استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

وحیدوحید

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم که از 3 نفر دوستای من 2تاشون معافی پزشکی داشتن. یکیشون واریکوسل داشت یکیشون هم کف دستش خیلی عرق میکرد اما هر 2تاشون الان مشغول به کارن یکیشون نفت خیز مرکزیه (کنگان) یکیشون پخش و پالایشه (اراک) شما هم آقا سعید لطف کن از اینجور حرفا نزن چون واسه من یکی حرفات خیلی سنگینه!

Saeed_kh

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم که از 3 نفر دوستای من 2تاشون معافی پزشکی داشتن. یکیشون واریکوسل داشت یکیشون هم کف دستش خیلی عرق میکرد اما هر 2تاشون الان مشغول به کارن یکیشون نفت خیز جنوبه (کنگان) یکیشون پخش و پالایشه (اراک) شما هم آقا سعید لطف کن از اینجور حرفا نزن چون واسه من یکی حرفات خیلی سنگینه!

حقیقت رو هیچوقت هیچ کس باور نخواهد کرد!!!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوسته عزیز شما ناراحتی چرا میای تلاش میکنی تو دل بچه های قبول شده رو خالی کنی.وقتی سالم باشی و هیچ مشکل پزشکی نداشته باشی دلیلی هم برا رد شدن نیست.طب صنعتی اینجوریه که شما تعیین سمت میشید و با توجه به سمت و کارهایی که باید بکنید ازتون تست میگیرن و با توجه به کارهای مهندسی احتمال رد شدن نزدیک به صفره بعدشم در صورتی که اعتراضات بوشهریا(طبق معمول همه ازمون ها)هم جواب بده شما هم به این جمع اضافه میشید و کسی از این جمع کم نمیشه.
من فردا یه سر میرم برج گاز چون اوضاع یه ذره داره بد میشه چون تا اونجا که من میدونم ظرفیت پارس جنوبی بعد ازمون کاملا پر شد چون وقتی بچه های دانشکده نفت مراجعه میکردن تمام نامه هاشون برگشت میخورد.الان که یه جماعت زیادی هم دارن از نفت و گاز اضافه میشن یسری هم که اعتراض کردن احتمالش هست گروه بندی بشه یه عده زودتر دعوت به کار شن یه عده منتظر ایجاد ظرفیت بمونن

امین برج گاز چیه؟ تو الان کجایی؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش وحید بیخیال . ما توکل بخدا میکنیم فقط. اما دروغ نخوام بگم یکم حرفش منو ناراحت کرد و استرس گرفتم . البته مشکلی خدارو شکر از نظره پزشکی ندارم اما اولین باره طب صنعتی میریم دیگه :confused:

وحیدوحید

عضو جدید
داش وحید بیخیال . ما توکل بخدا میکنیم فقط. اما دروغ نخوام بگم یکم حرفش منو ناراحت کرد و استرس گرفتم . البته مشکلی خدارو شکر از نظره پزشکی ندارم اما اولین باره طب صنعتی میریم دیگه :confused:

من هم واسه همین ناراحت شدم! من که اصلا استرسی نگرفتم چون میدونم که اتفاقی نمیفته اما مطمئن بودم که بچه ها استرس میگیرن. نمیدونم این آقا چی میخواد بدست بیاره واقعا !

Saeed_kh

عضو جدید
دوستان من اولش واسم سخت بود که آزمون گاز قبول نشدم ولی الان دیگه باید باور کرد
ولی شاید باورتون نشه اینجا اعتراضات خیلی سخت داره پیگیری میشه و اگه همینجوری ادامه پیدا کنه صد در صد جواب خواهد داد همونطور که نفت 90 جواب داد و دوستان مستندات زیادی دارند و ارایه دادند
و به نظر من اگه بخواهند این اعتراضات رو ترتیب اثر بدند مجبورند عده ای رو حذف کنند و الان چون مصاحبه انجام شده فقط طب صنعتی و گزینش و مصاحبه عقیدتی و سیاسی مونده پس هنوز راه های زیادی دارند تا نفرات رو ریزش بدند و به این اعتراضات جواب بدند و اینهایی رو که میگم همه اش یه احتماله و اگه پیگیری ماها شدت پیدا کنه خوب بیشتر هم میشه
من هم اصلا هیچ مشکلی ندارم و احتمالات رو اینجا گفتم و این کارها رو هم بدونید که از این شرکتهای نفت و گاز بعید نیست

