ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzadyar

عضو جدید
درباره زبان تخصصی کسی نمی خواد چیزی بگه؟
چی بخونیم؟
من عاشق زبان تخصصی یم و مطمعن هستم بهتر از زبان عمومی میشه ازش درصد گرفت.
یه استینی بالا بزنید یه چیزی معرفی کنید.

kardikola

عضو جدید
بچه های ارشد بگن که با 1850 میشه شاحه جامدات قبول شد

بچه های ارشد بگن که با 1850 میشه شاحه جامدات قبول شد

من رتبه 1850 گراش 2 مکانیک دارم یعنی جامدات
کی میدونه که با این رتبه کجا میشه قبول شد یا اصلاً میشه قبول شد.
حتماً بهم بگین

kourosh_7

عضو جدید
سلام
یه سری به قبولیای ارشد 90 زدم چه شور و حالی دارن فکرشون جمعه انتخاب یه دانشگاه خوبه ....... خوش به حالشون ...................ر
من بخاطر پروژه پایانیم و امتحانات ترم آخر دانشگاه دقیقا تا 11 تیر مشغولم ولی بعدش دیگه کل وقتم رو میزام پای کنکور و این تایپک هم بهترین ارتباط من با کسی های هستش که تقریبا شبیه همیم ........ر
دوستان کمی آهسته تر که ما رو عقب ندازین >>>>>> تا یه ماه دیگه از پایه های محکم این تایپک خواهم شد .......ر
Hardworking is the best way to ..............

no_one

عضو جدید
دوستان اگه ممکنه در مورد زبان منو راهنمایی کنید منم تو این درس مشکل دارم
راستی شیوه مطالعه ایی که برای این درس پیشنهاد میدید هم بنویسید.
ممنون
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم

850620

عضو جدید
صنعتی اصفهان

صنعتی اصفهان

از بین اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در زمینه( 1-تبدیل انرژی 2-طراحی کاربردی) کدوم از همه بالاتره:que:

850620

عضو جدید
صنعتی اصفهان

صنعتی اصفهان

از بین اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان توی ارشد مکانیک کدوم بالاتره؟:heart:

hamid19395

عضو جدید
ممنون
زبان شیوه مطالعاتی خاصی نداره که
اگر در حد متوسط و رو به بالا نیستی،زیاد روش سرمایه گذاری نکن با خوندن کتابهایی مثل 504 و...
قبلا هم گفته شده بود توسط دوستان که زبان در حد تافل نیاز هست که خوب بزنی اما در حد چند تست رو با معلومات خودت میتونی بزنی

no_one

عضو جدید
زبان شیوه مطالعاتی خاصی نداره که
اگر در حد متوسط و رو به بالا نیستی،زیاد روش سرمایه گذاری نکن با خوندن کتابهایی مثل 504 و...
قبلا هم گفته شده بود توسط دوستان که زبان در حد تافل نیاز هست که خوب بزنی اما در حد چند تست رو با معلومات خودت میتونی بزنی
دستت درست رفیق

zed_vr

عضو جدید
من میخوام ارشد امسال بیومکانیک امتحان بدم، اما نمیدونم چه منابعی بخونم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام
یه سری به قبولیای ارشد 90 زدم چه شور و حالی دارن فکرشون جمعه انتخاب یه دانشگاه خوبه ....... خوش به حالشون ...................ر
من بخاطر پروژه پایانیم و امتحانات ترم آخر دانشگاه دقیقا تا 11 تیر مشغولم ولی بعدش دیگه کل وقتم رو میزام پای کنکور و این تایپک هم بهترین ارتباط من با کسی های هستش که تقریبا شبیه همیم ........ر
دوستان کمی آهسته تر که ما رو عقب ندازین >>>>>> تا یه ماه دیگه از پایه های محکم این تایپک خواهم شد .......ر
Hardworking is the best way to ..............

کوروش جان پس ما تقریبا با هم استارت می زنیم...
دارم براش لحظه شماری میکنم...ایشالا سال دیگه همین موقع،هیمن جا، داریم از رتبه های خوبمون می نویسیم...!
از دوستانی که استارتو قبلا زدن چه خبر...چرا دیگه پست نمی ذارین؟؟ بگین چی کار کردین.قرارمون این بود.

