وقتی قانون تجاوز به مردگان هم به مجلس می‌رود

BaBak.Turk

اخراجی موقت
در برخی از منابع خبری عربی آمده است که قانون جدیدی در مصر در حال تصویب شدن است که بر اساس آن مردان می‌توانند تا 6 ساعت پس از درگذشت همسرشان با جسد بی‌جان‌شان آمیزش جنسی داشته باشند. یحتمل این قانون که «جماع‌الوداع» نامیده می‌شود، یکی دیگر از دست‌آوردهای عالمان دینی است. آیا خنده‌آور نیست که در جایی کسانی بزرگترین سازه دست بشر بعد از دیوار چین را در زیر دریا بنا می‌کنند تا فقط یک نوترینوی کیهانی را به دام بیندازند و در جایی دیگر کسانی تجاوز به یک زن مرده را قانون می‌کنند و هردو دسته «عالم» نامیده می‌شوند؟ مشتی شیخ و مفتی مفت‌خور بی‌هنر دائم درحال بازتولید قوانین بیمار هستند و مردمی هم پیدا می‌شوند که به این جانوران «عالم» می‌گویند!
آیا شرم‌آور نیست که در این مقطع از تاریخ هنوز چنین مباحثی مطرح می‌شوند و هنوز مردمانی وجود دارند که دنباله‌رو این دستورات بیمار هستند؟ به‌راستی چگونه این همه جهل در کنار این همه منبع برای آگاهی هنوز قربانی می‌گیرد؟

منابع خبر:
http://news.yahoo.com/egypt-may-soon-allow-men-***-dead-wives-163059031.html انگلیسی
http://www.karamanews.com/more-16416-2-%7Bclean_title%7D عربی
http://www.alarabiya.net/articles/2012/04/27/210709.html فارسی
http://bamdadkhabar.com/?p=2713&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d9%2585%25d8%25b5%25d8%25b1-%25d8%25aa%25d8%25b5%25d9%2588%25db%258c%25d8%25a8-%25d9%2582%25d8%25a7%25d9%2586%25d9%2588%25d9%2586-%25d8%25b3%25da%25a9%25d8%25b3-%25d9%2585%25d8%25b1%25d8%25af-%25d8%25aa%25d8%25a7-%25d8%25b4%25d8%25b4-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d8%25b9%25d8%25aa-%25d9%25be%25d8%25b3-%25d8%25a7%25d8%25b2 فارسی به نقل از رویترز
http://www.huffingtonpost.co.uk/2012/04/27/farewell-intercourse-law-women_n_1458379.html
نگلیسی

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف وقت که صرف بحث درباره اعراب بشه

به نظر من حماقت اعراب از ارزش اسلام کم نمیکنه،کسی که اسلام رو با اعراب بسنجه هیچوقت به حقانیتش پی نمیبره ...

salehtaee

عضو جدید
شما هم الان دارید به دوستان توهین میکنید،الان با هم فرقی نمیکنید.
یه سوال:شما عربید؟
مگه فرقی هم میکنه ؟ نکنه می خوای زندگی نامم هم بگم ​ ​؟ همینم بدونی کافیه جدم حاتم طائی بوده ؟ اگه هم به کسی توهین کردم رسما عذرخواهی میکنم ؟

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابام چیه فحش میدی تند میری....
اگر عربها می خواستند درست بشند زمان پیغمبر 100 تا فرقه نمی آوردند...
ماها اگه اگه دلمون از خیلی جاها پره نباید که به اعراب توهین کنیم
هر کسی واسه خودش شخصیت داره
الان یه عرب بیاد اینجا به ایرانیا توهین کنه کدوممون تحملشو داریم؟
اگه ما خودمون از لحاظ فرهنگی کامل و همه چی تموم بودیم بازم حق تحقیر اقوام دیگه رو نداشتیم چه برسه الان که خودمون دچار فقر فرهنگی و فقر خیلی چیزای دیگه! هم هستیم.

