حجاب برای زن باید باشه....(لطفا نظراتتون بیان کنید...)

Sahara.

عضو جدید
و از هر کسی که می شد ازش راحت بپرسم که واقعا موی یه دختر تحریک کنندس پرسیدم
جالبه هیچکدوم از افرادی که ازشون پرسیدم رد نکردن
و اکثرا با قاطعیت می گففتن که خیلی هم مهمه
اینم بگم که توی فک و فامیلای من حجاب کامل معنا نداره
هر کی یه جوری می گرده و پسرا هم خیلی راحتن و نظرشون از روی تعصب نبود
اون موقع هم پوشش من بین بچه های فامیل جزو خوباش بود و قبلا هم گفتم که اذیت شدم اولاش که حجاب کامل داشتم پیش نامحرما (حدودی که فقط صورت و دست و پا تا مچ رو رعایت می کردم به هر شکلی که خودم می پسندیدم )

خواهشا یک حرف بدون استناد رو برای توجیه دیگران واسه حجاب مو، مطرح نکنین.
پسرای فامیلتون آزادن اونوقت میگن مو تحریک کننده هست؟

متاسفانه خارج از این کشور نرفتین، فکر میکنین مو چه جادو و جمبلی میکنه !!!
مو به نوبه خودش هیچی نداره، هیچی و هیچی.

فقط تلقین هایی که به یکسری عقده ای شده سبب شده مو براشون جذاب به نظر برسه.
من با تی شرت و موهای باز خارج از کشور بودم و کوچکترین نگاهی کسی به من نمیکرد.

اما توی ایران با مانتو و مقنعه هم دید میزنن.
بهتره فکر اصلاح فرهنگی باشین.

باز خدا پدر رضاخان رو بیامرزه، که روبنده رو از صورت این زنان مسلمون کشید.
وگرنه الان ایشون میگفت، پسرای فامیل ما میگفتن صورت زن تحریک کننده هست و ما با بدبختی باید توی گرما میومدیم.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مردایی که دم از آزادی و حمایت از حقوق زن میزنن دلشون برای ما دخترا نسوخته زن هرچی برهنه تر باشه به نفع اوناست به نفع مردا.و الا هیچ زنی با حجاب منع از کارهای اجتماعی نشده کدوم مردی بدش میاد زنای رنگارنگ دور و برش و پر کرده باشن وقتی بی حجابی راه افتاد رابطه بی درو پیکر بین دو جنس هم دنبالش میاد خواه و نا خواه این یه اتفاق طبیعیه....خوب این وسط نفعش مال کیه ضررش مال کی؟؟؟آدم باید منصف باشه مردا با نگاه از زن استفاده میکنن. اینکه زن باید حجاب داشته باشه نه به مرد برمیگرده به چیزی برمیگرده که خدا در ذات زن قرار داده و اون تمایل برای تصاحب دل مردا است. نیرویی که زن داره برای جلب توجه مردا. هیچ کس نمیتونه اینو انکار کنه و این هرگز دور از عدالت نیست این اصلا نقطه ظعف زن نیست این جز ذاتشه یعنی خدا اینجوری زن رو آفریده برای دلبری و لوندی این حسنه نه عیب. همون جور که مرد رو آفریده که چشمش دنبال زنا باشه اینم برای مرد عیب نیست اینجور آفریده شده. خدا به مرد قدرت بازو داده که به زن نداده ولی به زن این قدرتو داده که قوی ترین مردها رو به زانو درمیاره. پس این عین عدالته ....این حفظ تعادل قدرت و خشونت مرد در برابر لطافت و احساس زن. ولی خب این دو تا خصوصیت باید کنترل بشه خیلی هم چیز پیچیده ای نیست تمام نیروهای درونی آدما باید یه نوعی کنترل بشن. حجاب هم نوعی محافظت برای این نیروییه که توی وجود زن هست. البته اینو هم باید تاکید کرد حجاب نباید ظاهری باشه کسی که حجاب رو انتخاب میکنه باید فلسفشو درک کرده باشه اگه منصفانه به جامعه امروز نگاه کنیم چه میبینیم چرا خانما اینقدر به شوهرانشون مشکوکن. چرا اینقدر درو وبرمون پر شده از این حرفا ؟ چرا آرامش از خیلی خونه ها رفته ؟؟ باور کنید مال همین بی حجابیه....خوب مرده که کور نیست. تو اسلامم به مردا نگفته چشماتو ببند گفته نگاهتو از نامحرم بگیر این عین آیه قرآنه گفته زل نزن به زن و دختر مردم بالذت نگاه نکن ولی با وضعیت الان مردا فقط باید چشماشونو ببندن تا زنایی که به قول خودشون حقشونه آزاد باشن رو نبینن. واقعا اگه به دقت نگاه کنیم نتیجه بی حجابی چیزای وحشتناکتریه که به چشم نمیاد........
کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم تازه وارد و بی احترامی :d
احترام خودت رو خودت باید نگه داری دوست عزیز که نگه نداشتی .. من برای قانع کردن کسی تلاش نمی کنم .. هر کسی خودش باید به این باور برسه که خودش رو حفظ کنه
مطمئنی من خارج نرفتم ؟؟؟؟!!!!!!!!:surprised: چه مطمئن می بری و می دوزی
در ضمن اگه دقت می کردی گفتم فامیل همکلاسی و حتی توی اینترنت کسایی که می تونستم ازشون بپرسم
من به اصلاح فرهنگ مون هم معتقدم ... ولی حالا که کسی به فکرش نیست ترجیه می دم اندازه خودم قدمی بردارم تا خودم حفظ شم ... ولی شما که به من میگی حرف بدون استناد نزنم برای توجیه حداقل توی پستی که چنین جوابی میدی برای توجیه دیگران از سفر به خارج و تی شرت و موی باز صحبت نکن:biggrin:

وگرنه الان ایشون میگفت، پسرای فامیل ما میگفتن صورت زن تحریک کننده هست و ما با بدبختی باید توی گرما میومدیم.

matin1366

عضو جدید
ممنون زهراجون.
واقعا همینطوره که گفتین.
منم با نظرتون موافقم.

مهندکس

عضو جدید
چقد قشنگه این حرف : موسی به دین خویش عیسی به دین خویش ؛ هرکی نماینده اعمال خودشه هرکی تو قبر خودش میزارن نه بغل دستیش پس خودمون اصلاح کنیم

اینکه خودمونو اصلاح کنیم درست..

ولی حجاب یه موضوع عمومیه ونبودش به تمام جامعه آسیب میرسونه نه فقط به خود شخص..

مهندکس

عضو جدید

ببخشید خانوم خارج رفته اونوقت بخاطر همین نگاههای پاک مرداشون اینهمه بی بندوبارن و فحشا از سرو کولشون بالا میره؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا بلیت هواپیماتونو نشون بدین که مردم بدونن استنادتون درسته یا نه!!:biggrin:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید خانوم خارج رفته اونوقت بخاطر همین نگاههای پاک مرداشون اینهمه بی بندوبارن و فحشا از سرو کولشون بالا میره؟؟؟؟؟؟؟؟

نه این که اینجا خیلی با بند و بار و از فحشا خبری نیست.....!!!؟؟

مهندکس

عضو جدید
من به حجاب بدن اعتقاد دارم اما مورو نه هنوز.
حجاب دل رو 1000 برابر واجب تر حجاب سر میدونم!

یه بار موهاتونو سشوار بزنین(اگه بخواین رنگ ومشم بذارین) برین کوچه یه بارم کچل کنین برین!!!!!!

آیا جذابیتتون کم و زیاد نمیشه؟؟

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار موهاتونو سشوار بزنین(اگه بخواین رنگ ومشم بذارین) برین کوچه یه بارم کچل کنین برین!!!!!!

چه ربطی داره...!!!!!
می خوای منم ریشم و مدل دار بزنم یه بارم بزارم پر پشت بشه.....
از جذابیتم کم و زیاد نمیشه؟؟؟

ashkanhpb

کاربر بیش فعال

نه اینجا نه اونجا ، واقعا هرکی بگه اونجا این مسله حل شدست اشتباه کرده هنوز مردا و زناشون ......... ، ولی دیگه اینجا:hate:

عاشق پیشه

عضو جدید
مردایی که دم از آزادی و حمایت از حقوق زن میزنن دلشون برای ما دخترا نسوخته زن هرچی برهنه تر باشه به نفع اوناست به نفع مردا.و الا هیچ زنی با حجاب منع از کارهای اجتماعی نشده کدوم مردی بدش میاد زنای رنگارنگ دور و برش و پر کرده باشن وقتی بی حجابی راه افتاد رابطه بی درو پیکر بین دو جنس هم دنبالش میاد خواه و نا خواه این یه اتفاق طبیعیه....خوب این وسط نفعش مال کیه ضررش مال کی؟؟؟آدم باید منصف باشه مردا با نگاه از زن استفاده میکنن. اینکه زن باید حجاب داشته باشه نه به مرد برمیگرده به چیزی برمیگرده که خدا در ذات زن قرار داده و اون تمایل برای تصاحب دل مردا است. نیرویی که زن داره برای جلب توجه مردا. هیچ کس نمیتونه اینو انکار کنه و این هرگز دور از عدالت نیست این اصلا نقطه ظعف زن نیست این جز ذاتشه یعنی خدا اینجوری زن رو آفریده برای دلبری و لوندی این حسنه نه عیب. همون جور که مرد رو آفریده که چشمش دنبال زنا باشه اینم برای مرد عیب نیست اینجور آفریده شده. خدا به مرد قدرت بازو داده که به زن نداده ولی به زن این قدرتو داده که قوی ترین مردها رو به زانو درمیاره. پس این عین عدالته ....این حفظ تعادل قدرت و خشونت مرد در برابر لطافت و احساس زن. ولی خب این دو تا خصوصیت باید کنترل بشه خیلی هم چیز پیچیده ای نیست تمام نیروهای درونی آدما باید یه نوعی کنترل بشن. حجاب هم نوعی محافظت برای این نیروییه که توی وجود زن هست. البته اینو هم باید تاکید کرد حجاب نباید ظاهری باشه کسی که حجاب رو انتخاب میکنه باید فلسفشو درک کرده باشه اگه منصفانه به جامعه امروز نگاه کنیم چه میبینیم چرا خانما اینقدر به شوهرانشون مشکوکن. چرا اینقدر درو وبرمون پر شده از این حرفا ؟ چرا آرامش از خیلی خونه ها رفته ؟؟ باور کنید مال همین بی حجابیه....خوب مرده که کور نیست. تو اسلامم به مردا نگفته چشماتو ببند گفته نگاهتو از نامحرم بگیر این عین آیه قرآنه گفته زل نزن به زن و دختر مردم بالذت نگاه نکن ولی با وضعیت الان مردا فقط باید چشماشونو ببندن تا زنایی که به قول خودشون حقشونه آزاد باشن رو نبینن. واقعا اگه به دقت نگاه کنیم نتیجه بی حجابی چیزای وحشتناکتریه که به چشم نمیاد........
متن شما کاملا قشنگ و بجا بود و طرز تفکرتون را ستایش میکنم
ولی فکر میکنین این جمله ای گه گفتین درسته؟
کدوم مردی بدش میاد زنای رنگارنگ دور و برش و پر کرده باشن

مهندکس

عضو جدید

خیلی کمتره..ولی اگه بعضیا بخوان همینطوری پا جای پای اروپاییا بذارن مام میشیم شکل اونا...

اگه طرز لباس پوشیدنمون رو (چه مردو چه زن) درست کنیم اوضاع خیلی بهتر میشه..

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه آدم حسابی!
نگاه کردن داریم تا نگاه کردن!!!

مردی که همه ی نگاهاش از سر شهوترانی باشه حیوانه!

اگرم نباشه لازم نیست چشماشو ببنده !!!

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز

ها ها

توام ابروهاتو تیغ بزن

از جذابیتت کم میشه دیگه ؟!!!

پس ابروهاتو بپوشون یه وقت زنها نبین تحریک بشن
:biggrin:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی کمتره..ولی اگه بعضیا بخوان همینطوری پا جای پای اروپاییا بذارن مام میشیم شکل اونا...

اگه طرز لباس پوشیدنمون رو (چه مردو چه زن) درست کنیم اوضاع خیلی بهتر میشه..

اتفاقا شما فکر می کنی اینجا کمتره اینجا خیلی بیشتره ....هیچ چیزی هم به اجبار درست نمیشه بلکه بدتر میشه....
من میرم از مارکتای اندروید برنامه دانلود کنم خارجیا در مورد برنامه نظر میدن ایرانیا شماره میدن به هم دیگه فحش هایه رکیک میدن.....وضعیته ما خیلی بدتر از کشورای خارجیه ....
اونجا اگه مرداش خیلی ببخشید به سینه زناشون نگاه معنی دار می کنن اینجا به ساق پا و به مچ پای دخترای جوون اینجوری نگاه میکنن......حالا فکر کن ببین کدوم بدتره.....ایرانی ها هم اینجوری نبودن اینجوری شدن...

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمانی که می خواستم تصمیم بگیرم با حجاب شم
خیلی با این پوشوندن مو مشکل داشتم
همیشه می گفتم خیلی بده که این موهه رو باید بپوشونم و هی می گفتم آخه مو چی داره که اگه بیرون باشه گناهه
خلاصه اون موقع ها توی فامیل و خانواده و همکلاسی و توی همین محیط نت خیلی تحقیق می کردم
و از هر کسی که می شد ازش راحت بپرسم که واقعا موی یه دختر تحریک کنندس پرسیدم
جالبه هیچکدوم از افرادی که ازشون پرسیدم رد نکردن

و اکثرا با قاطعیت می گففتن که خیلی هم مهمه
اینم بگم که توی فک و فامیلای من حجاب کامل معنا نداره
هر کی یه جوری می گرده و پسرا هم خیلی راحتن و نظرشون از روی تعصب نبود
اون موقع هم پوشش من بین بچه های فامیل جزو خوباش بود و قبلا هم گفتم که اذیت شدم اولاش که حجاب کامل داشتم پیش نامحرما (حدودی که فقط صورت و دست و پا تا مچ رو رعایت می کردم به هر شکلی که خودم می پسندیدم )
...

اگه مو تحریک کننده است

پس چرا """ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران""" فیلمهای خارجی رو نشون میده ؟!! بدون حجاب مو؟؟
اگه مو تحریک کننده است پس تیوزیون ما داریم فیلم های پ... پخش میکنه دیگه ؟!!!
:biggrin:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بحث مو بود ها..

گردی صورت (بدون آرایش) اشکال نداره..

مو چه پسر و چه دختر و جذاب می کنه ....
پس ما هم حتما باید موهامون و بپوشونیم که دخترا تحریک نشن دیگه ....یه مو فشن با یه سری که وسطش مو نداره به نظرت کدوم جذاب تره؟؟؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث مو بود ها..

گردی صورت (بدون آرایش) اشکال نداره..

نه دیگه بحث تحریکاته

شما فرض کن من یه مسیحی ام و این حدیث گردی صورت رو قبول ندارم

چجوری میخوای منو توجیح کنی؟!

میخوای بگی مو تحریک کننده است چون بودنش خیلی قشنگ تر از نبودنشه ؟!! خب این واسه هرکدوم از اعضای صورت و بدن صدق میکنه !!!!!!

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار از بابام پرسیدم به نظرت چرا شنیدن صدای زن واسه مرد بده و حرامه؟ولی ما داریم تو ماشین گوش میدیم؟

یه جواب قشنگ بهم داد =
اگه فکری مریض باشه و بخواد از شنیدن یک صدا!یا نگاه به نامحرم حالی بهش دست بده فرق نداره دیگه صدا مال خواهره مادره ...زنه یا مرد...پس با این حساب شنیدن صدای آواز مرد گناهش بیشتره خوب!:D

شاید اینی که گفتم ظاهرا هیچ ارتباطی به بحث نداشته باشه ولی منظور من بیشتر اینه که عوض اینکه هی به بد حجابی گیر بدین و ....نگاه و فکر خودمونو عوض کنیم....
چون
پوشیدن دمپایی راحت تر از فرش کردن کل اتاقه...
همین...

Sahara.

عضو جدید

عکس گذرنامه رو هم براتون بذارم راضی میشین با نام و نام خانوادگی.
شما کدوم کشور بودی که دیدی مرداش تا این حد مثل ایران حریص شدن؟
هرجا رفتی بگو، من کشورهای اطراف رو بودم اکثرا، هیچ جا وضعیت نگاه مثل ایران نیست.

فقط هم به خاطر عقده ای بار آوردن ایرانی هاست.
دلم برای پسرامون میسوزونه که به خاطر مطالب ساخته ذهن یک انسان به عنوان دستور خدا !!!، چه آدمای ضعیفی بار اومدن.

همونقدر که فرهنگ غرب برای شما زشته، فرهنگ عرب شما که در خیال باطل آسمانی بودنش به سر میبرین، برای من و خیلیا منزجر کننده هست.
اما متاسفانه زور و قدرت دستتونه، کاری از ما بر نمیاد.
وگرنه اونیکه بهش میگین خدا که رسما نمیتونه از خودش دفاع کنه.

چون خدای خیالی شما، هرگز اون خالق جهان نیست و نبوده و خیالات یهود و بعدش اعراب بوده.