XXXX2

عضو جدید
سلام بر مهندسان گرامی ...
من نیاز به ترازارشد رشته مهندسی مکانیک هم آزاد وهم سراسری نیاز دارم
هرکسی براش مقدوره لطفا ترازها رو برام بفرسته........
مال آزاد بگو مال کجاها و کدوم گرایشها رو میخوای تا برات بفرستم

XXXX2

عضو جدید
معادله واندروالس رو میگید؟
اون که تابلو بود...الا اون ضریب رو میباست حفظ میبودید
سوال از سری خیلی داده بودند
گراشف فکر کنم معادل نوسلت بود
ضریب شکل رو نزدم
سوال مقاومت هم قبول دارم که اعدادش بد چاپ شده بود و خودم هم نزدمش
سوالاش درست مسئله بود ولی اگر دقت میکردید با به دست آوردن یکی از گزینه ها خیلی راحت به جواب میرسیدی
نمونه ش همون سوال محورهای توخالی و تو پر،که اگه تو پر رو حساب میکردی به راحتی و در زمان بسیار کوتاهی به جواب میرسیدی
سرعت ماکزیمم و مینیمم هم خیلی ساده بود و درست زدم
سوال آنتروپی رو هم من نزدم،ولی بعید میدونم آنتروپی باشه،ویسکوزیته نیست؟
ریاضی رو خیلی خوب زدم+مقاومت و استاتیک هم زیاد زدم
زبان هم چندتایی زدم
وراضی هستم
کلا نکته مبهمی من در سوالاتش ندیدم و بسیار ساده بود...
ان شاءا.. هم شما قبول بشی هم من...:gol:
با آرزوی موفقیت برای همگی
جواب سئوال گراشف رینولدز بود.این سئوال تکراری بود و در جزوه پارسه نمونه اش بود.

pm1

عضو جدید
اگه در مقطع ارشد تحصیل میکنی بیا تو

اگه در مقطع ارشد تحصیل میکنی بیا تو

شمایی که ارشد میخونی لطف کن بیا به ما تو انتخاب رشته کمک کن تو آدرس زیر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/254697-ارشد-سراسری-90

با تشکر از لطف شما

Sh_mech

عضو جدید
ممنون

سلام
من كتاب زبان تخصصي و عمومي پوران پژوهش رو شنيدم خوبه البته بهترين كتاب همون 504هست و جديدترش كه شده 601 اونا خوبن و براي زبان تخصصي هم بهترين مرجع متن هاي تخصصي مكانيكه و اين لينك: در باشگاه در تالار مكانيك ودر قسمت

موفق باشيد
-

sghasemifard

عضو جدید
ارشد 90

ارشد 90

سلام من امسال رتبه تبديل انرژي ام 1700 شده مي خوام بدونم شانس قبولي دارم يا نه؟

ea_mecs

عضو جدید
سلام من امسال رتبه تبديل انرژي ام 1700 شده مي خوام بدونم شانس قبولي دارم يا نه؟

اولا که امسال ظرفیت ها زیاد شده و شما شانس خوبی دارید .
ثانیا اگه به این تاپیک مراجعه کنید ،جواب کامل تری می گیرید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/254697-ارشد-سراسری-90/page28

.hoda

عضو جدید
سلام به همگی
با توجه به این که امسال به طور آزمایشی امتحان دادم و رتبه ام شد حدود 1300 طراحی و تبدیل، امیدوار شدم که سال دیگه حتما حتما به امید خدا قبول شم.:victory:
البته من به خاطر شرایطم سال دیگه هم فقط شیراز میخوام اما برام مهمه که رتبه ام خوب باشه. به هر حال من امسال کلی از وقتمو گذاشتم روی دروس دینامیکی که اشتباه بود ولی باعث شدرتبه تعلیق ترمزم بشه 800 .
خواستم بگم از امروز بسم ا.. گفتمو شروع کردم.:book:
یا علی

mehdi_116697

عضو جدید
ارشد آزاد مكانيك 90 چطور بود

ارشد آزاد مكانيك 90 چطور بود

سلام بچه ها چرا هيچ كس در اين مورد مطلبي نمي نويسه من كه سراسري رتبم 2700 شده و خيلي ناراحتم چون راحت ميشد با اين ظرفيتها قبول شد . آزاد هم ارشد ساخت شيراز زدم نميدونيد بايد چند بزنم تا قبول بشم