Z.Mehran

عضو جدید
مگه فرقی هم میکنه ؟ نکنه می خوای زندگی نامم هم بگم ​ ​؟ همینم بدونی کافیه جدم حاتم طائی بوده ؟ اگه هم به کسی توهین کردم رسما عذرخواهی میکنم ؟

من جسارت نکردم.
دیدم محل سکونتتون اهوازه برای همین پرسیدم. و صد البته مطمئنم منظور بچه ها اعراب ایرانی نیست.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
ماها اگه اگه دلمون از خیلی جاها پره نباید که به اعراب توهین کنیم
هر کسی واسه خودش شخصیت داره
الان یه عرب بیاد اینجا به ایرانیا توهین کنه کدوممون تحملشو داریم؟
اگه ما خودمون از لحاظ فرهنگی کامل و همه چی تموم بودیم بازم حق تحقیر اقوام دیگه رو نداشتیم چه برسه الان که خودمون دچار فقر فرهنگی و فقر خیلی چیزای دیگه! هم هستیم.
من توهین نکردم ایشون تند میرن..
در ضمن اگر ایشون انتقادی دارند برند مچ اون مفتی های مصر رو بگیرن که آبروی عربها و اسلام رو بردند!!

salehtaee

عضو جدید
من جسارت نکردم.
دیدم محل سکونتتون اهوازه برای همین پرسیدم. و صد البته مطمئنم منظور بچه ها اعراب ایرانی نیست.

به هر حال بیاید دوستانه بحثو تمومش کنیم ؟ من رسما عذر خواهی میکنم از همه ؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاریخ و تمدن همه مدیون اعراب است و بس ؟
این حرف رو محض خنده زدی دیگه؟نه؟!

آخه آدمه حسابی (چی بگم بهت ؟! ) عرب بدبخت که کلا 20 نفرشونم زمان اسلام سواد نداشت! صرف و نحو عربی رو هم ایرانی ها پایه گذاری کردن و بهشون یاد دادن.هرچی دارن از ایرانیاست.
یه سر برو عراق و عربستان وقتی اندازه من عرب دیدی بیا اینجا بحث کن

FAMINE RIAN

عضو جدید
عزیزان همینطور از سر و کول هم بالا میرید که چی بشه
برید وقت بزارید دو ساعت کتاب تاریخ تحلیلی سدر اسلام رو بخونید خیلی از نکات دستتون میاد
خیلی از اختلافات ما به خاطر اینه علمی در اون زمینه نداریم
از روزی بترسید وقتی رو به خدا کنید از شرم سرتون رو پایین بندازید

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توهین نکردم ایشون تند میرن..
در ضمن اگر ایشون انتقادی دارند برند مچ اون مفتی های مصر رو بگیرن که آبروی عربها و اسلام رو بردند!!

بله ایشون که خیلی دارن تند میرن
ولی کلا عمل اشتباه یه عده از آدمارو نباید به همه تعمیم داد و همه رو مقصر دونست
هرچند ما ایرانیا عادت کردیم
چون یادمون دادن اگه خودشون با سیاستای یه کشوری مشکل دارن ما بیام بیرون و فریاد مرگ بر کل مردم اون کشور سر بدیم!

BaBak.Turk

اخراجی موقت
برید وقت بزارید دو ساعت کتاب تاریخ تحلیلی سدر اسلام رو بخونید خیلی از نکات دستتون میاد
کتاب تاریخ تحلیل صدر اسلام نه سدر اسلام!!(محض شوخی نوشتم)
بله ایشون که خیلی دارن تند میرن
ولی کلا عمل اشتباه یه عده از آدمارو نباید به همه تعمیم داد و همه رو مقصر دونست
هرچند ما ایرانیا عادت کردیم
چون یادمون دادن اگه خودشون با سیاستای یه کشوری مشکل دارن ما بیام بیرون و فریاد مرگ بر کل مردم اون کشور سر بدیم!

آقا من معذرت ..
من هدفم از این نوشته این بود که حماقت بعضی ها رو نشون بدم که به اینا میگن عالم!! فقط همین....

