یا اینکه تماما از اکریلیک استفاده میشه اما رزین های اکریلیکی که داخل بازار هست
برای صنعت رنگ سازی بیشتر کاربرد داره!! اگه کسی اطلاعاتی در مورد زرینهای بکار برده شده در این سنگها داره یا اینکه اطلاعاتی در مورد فرمول و
محل تهیه ی این رزین داره ممنون میشم کمکم کنید :heart:

هرچی می گردم اطلاعاتی در موردش پیدا نمیکنم ممنون
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ornamental

عضو جدید
یعنی کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!
ای خداااااااااااااااااااا:w06:

یعنی کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!
ای خداااااااااااااااااااا:w06:

دوست عزیز مطلب در مورد این سنگ های مصنوعی خیلی زیاده. باید از کلید-واژه atrificial stone استفاده کنید. چندتا پتنت رو براتون گذاشتم، میتونید مابقی پتنت های مربوط به تولید این ماده رو هم از لینک های زیر پیدا کنید.

http://www.google.com/patents/US7959991?dq=5364672&ei=PpTUT8mbG5K0hAeqsLjDAw

http://www.google.com/patents/US7198833?dq=5364672&ei=PpTUT8mbG5K0hAeqsLjDAw

ornamental

عضو جدید
سلام دوست عزیز میدونم ترکیباتش چی هست فقط نمیدونم رزین اکریلیک رو از کجا باید پیدا کنم
ممنون که پاسخ دادی

pasmatri

عضو جدید
سلام دوست عزیز من معمار هستم اما بیشتر مجسمه میسازم درزمینه سنگهای مصنوعی خیلی کار کردم تقریبا به خواص فیزیکی 90%رسیدم ومجسمه های زیادی رو بااین متریال ساختم برای تبادل دانش کامنت بذار

amirdolu

عضو جدید
رزین های آکریلیک پایه حلال به دو دسته تقسیم بندی میشن .نوع ترموپلاست و نوع ترموست .اینکه با پلی استر آلیاژ شده پس باید نوع ترموست باشه که با هاردنر و کاتالیست مناسب استفاده شده.فکر می کنم از داخل هم قابل تهیه باشه.

شهرزاد.م

عضو جدید
سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی

سلام به همه دوستان عزیز
بچه ها کسی اطلاعاتی در مورد تولید انواع رزینها مخصوصا رزین پلی استر داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اگه کتابی در این زمینه هست لطفا راهنمایی بفرمایید

- سوال دومم هم در مورد رزین اکریلیک هست :
مدتی هست که در مورد سنگ های کورین و solid surface دارم تحقیق میکنم و تا حدودی با نحوه تولید این سنگ ها آشنایی پیدا کردم رزینی
که داخل این سنگها استفاه میشه ترکیبی از اکریلیک و پلی استر است یا اینکه تماما از اکریلیک استفاده میشه اما رزین های اکریلیکی که داخل بازار هست
برای صنعت رنگ سازی بیشتر کاربرد داره!! اگه کسی اطلاعاتی در مورد زرینهای بکار برده شده در این سنگها داره یا اینکه اطلاعاتی در مورد فرمول و
محل تهیه ی این رزین داره ممنون میشم کمکم کنید :heart:

هرچی می گردم اطلاعاتی در موردش پیدا نمیکنم ممنون
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

سلام..من میخوام درباره سنگ مصنوعی پایه رزین تحقیق کنم.ولی هرچی تو اینترنت میگردم بیشتر سایت های تبلیغاتی و فروش پیدا میکنم.ازتون کمک میخوام که چندتا سایت و کتاب درباره روش ساخت و ویژگی هاو ... به من معرفی کنبد.ممنون.