سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ی سیستم ویندوز xpدارم که stand by غیر فعال هست..!!!خودم فک میکنم درایور مانتیور درست نصب نشده..یا مشکل از گرافیکش..(دلیل اینک میگم مشکل از گرافیکشه واسه اینه که مرورگم که صفحاتو باز میکنه واسه بالا و پایین کردن صفحات ،نمایش صفحه رو ی حالتی می لرزونه اول فک کردم از مرورگر مرورگرو عوض کردم درس نشد..موقعیم وارد فایل میخام بشم گاهی همینجور صفحه حالت لرزش داره)

میخاستم هم نظرتون رو درباره غیرفعال بودن stand by بدونم هم این مشکل لرزش صفحه!!..اینکه بگین راه حل چیه؟؟

اگرم قراره درایور مانتیور رو نصب کنم راهشو بهم بگین بلد نیسم!!

با تشکر

setare11

عضو جدید
سلام دوستان من یک مشکلی برام پیش اومده که .اقعا مسخره هست اما بهرحال برام سوال شده و خواهش میکنم کمکم کنید
من گزارش پروژه پایانی ام رو در word2007 آماده کرده بودم و شماره گذاری صفحات هم انجام داده بودم (با توجه به اینکه میخواستم چند صفحه میانی گزارشم شماره نداشته باشه از page breaks استفاده کردم) دیروز چند تا عکس به گزارشم اضافه کردم و شماره صفحاتم به هم خورد یعنی بعضی صفحات رو که شماره میدم براشون شماره صفحه درج نمیشه و گاهی دو تا به شماره صفحه قبلی اضافه شده و شماره صفحه بعدی شده لطفا کمکم کنید...............................عاجز شدم هر کار میکنم حتی شماره صفحات remove نمیشه .
اگر شما راحی سراغ دارید لطفا کمکم کنید ممنون میشم.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
PHP:
دوستان من میخوام sql 2012 نصب کنم روی ویندوز8
تو خود سایت مایکروسافت خوندم که باید فریم ورک به آخرین نسخه آپدیت شه بعد sql نصب شه اینجوری مشکلی پیش نمیاد
کسی نصب کرده؟ مشکلی داشته یا نه؟

من مشکلی نداشتم اما باید اجازه بدید sql با همه coponent ها نصب بشه
سلام

ی سیستم ویندوز xpدارم که stand by غیر فعال هست..!!!خودم فک میکنم درایور مانتیور درست نصب نشده..یا مشکل از گرافیکش..(دلیل اینک میگم مشکل از گرافیکشه واسه اینه که مرورگم که صفحاتو باز میکنه واسه بالا و پایین کردن صفحات ،نمایش صفحه رو ی حالتی می لرزونه اول فک کردم از مرورگر مرورگرو عوض کردم درس نشد..موقعیم وارد فایل میخام بشم گاهی همینجور صفحه حالت لرزش داره)

میخاستم هم نظرتون رو درباره غیرفعال بودن stand by بدونم هم این مشکل لرزش صفحه!!..اینکه بگین راه حل چیه؟؟

اگرم قراره درایور مانتیور رو نصب کنم راهشو بهم بگین بلد نیسم!!

با تشکر
شما باید گرافیکش رو نصب کنید فعال میشه

سلام دوستان من یک مشکلی برام پیش اومده که .اقعا مسخره هست اما بهرحال برام سوال شده و خواهش میکنم کمکم کنید
من گزارش پروژه پایانی ام رو در word2007 آماده کرده بودم و شماره گذاری صفحات هم انجام داده بودم (با توجه به اینکه میخواستم چند صفحه میانی گزارشم شماره نداشته باشه از page breaks استفاده کردم) دیروز چند تا عکس به گزارشم اضافه کردم و شماره صفحاتم به هم خورد یعنی بعضی صفحات رو که شماره میدم براشون شماره صفحه درج نمیشه و گاهی دو تا به شماره صفحه قبلی اضافه شده و شماره صفحه بعدی شده لطفا کمکم کنید...............................عاجز شدم هر کار میکنم حتی شماره صفحات remove نمیشه .
اگر شما راحی سراغ دارید لطفا کمکم کنید ممنون میشم.
اینکار رو انجام بدید
ايجاد سكشن جديد از طريق سربرگ Page layout و دكمه Break‌ و گزينه Next Page
كليك در سكشن اول و وارد كردن شماره صفحه به هر صورت خاص
كليك در سكشن بعدي و دابل كليك در قسمت شماره صفحه جهت فعال شدن Header and footer
غيرفعال كردن گزينه Link to previous از طريق نوار ابزار Header and footer و دكمه مربوطه
انتخاب حالت شماره گذاري جديد از دكمه Page number و گزينه remove page number همان نوارابزار

