[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

وحیدوحید

عضو جدید
والا جم تا حالا نرفتم و ايشالا هفته ديگه ميرم از نزديك ميبينم وضعيت رو اما اگه مث شهرك منتظري هم باشه باز شهرك نزديكه اصفهان كه شهر درست و حسابيه اما فك نميكنم اطراف جم شهري به خوبي اصفهان باشه. مدارس و اينا هم فك نميكنم خيلي خوب باشه بقيه اشم بايد برم ببينم ميگن هست اما خب هركسي يه جوريه ! بستگي داره خانومت روحيه اش چجور باشه؟! بهترين امكاناتم فراهم كني اما وابسته به خونوادش باشه باز حالش گرفته ميشه ! يا فك كن هر روز شما ميري سركار و اون از صبح بايد با 4 تا ديوار و يه مشت وسيله سر و كله بزنه ! اگرم بره سر كار اونجا كه خب هر دو هر شب خسته و كوفته ميرسين به هم!!!

خب اگه قرار باشه توی شهر خودمون هم زندگی کنیم شرایط همینجوری میشه که شما گفتین. اگه سر کار نره باید توی خونه با 4 تا وسیله سر و کله بزنه و اگه سر کار بره هر دو نفر خسته میرسیم خونه. اگر بتونه دوری از خانواده رو تحمل کنه میتونه خلا نبود خانواده رو با دوستان جدید پر کنه
شما نمیدونید که اونجا شرایطی هست که همسرمون بتونه بره سر کار یا نه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه قرار باشه توی شهر خودمون هم زندگی کنیم شرایط همینجوری میشه که شما گفتین. اگه سر کار نره باید توی خونه با 4 تا وسیله سر و کله بزنه و اگه سر کار بره هر دو نفر خسته میرسیم خونه. اگر بتونه دوری از خانواده رو تحمل کنه میتونه خلا نبود خانواده رو با دوستان جدید پر کنه
شما نمیدونید که اونجا شرایطی هست که همسرمون بتونه بره سر کار یا نه؟

اگه تو شهر خودتون سر كار نره اقلا ميره پيش مامانش و دوستاش و خونواده هاي مشترك و كلاس و هزار تا برنامه مختلف، اگرم سر كار بره اقلا كمتر دلتنگي ميكنه واسه اون 14 روزي كه نيستين.

نه والا نميدونم اما فك نميكنم شغل دولتي مث خودمون بتونن پيدا كنن احتمالا مهد كودكي و مغازه اي چيزي بشه باز كرد و اين حرفا

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا جم تا حالا نرفتم و ايشالا هفته ديگه ميرم از نزديك ميبينم وضعيت رو اما اگه مث شهرك منتظري هم باشه باز شهرك نزديكه اصفهان كه شهر درست و حسابيه اما فك نميكنم اطراف جم شهري به خوبي اصفهان باشه. مدارس و اينا هم فك نميكنم خيلي خوب باشه بقيه اشم بايد برم ببينم ميگن هست اما خب هركسي يه جوريه ! بستگي داره خانومت روحيه اش چجور باشه؟! بهترين امكاناتم فراهم كني اما وابسته به خونوادش باشه باز حالش گرفته ميشه ! يا فك كن هر روز شما ميري سركار و اون از صبح بايد با 4 تا ديوار و يه مشت وسيله سر و كله بزنه ! اگرم بره سر كار اونجا كه خب هر دو هر شب خسته و كوفته ميرسين به هم!!!
پس لطفا برو و خبرمون کن داداش

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تو شهر خودتون سر كار نره اقلا ميره پيش مامانش و دوستاش و خونواده هاي مشترك و كلاس و هزار تا برنامه مختلف، اگرم سر كار بره اقلا كمتر دلتنگي ميكنه واسه اون 14 روزي كه نيستين.