غلام90

عضو جدید
سلام بچه ها چرا هيچ كس در اين مورد مطلبي نمي نويسه من كه سراسري رتبم 2700 شده و خيلي ناراحتم چون راحت ميشد با اين ظرفيتها قبول شد . آزاد هم ارشد ساخت شيراز زدم نميدونيد بايد چند بزنم تا قبول بشم
اتفاقا منم امسال ازاد شرکت کردم. احتمال بسیار زیاد ازاد را قبول میشم.اما واقعا نمیدونم چی کار کنم؟برم؟یا سال دیگه سراسری شرکت کنم.بچه ها خواهشا یه نظری در مورد من بدین. به خدا دودلی و بر سر دو راهی قرار گرفتن خیلی سخت و عذاب اوره.:(

ehsan-inventor

عضو جدید
اتفاقا منم امسال ازاد شرکت کردم. احتمال بسیار زیاد ازاد را قبول میشم.اما واقعا نمیدونم چی کار کنم؟برم؟یا سال دیگه سراسری شرکت کنم.بچه ها خواهشا یه نظری در مورد من بدین. به خدا دودلی و بر سر دو راهی قرار گرفتن خیلی سخت و عذاب اوره.:(

سلام...امسال هفت-هشتا از بچه های درس خون دانشگاهمون بکوب برای ارشد خوندن و من فکر می کردم 3-4 تاشون زیر 500 شن و بقیه زیر 1000...اما فقط یه نفر 500 شد ،2 نفر 800 و 4 نفرم بین 1000 تا 1200
پاک ناامید شدم...خودشون میگن ما هیچ اشتباهی تو کارمون و برنامه ای که داشتیم نبوده و موفقیت تو کنکور ارشد فقط برای بعضیاس...! اونایی که شانس دارن و اونایی که خوب تست می زنن.به من گفتن تلاشتو بکن اما فکر نکن که حتما اون رتبه ای که می خوای میشی...منم همین کارو می کنم ولی واقعا نگرانم که منم سال دیگه چنین وضعیتی داشته باشم...هدفم زیر 300 و ایده آل زیر 100 هستش ...نمی دونم چقدر این عدد می تونه فرق کنه...
دوستان ...ممنونم میشم رو این موضوع یه خرده بحث کنیم...برای پیش رفتن نباید هیچ سوال،هیچ نقطه ی مبهمی باقی بمونه...هرکدومش می تونه رویتمرکز تاثیر بذاره...پرسیدم تا کمکم کنید حلش کنم.
ممنونم

farhad_hex

عضو جدید
داوطلبان 91:دقت وحشتناک تو کنکور ارشد مهمه.شما ممکنه به 35%کله سوالا جواب بدید ولی اگه همین درصد رو درست جواب بدید رتبه ی خوبی میارید. پس کیفیت تو ارشد مهمتر از کمیت!

newuser

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
کسی اطلاع نداره که هزینه ی ثبت نام توی آزمون های پارسه و جزواتش چقدر میشه؟
از کی شروع میشه؟ جزوه هاش رو توی تابستون بهمون میدن که بخونیم؟
ممنون

H4M3D

عضو جدید
سلام من خودمم امسال ارشد میدم اما خیلی نگرانم اگه جزوه یا کتابی واسه رشته برق دارید بدید ممنون میشم

H4M3D

عضو جدید
سلام...امسال هفت-هشتا از بچه های درس خون دانشگاهمون بکوب برای ارشد خوندن و من فکر می کردم 3-4 تاشون زیر 500 شن و بقیه زیر 1000...اما فقط یه نفر 500 شد ،2 نفر 800 و 4 نفرم بین 1000 تا 1200
پاک ناامید شدم...خودشون میگن ما هیچ اشتباهی تو کارمون و برنامه ای که داشتیم نبوده و موفقیت تو کنکور ارشد فقط برای بعضیاس...! اونایی که شانس دارن و اونایی که خوب تست می زنن.به من گفتن تلاشتو بکن اما فکر نکن که حتما اون رتبه ای که می خوای میشی...منم همین کارو می کنم ولی واقعا نگرانم که منم سال دیگه چنین وضعیتی داشته باشم...هدفم زیر 300 و ایده آل زیر 100 هستش ...نمی دونم چقدر این عدد می تونه فرق کنه...
دوستان ...ممنونم میشم رو این موضوع یه خرده بحث کنیم...برای پیش رفتن نباید هیچ سوال،هیچ نقطه ی مبهمی باقی بمونه...هرکدومش می تونه رویتمرکز تاثیر بذاره...پرسیدم تا کمکم کنید حلش کنم.
ممنونم

مهم اینه که خودت بخوای ، اگه خودت بخوای همه چیز امکان داره.
بهتر که افکار منفی رو از خودت دور کنی ، و به خودت بگو تو هیچ چیزی کم نداری و میتونی موفق بشی .