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

نخیرم بوشهری ها رو تو مرحله مصاحبه رد کردند نه طب صنعتی.
مطمئن باشید اگه بخان گیر بدن به مشکلات بزرگ گیر میدن.
مثلا علی کنکوری بره اونجا درجا رده چون یک تختش کمه

:biggrin:
خدا بگم چیکارت کنه ! :biggrin:
ولی جدی نیستش تاپیک خوابیده ! وقتی بود هر نیم ساعت یه پیام میذاشت یا اخباره روزنامه هارو کپی پیست میکرد اینجا :D

mansour.mm20

عضو جدید
ولی شاید باورتون نشه اینجا اعتراضات خیلی سخت داره پیگیری میشه و اگه همینجوری ادامه پیدا کنه صد در صد جواب خواهد داد همونطور که نفت 90 جواب داد و دوستان مستندات زیادی دارند و ارایه دادند
و به نظر من اگه بخواهند این اعتراضات رو ترتیب اثر بدند مجبورند عده ای رو حذف کنند و الان چون مصاحبه انجام شده فقط طب صنعتی و گزینش و مصاحبه عقیدتی و سیاسی مونده پس هنوز راه های زیادی دارند تا نفرات رو ریزش بدند و به این اعتراضات جواب بدند و اینهایی رو که میگم همه اش یه احتماله و اگه پیگیری ماها شدت پیدا کنه خوب بیشتر هم میشه
من هم اصلا هیچ مشکلی ندارم و احتمالات رو اینجا گفتم و این کارها رو هم بدونید که از این شرکتهای نفت و گاز بعید نیست

عزیزم کلا داری رو اعصابم رژه میریا....
اصلا asl بده ببینم کی هستی

mohsenv21

عضو جدید

ببین دوست عزیز، قبول دارم که قبول نشدن بعد از این همه زحمت واقعا سخته،
ولی شرکت گاز تا اینجا صداقت خودش رو اثبات کرده و بعید میدونم همون اتفاقی که توی آزمون نفت 90 افتاد دوباره و مخصوصا توی شرکت گاز تکرار بشه
تمامی دوستان من که سهمیه بومی داشتن بی چون و چرا قبول شدن، شما چطور مطمئن هستید که سهمیه 60درصد رعایت نشده؟
فرضاً اگرم رعایت نشده باشه و پیگیری های شما دوستان عزیز بوشهری جواب بده نمی تونن بقیه رو بی دلیل توی طب صنعتی یا گزینش مردود کنن چونکه این دو مرحله برخلاف مراحل قبلی کاملاً قابل پیگیری و اعتراضه
مگر اینکه کسی از این دو ناحیه مشکل حاد داشته باشه
همون سال 90 هم دیدیم که چنین اتفاقی نیوفتاد و کسی حذف نشد

Saeed_kh

عضو جدید
بوشهرنا: عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در شرکت گاز گفت: رفتار وزارت نفت در به کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر زننده و ناشایست بود.
به گزارش بوشهرنا؛ به نقل از روابط عمومی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، سید مهدی موسوی‌نژاد در تذکری به وزیر نفت اظهار داشت: نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون استخدام شرکت ملی گاز با نمره بالا قبول شدند اما وزارت
نفت 90 درصد آنها را در مصاحبه رد کرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: رد نیروهای بومی که با اتوبوس مسیر بیش از هزار کیلومتری را برای مصاحبه تا تهران طی می‌کنند، در استخدام شرکت نفت حق‌کشی و پایمال کردن حقوق نیروهای بومی است.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور تصریح کرد: این چه مصاحبه‌ای است که فرزندان استان بوشهر باتمام قوا درآن شرکت کرده و با نمرات بالا قبول می‌شوند ولی در مصاحبه رد می‌شوند.