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
یه سوالی واسم پیش اومد
واس اجرای سیف مد تو ویندوز8 باید سیدی ویندوز داخل دستگاه باشه؟؟

میتوانید این راه ها رو انتخاب کنید :
رفتن به msconfig و از اونجا نوع بوت رو حالت امن انتخاب کنید
یا وقتی در شروع ویندوز هستید کلید Shift رو نگه دارید شما در پنجره با گزینه هایی برای عیب یابی سیستم شما است که از آن شما می توانید انتخاب کنید به بوت شدن در حالت Safe Mode می رسند.

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان چجوری گوگل رو در این مرورگر پیش فرض قرار دهم؟؟؟؟؟با تشکر فراوان

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
دوستان چجوری گوگل رو در این مرورگر پیش فرض قرار دهم؟؟؟؟؟با تشکر فراوان

هر مرورگر پیش فرضی که داری از طریق
control panel>>internet option >>to create home page tabs type each adress on its own line
میتونید آدرس home page را google قرار بدین

am12345

عضو جدید
یه سوال

سلام
من یه دوربین دیجیتال دارم که هم عکس برداری میکنه هم فیلم برداری

چطور می تونم این دوربین را به عنوان وب کم ازش استفاده کنم

البته اینکه چطور می تونم مستقیم به کامپیوتر وصل بشه ( بدون استفاده از کارت تی وی )

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال

سلام

البته اینکه چطور می تونم مستقیم به کامپیوتر وصل بشه ( بدون استفاده از کارت تی وی )

ببینید این لینک بدردتون میخوره

http://www.ojobeh.com/index.php/تبدیل-دوربین-دیجیتال-به-وب-کم

میتونین از نرم افزار ایجاد وبکم مجازیم استفاده کنین..

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ...
من میخوام واسه وایرلس مودمم پسورد بزارم میشه یکی راهنماییم کنه؟؟:(

masoodxl

عضو جدید
سلام
من از ورژن 11 یاهو مسنجر استفاده میکنم
در حین کار باهاش همش گیر میکنه و موس حالت ساعت شنی به خودش دست میده!!!
لطفآ راهنمایی بفرمایید.با تشکر

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ...
من میخوام واسه وایرلس مودمم پسورد بزارم میشه یکی راهنماییم کنه؟؟:(
سلام

به تنظیمات مودم
وارد شوید. از طریق وارد کردن این اعداد در آدرس بار ( مثلا به جای وارد کردن اسم سایت ) 192.168.1.1
یک پنجره باز میشه که از شما نام کاربری و رمز عبور میخواد ، اگر تنظیمات مودمتون به صورت پیشفرض هست در هر دو کادر عبارت admin رو وارد کنید.

با باز شدن پنجره به قسمت تنظیمات Wireless برید و به دنبال منوی Security باشید.
وقتی پیدا کردید دنبال گزینه ای به عنوانی شبیه
WPA-PSK/WPA2-PSK باشید و با فعال کردن این گزینه در کادر Network Key میتونید رمز جدید رو وارد کنید. بعد از ذخیره ی تنظیمات و راه اندازی مجدد مودم رمز شما فعال خواهد شد.

اگر با انجام دادن این موارد مشکلتون حل نشد، مدل و برند مودمتون رو ذکر کنید.

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال

سلام

هیچ وقت دوربینت را به pc و بعد هم به اینترنت وصل نکن... چون امکان بالا پایین شدن ورژن برنامه های دوربینت زیاده و اون موقع خرج چندتا وب کم میافته گردنت!
یه وب کم بخر جون دوربینتم نجات بده!:smile:

saleh-sinava

عضو جدید
هیشکی جواب سوالم رو نمیدونست....هههههههههههییییییییییییییییییییییییییییییی خداااااااااااااااا
چجوری تو ویندوز 8 وبکم رو فعال یا غیر فعال بکنیم؟ تنظیمات؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام.
غیر منطقی به نظر میاد. من نشنیدم اینطور چیزی. اینجا رو هم مطالعه کنید.
من قبلا وارد سیف مدش شدم ولی جدیدا هرکاری میکنم بدون سی دی که نمیشه هیچ، با سی دی هم یکم ارور میده!!
سلام
سایت باشگاه فقط با فیلچر شکن باز میشه بدون اون نه ، چیکار کنم ؟
تنظیمات پراکسی مرورگرتو درست کن

