با تجربه ها درعشق!!!!بیاید ببینم!

jigar1

عضو جدید
سلام به همه عاشقاوو باتجربه های در عشق!!!:D

میخاستم بدونم شما که هروقت ادم میگه که یکی رو دوست داره، یا مثلا عاشقشه، شما ازش میپرسید که ترم اول دومه یا نه، یعنی اینکه ترمای دیگه، این عشقها فروکش میکنه؟؟؟؟؟

یعنی اینکه ادم از ترم اول دوم که بگذره، دیگه این احساس عاشقی ، فروکش میکنه؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به طرفین داره!!
من خودم سه ساله عاشقم !
هر روز و هر لحظه هم زیادتر میشه !
اما قبل از اون در عرض یک ماه هم عاشق و هم فارق میشدم !
تنها دلیلشم این بود که آدمه زندگیمو هنوز پیدا نکرده بودم...

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جورایی آره!

ترمای اول چون محیط برات جدیده و وارد یک جوی می شی که هم دوستی بین پسر و دختر چیز عادی ای به شمار می آد و هم زمینش فراهمه خودتو درگیر این مسائل می کنی(لزوما عشق نه! )

ترمای بعد پخته تر می شی و تصمیم می گیری که آیا می خوای به درسات برسی یا اینکه می خوای جوونی کنی(هر دوش هم می شه ولی خیلی کمن که از پس جفتش بر بیان)
ترمای آخر دیگه یا عاشق و شیفته ای یا کلا بی خیالش می شی!

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترم اول و دوم ادم جو زدست فکر میمنه حالا که تو یه محیطی مثل دانشگاست پس بزرگ شده وخیلیا دیگه خدارو بنده نیستن!!!!!!!!!!!!!!!اما ترمای بالاتر این حس های کاذب فروکش میکنه میبینه همچین خبری هام نیست!!!!!درباره خیلی چیزا اشتباه فکر میکرده!!!!!!

jigar1

عضو جدید
یه چیزی میگم تورو خدا فکر دوست دخترو اینا رو نکنین!(آخه خسته شدم ازین فکرایی که همش راجع به این جور دوستی ها میکنن)
من یه بنده خدایی رو خیلی دوست دارم ولی فکر نکنید که هم سن خودمهوو ازین جور چیزا!
یکی از اساتید دانشگاهمونه! جوونه!
یعنی میخام بگم که ادم هرزه ای نیستم که مثلا از چشم و ابروش خوشم اومده باشه!
شخصیتش خیلی برام جلب توجه کرده!

حالا میخام بدونم که ترمای دیگه راحت میشم یا نه!؟

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
یه چیزی میگم تورو خدا فکر دوست دخترو اینا رو نکنین!(آخه خسته شدم ازین فکرایی که همش راجع به این جور دوستی ها میکنن)
من یه بنده خدایی رو خیلی دوست دارم ولی فکر نکنید که هم سن خودمهوو ازین جور چیزا!

قبلا هم گفته بودی !
زیاد ناراحت نباش . یه مدت تو ذهنت باهاش زندگی کن ! بعد ببین خودش هست یا نه ! چه مشکلاتی تو زندگی باهاش داری و .........
بعد بهتر میشی !
لامصب این ترم یک و دو دانشگاه خیلی بده !
من میگم وزارت علوم از سال دیگه دانشجو رو از سال دوم بگیره و دیگه کسی ترم یک و دو نشه ! :biggrin:

omid_008

عضو جدید

قرار نیست که هر کسی شخصیت جالبی داشت عاشقش شد و تمام روز به فکرش بود.شما دوستش داشته باشین مثل بقیه دوست داشتن های زندگی تون و پر رنگش نکنید و هی با فکر مداوم باعث پررنگتر شدنش نباشید.بدونید شما همیشه از بیرون قضیه نگاه می کنید و چه بسا اگر بیشتر این استادتون رو می شناختین نظرتون ممکن بود به کل عوض بشه .زیاد جدی نگیرین

jigar1

عضو جدید
قرار نیست که هر کسی شخصیت جالبی داشت عاشقش شد و تمام روز به فکرش بود.شما دوستش داشته باشین مثل بقیه دوست داشتن های زندگی تون و پر رنگش نکنید و هی با فکر مداوم باعث پررنگتر شدنش نباشید.بدونید شما همیشه از بیرون قضیه نگاه می کنید و چه بسا اگر بیشتر این استادتون رو می شناختین نظرتون ممکن بود به کل عوض بشه .زیاد جدی نگیرین

