دلم خیلی گرفته ...

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بنل ادم میاد تو این تاپیک خسته میشه خود به خود....من که خسته بودم خسته تر شدم...:w22:

پاشین بابا...پاشین.... خسته ام یعنی چی..؟؟هیشکی حق نداره خسته باشه...:w30::w32:

Matrix

عضو جدید
دلم گرفته است
دلم گرفته است

به ایوان میروم و انگشتانم را
بر پوست کشیده ی شب می کشم

چراغ های رابطه تاریکند
چراغ های رابطه تاریکند

کسی مرا به آفتاب
معرفی نخواهد کرد
کسی مرا به میهمانی گنجشک ها نخواهد برد
پرواز را به خطر بسپار
پرنده مردنی است!

فروغ.

آخرین ویرایش:

Matrix

عضو جدید
قاصدک ! هان، چه خبر آوردی ؟
از کجا ، وزکه خبر آوردی؟
خوش خبر باشی ، اما ، اما
گرد ِ بام و در ِ من
بی ثمر می گردی.

انتظار خبری نیست مرا
نه ز یاری نه ز دیّار و دیاری - باری ،
برو آنجا که بود چشمی و گوشی با کس
برو آنجا که ترا منتظرند.
قاصدک!
در دل من همه کورند و کرند.

دست بردار از این در وطن ِ خویش غریب
قاصدک، تجربه های همه تلخ ،
با دلم می گوید
که دروغی تو ، دروغ ؛
که فریبی تو ، فریب.

قاصدک ! هان ، ولی...آخر... ای وای!
راستی آیا رفتی با باد؟
با توام، آی! کجا رفتی؟ آی ...!
راستی آیا جائی خبری هست هنوز؟
مانده خاکستر گرمی ، جائی؟
در اجاقی - طمع شعله نمی بندم - خردک شرری هست هنوز؟

قاصدک!
ابرهای همه عالم شب و روز
در دلم می گریند.

اخوان ثالث

آخرین ویرایش:

Matrix

عضو جدید
در دل من چیزی است
مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
و چنان بیتابم که دلم میخواهد
بدوم تا ته دشت
بروم تا سر کوه
دورها آوایی است که مرا میخواند

سهراب سپهری

dashali7

عضو جدید
دردیست مرا برآن دوا نتوان کرد
بی قافیه شرح ماجرا نتوان کرد
دانی که چرا چنین خطاپوش شدم؟
راهیست مرا در آن خطا نتوان کرد...

...yalda

عضو جدید
ای بابا بنل ادم میاد تو این تاپیک خسته میشه خود به خود....من که خسته بودم خسته تر شدم...:w22:

پاشین بابا...پاشین.... خسته ام یعنی چی..؟؟هیشکی حق نداره خسته باشه...:w30::w32:

کاملا موافقم...
چرا باید با دردای خودمون دیگران هم خسته کنیم.........:razz:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشيد جمعش كنيد جملات خستتون رو بريزيد دور به اين فكر كنيد كه خدا بهتون سلامتي داده بهتون عقل داده
راستي چند وقته سرتونو بالا نگرفتين تا اسمونو ببينيد نزاريد اسمون واستون قريبه بشه
مثلا ماها جوونيم با انرژي به اين فكر كنيد كه اگه خورشيد يه كم نزديكتر بود هوا گرمتر ميشد پس خوشحال شيم از اين كه اينطوري نيست
از كوچكترين دليل واسه خنديدن نگذريد:biggrin::biggrin:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرده ام د ر کوچه های بی کسی
سنگ قبرم را نمیسازد کسی
عاقبت خاکسترم را باد برد
اخرین یارم مرا از یاد برد

Next

عضو جدید
فقط می تونم بگم ..خستگی هامو با هیچ کس شریک نمی شم...
پس...

shabnam_arch

عضو جدید
دردهای من جامه نیستند تا ز تن در اورم
چامه و چکامه نیستند تا به رشته سخن در اورم
دردهای من نهفتنی
درد های من نگفتنی ست

• Like
واکنش ها: cute

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم نیست متن از خودت باشه یا کس دیگه.......فقط خسته باشه!
مهم نیست متن ادبی باشه یا خودمونی............... فقط خسته باشه!