نه والا نميدونم اما فك نميكنم شغل دولتي مث خودمون بتونن پيدا كنن احتمالا مهد كودكي و مغازه اي چيزي بشه باز كرد و اين حرفا
بله درسته منم نظرم همون اقماری بهتره ! اما خب تا نرم جم رو نبینم چیزی نمیگم

si_ja103

عضو جدید
حالا بزارین اینجوری بپرسم: امکانات جم در حده شهرک های دیگه مثل شهرک بندعباس سازمانی و یا شهرک منتظری اصفهان یا ... است؟ یعنی مدارس درست حسابی؟ بازار و مراکزه خریده مناسب؟ استخر؟ پارک؟ کلاس های آموزشی؟ رستوران شیک؟ سینما؟ و ....
شما که اونجایی خواهشا کامل بررسی کن و بگو بمون.
موارد بالا کدومش هست کدوم نیست

با سلام به همکاران کنونی و آینده
بنده هم اکنون در شهرک جم ساکنم و شاغل به بعضی از سوالاتون میتونم جواب بدم:
مدارس در اینجا به وفور یافت می شود ولی چون تا به حال دنبالش نبودم نمیدونم که همه پایه ها هست یا نه ولیکن احتمال 95% امکانات مدرسه داره بخصوص برای فرزندان تا سن راهنمایی (چون اینجا بیشتر بچه خردسال دارند.)
در شهرک بازارهایی در نظر گرفته شده بسته به اینکه شما در کدام شهرک هستید (تندگویان یا توحید) امکانات متفاوتی در بازارچه وجود دارد ولی بطور کل خرید میوه جات از شهر بیشتر توصیه میشود.
بله دوست عزیز پارک هم هست کنار همون مراکز خرید ، استخر مراکز ورزشی(سالن بیلیارد ، بدنسازی ، چندمنظوره ، پینگ پونگ رزمی) ، فرهنگسرا (کلاس موسیقی ، گل چینی ، سفره آرایی و .....
رستوران یه زمانی داشته ولیکن الان از طرف شرکت رستورانی نداره و دو عدد سینما موجوده که یکی برای عموم هست و دیگری برای پرسنل شرکتی
دیگر مزیت اینجا در صورت گرفتن خانه فقط خرج تلفن ثابت و اینترنت با خودت هست و بقیه را شرکت میدهد.
تا اینجا سوالای دوستمونو جواب دادم ولی حالا نقاط مثبت و منفی شهرک را میگم اول منفی: 1- شهرک بشدت بی روح است اگر کسی ذائقه شلوغی داره اینجا نیاد بهتره 2- داشتن یک ماشین تو شهرک واجبه عینی هست حالا شده موتور بدون وسیله نمیشه.(فواصل زیاد بین مراکز و وسعت زیاد شهرک) 3- خود شهر جم تشکیل شده از یک خیابان اصلی به عرض 4 ماشین2 تا رفت 2 تا برگشت که همیشه کشکی ترافیکه این خیابون 4- آب و هوا در فصل تابستان بشدت خرابه ( در مقایسه با بندر سیراف که خودم بودم پارسال چنین فصلی آفتاب اینجا بدلیل نبود رطوبت بسیار سوزاننده تر است.
اینجا یک بیمارستان دارد که از لحاظ اینکه مختص نیروها نیست رو اعصابه یعنی هر وقت بخای بری 20 تا مردم عادی روبروت منتظر نوبتن که چون متخصص هم کم دارند دردسره کلا ولی همین که شما دسترسی به بیمارستان دارین میتونه یک نکته مثبت داشته باشه
موجودات موذی بخصوص موش در خانه های اینجا زیاد پیدا میشه و اینکه تعداد پارکینگ ها برای بلوک 6 واحدی 6 تا هست ولیکن به بدبختی این 6 تا جا میشن تو پارکینگ
تردد جوانان بومی با موتور به درون شهرک و بعضا سلب آسایش خانواده ها (بدلیل تفاوت فرهنگی فاحش) تو ذوق می زنه

نکات مثبت : اینجا امنیت بالایی داره انصافا خودم شاهد بودم که 5 تا دختر خردسال بدون مراقبت اولیا داشتن راحت تو خیابون بازی میکردند (صحنه ای که دیگر در خیابانهای شهر ها نمیتوان دید!)
عموما شهرک آرام هست و همیشه نیروهای انتظامات شهرک در حال گشت زنی هستند و حواسشون انصافا به همه چی هست.
به فضای سبز شهرک می رسند و
اگه سوال بخصوص دیگری هم هست در خدمتم