وی اضافه کرد: مردم مناطق نفت خیز که از آلودگی این مناطق استنشاق می‌کنند و بیماری‌های ریوی شامل حال آنها می‌شود و مشکلات جسمی پیدا می‌کنند چرا باید از حقوق خود بی بهره باشند.

موسوی‌نژاد همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ثمرات کشاورزی و نخیلات دشتستان بدلیل آفت در حال ریزش است و مردمی که از محل کشاورزی ارتزاق می‌کنند با مشکل مواجه شده‌اند از این رو لازم است وزارت جهاد کشاورزی برای مقابله سریع با آفت نخلیات وارد عمل شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به وزارت اقتصاد و امور دارایی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز بیان کرد: به چه دلیل تاکنون ساماندهی در حوزه مدیریت کارخانه سیمان دشتستان انجام نشده در حالیکه در این کارخانه باتمام قدرت به نیروهای کارگر بومی ظلم می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در ادامه از فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر سردار عباس زاده و پرسنل زحمتکش آن در راستای ایجاد امنیت در شهرستان دشتستان و استان بوشهر تشکر و قدردانی کرد./فارس

Saeed_kh

عضو جدید
ببین دوست عزیز، قبول دارم که قبول نشدن بعد از این همه زحمت واقعا سخته،
ولی شرکت گاز تا اینجا صداقت خودش رو اثبات کرده و بعید میدونم همون اتفاقی که توی آزمون نفت 90 افتاد دوباره و مخصوصا توی شرکت گاز تکرار بشه
تمامی دوستان من که سهمیه بومی داشتن بی چون و چرا قبول شدن، شما چطور مطمئن هستید که سهمیه 60درصد رعایت نشده؟
فرضاً اگرم رعایت نشده باشه و پیگیری های شما دوستان عزیز بوشهری جواب بده نمی تونن بقیه رو بی دلیل توی طب صنعتی یا گزینش مردود کنن چونکه این دو مرحله برخلاف مراحل قبلی کاملاً قابل پیگیری و اعتراضه
مگر اینکه کسی از این دو ناحیه مشکل حاد داشته باشه
همون سال 90 هم دیدیم که چنین اتفاقی نیوفتاد و کسی حذف نشد

دوستان اینجا ایرانه هیچ چیز غیرممکن نیست

hadishs

عضو جدید

واقعا چه سودی میبری این حرفا رو میزنی؟ فکر میکنی با استرس وارد کردن به بچه های این تاپیک (که همشون کلی زحمت کشیدن و مشخصه با تلاش خودشون فبول شدن) سودی میبری؟
کلا کسی جلوتو گرفته که بری اعتراض کنی؟ این بچه ها چرا باید چوب قبول نشدن شما رو بخورن؟
واقعا یه کاری میکنی آدم دعا کنه همه بوشهریا قبول بشن غیر همین شما!

Saeed_kh

عضو جدید
عزیزم کلا داری رو اعصابم رژه میریا....
اصلا asl بده ببینم کی هستی

دوست عزیز من فرزند بوشهرم، من فرزند همون دلاور مردانی هستم که وقتی انگلیس به شهرم حمله کرد پدران من از این آب و خاک دفاع کردند و نه این وری و نه اون وری و نه بالایی به اونها کمک کردند این رییسعلی دلاوریها بودند که مانند یک مرد از این آب و خاک دفاع کردند
اون دوست عزیز میاد اینجا نظر میده و میگه که 60% بومی کافی نبود باید بگم نه اصلا ما 100% رو میخوایم و این استعداد شهر ماست و این حق شهر ماست اصلا تو برو توی شهر خودت از استعداد شهر خودت بهره ببر نه اینکه چشم بستین به آزمونهای نفت و گاز بوشهر اصلا به قول یه دوستی که میگفت بوشهر میتونه واسه خودش یه کشور جدا بشه نفت نداریم که داریم گاز نداریم که داریم نیروی دفاعی نداریم که داریم از سپاه و ارتش و نیروی دریایی و هوایی و زمینی، اصلا اگه این بوشهر نبود شماها باید از گشنگی میمردین و حالا میاید نون و نمک این شهر رو میخورید و زبونتون هم درازه
پس بزار بیشتر رو اعصابت رژه برم که این حقیقته و باید باور کنی
هر وجب از این خاک بوشهر رو بکنی نفت و گاز پیدا میشه حالا منتظرم تو از استعداد شهر خودت بگی