جاده‌ای تاریک به من زل می‌زد
تمام ورق‌هایم را با آس دل می‌زد
کنارم پرنـــده‌ای بی‌پـــــرواز بود
التماسش به من احساس باطل‌ می‌زد.....

"شعر خودمه کپی‌رایت هم داره...."

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم نیست متن از خودت باشه یا کس دیگه.......فقط خسته باشه!
مهم نیست متن ادبی باشه یا خودمونی............... فقط خسته باشه!

..............................................

خوب نبود
خوب نبود
حالم بد شد
از اینکه این همه خستگی وجود داره
خستگی هاتونو هیچ جا انبار نکنین که اگه یکی رفت تو اون انباری از دیدن اون همه غصه افسرده شه
خستگی هامونو بریزیم دور
دفنشون کنیم و واسه اشون فاتحه بخونیم
بیاین بفهمیم زندگی مال ماست

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره دلم گرفته

دوباره دلم گرفته

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره آسمان این دل ابری شده … [/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره این چشمهای خسته بارانی شده ….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره دلم گرفته است و شعر دلتنگی را برای این دل میخوانم….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]میخوانم و اشک میریزم ، آنقدر اشک میریزم تا این اشکها تبدیل به گریه شوند…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]در گوشه ای ، تنهای تنها و خسته از این دنیا ….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره این دل بهانه میگیرد و درد دلتنگی را در دلم بیشتر میکند…..[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خیلی دلم گرفته است ، مثل همان لحظه ای که آسمان ابری می شود…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خیلی دلم گرفته است ، مثل همان لحظه ای که پرنده در قفس اسیر است و با نگاه [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]معصومانه خود به پرنده هایی که در آسمان آزادانه پرواز میکنند چشم دوخته است…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دلم گرفته است مثل لحظه تلخ غروب ، مثل لحظه سوختن پروانه ، مثل لحظه شکستن[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یک قلب تنها …[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره خورشید می رود و یک آسمان بی ستاره می آید و دوباره این دل بهانه میگیرد…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]به کنار پنجره میروم ، نگاه به آسمان بی ستاره ….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]آسمانی دلگیرتر از این دل خسته ….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]یک شب سرد و بی روح ، سردتر از این وجود یخ زده…..[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خیلی دلم گرفته است ، احساس تنهایی در وجودم بیشتر از همیشه است….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]تنهایی مرا می سوزاند ، دلم هوای تو را کرده است….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره این دل مثل چشمانم در حسرت طلوعی دیگر است….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]آسمان چشمانم پر از ابرهای سیاه سرگردان است ، قناری پر بسته در گوشه ای از [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]قفس این دل نشسته و بی آواز است….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]هوا ، هوای ابریست ، هوای دلگیریست….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]میخواهم گریه کنم ، میخواهم ببارم ….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دلم میخواهد از این غم تلخ و نفسگیر رها شوم ….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اما نمی توانم…..[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دوباره دلم گرفته است ، خیلی دلم گرفته است…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اما کسی نیست تا با من درد دل کند ، کسی نیست سرم را بر روی شانه هایش بگذارم [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]و آرام شوم…. هیچکس نیست….!!!![/FONT]

یاکاموز

عضو جدید
بازم دوباره دلم گرفته
دوباره شعرام بوی غم گرفته
کسی نفهمید غمم چی بوده
دلیل یه عمر ماتمم چی بوده
وای از دل گرفتن که دیگه نگو ونپرس خیلی از بهترین روزای نوجوونیم دلم گرفته بود... اینم مثل گریه واسم بهترین دوست شده گاهی اونقدر دلم میگیره که میشینم ساعتها گریه میکنم...
خیلی وقتا هوای دلم ابری میشه ولی جالب اینجاست که وقتی میگم دلم گرفته کسی نمی فهمه چی میگم ...از چی حرف میزنم... حس غریبیه ... وقتی دلم میگیره احساس میکنم تا مرز یه ایست قلبی پیش میرم. اصلا نمیشه اون ساعتهارو توضیح داد. تو اون لحظه ها از خدا میخوام که منو ببره پیش خودش... آخ... الانم دلم گرفته... با گریه میگم دلم گرفته کسی میفهمه چی میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمام خاطرات توی دفتر خاطراتم در مورد گریه و دلگرفتنه ...سیر شدن از دنیا و رفتن پیش خدا جالب اینجاست که نمیدونم با کوله بار سنگینه گناهام چیکار کنم آخه مثل اینکه خیلی زشته آدم با این وضع... با این همه گناه بره پیش خدا...مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saba eng

