ترجمه کتاب مهندسی مخازن هیدروکربوری

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترجمه کتاب مهندسی مخازن هیدروکربوری از طارق احمد

مترجم : رحیم سیلاوی

پیوست ها

• مهندسي مخازن هيدروکربوري.part1.rar
    7 مگایابت · بازدیدها: 0
  • مهندسي مخازن هيدروکربوري.part2.rar
    6.1 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

IMB1908

عضو جدید
با سلام میخواستم اگر حل المسائلش موجود هست برای دانلود بزارید. ممنون

ترجمه کتاب مهندسی مخازن هیدروکربوری از طارق احمد

مترجم : رحیم سیلاوی

مرسی از آپلود واقعا ترجمه و تکثیر آنلابن کار خیلی خوبی هست فقط یه سوال : این همون کتاب "هندبوک مهندسی مخازن " مگه نیست ؟ هیدروکربور چیه آخه :redface: (هیدروکربن)

بزرگوار

اخراجی موقت
مرسی از آپلود واقعا ترجمه و تکثیر آنلابن کار خیلی خوبی هست فقط یه سوال : این همون کتاب "هندبوک مهندسی مخازن " مگه نیست ؟ هیدروکربور چیه آخه :redface: (هیدروکربن)

هیدروکربور فارسی شده هیدروکربن است
فارسی را پاس بداریم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
هیدروکربور فارسی شده هیدروکربن است
فارسی را پاس بداریم

عجب ! خوب این اشتباه نیست ؟ نباید با نامگذاری بین المللی یکسان باشه؟
سلام
می خواستم به شما دوستان عزیز این نکته رو بگم که هیدروکربور همون هیدروکربن نیست !! با هم تفاوت دارند .
در اصل هیدروکربور به هیدروکربن های آروماتیک یا آرن گفته می شه که گاهی با نام
آریل هیدروکربن خوانده می‌شوند، هیدروکربنی است که در آن پیوندهای دوگانه و یگانه جایگزینی با اتم‌های کربن برقرار است.

سلام
می خواستم به شما دوستان عزیز این نکته رو بگم که هیدروکربور همون هیدروکربن نیست !! با هم تفاوت دارند .
در اصل هیدروکربور به هیدروکربن های آروماتیک یا آرن گفته می شه که گاهی با نام
آریل هیدروکربن خوانده می‌شوند، هیدروکربنی است که در آن پیوندهای دوگانه و یگانه جایگزینی با اتم‌های کربن برقرار است.

می گم که من زیاد آشنا با این نام گذاری نیستم ، و با گوگل کردن "هیدروکربور" بیشتر به معنی همون کلمه هیدرو کربن می رسم (یعنی متان و میعانات گازی) نه فقط زیر شاخه هیدروکربن آروماتیک ، در هر حال برای من جالب بود چون فکر می کردم نویسنده کربوهیدارت و هیدروکربن رو قاطی کرده و کسی هم نفهمیده:redface: ، حالا مهم نیست دیگه محتوای کتاب مفیده :D

بالا