وحیدوحید

عضو جدید
دوست عزیز من فرزند بوشهرم، من فرزند همون دلاور مردانی هستم که وقتی انگلیس به شهرم حمله کرد پدران من از این آب و خاک دفاع کردند و نه این وری و نه اون وری و نه بالایی به اونها کمک کردند این رییسعلی دلاوریها بودند که مانند یک مرد از این آب و خاک دفاع کردند
اون دوست عزیز میاد اینجا نظر میده و میگه که 60% بومی کافی نبود باید بگم نه اصلا ما 100% رو میخوایم و این استعداد شهر ماست و این حق شهر ماست اصلا تو برو توی شهر خودت از استعداد شهر خودت بهره ببر نه اینکه چشم بستین به آزمونهای نفت و گاز بوشهر اصلا به قول یه دوستی که میگفت بوشهر میتونه واسه خودش یه کشور جدا بشه نفت نداریم که داریم گاز نداریم که داریم نیروی دفاعی نداریم که داریم از سپاه و ارتش و نیروی دریایی و هوایی و زمینی، اصلا اگه این بوشهر نبود شماها باید از گشنگی میمردین و حالا میاید نون و نمک این شهر رو میخورید و زبونتون هم درازه
هر وجب از این خاک بوشهر رو بکنی نفت و گاز پیدا میشه حالا منتظرم تو از استعداد شهر خودت بگی

شما کجا درس خوندی؟ کدوم دانشگاه و کدوم شهر؟

mohsenv21

عضو جدید

درسته که اینجا ایرانه و هیچ چیز غیر ممکن نیست، ولی چرا شما اصرار داری قبل از اینکه آمار دقیقی از قبولیای بوشهر اعلام بشه چونکه خودتون قبول نشدید قاطعانه بگید که سهمیه ها رعایت نشده و از این بدتر اینکه فکر کنید کسی از بچه های این تاپیک حق شما رو خورده و باید بره کنار تا شما قبول بشید؟

به گزارش بوشهرنا؛ به نقل از روابط عمومی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، سید مهدی موسوی‌نژاد در تذکری به وزیر نفت اظهار داشت: نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون استخدام شرکت ملی گاز با نمره بالا قبول شدند اما وزارت
/فارس

آمار جالبیه،
هرچند که اعتقادی به این آمار 60 درصد ندارم ولی امیدوارم شرکت گاز یه بار برای همیشه با آمار و توضیحات دقیق شفاف سازی کنه تا این اعتراضات بعد از آزمون توسط عزیزان بوشهری به یک رسم همیشگی تبدیل نشه

جالب بود، بسیار جالب بود
تا الان فکر میکردیم واقعا داری بر اساس آمار و منطق حرف میزنی و به دنبال حقیقتی ولی مثل اینکه اینجوری نیست
من واسه تمام جملاتتون جواب دارم ولی فقط در جواب اون قسمتش که خیلی توهین آمیز و مسخرس باید بگم 80 درصد گندم استان بوشهر از استان ما یعنی فارس تولید میشه...
شما حتی موقع زلزله نتونستید به موقع به داد دشتستان برسید، اولین نیروی امدادی که به اونجا رسید از شیراز بود...
و خیلی مثالهای دیگه که نیازی به گفتنش نیست

آخرین ویرایش:

Saeed_kh

عضو جدید
جالب بود، بسیار جالب بود
تا الان فکر میکردیم واقعا داری بر اساس آمار و منطق حرف میزنی و به دنبال حقیقتی ولی مثل اینکه اینجوری نیست
من واسه تمام جملاتتون جواب دارم ولی فقط در جواب اون قسمتش که خیلی توهین آمیز و مسخرس باید بگم 80 درصد گندم استان بوشهر از استان ما یعنی فارس تولید میشه...
شما حتی موقع زلزله نتونستید به موقع به داد دشتستان برسید، اولین نیروی امدادی که به اونجا رسید از شیراز بود...
و خیلی مثالهای دیگه که نیازی به گفتنش نیست

پس میرفتی رشته کشاورزی میخوندی!!!

mansour.mm20

عضو جدید
دعوا راه نندازید حالا...
سعید جان شما لطفا سعی کن خونسرد باشی و کارتو از راه قانونی پیگیری کنی...
اینکه بیای بگی بوشهر نبود بقیه ایران میمرد...حرف درستی نیست اینا هم هموطن های ما هستن
درضمن من و دوستم هردو رشته مکانیک قبول شدیم و بنظرم سهمیه ها اعمال شده و 60 درصد بومی رو گرفتن

Saeed_kh

عضو جدید
دعوا راه نندازید حالا...
سعید جان شما لطفا سعی کن خونسرد باشی و کارتو از راه قانونی پیگیری کنی...
اینکه بیای بگی بوشهر نبود بقیه ایران میمرد...حرف درستی نیست اینا هم هموطن های ما هستن
درضمن من و دوستم هردو رشته مکانیک قبول شدیم و بنظرم سهمیه ها اعمال شده و 60 درصد بومی رو گرفتن

سعید جان چه رشته ای هستی؟

بابا منصور جان تو که بوشهری هستی من معذرت میخوام
منصور جان مبارکت باشه
تو که مطمین باش رد نمیشی و تا تهش قبولی چون ما داریم واسه بومیا میجنگیم و اگه بخوان اینایی رو هم که قبول شدند رد کنند که خون به پا میکنیم
منصور جان مطمینم که رعایت نکردند شما قبول شدید و فقط خودت رو الان میبینی الان ما ۵۲ تا امضا جمع کردیم از کل استان شاید بیشتر از این حرفا هم باشن و هنوز شاید کسانی باشند که از اعتراض ما خبری ندارند مگه کلا چندتا بومی تو کتبی قبول کردند که ما ۵۲ امضا جمع کردیم

اگه خدا بخواد و حقمون رو گرفتیم به همه ثابت خواهد شد که چه بومی ستیزی کردند

منصور جان موفق باشی

baaroon

عضو جدید
بابا منصور جان تو که بوشهری هستی من معذرت میخوام
منصور جان مبارکت باشه
تو که مطمین باش رد نمیشی و تا تهش قبولی چون ما داریم واسه بومیا میجنگیم و اگه بخوان اینایی رو هم که قبول شدند رد کنند که خون به پا میکنیم
منصور جان مطمینم که رعایت نکردند شما قبول شدید و فقط خودت رو الان میبینی الان ما ۵۲ تا امضا جمع کردیم از کل استان شاید بیشتر از این حرفا هم باشن و هنوز شاید کسانی باشند که از اعتراض ما خبری ندارند مگه کلا چندتا بومی تو کتبی قبول کردند که ما ۵۲ امضا جمع کردیم

اگه خدا بخواد و حقمون رو گرفتیم به همه ثابت خواهد شد که چه بومی ستیزی کردند

منصور جان موفق باشی

بخواب بابا

mahdismh69

عضو جدید
راستی یادم رفت بگم که از 3 نفر دوستای من 2تاشون معافی پزشکی داشتن. یکیشون واریکوسل داشت یکیشون هم کف دستش خیلی عرق میکرد اما هر 2تاشون الان مشغول به کارن یکیشون نفت خیز مرکزیه (کنگان) یکیشون پخش و پالایشه (اراک) شما هم آقا سعید لطف کن از اینجور حرفا نزن چون واسه من یکی حرفات خیلی سنگینه!
آخه دوستانی که قبول نشدن یعنی این همه بی جنبه بازی....بابا ظرفیت داشته باشید...اصلا به ما چه که قبول نشدید...اعصابتون خورده هم اعصاب ما رو خورد نکن...
آخه 50 نفری که تو این پیج میان به تو چه دخلی داره آقا سعید
بس کن دیگه خدا روزیتو یه جا دیگه بده

