بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چقدر زدین به سر وکله هم تو این تایپیک:biggrin: کلید سوالات رو من گذاشتم تو یه تایپیک خیلی وقته برید حال کنید البته جز زبان ودرک رو زبان چون خیلی مزخرف بود اما درک رو وقت نکردم و اونم این 2 روز اخیر میزارم
اینم تایپیک http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/463128-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-92-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3
در ضمن دوستانی که میگن ملات گچ وآهک واسه مناطق 60% رطوبته تا حالا کار ساخت وساز نکردین وگپرنه باید بدونید این ملات تو هر منطقه ای از رطوبت ترک خورده وباعث ریزش میشه مگر اینکه کاه بهش اضافه بشه. وقتی گچ با یک ملات باشه جز مناطق خشک جایی دیگه نمیشه استفاده کرد.
در مورد بتن ریزی اگر درجه زیر 5 باشد ناظر اجازه بتن ریزی نمیده مگر اینکه از پتو حرارتی استفاده کنی. سد یخبندان هم واقعا عجیبه دارید میگید نمیخواد اگر منطقه ای کثیف ویا یخ باشد عایق رطوبتی ریخته نمیشه پس سد یخبندان منظورش منطقه ای که از زیر باعث یخ زدن عایق وشکستنش نشه پس گزینه درست گرما هست چرا؟ چون شعله آتش خودش گرما داره دیگه چه نیازی به 2 گزینه گرمایی است؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به فعالیت کاربران کاربری ها احتمالا این گزینه صحیح تر از بقیه است
دوستان اشتباه کردین زده حداقل فضای ممکن یعنی جایی که کمترین نیاز رو داره واسه تهویه نه بیشترین که میشه رختشوی خانه. یک سوال هم همینطوری سال 91 دادند که همه همین اشتباه رو کردند اما آخر سر فهمیدند باید کمترین رو انتخاب میکردن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نزدم ولی گفتن گزینه 3 درسته
این سوال هم غلط جواب دادین بابا مه ساختما ن سازی نرفتین شما دوستان معمار؟ جلوگیری از سر ریز شدن فاضلابه که اون رو تا پشت بام میبرن وسرش رو هم خم میکنند گزینه یک درسته عزیزانم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
41 ) 1
42) 3
43)-
44)4
45)1
46)2
47)1
48)-
49)3
50)4
دوست عزیز از کی تا حالا انتونی گائودی شده مخالف آرت نووا؟؟؟ در جواب سوال 50 ات. بعدش مکتب باهاوس تو قرن 19 نبود قرن 20 بود درجواب سوال 49. در سوال 45 هم گنبد بر روی 3 گوش ماله ایرانی ها نیست

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که میگم رو ازشون مطمئن شدم و با منابع چک کردم...
22) گزینه ی 1 درسته که دوستمون بالاتر توضیحش رو دادن
25) 12/2 میلیمتر...بردارم که تو کار اجرایی و اینو میدونست...تو مقررات ها هست گویا
26) دوبرابر ضخامت دیوار
32) حذف لجن...چون این کار باعث میشه برای فاضلاب های جدید باکتری برای تصفیه موجود باشه
44) سرپوشیده نبودن و محدود بودن
52) میرزا مهدی خان شقاقی
53) نادرخلیلی
57) گزینه ی 2....آمورف معنیش میشه بی شکل
59) پیتر آیزمن...اشاره به شعار اکنونیت داره
64) نقاله...تو منابع ترسیم فنی هنرستان نگاه کردم...از وسایل نقشه کشی فقط نقاله نبود
65) 60 درجه میشه که اونم تو کتب هنرستانی ها هست
66)گزینه ی 2....1/20 تو سال های گذشته هم بوده
67)احتمالا گزینه ی 3...چون سرچ کردم و تو منابع گفته 30 درصد بنا...و یه جا هم گفته به ازای هر 50 متر مربع یک پارکینگ لازم است که نزدکیترین گزینه میشه 750

حالا اگه بقیه رو هم مطمئن شدم میزارم.
از کجا مطمئنی یه سری جواب هات اصلا با واقعت جو نیست. 2 برابر ضخامت؟؟؟؟ ساختمان فرو ریخت که:biggrin: حذف لجن جزیی از مراحل اولیه است اما گند زدایی از مراحل انتهایی است. موفق باشید. راستی نقاله هم غلطه اشل میشه اما مابقیه جواب هات درسته