عضو جدید
شیماجان توباشگاه تنهایی معنا نداره تاما رو داری غم نداری:thumbsup2::gol:

fereshtec

عضو جدید
تنهایی

تنهایی

سلام شیما خانم درکتون میکنم چون الان دقیقا احساس شما رو دارم خیلی دوس دارم تنهاییمو یه جوری پر کنم اما نمیشه از دوستام جدا شدم از وقتی اومدم دانشگاه متنی رو که نوشته بودی درده دله منه ولی نمیدونم چی کار کنم ؟

behnam-t

عضو جدید
اثا دل رو ولش کنین او لامسب همیشه گرفته و رها هم نمیکنه من که عادت کردم

behnam-t

عضو جدید
بازم دوباره دلم گرفته
دوباره شعرام بوی غم گرفته
کسی نفهمید غمم چی بوده
دلیل یه عمر ماتمم چی بوده
وای از دل گرفتن که دیگه نگو ونپرس خیلی از بهترین روزای نوجوونیم دلم گرفته بود... اینم مثل گریه واسم بهترین دوست شده گاهی اونقدر دلم میگیره که میشینم ساعتها گریه میکنم...
خیلی وقتا هوای دلم ابری میشه ولی جالب اینجاست که وقتی میگم دلم گرفته کسی نمی فهمه چی میگم ...از چی حرف میزنم... حس غریبیه ... وقتی دلم میگیره احساس میکنم تا مرز یه ایست قلبی پیش میرم. اصلا نمیشه اون ساعتهارو توضیح داد. تو اون لحظه ها از خدا میخوام که منو ببره پیش خودش... آخ... الانم دلم گرفته... با گریه میگم دلم گرفته کسی میفهمه چی میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمام خاطرات توی دفتر خاطراتم در مورد گریه و دلگرفتنه ...سیر شدن از دنیا و رفتن پیش خدا جالب اینجاست که نمیدونم با کوله بار سنگینه گناهام چیکار کنم آخه مثل اینکه خیلی زشته آدم با این وضع... با این همه گناه بره پیش خدا...مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله ابجی جون ما استاد دل گرفته ایم همه جوره درک میکنیم چون دل کسی بدتر از من نمیگیره هیچ وقت:w04:

بابک حیدری

عضو جدید
مهندس گرامی و عزیز آدم باید روی پای خودش بایسته و نیازی به کسی نداشته باشه.خودن واسه خودت باش و لذت ببرومنتظر تبریک کسی هم نباش ولی :
توووووووولدت مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک

outlandish_tak

عضو جدید
شیما جان تو این دنیا هیچکس تنهایش به اندازه من نیست
من واقعا تنهام از تنهای هم اومدم اینجا
اینجا هم که قربونش برم هیشکی تحویلم نمیگیره!!

