دهه شصتی ها.... دهه هفتادی ها..... ودهه هشتادی ها

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی ما دهه70 این طوریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه

yoosha

عضو جدید
اوایل دهه شصت وضعشون از اواسط تا آخر 60 بهتر بود بیچاره ماها

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قبول دارم این عکسارو.
اون زمان که ما مدرسه میرفتیم باید مانتو بلند و گشاد میپوشیدیم.ناخن ها کوتاه باشه و مقنعه ها بلند اما الان چی...........

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبول دارم این عکسارو.
اون زمان که ما مدرسه میرفتیم باید مانتو بلند و گشاد میپوشیدیم.ناخن ها کوتاه باشه و مقنعه ها بلند اما الان چی...........
ولی آبجی کم کم که میرفتیم کلاس بالاترمانتوهاومقنعه هاکوتاترمیشدا:D
مایادمونه توکلاس اول مسابقه میدادیم کدوممون موهای جلومون بیشتربیرونه والبته بعضی وقتاسرکلاس خسته میشدیم وگرممون میشدکشف حجاب میکردیم فقط توابتداییا:D

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی آبجی کم کم که میرفتیم کلاس بالاترمانتوهاومقنعه هاکوتاترمیشدا:D
مایادمونه توکلاس اول مسابقه میدادیم کدوممون موهای جلومون بیشتربیرونه والبته بعضی وقتاسرکلاس خسته میشدیم وگرممون میشدکشف حجاب میکردیم فقط توابتداییا:D

بله صد البته سر کلاس که حجابی وجود نداشت حتی تو دبیرستان ولی صبح ها که میرفتیم مدرسه اول ناظم محترم صورت و لباس را بررسی میفرمودن.:D

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمونه عوض شده درست ..اما تربیت ها داره خراب میشه قابل توجه جوون های عزیز ..آزادی همیشه خوب نیس ..این عکس دهه هفتاد واقعا یعنی چی آخه ..
ما که اون جوری بودیم این شدیم اینا میخوان چی بشن دیگه ..

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله صد البته سر کلاس که حجابی وجود نداشت حتی تو دبیرستان ولی صبح ها که میرفتیم مدرسه اول ناظم محترم صورت و لباس را بررسی میفرمودن.:D

ینی ناظم داشتیمامثه...میترسیدیم ازش ازبس که جدبه داشتن اماناظمای این دوره زمونه که بدردنمیخورن نه کمربندشون براس نه حنجره دارن واسه ترسوندن ماسرصف ازترس میلرزیدیم ..والاو:D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

زمونه عوض شده درست ..اما تربیت ها داره خراب میشه قابل توجه جوون های عزیز ..آزادی همیشه خوب نیس ..این عکس دهه هفتاد واقعا یعنی چی آخه ..
ما که اون جوری بودیم این شدیم اینا میخوان چی بشن دیگه ..

آبجی دهه هفتادیای عزیزمشاهده نموده دارن ظرف میشورن شمابدل نگیر:D

• Like
واکنش ها: etnn

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ینی ناظم داشتیمامثه...میترسیدیم ازش ازبس که جدبه داشتن اماناظمای این دوره زمونه که بدردنمیخورن نه کمربندشون براس نه حنجره دارن واسه ترسوندن ماسرصف ازترس میلرزیدیم ..والاو:D

تازشم اردو که میخواستن ببرنمون چند جا تو اصفهان بود البته هنوزم هست که فقط اونجا میبردن دیگه تا بهمون میگفتن اردو همه ترجیح میدادن بشینن سر کلاس درس گوش کنن به جا اینکه برن اردو.الان چی دانش آموزا رو قشم هم میبرن...:D