وحیدوحید

عضو جدید
مدارس در اینجا به وفور یافت می شود ولی چون تا به حال دنبالش نبودم نمیدونم که همه پایه ها هست یا نه ولیکن احتمال 95% امکانات مدرسه داره بخصوص برای فرزندان تا سن راهنمایی (چون اینجا بیشتر بچه خردسال دارند.)
در شهرک بازارهایی در نظر گرفته شده بسته به اینکه شما در کدام شهرک هستید (تندگویان یا توحید) امکانات متفاوتی در بازارچه وجود دارد ولی بطور کل خرید میوه جات از شهر بیشتر توصیه میشود.
بله دوست عزیز پارک هم هست کنار همون مراکز خرید ، استخر مراکز ورزشی(سالن بیلیارد ، بدنسازی ، چندمنظوره ، پینگ پونگ رزمی) ، فرهنگسرا (کلاس موسیقی ، گل چینی ، سفره آرایی و .....
رستوران یه زمانی داشته ولیکن الان از طرف شرکت رستورانی نداره و دو عدد سینما موجوده که یکی برای عموم هست و دیگری برای پرسنل شرکتی
دیگر مزیت اینجا در صورت گرفتن خانه فقط خرج تلفن ثابت و اینترنت با خودت هست و بقیه را شرکت میدهد.
تا اینجا سوالای دوستمونو جواب دادم ولی حالا نقاط مثبت و منفی شهرک را میگم اول منفی: 1- شهرک بشدت بی روح است اگر کسی ذائقه شلوغی داره اینجا نیاد بهتره 2- داشتن یک ماشین تو شهرک واجبه عینی هست حالا شده موتور بدون وسیله نمیشه.(فواصل زیاد بین مراکز و وسعت زیاد شهرک) 3- خود شهر جم تشکیل شده از یک خیابان اصلی به عرض 4 ماشین2 تا رفت 2 تا برگشت که همیشه کشکی ترافیکه این خیابون 4- آب و هوا در فصل تابستان بشدت خرابه ( در مقایسه با بندر سیراف که خودم بودم پارسال چنین فصلی آفتاب اینجا بدلیل نبود رطوبت بسیار سوزاننده تر است.
اینجا یک بیمارستان دارد که از لحاظ اینکه مختص نیروها نیست رو اعصابه یعنی هر وقت بخای بری 20 تا مردم عادی روبروت منتظر نوبتن که چون متخصص هم کم دارند دردسره کلا ولی همین که شما دسترسی به بیمارستان دارین میتونه یک نکته مثبت داشته باشه
موجودات موذی بخصوص موش در خانه های اینجا زیاد پیدا میشه و اینکه تعداد پارکینگ ها برای بلوک 6 واحدی 6 تا هست ولیکن به بدبختی این 6 تا جا میشن تو پارکینگ
تردد جوانان بومی با موتور به درون شهرک و بعضا سلب آسایش خانواده ها (بدلیل تفاوت فرهنگی فاحش) تو ذوق می زنه

نکات مثبت : اینجا امنیت بالایی داره انصافا خودم شاهد بودم که 5 تا دختر خردسال بدون مراقبت اولیا داشتن راحت تو خیابون بازی میکردند (صحنه ای که دیگر در خیابانهای شهر ها نمیتوان دید!)
عموما شهرک آرام هست و همیشه نیروهای انتظامات شهرک در حال گشت زنی هستند و حواسشون انصافا به همه چی هست.

ممنون از توضیحات کامل شما
شما قبل از اینکه اونجا مشغول به کار بشین کجا ساکن بودین؟ در کل به نظر شما کسی که متاهل میشه اسکان دائم رو انتخاب کنه بهتره یا اقماری بمونه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته منم نظرم همون اقماری بهتره ! اما خب تا نرم جم رو نبینم چیزی نمیگم

ميگم اقماري واسه مجردي بهتره اما خب اونم تا يه جاييش حال ميده بعدش ديگه ميگي اي كاش شهر خودمون بودم و هر روز ساعت 2و3 بر ميگشتم خونه

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جناب صالحی توضیحات شما خوب بود ممنون. اما میشه خواهشی کنم؟
ما قبولی گاز spgc هستیم و باید کم کم بیایم اونجا. لطف میکنید از وضعیت کمپ ما و امکاناتی که داره بیشتر بگین چون من حدس میزدم خیلی محروم باشه و هیچی نداشته باشه تو بیابون !! (امکانات ورزشی تفریحی اینترنت و ....)
و دیگر اینکه حقوق که گفتی ماننده هم است یعنی چجوریه؟ ما با مدرک کارشناسی شیمی اگه مشغول بشیم چقدر حدودا حقوق و مزایا داره؟ اگه میشه کامل بگین : مثلا بن دریافتی حق بیمه و ...
و سوال آخر اینکه اقماری ارزش داره بیشتر واسه ما که ساکن اصفهان هستیم یا اگه زن گرفتیم خونه بگیریم توی جم؟ یعنی ارزش موندن تو جم بیشتره یا اقماری بریم و بیایم؟
ممنون

