دعا برای شفای عاجل mehdipesse

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نترسید دوستان من فعلا خدا رو شکر چیزیم نیست
ولی یه سوال برام پیش اومده ... دلیل این دعا ها و حاجتها چیه؟
بفرض که من رفتنی باشم ... دعا کردن برای زنده موندنم چه فایده ای داره .... حالا امروز نه 100 سال دیگه
مگه اول و آخر قرار بر رفتن نیست پس چرا باید انقدر درخواست زنده موندن داشته باشیم
چرا نباید بخوایم که خدا ما رو آمرزیده پیش خودش ببره جای اینکه بخوایم یه مدت دیگه زنده بمونیم
حالا به فرض که خدا معجزه کرد و من شفا هم پیدا کردم ... آخرش که چی؟؟؟
من خواستم قضیه رو مهم نشون بدم وگرنه میدونید که برای قبولی توی کنکور و پیدا کردن شوهر و کار پیدا کردن و زن گرفتن هم مرتب دست بدامان حضرت باریتعالی میشیم

اگر فکر میکنید حرفام درست نیست لطفا منو راهنمایی کنید و برای شفای عاجل ذهنیم دست به دعا بردارید شاید برای منم یه معجزه ای شد:confused:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیلش رو وقتی می فهمید که خدای نکرده تو شرایط این دوستان قرار بگیرید.

که من براتون دعا می کنم ایشالا همیشه سلامت باشید و سایتون رو سرخانومتون باشه....
ما امر شدیم به دعا کردن.... دعا یه چیز خیلی خوبه.

که به اجابت برسه برسه یا نرسه همش رحمت خداوند نسبت به ماست.

ما تو بیماریهامون دعا می کنیم و به ائمه متوسل میشم چون بزرگای دینمون این کار رو انجام می دادند، چون زندگی کردن یه نعمت قشنگ و بزرگه.

هزاران دلیل داره دعا کردن. و به عینه دیدم اکثر کسایی که اینجا التماس دعا گفتند همه حاجت گرفتند.

میدونم این دلایل قانعتون نمی کنه، من هم دیگه پستی به جوابتون نمی ذارم...

فقط دعوتتون می کنم به اینکه فکر کنید.

دعا قضا رو برمیگردونه هر چند محکم شده باشه.

solar flare

مدیر بازنشسته
آقا مهدی اگه در شرایطی قرار بگیرید فکرکنم ناخودآگاه خودتون دست به دامان خدا بشید
البته در مواردی شما راست میگید مثلا در مورد مادر بزرگم که دو سال پیش عمرشو داد به شما ماها واسه شفاش هیچ تقلایی نکردیم چون عمرشو کرده بود
اما من دیشب از بچه ها خواستم واسه شفای خواهرزده ام دعا کنن چون بچه است
پس شرایط فرق میکنه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیلش رو وقتی می فهمید که خدای نکرده تو شرایط این دوستان قرار بگیرید.

که من براتون دعا می کنم ایشالا همیشه سلامت باشید و سایتون رو سرخانومتون باشه....
ما امر شدیم به دعا کردن.... دعا یه چیز خیلی خوبه.

که به اجابت برسه برسه یا نرسه همش رحمت خداوند نسبت به ماست.

ما تو بیماریهامون دعا می کنیم و به ائمه متوسل میشم چون بزرگای دینمون این کار رو انجام می دادند، چون زندگی کردن یه نعمت قشنگ و بزرگه.

هزاران دلیل داره دعا کردن. و به عینه دیدم اکثر کسایی که اینجا التماس دعا گفتند همه حاجت گرفتند.

میدونم این دلایل قانعتون نمی کنه، من هم دیگه پستی به جوابتون نمی ذارم...

فقط دعوتتون می کنم به اینکه فکر کنید.

دعا قضا رو برمیگردونه هر چند محکم شده باشه.
ممنون بابت توضیح خوبتون
فقط خواستم بگم علت دعا مورد سوالم نبود ... نوع دعا رو مطرح کردم و اینکه چه چیزی میتونه واقعا ارزش خواستن رو داشته باشه
بازم ممنون از پاسختون