sahel_00743

عضو جدید
از کجا مطمئن بودم که خب مشخصه رفتم سرچ کردم...اینکه با واقعیت جور هست یا نیست هم جوابا بیاد معلوم میشه...ولی صادقانه اصلا یادم نیست سوالا چی بوده که الان بخوام دفاع و بحث کنم...
ولی حذف لجن رو مطمئنم درست گفتم...حذف لجن از مراحل پایانیه نه ابتدایی...لجن روی فاصلب تجمع نمیکنه...ته نشین میشه...!!
نقاله و اشل هم که زیاد بحث شد...من میگم نقاله...تو بگو اشل...آزاد میگه اونی که من میگم...
تو هم موفق باشی...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا مطمئن بودم که خب مشخصه رفتم سرچ کردم...اینکه با واقعیت جور هست یا نیست هم جوابا بیاد معلوم میشه...ولی صادقانه اصلا یادم نیست سوالا چی بوده که الان بخوام دفاع و بحث کنم...
ولی حذف لجن رو مطمئنم درست گفتم...حذف لجن از مراحل پایانیه نه ابتدایی...لجن روی فاصلب تجمع نمیکنه...ته نشین میشه...!!
نقاله و اشل هم که زیاد بحث شد...من میگم نقاله...تو بگو اشل...آزاد میگه اونی که من میگم...
تو هم موفق باشی...
من سوالاتی که ایراد گرفتم واسه این بود که تو کار اجرام و مطمئنم ازش زیرا هر روز دارم این کارها رو میکنم ودرگیرشم. تو بحث تصفیه هم کاملا مشخصه که ابتدا باید مواد بزرگ و لجن گرفته شه سپس که عاری از هرگونه مواد شد باید گند زدایی بشه یعنی مرحله کلر زنی. متاسافنه آزاد میگه اشل چون چند سال پیش همین سوال رو داده بود

sahel_00743

عضو جدید
من سوالاتی که ایراد گرفتم واسه این بود که تو کار اجرام و مطمئنم ازش زیرا هر روز دارم این کارها رو میکنم ودرگیرشم. تو بحث تصفیه هم کاملا مشخصه که ابتدا باید مواد بزرگ و لجن گرفته شه سپس که عاری از هرگونه مواد شد باید گند زدایی بشه یعنی مرحله کلر زنی. متاسافنه آزاد میگه اشل چون چند سال پیش همین سوال رو داده بود

چی بگم...والا تا جایی که میدونم من اینو از توی کتاب چک کردم...حالا اگه تو اجرا جور دیگه ست...من خبر ندارم...ولی مصرانه میگم جواب من درسته...چون دلیلشم اینه لجن کف باکرتی هایی داره که باعث تصفیه فاضلاب جدید میشه...تو اون کتاب که اینو نوشته بود...کتاب کنکورهای سراسری عصر کنکاش...سال و صفحه اش رو نپرس که به جون خودم یادم نیست...
ایراد گرفتن اصلا ایرادی نداره...مثل دفاع کردن...:)
اون سال نوع سوال و نوع گزینه ها فرق میکرد...خیلی تابلو مشخص بود که اشله...ولی امسال...!!!!!!!!
در کل آزاد با این قضیه ی برداشتن کنکورهاش دیگه واسه منی که خودم لیسانسمو از دانشگاه آزاد گرفتم ارزشی نداره...قبولم بشم نمیرم...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم...والا تا جایی که میدونم من اینو از توی کتاب چک کردم...حالا اگه تو اجرا جور دیگه ست...من خبر ندارم...ولی مصرانه میگم جواب من درسته...چون دلیلشم اینه لجن کف باکرتی هایی داره که باعث تصفیه فاضلاب جدید میشه...تو اون کتاب که اینو نوشته بود...کتاب کنکورهای سراسری عصر کنکاش...سال و صفحه اش رو نپرس که به جون خودم یادم نیست...
ایراد گرفتن اصلا ایرادی نداره...مثل دفاع کردن...:)
اون سال نوع سوال و نوع گزینه ها فرق میکرد...خیلی تابلو مشخص بود که اشله...ولی امسال...!!!!!!!!
در کل آزاد با این قضیه ی برداشتن کنکورهاش دیگه واسه منی که خودم لیسانسمو از دانشگاه آزاد گرفتم ارزشی نداره...قبولم بشم نمیرم...
ببین من از خدامه جوابی که تو میگی درست باشه چون اشتباها من لجن رو وارد پاسخنامه کردم:D آره خب شاید حق با تو باشه در مورد اشل اما بقیه سوالات مصرانه میگم جوابت اشتباست. راستی اون مورد هم باید اندازه ضخامت باشه. نه بابا فرقی نداره آزاد وسراسری آخرش میشه بیکاری جفتش توفیقی نداره اما ایشالا سراسری قبول شیند ماهم بشیم تو شهریور که میاد:cry:

sahel_00743

عضو جدید
ببین من از خدامه جوابی که تو میگی درست باشه چون اشتباها من لجن رو وارد پاسخنامه کردم:D آره خب شاید حق با تو باشه در مورد اشل اما بقیه سوالات مصرانه میگم جوابت اشتباست. راستی اون مورد هم باید اندازه ضخامت باشه. نه بابا فرقی نداره آزاد وسراسری آخرش میشه بیکاری جفتش توفیقی نداره اما ایشالا سراسری قبول شیند ماهم بشیم تو شهریور که میاد:cry:

مطمئن باش لجن درسته...به من اعتماد کن...:D
مرسی که راجب اشل تجدید نظر کردی...امیدوارم آزاد یه جواب معقول به این سوال بیخودش بده...!
بقیه نداره دیگه...کلا از 3تا سوال من ایراد گرفتی...سر دوتاش به توافق رسیدیم...میمونه اون ضخامته که ازش هیچی یادم نیست وگرنه از اونم دفاع میکردم...:)
چند سال دیگه کنکور آزاد کلا برداشته بشه...اون موقع توفیقش معلوم میشه...انشالا شما هم اون جایی که دوست دارید قبول بشید...منم مثل شما منتظر شهریور نشستم...بلکه بعدش به بیکاری ختم نشه...

zaha hadid26

کاربر فعال
دوستان اشتباه کردین زده حداقل فضای ممکن یعنی جایی که کمترین نیاز رو داره واسه تهویه نه بیشترین که میشه رختشوی خانه. یک سوال هم همینطوری سال 91 دادند که همه همین اشتباه رو کردند اما آخر سر فهمیدند باید کمترین رو انتخاب میکردن

گفته حداقل هوای دریافتی تو کدوم بیشتره!!!!!!!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئن باش لجن درسته...به من اعتماد کن...:D
مرسی که راجب اشل تجدید نظر کردی...امیدوارم آزاد یه جواب معقول به این سوال بیخودش بده...!
بقیه نداره دیگه...کلا از 3تا سوال من ایراد گرفتی...سر دوتاش به توافق رسیدیم...میمونه اون ضخامته که ازش هیچی یادم نیست وگرنه از اونم دفاع میکردم...:)
چند سال دیگه کنکور آزاد کلا برداشته بشه...اون موقع توفیقش معلوم میشه...انشالا شما هم اون جایی که دوست دارید قبول بشید...منم مثل شما منتظر شهریور نشستم...بلکه بعدش به بیکاری ختم نشه...
در مورد اشل نگفتم که حرف درستیه گفتم دانشگاه آزاد اشل رو درست میگیره. در مورد لجن هم شک نکن گزینه ات غلطه و من حاظرم زندگیم رو بزارم اما رد کنم این موضوع رو:biggrin: شده یه روز ببرمت تو تصفیه آب آشنا دارم میشه رفت دید ببینی که درسته ایمان داشته باش بهش:D در مورد ضخامت هم اگر یادت هم باشه نمیتونی دفاع کنی چون این هم مطمئنم حتی واسه اطمینان بیشتر از تمامی مهندسین عمران ساختمانی که میسازم پرسیدم تایید کردند. در مورد مدرک هم باز هم فرقی نداره مگه بنده با مدرک آزاد لیسانسم کار نمیکنم؟ مسابقات هم شرکت میکنم ماقلات هم مینویسم فقط میمونه پز دادنش سراسری که اونم به چه دردم میخوره؟

sara_r

کاربر بیش فعال
كسي ميدونه نتايج كي مياد؟؟ شماها هنو تو جواب سوالايين ؟؟؟!!!!

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسي ميدونه نتايج كي مياد؟؟ شماها هنو تو جواب سوالايين ؟؟؟!!!!

شما هم هنوز نمیدونی نتایج کی میاد؟؟؟ همون اول که امتحان میدادین گفتند اواخر شهریور شما هنوز تو زمان اعلام نتایجید؟

a65

عضو جدید
امسال امتحان اسکیس نمیگیرن؟ کی میخویم امتحان بدیم کی نتایج میخواد بیاد؟؟؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر چه اساسي همچين چيزي ميگي؟ اسكيس چي ميشه پ؟

خب خیلی ساده است پارسال که 24 اردیبهشت بود فکر کنم آزمون نتایجش 21 شهریور اومد امسال که 11 خرداد امتحان گرفتند معلومه که دیرتر از 21 شهریور میدند. در ضمن دکتر اقبالی خودش تو خبرگزاری مهر 10 روز پیش گفت اوخر شهریور.لینکش هم گیر آوردم میزارم ببینید

sara_r

کاربر بیش فعال
خب خیلی ساده است پارسال که 24 اردیبهشت بود فکر کنم آزمون نتایجش 21 شهریور اومد امسال که 11 خرداد امتحان گرفتند معلومه که دیرتر از 21 شهریور میدند. در ضمن دکتر اقبالی خودش تو خبرگزاری مهر 10 روز پیش گفت اوخر شهریور.لینکش هم گیر آوردم میزارم ببینید

​اوکی مرسی

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میخواستم بدونم در مقطع در آشد آزاد گروه معماریه کدوم واحد در تهران قویتره؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.mehrnews.com/detail/News/2118202
کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 92 تا نیمه اول شهریور ماه اعلام میشود. چه جالب اولین باره از اواسط شهریور رو اوردند اوایل شهریور. فکر کنم با سراسری با اختلاف چند روز بیاد آزاد هم

R00z

عضو جدید
کسی از نتایج آزاد و زمان اسکیس خبری داره؟ من که به کل از دولتی نا امیدم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.