8828049

عضو جدید
سلام مهندسای کامپیوتر عزیز
یکی از دوستان من قراره برای مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنه می خواستم بدونم هر ترم اگر تقریبا 17 -18 واحد برداره در کل با شهریه ثابت ترمی چند تومن براش در می یاد
اگه کسی از این قضیه خبرداره کمکم کنه
واقعا ممنون:):)
راستی منظورم واسه کارشناسی هستش

ALI 7135

کاربر بیش فعال
22.jpg

مهندسین این ارور چیه؟؟
سیستم و تازه عوض کردم
بازی pes رو نصب کردم
کامل اااا بعد موقع اجرا این ارور و می ده
لطفا راهنمایی کنید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 163329

مهندسین این ارور چیه؟؟
سیستم و تازه عوض کردم
بازی pes رو نصب کردم
کامل اااا بعد موقع اجرا این ارور و می ده
لطفا راهنمایی کنید
directx رو سیستمت نصبه؟
این فایل رو دانلود کن و تو مسیر بازی کپی کن
http://www.tarfandestan.com/forum/attachments/126816d1359441261-d3dx9_30.zip

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام مهندسای کامپیوتر عزیز
یکی از دوستان من قراره برای مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنه می خواستم بدونم هر ترم اگر تقریبا 17 -18 واحد برداره در کل با شهریه ثابت ترمی چند تومن براش در می یاد
اگه کسی از این قضیه خبرداره کمکم کنه
واقعا ممنون:):)
راستی منظورم واسه کارشناسی هستش
سلام
یه دانشگاه مث آزاد کاشان اگه قبول شه حدود 400 و اندی باید ثابت بده و شهریه متغیرش هم بین 300 الی 400 نرمالش هزینه داره. تقریبا ترمی 800 بدون خوابگاه و رففت و آمد و این صحبتا

maryam.raz

عضو جدید
دوستان کسی xampp نصب کرده روی ویندوز 8؟
من نسخه 7 نصب کردم دیروز با کلی بدبختی درست شد
الان باز بهم ریخته:redface: دیگه رفته رو اعصابم!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
تو تالار سخت افزار کسی جوابمو نداد
بروبچ یه سوال فنی دارم!! لطفا تفاوت cpu های quad core با core i یا dual core خیلی مجلسی واسم بگین چیه. برای مثال مشتری که قصد خرید داره و قیمت براش مهم نیس یا مدل خاصی مد نظر نداره، کدوم یک از این cpuها حالا با توجه به کاری که میکنه مناسبتره عایا؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
تو تالار سخت افزار کسی جوابمو نداد
بروبچ یه سوال فنی دارم!! لطفا تفاوت cpu های quad core با core i یا dual core خیلی مجلسی واسم بگین چیه. برای مثال مشتری که قصد خرید داره و قیمت براش مهم نیس یا مدل خاصی مد نظر نداره، کدوم یک از این cpuها حالا با توجه به کاری که میکنه مناسبتره عایا؟؟

سلام
اتفاقا برا منم سوال بود.
اینجا یه سری بزن
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=187297

ali_s.t

عضو جدید
نیاز به اطلاعات در موردتبدیل ide به sata و usb مزایا و مشکلات

نیاز به اطلاعات در موردتبدیل ide به sata و usb مزایا و مشکلات

سلام به دوستان کامپیوتری!!!
یه سوال دارم. خلاصش اینکه، یک کیس قدیمی(با پورت ide pci)دارم که هاردش سوخته و افتاده کنار بی استفاده، و یک لپ تاپ هم دارم.
مقایسه کردم دیدم قیمت هارد اینترنال خیلی ارزون تر از اکسترناله. با خودم گفتم یک هارد 2 ترا اینترنال بگیرم، با تبدیل ide به sata و usb. اینجوری هم اون کیس قدیمیم راه می افته هم یک هارد دارم که لپ تاپم پر و سنگین نباشه.ولی یک گشتی که زدم تو اینترنت دیدم بعضی ها میگن این کار یک سری مشکلاتی داره.
حالا از دوستان خواهش میکنم هر کس اطلاعاتی در این مورد داره داهنماییم کنه.
از لطفتون یک دنیا ممنون

بالا