سلام، خواهش می کنم.
در مورد سوال آخر فکر کنم به اندازه کافی بحث شد و نظرات جناب One_1 به نظرات بنده شبیه است!!:D

والا من تا جایی که می دونم از امکانات رفاهی SPGC هیچی کم نداره و با هرکدومشون که حرف زدم همگی راضی بودن، دقت کن راضی نگه داشتن شرکت نفتی ها کاره سختیه!!، پس به نظر من امکانات در سطح مطلوبی به سر میبره!!!
سه تا کمپ دارن: 1. بیدخون 2. شیرینو 3. خلیج فارس.

کمپ بیدخون و خلیج فارس رو آمار گرفتم راضی بودن. کمپ شیرینو هم که نزدیک کمپ خود ماست حتی زمین فوتبال چمن هم دارن!! تو نقشه گوگل ارث قابل دیدنه. ما هر شب به چراغ های دکل اینترنت وایرلشون خیره میشیم و افسوس می خوریم!!!!

راجع به حقوق و مزایا بنا به دلایلی که قدیما تو تاپیک بحث شده، نمی تونم عمومی بگم. پیام خصوصی بزن.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس جان ما بخوايم بيايم جم بايد چه كنيم ؟ ميگن خيلي ها جلومون تو نوبت هستن آره ؟
بيايم جم حتما بايد روزكار جنوب بشيم ديگه نه ؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهندس جان ما بخوايم بيايم جم بايد چه كنيم ؟ ميگن خيلي ها جلومون تو نوبت هستن آره ؟
بيايم جم حتما بايد روزكار جنوب بشيم ديگه نه ؟

یکی از همکاران من در بدو ورود به عسلویه اقدام کرد. چون نوبتی هست و حتی قبلا که تعداد نیروهای POGC به مراتب کمتر بود هم صف طولانی داشت. دیگه این همکار ما نا امید شد و شخصا اقدام به اجاره خونه کرد. چند وقتی دنبال این بود که بشه روزکار جنوب. اطلاع ندارم که شرکت موافقت کرد یا نه!! محاسبات من نشون میده در حال حاضر افزایش حقوقی که بابت روزکار بودن صورت میگیره با هزینه های صورت گرفته بابت کرایه خونه و ... تقریبا یکی هست! آخرین اطلاعی که ازش دارم اینه که هنوز اقماریه و با ماشین خودش بعد از تایم اداری میره جم، پیش خونوادش.

tak2750

عضو جدید
سلام، خواهش می کنم.
در مورد سوال آخر فکر کنم به اندازه کافی بحث شد و نظرات جناب One_1 به نظرات بنده شبیه است!!:D

والا من تا جایی که می دونم از امکانات رفاهی SPGC هیچی کم نداره و با هرکدومشون که حرف زدم همگی راضی بودن، دقت کن راضی نگه داشتن شرکت نفتی ها کاره سختیه!!، پس به نظر من امکانات در سطح مطلوبی به سر میبره!!!

کمپ بیدخون و خلیج فارس رو آمار گرفتم راضی بودن. کمپ شیرینو هم که نزدیک کمپ خود ماست حتی زمین فوتبال چمن هم دارن!! تو نقشه گوگل ارث قابل دیدنه. ما هر شب به چراغ های دکل نترنت وایرلشون خیره میشیم و افسوس می خوریم!!!!

راجع به حقوق و مزایا بنا به دلایلی که قدیما تو تاپیک بحث شده، نمی تونم عمومی بگم. پیام خصوصی بزن.
لطفا در باره حقوق هم بگید.
و اینکه ایا اتاق ها دو نفره است یا تک نفره؟
امکانات اتاق ها چطوره؟
دسترسی به اینترنت و سرعتش چطوره؟
ایا شب کاری هم داره؟

civil 64

عضو جدید
سلام، خواهش می کنم.