Z.Mehran

عضو جدید

موافقم
آواتارت بیســـــته
;)

BaBak.Turk

اخراجی موقت
یه تایپیک زدیم الان می بندنش..
چرا دعوا می کنید منطقی حرف بزنید بابام...
من برم شام بخورم...
چون میدونم که تایپیک خوشگلم زهرمارم میشه و قفل میشه اینطوری بره....

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلل الخالق :surprised:
من که برای اولین باره میشنوم اسلام اجازه داده بعدش الان مجلس مصر مگه اسلامیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Z.Mehran

عضو جدید
بد بخت برو تاریخ بخون ؟ خط میخی ، نوشتن ، و .......... همه ساخت اعرابه ​
اگه یک قرن اینجا دست اعراب نبود شما که الان با سواد نبودی ؟ برو ببین تاریخ چه خبر بوده ؟ با حرفای مفت مختو پر کردن ؟ بد بخت بعد ۲۰۰۰ سال هنوز اصالتتو نمیدونی ؟

دوست به اصطلاح محترم،دیگه به هویتمون توهین نکن!!!!!!!!!!
ما از نژاد آریا (پارس) هستیم.
خط میخی هم مال بابلیاست.
اعرابم به ما هیچی آموزش ندادن مگر خاندان پیامبر!

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد بخت برو تاریخ بخون ؟ خط میخی ، نوشتن ، و .......... همه ساخت اعرابه ​
اگه یک قرن اینجا دست اعراب نبود شما که الان با سواد نبودی ؟ برو ببین تاریخ چه خبر بوده ؟ با حرفای مفت مختو پر کردن ؟ بد بخت بعد ۲۰۰۰ سال هنوز اصالتتو نمیدونی ؟
نظام شاهنشاهی اعراب از ایرانی ها گرفتن وگرنه آنها که بیشتر از قبلیه نبودن
تمدن ما کجا و انها کجا

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو.ست عزیز زرتشتی عزیز

شما اگه میدونستین زرتشت فرستاده همون خدای واحد هست دیگه لازمنبود بیای مسلملن بشی
همون زرتشتی میموندی کافی بود
در ضمن دین فقط یک چهارچوبه و بس

چرا شما ناراحت شدی از تغییر دینشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salehtaee

عضو جدید
دوست به اصطلاح محترم،دیگه به هویتمون توهین نکن!!!!!!!!!!
ما از نژاد آریا (پارس) هستیم.
خط میخی هم مال بابلیاست.
در وهله اول من از همه معذرت خواهی کردم کسی استقبال نکرد ؟ دومن توهین نبود واقعیت بود ؟

اعرابم به ما هیچی آموزش ندادن مگر خاندان پیامبر!
پسر خوب خاندان پیامبر هم از اعراب بودن جدای از اونا که نبودن ؟

Z.Mehran

عضو جدید
دو.ست عزیز زرتشتی عزیز

شما اگه میدونستین زرتشت فرستاده همون خدای واحد هست دیگه لازمنبود بیای مسلملن بشی

قاعدتاً میدونستم،ولی دینامون تفاوتهای آشکاری داشت. که اینکارو کردم

• Like
واکنش ها: EECi

salehtaee

عضو جدید
دو.ست عزیز زرتشتی عزیز

هر پیامبری یه کتابی اصل و نسبی معجزه ی داشت فرزندی پدری مادری برادری خواهری ........................ داشت حالا که میگی زرتشت پیامبر خداست ؟ کتابش کو ؟ معجزش چی بود ؟ اصلا منبع واقعی بده ؟ چرا بعد خودش پیامبری بر نگزید ؟ کجا راز و نیاز میکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Z.Mehran

عضو جدید
خانم متدن
اگه عرب نبود شما هنوز باید با برادر تنیت پیوند میخوردی ؟

کجا ایرانیای باستان با خواهر و برادراشون اردواج کردن که من نمیدونم؟؟؟؟!!!
داری به دین خانواده ام توهین میکنی!!!!!!!!!!!!