چنان از زندگی دلسرد و دلگیرم که روزه مرگ خویش را جشن میگیرم

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همین طور وقتی میرم دانشگاه و بر می گردم خیلی دلم می گیره ..........................................................

hani0

کاربر بیش فعال
گلم تازه داری مثل من میشی منم همین جوریم.....................
کاش میتونستم دل سنگ باشم اما حیف.....................
منم درد بی درمون دارم.....
همه چی دارما اما این یه دونه (درد بی درمون)انگاری دیگه صاحب دلم شده میخواد همیشه بمونه......
اگه دلم یه روز نگرفته باشه خودم تعجب میکنم اما واسه دوستان هیچ فرقی نداره چون هیچ وقت ندونستن که دلم گرفته و ناراحته اخه خمیشه میگم عالیم همیشه واسه دوستام وقت دارم،همیشه نگرانشونمو دارم براشون دعا میکنم،همیشه سرخوش بازی درمیارمو میخندم . همیشه میگم دنیا زیباست فقط تو باید زیبا ببینیش،همیشه دارم بهشون انرزی میدم و هزارتا چیزه دیگه.........................
اما هیچ کسی نمیدونه خودم از همه بدترم............................................
ای خدا چی بگم خواهر که دلتنگی زیاده....
اما بیخیال درست میشه......

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گلم تازه داری مثل من میشی منم همین جوریم.....................
کاش میتونستم دل سنگ باشم اما حیف.....................
منم درد بی درمون دارم.....
همه چی دارما اما این یه دونه (درد بی درمون)انگاری دیگه صاحب دلم شده میخواد همیشه بمونه......
اگه دلم یه روز نگرفته باشه خودم تعجب میکنم اما واسه دوستان هیچ فرقی نداره چون هیچ وقت ندونستن که دلم گرفته و ناراحته اخه خمیشه میگم عالیم همیشه واسه دوستام وقت دارم،همیشه نگرانشونمو دارم براشون دعا میکنم،همیشه سرخوش بازی درمیارمو میخندم . همیشه میگم دنیا زیباست فقط تو باید زیبا ببینیش،همیشه دارم بهشون انرزی میدم و هزارتا چیزه دیگه.........................
اما هیچ کسی نمیدونه خودم از همه بدترم............................................
ای خدا چی بگم خواهر که دلتنگی زیاده....
اما بیخیال درست میشه......
چرا دلتنگی؟

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم خیلی گرفته ...چون دیگه تحمل هیچی رو ندارم.حتی دیگه جایی برا دلم نمونده...خدایا کمکم کن

Pinar.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلی که نگیره دل نیس عزیزم

توکلت به خدا باشه،سعی کنیم تنهاییامونو باهاش پر بکنیم .هروقت حس کردی خیلی خیلی تنهایی یه گوشه ساکت بشین آروم آروم باخدا حرف بزن باور کن که اگه باهاش راحت باشی کنار خودت حسش میکنی ،حس میکنی صداتو میشنوه جوابتو میده، چون خودم همچین تجربه ایی داشتم؛ واقعا از بهترین لحظات زندگی من اون موقع بود، کاش بازم بتونم اون لحظات درک کنم ای کاش....

• Like
واکنش ها: A.8

خاطره جونی

عضو جدید
آره عزیزم
منم تا حالا از این حسها داشتم ، اتفاقا چند روز پیش بود بی جهت دلم گرفته بود اصلا دلیلشو پیدا نمی کردم انقد حالم بد بود که حس می کردم درو دیوار خونه قصد جونمو کردن میخوان لهم کنن، دلم فقط یه کم هوا می خواس برای نفس کشیدن ، بال می خواستم برای پرواز ، معلق بودم بین زمین و آسمون ، دل مرده دل تنگ بی حوصله و...
چند روزی همینجوری گذشت تا این که یه روز از تنهایی خونه استفاده کردمو نشستم زار زار گریه کردم ، لا به لای گریه هام یادم افتاد که جز خدا هیچکی نمی تونه کمکم کنه ! از خودش کمک خواستم و آیه " الا بذکرالله تطمئن القلوب " رو چند بار تکرار کردم حسابی که گریه کردم و با خدا درد دل کردم آرومتر شدم !
جالبتر اینکه وقتی شب جمعه رفتم بیرون برای خرید اتفاقی صدای دعای کمیل رو از مهدیه شنیدم ، دلم هوایی شد ، رفتم مهدیه و ... از اون شب تا حالا حالم خیلی خوبه...
هر وقت هرجا
خدا توی زندگیم کمرنگ میشه این حالو پیدا میکنم...:smile:

• Like
واکنش ها: A.8