میتینگ بچه های گل حسابداری

beygzadehf

عضو جدید
سلام واقعا درست مي فرمائيد ولي خودمون انتخاب كرديم ونميشه كاريش كرد

نرگس سلیمانی

عضو جدید
هرکس بخواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند
و هر کس نخواهد کاری را انجام دهد ، بهانه اش را . . .
.

روژین 1368

اخراجی موقت
بچه های حسابداری

nazvatan

عضو جدید
آفرین خیلی خوب بود کاش میشد گاهی اوقات ازحال وهوای شهر وشلوغی وکار وکاروکارو پول و نمیدونمچیزایی که همهمیگن خوبه وشک دارن ... همه عمر رومیذاریم دنبالشون بعدش همشو مصروف کنیمعمر بر نمیگرده... من که از تایپیکتون شاد شدم...

nazvatan

عضو جدید
سلام خدمت دوستان... لازم دونستم بگم حسابداری رشته ای بسیار وسیع و شیرینه... من خودم راستش تودانشگاه اصلا خوشماز حسابداری نمیومد ولی الان بعد از چهار سال کار کردن تو زمینه های مختلف میگم حسابداری خیلی خوبه لازمه نسبت به این رشته تو کشورهای مختلف یه کم تحقیق کنیم ومیبینیم نسبت به ایران از شخصیت اجتماعی خیلی زیادی این رشته برخورداره مثلا تو کانادا حسابداری مثل پزشکی تو ایرانه و مدیرهای مالی خوب واقعا پرستیژ و شخصیت بالایی دارند اما تو ایران هرکی نمیتونه درس بخونه میاد حسابداری هرکی رو من میبینم حسابداری خونده اما یه مدیر مالی خوب ندیدم... از ده تا مصاحبه شونده پیش من یک نفر نتونستن جواب بدن که فرق ذخیره با بدهب و اندوخته چیه... به نظر من حسابدار بودن خوبه ولی حسابدار موندن خوب نیست یه حسابدار باید دایم مطالعه کنه تا جلو بره چند تا کار تکراری آدم رو واقعا خسته میکنه... واسه همین فیلد حسابرسی شیرین تره... در کل میخوام بگم حسابداری رشته خیلی خوبه تلاش کنید یه حسابدار واقعی باشید...

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
انه واقعنی:razz: همیشه هماهنگی بچه های حسابداری کمرنگه

فک کنم بی رنگ دقیق تره :cool:

اصلا هماهنگی در واژگان لغت ما معنی نداره