کمپ بیدخون و خلیج فارس رو آمار گرفتم راضی بودن. کمپ شیرینو هم که نزدیک کمپ خود ماست حتی زمین فوتبال چمن هم دارن!! تو نقشه گوگل ارث قابل دیدنه. ما هر شب به چراغ های دکل اینترنت وایرلشون خیره میشیم و افسوس می خوریم!!!!

سلام کا
خو کا تو هم بیا بریم بنظر من شانس بزرگیه که به ما رو کرده باید استفاده کنیم و از این pogc ضرر ده فرار کنیم
تازه گرفتن انتقالی توی گاز خیلی راحت تر از تویی pogc هست چون همه جا شعبه داره

tak2750

عضو جدید
سلام کا
خو کا تو هم بیا بریم بنظر من شانس بزرگیه که به ما رو کرده باید استفاده کنیم و از این pogc ضرر ده فرار کنیم
ای بابا.
اینطور که شما گفتی منم وسوسه شدم.
کاش به منم زنگ بزنند.
یعنی اگه تو گاز باشک میتونم امیدوارم باشم بعد 5 6 سال برم شهر خودم.؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب دمت گرم اخوی یجورایی دیده مارو باز کردی واقعا .
اگر ازدواج کنم با تفاصیری که گفتی احتمال 25% فقط میام جم !! چون میخوام حداقل نصف مدت خدمتم رو یه شهره با کلاس و زنده و شیک باشم مثل تهران یا اصفهان. مخصوصا اگه بچه دار بشم برام مهمه که بچم تو محیط پیشرفته و مجهز و با امکانات بزرگ بشه.
حالا توکل به خدا ببینم وحید و هادی چکار میکنن ! اگه اونا تو جم موندن شاید منم بمونم اگه نه که بیخیالش

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امکانات اتاق ها چطوره؟
ایا شب کاری هم داره؟

سلام. متاسفانه در حال حاضر بنده از این جزئیات درخواستی شما مطلع نیستم. در صورتی که تونستم اطلاعی کسب کنم، حتما خبر میدم
در مورد حقوق ها هنوز نتونستم فیش اقماری 2-2 رو تهیه کنم. اگر فیش POGC بدردتون می خوره، در خدمتم و ایمیلتون رو برام ارسال کنین.

سلام کا

سلام، خیلی ارادت داریم. والا چی بگم. با حرفات موافقم!
باید پارو نزد، وا داد، باید دل رو به دریا داد، خودش می بردت هرجا دلش خواست، به هر جا برد بدون SPGC همون جاست:D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، خواهش می کنم.

ممنون شما عزیزان راهنمایی خوبی میکنید از همه سپاسگذارم. لیکن سوالاتی برام مونده یا جدید پیش میاد که ناگزیرم بپرسم:

1- برداشتی که منو و وحید و سایر هم دوره ای هام از حرفای شما کردیم اینه که تا مجردیم اقماری خوبه اما متاهل بشیم باید سبک سنگین کنیم دیگه .
2-بین 3 تا کمپ نامبرده کدام رو مناسبتر میبینید؟ و اینکه اختیار داریم در انتخابشون؟ و باز اینکه دیده من نسبت به کمپ یکم گنگه !! کمپ چجوریه؟ مثل شهرک جم خونه و خیابون و رستوران و باشگاه و پارک توشه؟ چه مدلیه کلا؟
3-اینترنت ادی اس ال کدام کمپ داره؟
4- حقوق رو برات پیغام زدم

ممنون

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امکانات اتاق ها چطوره؟
ایا شب کاری هم داره؟

همین الان بخشی از سوالات شما رو از یکی از دوستان پرسیدم، پاسخ ها رو عینا می نویسم:
اتاق ها دو نفره است ولی معمولا بک همدیگه هستن
سرعت اینترنت بد نیست
شب کاری واسه سیویل نیست(همکارم رشته سیویله) ولی سایر رشته ها که توی مهندسی یا اداری نیستن، شب کاری دارن.
امکانات اتاق شامل: تلوزیون، یخچال، تختخواب(پ ن پ داره)، میز و کمد و سرویس بهداشتی

ممنون شما عزیزان راهنمایی خوبی میکنید از همه سپاسگذارم. لیکن سوالاتی برام مونده یا جدید پیش میاد که ناگزیرم بپرسم:

1- برداشتی که منو و وحید و سایر هم دوره ای هام از حرفای شما کردیم اینه که تا مجردیم اقماری خوبه اما متاهل بشیم باید سبک سنگین کنیم دیگه .
2-بین 3 تا کمپ نامبرده کدام رو مناسبتر میبینید؟ و اینکه اختیار داریم در انتخابشون؟ و باز اینکه دیده من نسبت به کمپ یکم گنگه !! کمپ چجوریه؟ مثل شهرک جم خونه و خیابون و رستوران و باشگاه و پارک توشه؟ چه مدلیه کلا؟
3-اینترنت ادی اس ال کدام کمپ داره؟
4- حقوق رو برات پیغام زدم

ممنون

سلام خواهش می کنم، بنده در خدمتم.

