دانشگاه صنعتی شهدای هویزه...

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واقعا شب توپی بود حال کردم دمتون جیییییییز...دنیا و بکس دانشگاه خودمون....:thumbsup2:

فقط انقد حرف از مهسا زدین شب خواب دیدم بر گشته .!!...:D
خانم رادان رو میگی؟!!!
منم حس میکم برگشته :یییی
راستی شنیدم ما رفتیم شما باز موندین ساحلی آرههههههههههههه؟؟؟؟؟‍!!!!!!!!!:mad:
تهنا تهنا؟!!!:cry:
نه باو...
تکذیب میکنیم...
البته موندیم آشغالایی که ریختیم رو جمع کنیم :یییییی
یه ذره ..اندازه مورچه هم حال کردیم:ییییی

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم رادان رو میگی؟!!!
منم حس میکم برگشته :یییی

نه باو...
تکذیب میکنیم...
البته موندیم آشغالایی که ریختیم رو جمع کنیم :یییییی
یه ذره ..اندازه مورچه هم حال کردیم:ییییی

ای خداااااااااااااااا!!:D
از دست تو!!
رادفر بابا!!
رادان بهرامهههههههه!!:biggrin:

خو اشکال نداره بخشیدمتون..فقط دیگه تکرار نشه....

چه خبرا؟؟!!
تو نرفتی همایش؟؟

کاوه و سعید رفتن...

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خداااااااااااااااا!!:D
از دست تو!!
رادفر بابا!!
رادان بهرامهههههههه!!:biggrin:

خو اشکال نداره بخشیدمتون..فقط دیگه تکرار نشه....

چه خبرا؟؟!!
تو نرفتی همایش؟؟

کاوه و سعید رفتن...
بابا من اینطوری مونده تو ذهنم :ییییی
نه نرفتم متاسفانه...
هفته ی بعد امتحان مدار داریم...
داغونیم به خدا
دارم مثل بوق میخونم :D
تو چه کارا میکنی؟!

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا من اینطوری مونده تو ذهنم :ییییی
نه نرفتم متاسفانه...
هفته ی بعد امتحان مدار داریم...
داغونیم به خدا
دارم مثل بوق میخونم :D
تو چه کارا میکنی؟!

منم مثه بوق میخونم..این هفته مغناطیس دارم ...11آذر مدار........:confused:

بخون بخون...
آفرین..:)

سلام.امروز رفتیم سوسنگرد متوجه شدیم سیل شهرو برداشته.دانشگاه آزاد رو آب گرفته بود واسه همین تعطیلش کردن.واسه اولین بار نیاز به قایقو تو زندگیم حس کردم.حس باحالی بود.آخرش نیم ساعت دیر رسیدیم سر کلاس.دم استاد دینامیک گرم.ایستاده بود تا ما بیایم.کارش درسته.آدم پایه ایه.آدم دوس داره بره سر کلاسش درس یاد بگیره از بسکه آدم توپیه.با همه بچه ها هم رفیق شده.میگه میخوام یا امتحان پایان ترم یا میان ترمو بذارم پنجشنبه که بعد امتحان فوتبال بزنیم.:D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.امروز رفتیم سوسنگرد متوجه شدیم سیل شهرو برداشته.دانشگاه آزاد رو آب گرفته بود واسه همین تعطیلش کردن.واسه اولین بار نیاز به قایقو تو زندگیم حس کردم.حس باحالی بود.آخرش نیم ساعت دیر رسیدیم سر کلاس.دم استاد دینامیک گرم.ایستاده بود تا ما بیایم.کارش درسته.آدم پایه ایه.آدم دوس داره بره سر کلاسش درس یاد بگیره از بسکه آدم توپیه.با همه بچه ها هم رفیق شده.میگه میخوام یا امتحان پایان ترم یا میان ترمو بذارم پنجشنبه که بعد امتحان فوتبال بزنیم.:D
خوش به حالتون..........

ousta mozhde

عضو جدید
چه استاد جیگری ای کاش منم بودم :(

ousta mozhde

عضو جدید
یه چی واستون تعریف کنم آسمانی
4شنبه هفته ی پیش استاد شیشه ساز (استاد دینامیک) حالش خیلی بد بود هم سکشن 8-10 و هم 10-12 رو تشکیل داد اما نیم ساعت آخر هر 2سکشن و میرفت بعدا اینقدر حالش بد شد که با اورژانس بردنش میدونید چی شده بود؟؟؟؟
استاد سکته کرده بود میدونستم اما به خاطر اینکه کلاس رو تشکیل بده نرفته بود :cry:
بعد از اون دوشنبه هم اومد سر کلاس باز هم حالش بد بود ما بهش گفتیم استاد کلاسو تعطیل کن بعدا فوق العاده میایم اما راضی نشد میگفت شما عقبید من دلم به حال شما میسوزه تازه معذرت خواهی هم کرد که ببخشید من بلند نمیشم که خوب بهتون توضیح بدم :(
در اینجاست که ما شرمونده میشیم و تصمیم میگیریم که درس بخونیم اما همش واسه یه هفته جواب میده

عضو جدید
کاربر ممتاز
4شنبه هفته ی پیش استاد شیشه ساز (استاد دینامیک) حالش خیلی بد بود هم سکشن 8-10 و هم 10-12 رو تشکیل داد اما نیم ساعت آخر هر 2سکشن و میرفت بعدا اینقدر حالش بد شد که با اورژانس بردنش میدونید چی شده بود؟؟؟؟
استاد سکته کرده بود میدونستم اما به خاطر اینکه کلاس رو تشکیل بده نرفته بود :cry:
بعد از اون دوشنبه هم اومد سر کلاس باز هم حالش بد بود ما بهش گفتیم استاد کلاسو تعطیل کن بعدا فوق العاده میایم اما راضی نشد میگفت شما عقبید من دلم به حال شما میسوزه تازه معذرت خواهی هم کرد که ببخشید من بلند نمیشم که خوب بهتون توضیح بدم :(
در اینجاست که ما شرمونده میشیم و تصمیم میگیریم که درس بخونیم اما همش واسه یه هفته جواب میده

واقعا؟!!
آخی :cry:
په چرا برام نگفتی؟!!
ناراحت شدم...:(
درس بخون ...درس بخون..:)

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا شماها تا کی باید شرمنده بشین؟!:D
هان؟!
لااقل یه ماه درس بخونین که دوباره سکته نکنه بدبخت :d

ousta mozhde

عضو جدید
سلاااااااااااااام به همه بچه های گل
اینجا کع مرکز استان و یکی از کلان شهرها امروز غرق در آب بود و من 20 دقیقه دیر رسیدم فکر کنم سوسنگرد الان دیگه رفته زیر آب و قایق لازمید

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااام به همه بچه های گل
اینجا کع مرکز استان و یکی از کلان شهرها امروز غرق در آب بود و من 20 دقیقه دیر رسیدم فکر کنم سوسنگرد الان دیگه رفته زیر آب و قایق لازمید
ما که این هفته نمیریم دانشگاه..
ولی خبر رسیده که داغان بشده ...اصن یه وضی

بابا خوشبحال ما...
ما لااقل close book خراب میکنیم...حالش بیشتره :D
واسه ما که اصلا فرقی نمیکنه...چه کتاب باز باشه چه بسته,چه خراب کنیم چه گل بکاریم,در هر صورت بعدش میگیم میخندیم...عجب دانشجوهای باحالی هستیم ما.