amin2x

عضو جدید
امروز شرکت ملی گاز بودم دیدم که دارن کارهای بچه های قبول شده رو انجام میدن کار خودمو هم پیگیری کردم که بعد 40 روز رو زمین مونده بود قول گرفتم کار منو هم انجام بدن.من برا این سعید نام هم متاسفم بابا اگه حقی ازت ضایع شده برو از راه قانونی پیگیر شو چرا مثل این بچه حسودا میای تو دل بچه های اینجارو با توهماتت خالی میکنی.بچه ها طب صنعتی قابل اعتراضه من خیلی هارو میشناسم مشکل جسمانی داشتن قبول شدن چون بر حسب سمت و شغل تست میگیرن امکان نداره رد شید اگه سالم هستید .گزینش هم مگه اینکه خلاف سنگین داشته باشید و گرنه برا خلاف های جزیی تعهد میگیرن اگه بچه مثبت هم هستی که هیچی قبولی یه مشت سوالای دینی و عقیدتیه دیگه.
این دوستمون دیگه خیلی زورش ورداشته زده جاده خاکی دیگه جوابشو ندید انگار ما حق اینو(اگه حقی باشه)خوردیم ما همه هم بدون اشنا و پارتیو با توکل به خدا قبول شدیم

vahidmanu

عضو جدید
بوشهرنا: عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از رفتار وزارت نفت در رد نیروهای بومی استان بوشهر برای استخدام در شرکت گاز گفت: رفتار وزارت نفت در به کارگیری نیروهای بومی استان بوشهر زننده و ناشایست بود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: رد نیروهای بومی که با اتوبوس مسیر بیش از هزار کیلومتری را برای مصاحبه تا تهران طی می‌کنند، در استخدام شرکت نفت حق‌کشی و پایمال کردن حقوق نیروهای بومی است.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور تصریح کرد: این چه مصاحبه‌ای است که فرزندان استان بوشهر باتمام قوا درآن شرکت کرده و با نمرات بالا قبول می‌شوند ولی در مصاحبه رد می‌شوند.

وی اضافه کرد: مردم مناطق نفت خیز که از آلودگی این مناطق استنشاق می‌کنند و بیماری‌های ریوی شامل حال آنها می‌شود و مشکلات جسمی پیدا می‌کنند چرا باید از حقوق خود بی بهره باشند.

موسوی‌نژاد همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ثمرات کشاورزی و نخیلات دشتستان بدلیل آفت در حال ریزش است و مردمی که از محل کشاورزی ارتزاق می‌کنند با مشکل مواجه شده‌اند از این رو لازم است وزارت جهاد کشاورزی برای مقابله سریع با آفت نخلیات وارد عمل شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به وزارت اقتصاد و امور دارایی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز بیان کرد: به چه دلیل تاکنون ساماندهی در حوزه مدیریت کارخانه سیمان دشتستان انجام نشده در حالیکه در این کارخانه باتمام قدرت به نیروهای کارگر بومی ظلم می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در ادامه از فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر سردار عباس زاده و پرسنل زحمتکش آن در راستای ایجاد امنیت در شهرستان دشتستان و استان بوشهر تشکر و قدردانی کرد./فارس

طرف میگه : نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون استخدام شرکت ملی گاز با نمره بالا قبول شدند سوال من اینه که ایشون از کجا فهمیدن که نمرات بالا بوده؟ اینجا کسی هست که نمراتش رو بدونه؟
اگه قراره هر کسی که پذیرفته نشه بیاد اینطوری جوسازی کنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه....
این نماینده هم احتمالا با پیش کشیدن مسایل قومیتی و تحریک کردن احساسات مردم، می خواد واسه دوره بعدی رای جمع کنه.

بالا