دقیقا همینطوره، تا وقتی مجردی قشنگ میگذره و من یکی که از خدامه اقماری باشم ولی وقتی متاهل میشی دیگه اوضاع فرق میکنه!!!
کسی که ساعت 7 بر میگرده کمپ و هنوز شام و نماز و حمام هم پیش رو داره و تازه باید 10.5 یا 11 هم بخوابه که فردا کاملا سرحال باشه، دیگه وقتی براش نمی مونه، واسه همین به سرعت میگذره...
من همکاران متاهل رو می بینم، بعضی هاشون واقعا دلتنگن(به خود فرد بستگی داره) و ساعات زیادی رو با تلفن حرف میزنن، بلکه این دوری یه جوری جبران بشه.
2. نه کمپ شهرک نیست! فضاش محدوده. اینکه کدوم کمپ بهتره و اختیاری هست یا نه، بنده مطلع نیستم. رستوران، باشگاه، فضای سبز و... داره ولی همگی طوری چیده شده که فضای کمی رو اشغال کنه به نسبت شهرک میگم هااا و الا خیلی هم خوبه.
3. وایرلس به بچه ها میدن و اخیرا متوجه شدم که کمپ خلیج فارس محدودیت هایی رو هم اعمال کرده(جزئیاتش رو ندارم) ولی باور کن مهندس، وقت خیلی کمه!! خستگی هم هست. اکثر بچه ها وقتی رفتن تو اتاق دیگه بیرون نمیان واسه تفریح و باشگاه و .... ولی اینترنته واقعا غنیمته، هرچند کند و محدود باشه از هیچ بهتره...
4. جواب دادم

saleh-sinava

عضو جدید
سلام به همه دوستان علی الخصوص دوستان قدیمی

نکته ای به عرضتون برسونم:
اواسط بهمن ماه پارسال با نفرات سیویل فاز ما تماس گرفتن و ازشون خواستن برای مصاحبه!!!! بیان تهران ( تاریخ هم تعیین کرده بودن) اما بعد از یکی دو هفته همه چی گویا کنسل شد
همون موقع به دوستان دیگه در سایر فازها و سایت 1 و2 تماس گرفتیم ببینیم اونها رو هم به مصاحبه دعوت کردن که کلا همه اظهار بی اطلاعی کردن! و بچه های فاز ما موندن با سوالات بی جواب!! چرا تنها با فاز ما برای مصاحبه تماس گرفتن؟......جریان چی بود.....................
حالا هم که با خبر شدیم با تمام فازها دارن تماس میگیرن برا مصاحبه و انتقال و.........................................................................................................افق...

UNVRAZI

عضو جدید
دوستان همکار POGC اونهایی که قرار بود منتقل بشن باهاشون تماس گرفتن درسته ؟خوب بقیه چی هرچی به اعتمادی زنگ زدم جواب نمیداد؟ لیستی چیزی هست که اسامی توی اون باشه؟اینها تمومی کسایی بودن که رلیز شدن ؟یا دوباره هست؟

arash_4003

عضو جدید
باید این بحث انتقال تو سایت های خبری یا 20:30 انتقال داد. تا جلو این کار گرفته بشه چون اصلا منطقی نیست افرادی که یک سال اینجا بودن رو حساب حقوقش و شرایطش برنامه ریزی کردن.
تازه قضیه فقط منوط به SPGC نمیشه اونا گفتن مصاحبه شرکت گاز دارید نه SPGC. تا فرض بر اینکه SPGC هم باشه خیلی جالب به نطر نمیاد. اگه نیرو زیاد دارن واسه چی معرفی از طرف پیمانکارو از این حرفا میگیرن؟