تورو خدا شعار نده!
از روی عقل عاشقش نشدم که!
دله دیگه!

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
تورو خدا شعار نده!
دله دیگه!

نمیدونم چی بگم
وقتی عاشق میشی همه این شعارها رو میدونی ولی دیگه برات مهم نیست !

این دوستان مثل اینکه خودشون رو فراموش کردن !

omid_008

عضو جدید
تورو خدا شعار نده!
دله دیگه!

اگر واقعا نمی تونی دلت رو اروم کنی برو جلو له بشه بعدا سر به راه می شه و دل حرف شنویی می شه.عقل کارش عاشق شدن نیست .کارش کنترل دل ه که دست گل به اب نده.هنوز راه زیادی داری متوجه حرفام بشی.تجربه و گرم و سرد زندگی خیلی چیزها به ادم یاد می ده.گسی هم که به دنبال دل ش رفت خودت می دونی اخر چی بر سرش میاد.

من خودم با دل عاشق شدم ولی تونستم.الانم که بر می گردم به گذشته و می بینم کار عاقلانه ای کردم.

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز..تاحالا کتاب معجزه ذهنو خوندی؟اگه نخوندی پیشنهاد میکنم بخونش..بعداز خوندنش جوابتو میگیری..یه مختصر توضیح میدم که ضمیر ناخودآگاه وجود ادم خوب و بدو از هم تشخیص نمیده وقتی یه چیزیو طلب میکنی تو ضمیر ناخوداگاهت ثبت میشه و درگیر میشه که تو رو به اون خواسته ات برسونه و براش مهم نیست که خوبه یا بد..طبیعتش همینه..همیشه هم با عقل در تضاده..الان قضیه شما هم دقیقا همینه..بهش هرچی بیشتر فکر کنید بیشتر درگیر میشید..پس عقلو منطقو نذارید کنار و درست تصمیم بگیرید..اگه اون کتابو تهیه کنید بخونید به نظرم بهتره..بهتر متوجه میشید..موفق باشید

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عاشقی زمان خاصی نداره که
اینم که گفته میشه ترم اول و دوم به این دلیله که وارد یه محیط جدید میشیم و این همزمان هست با بلوغ احساسیمون
برای همینه که تو ترمای اول زود از یکی خوشمون میاد حالا ممکنه زودگذر باشه و یا نه برای همیشه بمونه
قانونی نداره که
اگه دقت کنین تو سن های پایین تر بیشتر هست و اگه یکی با سن بیشتر وارد دانشگاه بشه کمتر از این موارد براش پیش میاد چون اون دوره احساسی رو پشت سر گذاشته

jigar1

عضو جدید
سلام دوست عزیز..تاحالا کتاب معجزه ذهنو خوندی؟اگه نخوندی پیشنهاد میکنم بخونش..بعداز خوندنش جوابتو میگیری..یه مختصر توضیح میدم که ضمیر ناخودآگاه وجود ادم خوب و بدو از هم تشخیص نمیده وقتی یه چیزیو طلب میکنی تو ضمیر ناخوداگاهت ثبت میشه و درگیر میشه که تو رو به اون خواسته ات برسونه و براش مهم نیست که خوبه یا بد..طبیعتش همینه..همیشه هم با عقل در تضاده..الان قضیه شما هم دقیقا همینه..بهش هرچی بیشتر فکر کنید بیشتر درگیر میشید..پس عقلو منطقو نذارید کنار و درست تصمیم بگیرید..اگه اون کتابو تهیه کنید بخونید به نظرم بهتره..بهتر متوجه میشید..موفق باشید
خب ببین مگه نمیگن که هرچی ضمیر ناخوداگاه بخاد تمام کائنات،باهات همسو میشن ؟ پس چرا برا بعضیا اینطوری نیست؟
آخه وقتی میگی که همش درگیره ، خب بزار درگیر باشه !اخه ضمیرناخوداگاه کاری میکنه که بتونی به عشقت برسی ، مگه نه؟

آخرین ویرایش:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

میخاستم بدونم شما که هروقت ادم میگه که یکی رو دوست داره، یا مثلا عاشقشه، شما ازش میپرسید که ترم اول دومه یا نه، یعنی اینکه ترمای دیگه، این عشقها فروکش میکنه؟؟؟؟؟

اره !

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ببین مگه نمیگن که هرچی ضمیر ناخوداگاه بخاد تمام کائنات،باهات همسو میشن ؟ پس چرا برا بعضیا اینطوری نیست؟
آخه وقتی میگی که همش درگیره ، خب بزار درگیر باشه !اخه ضمیرناخوداگاه کاری میکنه که بتونی به عشقت برسی ، مگه نه؟
خب قبول دارم ولی به چه قیمتی؟آیا منطقی هست؟همه جوانبو باید درنظر گرفت..هرچی که ضمیرناخودآگاه میخوادو نباید گفت چشم و انجامش داد..ضمیر ناخودآگاه بسیار چیزها میخواد..مهم اینه که بدونی عقلانی هست یا نه؟یه کم بیشتر فکر کنید و زیاد فکر نکنید و همچنین تلقین نکنید به خودتون...

jigar1

عضو جدید
سلام
بچه ها به احساساتی که در دوران نوجوانی و تا سنین 22 سال بهتون دست میده زیاد توجه نکنین.همه این احساسات بسیار زود گذر هستند.

خدا کنه!
ولی ما که گاهی اوقات قیافه طرفم یادمون میره چی؟
میخام بگم اصلا از روی ظاهر نمیخایمش!

jigar1

عضو جدید
خب قبول دارم ولی به چه قیمتی؟آیا منطقی هست؟همه جوانبو باید درنظر گرفت..هرچی که ضمیرناخودآگاه میخوادو نباید گفت چشم و انجامش داد..ضمیر ناخودآگاه بسیار چیزها میخواد..مهم اینه که بدونی عقلانی هست یا نه؟یه کم بیشتر فکر کنید و زیاد فکر نکنید و همچنین تلقین نکنید به خودتون...

یعنی بده ادم به عشقش برسه؟

aaj6551

عضو جدید
خدا کنه!
ولی ما که گاهی اوقات قیافه طرفم یادمون میره چی؟
میخام بگم اصلا از روی ظاهر نمیخایمش!

برخی اوقات جوان ها به کسی فکر میکنند و حتی در تنهایی اشک هم برای طرف میریزند.ولی من به قطع میگم که این احساس موقت و کاذب و حداکثر بعد از چند ماه کامل از بین میره.این احساس ها در دختران خیلی شدیده.اگر به این احساسات توجه کنین و حتی اقدامی در جهت ازدواج بکنین بدانین که حتما پشیمون می شین.در پسرا بیشتر شیفته دخترای بزرگتر از خودشون شدن رواج داره که همش کاذب هست.برین از چنتا از کسانی که به این احساسات توجه کردند مشورت کنین حتما پشیمونتون میکنند از تصمیمتون

jigar1

عضو جدید
برخی اوقات جوان ها به کسی فکر میکنند و حتی در تنهایی اشک هم برای طرف میریزند.ولی من به قطع میگم که این احساس موقت و کاذب و حداکثر بعد از چند ماه کامل از بین میره.این احساس ها در دختران خیلی شدیده.اگر به این احساسات توجه کنین و حتی اقدامی در جهت ازدواج بکنین بدانین که حتما پشیمون می شین.در پسرا بیشتر شیفته دخترای بزرگتر از خودشون شدن رواج داره که همش کاذب هست.برین از چنتا از کسانی که به این احساسات توجه کردند مشورت کنین حتما پشیمونتون میکنند از تصمیمتون

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ادم بزگتر از خودشو دوست داشته باشه ، رواج داره بین پسرا؟؟؟
چه جالب!
خدا کنه درست بشه!
خداکنه!
ولی فکر نکنم
این اولین باریه که دارم از شما میشنوم!
تاحالا بعد از بیست عمر از خدا، ندیده بودم این اتفاقو!

aaj6551

عضو جدید
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ادم بزگتر از خودشو دوست داشته باشه ، رواج داره بین پسرا؟؟؟
چه جالب!
خدا کنه درست بشه!
خداکنه!
ولی فکر نکنم
این اولین باریه که دارم از شما میشنوم!
تاحالا بعد از بیست عمر از خدا، ندیده بودم این اتفاقو!

بله این حقیقت داره .نمیدنم بگم خوشبختانه یا متاسفانه
اما به دلیل حضور بیشتر زن ها در جامعه ،بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.
فرض کنید پسری به دانشگاه می رود و استاد او یک خانم جوان است.بارها و بار این شیفتگی ها به وجود آمده.شیفتگی دانشجو به استادش.بزرگتر ها باید به جای سرکوب احساسات پسر کم سن و سالشون ،به اونا اطلاعات بدن که این احساس تو عشق نیست،نوعی دل بستگیه که اگر از طرف دور بشی از خاطرت میره.
دختر خانم ها زیاد به ابراز علاقه پسر های کوچکتر از خودشون توجهی نکنند و احساس اونا رامثل یک دورچرخه که تازه خریدن و خوشحالند که سوارش هستند نگاه کنند،نه یک مرد که بشه تو زندگی بهش تکیه کرد

jigar1

عضو جدید
فرض کنید پسری به دانشگاه می رود و استاد او یک خانم جوان است.بارها و بار این شیفتگی ها به وجود آمده.شیفتگی دانشجو به استادش.بزرگتر ها باید به جای سرکوب احساسات پسر کم سن و سالشون ،به اونا اطلاعات بدن که این احساس تو عشق نیست،نوعی دل بستگیه که اگر از طرف دور بشی از خاطرت میره.
دختر خانم ها زیاد به ابراز علاقه پسر های کوچکتر از خودشون توجهی نکنند و احساس اونا رامثل یک دورچرخه که تازه خریدن و خوشحالند که سوارش هستند نگاه کنند،نه یک مرد که بشه تو زندگی بهش تکیه کرد

ولی دمت گرم اقا!
یعنی ما بچه ای هستیم که تازه دوچرخه گرفتیم بریم بازیمونو بکنیم؟؟؟!

arghavantree

عضو جدید

دمت گرم..............
کاملا" موافقم دو تا از خواستگارهای من 2 _ 3 سالی کوچکتر از من بودند و یکیشون خیلی ابراز علاقه میکرد و میخواست زودتر ازدواج سر بگیره
اما خوب من خیلی شک داشتم و جواب رد دادم البته به صورت غیر مستقیم میخواستم ببینم آیا واقعا میشه رو حرفش حساب کرد یا نه .........................هیچکدومشون دیگه پیداشون نشد که نشد که نشد با اینکه یکیشون خیللللللللللللللللللی فکر میکردی عاشقه و اون یکی هم خیلی مصمم

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه عاشق واقعی باشه،واقعا دوست داشته باشه فروکش نمیکنه
اونی که فروکش میکنه عشق نیست
اما اگه شک دارید،بذارید یه ترم بگذره،اگه بازم همون حسو داشتی یعنی بهش علاقه داری،اگه نه یه عادت بوده،یا یه چی تو این مایه ها
بحث دوست داشتنو عاشقی خیلی قشنگتر از این حرفاست....اگه فقط....
بگذریم....