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]بزرگی میگوید: "موفقیت مراحل متداوم دارد،یک اتفاق ناگهانی نیست.[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]یک مسافرت است نه یک مقصد."[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]نباید برای بدست آوردن آن عجله کرد و این را هم بدانید که با شانس نیز به دست نمی آید.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]موفقیت را از کسی به ارث نمی توان برد و نمیتوان آن را به زور از کسی گرفت.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]دستیابی به آن قیمتی دارد و گاهی برای دستیابی به موفقیت باید زمانی طولانی [/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]به شدت و سختی تلاش کرد.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]زمانی که فهمیدید چه باید بکنید ، شایستگی لازم را به دست آورده اید [/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]و این زمانی است که موفقیت به سمتتان خواهد آمد.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]اگر میینید که خیلی وقت است موفقیت از شما دوری میکند، [/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]بدانید که ممکن است هدفتان نادرست بوده باشد.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]مهم مقصدی نیست که پیش به سوی آن دارید،خودِ رفتن مهم تر است.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]باید به دنبال راه اصلی بود. سعی نکیند با امتحان کردن راه های میانبر ، زمانتان را هدر دهید.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]از همین امروز شروع کنید.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]موفقیـــــــت از آن شماست .:redface:[/FONT]

mec.j

عضو جدید
ممنونم
سلام داداش
اینکه شما فکر کردی چند نفر از دوستاتون حتما رتبه شون زیر 500میشه با اینکه خود دوستاتون چه فکری راجع به رتبشون میکردن خیلی فرق داره...
ببین؛اولا هر کسی طبیعتا با هر کسی فرق میکنه و دلیلی نداره چون دوستانتون نتیجه نگرفتن شما هم خدای نکرده زبونم لال:smile:......
مطمئن باش یعنی ایمان داشته باش دوستانتون به اندازه زحمتی که کشیدن نتیجه گرفتن نه کمتر...
اگه واقعا میخواهی زیر 300بشی به جای مقایسه با دیگران خودتو با خودت مقایسه کن و بدون که حتما موفق میشی.....حتما

alborz_2000

اخراجی موقت
حاج حمید ولی منم نمایشگاه کتاب پرسیدم.گفت یک ماه دیگه.
ولی درهر صورت فکر میکنم اگه اونم بیاد باز مریام رو باید خوند.

من سال 88 ارشد شرکت کردم و361 طراحی شدم. تجربه بهم میگه که خوندن کتابایی که تو دانشگاه تدریس میشه( مریام-جانستون-اینکرپرا-ون وایلن و...) نه تنها کمکت نمیکنه، بلکه بیچارت میکنه. بهتره از کتابای تست(مخصوصا کتابای پوران) و جزوات اساتید کنکوراستفاده کنی. سیالاتی مال سمیع پوره، شاید خوب بنظر نرسه، اما با خوندن کتاباش باکس سیالات راحت60 میزنی، دینامیک ارتعاشات ماله جباریه فوق العادست- مقاومتم که نایی. اگه جایی تو این کتابا موندی برو سراغ کتابای مرجع
واسه استاتیک و طراحی بهتره بری سراغ جزوه نایی و گوهری انارکی

alborz_2000

اخراجی موقت
سلام داداش
اینکه شما فکر کردی چند نفر از دوستاتون حتما رتبه شون زیر 500میشه با اینکه خود دوستاتون چه فکری راجع به رتبشون میکردن خیلی فرق داره...
ببین؛اولا هر کسی طبیعتا با هر کسی فرق میکنه و دلیلی نداره چون دوستانتون نتیجه نگرفتن شما هم خدای نکرده زبونم لال:smile:......
مطمئن باش یعنی ایمان داشته باش دوستانتون به اندازه زحمتی که کشیدن نتیجه گرفتن نه کمتر...
اگه واقعا میخواهی زیر 300بشی به جای مقایسه با دیگران خودتو با خودت مقایسه کن و بدون که حتما موفق میشی.....حتما

مهمترین بخش کنکور مدیریت زمان. باید بعضی از درسارو فدای درسای دیگه بکنی. باکس ریاضی و باکس دینامیک خیلی تاثیر داره تو نتیجه. بر خلاف تصور عموم زبان خیلی موثر نیست. حتما باید ریاضیت بالای 50% باشه و دینامیک حدود 40%. اگر این موضوع رو تو کنکور بهتر رعایت میکردم، رتبه خودم خیلی بهتر میشد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا