ای کاش.........

elissa_astro

عضو جدید
سلام دوست جونیا.دیگه مشخصهواین جمله رو هرطور که دوست دارید کامل کنید.ای کاش......................................

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای روزگااررررررررررررررر
دقیقا همین مدلی تاپیک زدم تو همین تالار
شما بگین ای کاش....

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا حرفتو قبول دارم اما همیشه این جمله یه جوری خودش رو نشون میده .اگه دوست داری کاملش کن.راستی امضات بیسته

اي كاش اينقده زندگي بر وفق مراد باشه كه به اين اي كاش احتياج نشه

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا حرفتو قبول دارم اما همیشه این جمله یه جوری خودش رو نشون میده .اگه دوست داری کاملش کن.راستی امضات بیسته

حتی اگه وجود داشته باشه هم
دوست ندارم ازش استفاده کنم....
ای کاش برا گذشته هست
آینده هم بی خیال
حال رو بچسب کارت حله آجی

sunshid

عضو جدید
ای کاش زمان پنج سال به عقب برمیگشت.اونوقت انتخابی میکردم که زندگیمو زیرو رو میکرد.

sunshid

عضو جدید
چرا الان کاری نمی کنی که زندگیتو زیر و رو کنه تا بنج سال دیگه هم ای کاش نگی!؟;)

الان این کاریو که میگی کردم دوستی مطمئنم ازاینجا به بعدای کاش وجود نداره ولی اونموقع برام خیلی مهم بود کل زندگیم مسیرش عوض شد.زدم تو جاده خاکی

elissa_astro

عضو جدید
اي كاش اينقده زندگي بر وفق مراد باشه كه به اين اي كاش احتياج نشه
شاید باورت نشه اما جمله ای که نوشتی دلمو سوزوند.واقعا کاش احتیاجی بهش نبود.کاش دلی نمیشکست.کاش کسی تنها نمیموند. کاش کاش کاش.اما انگار نمیشه ازش فرار کرد

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید باورت نشه اما جمله ای که نوشتی دلمو سوزوند.واقعا کاش احتیاجی بهش نبود.کاش دلی نمیشکست.کاش کسی تنها نمیموند. کاش کاش کاش.اما انگار نمیشه ازش فرار کرد

اون عينكي كه گفتي ده ميليون قيمتشه ماركش چيه؟

elissa_astro

عضو جدید
حتی اگه وجود داشته باشه هم
دوست ندارم ازش استفاده کنم....
ای کاش برا گذشته هست
آینده هم بی خیال
حال رو بچسب کارت حله آجی
گفته ی شما متین و محکم آجی جون.اما ای کاش ها همیشه حسرت نیستن گاهی ارزو هستن گاهی هدف گاهی هم خیال و رویا.

elissa_astro

عضو جدید
چرا الان کاری نمی کنی که زندگیتو زیر و رو کنه تا بنج سال دیگه هم ای کاش نگی!؟;)
گل گفتی.اما شدنی نیست.آدم هرچقد هم سعی کنه جوری زندگی کنه که ایکاش نگه بازم نمیشه.ما همیشه در حال انتخابیم.در هر لحظه.اصلا زندگی ما پر از انتخابه.همیشه انتخابای غلط وجود دارن.گاهی بعضی از انتخابهای درست هم بعد از مدتی غلط بودنشون رو نشون میدن

elissa_astro

عضو جدید
اون عينكي كه گفتي ده ميليون قيمتشه ماركش چيه؟
مثلا اگه عینکت رودن اشتوک باشه 3 4تومان قیمتشه به بالا.اگه عدسیت اپتی سویس باشه که بیتر ازین حرفا قیمتشه.هفته ی پیش یه عینک قیمت کردم پولی بود فکر کنم رو دستش 3تا مروارید بود فرم هم سفید 3/5 الان گرونتر شدن:cry:

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثلا اگه عینکت رودن اشتوک باشه 3 4تومان قیمتشه به بالا.اگه عدسیت اپتی سویس باشه که بیتر ازین حرفا قیمتشه.هفته ی پیش یه عینک قیمت کردم پولی بود فکر کنم رو دستش 3تا مروارید بود فرم هم سفید 3/5 الان گرونتر شدن:cry:

يه بار تو يه مغازه عينك ديده بودم 900 تومن گفتم شايد به رياله رفتم پرسيدم ديدم به تومنه
ديگه اينقدريشو نميدونستم

mohandes soror

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش
روزی برسد که خستگی های این همه سختی هایی که کشیدم معنا شودوبه جایی که دلم می خواهد برسم ای کاش

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کااااااااااااااااااااااااااااااااش... .

ای کاش حداقل میتونستم جمله بالایی رو کامل کنم.