UNVRAZI

عضو جدید
دوستان همکار POGC اونهایی که قرار بود منتقل بشن باهاشون تماس گرفتن درسته ؟خوب بقیه چی هرچی به اعتمادی زنگ زدم جواب نمیداد؟ لیستی چیزی هست که اسامی توی اون باشه؟اینها تمومی کسایی بودن که رلیز شدن ؟یا دوباره هست؟

civil 64

عضو جدید
باید این بحث انتقال تو سایت های خبری یا 20:30 انتقال داد. تا جلو این کار گرفته بشه چون اصلا منطقی نیست افرادی که یک سال اینجا بودن رو حساب حقوقش و شرایطش برنامه ریزی کردن.
تازه قضیه فقط منوط به SPGC نمیشه اونا گفتن مصاحبه شرکت گاز دارید نه SPGC. تا فرض بر اینکه SPGC هم باشه خیلی جالب به نطر نمیاد. اگه نیرو زیاد دارن واسه چی معرفی از طرف پیمانکارو از این حرفا میگیرن؟

آرش جون ما که از خدامونه که از این pogc بریم spgc شما دعا کن ما بریم ما هم دعا میکنیم شما بمونین تو همون pogc
من که از همین الان دارم خودم رو برای مصاحبه اش آماده میکنم امیدوارم که قبول بشم

arash_4003

عضو جدید
آرش جون ما که از خدامونه که از این pogc بریم spgc شما دعا کن ما بریم ما هم دعا میکنیم شما بمونین تو همون pogc
من که از همین الان دارم خودم رو برای مصاحبه اش آماده میکنم امیدوارم که قبول بشم

بخون عزیز ما هم برات دعا میکنیم که قبول شید. اصلا شما که داوطلب بودی چرای درخواست نزدی که تا حالا منتقلت کنن؟

arash_4003

عضو جدید

اره مهندس تو فاز ما لیست کلی نفرات اومده

arash_4003

عضو جدید
من که تا حالا با هرکی صحبت کردم به جز این مهندس سیویلیمون که اینجا ست ،همه ناراضی بودن و هیچکی تمایل نداشت بره.

civil 64

عضو جدید
بخون عزیز ما هم برات دعا میکنیم که قبول شید. اصلا شما که داوطلب بودی چرای درخواست نزدی که تا حالا منتقلت کنن؟
روز اول که اومدیم که نمیدونستیم این شرکت pogc اینقدر بی در و پیکر هست البته می شد حدس زد با برگزار کردن دوره های آموزشیش توی ماهشهر با اون وضعیت افتضاح اما حالا دیگه مطمئنم این شرکت هیچ آینده روشنی توی نفت نداره برای همین میخوام برم به spgc چون که از همه لحاظ بر pogc برتری داره اما اینها رو فقط گذشت زمان مشخص میکنه

UNVRAZI

عضو جدید
با سلام و تشکر از دوستان

خوب تا حالا با من تماس نگرفتن
دوستان یعنی تموم شد یا باز هم هستن از بعضی دوستان شنیدم که (در همین تاپیک) که از بعضی رشته ها هیچ کسی رو اسم نبردن دوباره بازم رلیزی هست؟یا فقط همین گروه بودن اعتمادی که گوشی بر نمیداشت دوستانی که تماس داشتن لطفا اطلاع رسانی کنن.ممنون

pogc123

عضو جدید
با سلام و تشکر از دوستان

خوب تا حالا با من تماس نگرفتن
دوستان یعنی تموم شد یا باز هم هستن از بعضی دوستان شنیدم که (در همین تاپیک) که از بعضی رشته ها هیچ کسی رو اسم نبردن دوباره بازم رلیزی هست؟یا فقط همین گروه بودن اعتمادی که گوشی بر نمیداشت دوستانی که تماس داشتن لطفا اطلاع رسانی کنن.ممنون
سلام مهندس
اسمت تو لیست کنونی رو میشه از اعتمادی یا عبداللهی بپرسی
یک لیست دیگر هم هست که هنوز نهایی نشده و بعد از ماه رمضان تماس ها گرفته می شود.
من الله توفیق

si_ja103

عضو جدید
ممنون از توضیحات کامل شما
شما قبل از اینکه اونجا مشغول به کار بشین کجا ساکن بودین؟ در کل به نظر شما کسی که متاهل میشه اسکان دائم رو انتخاب کنه بهتره یا اقماری بمونه؟

این قضیه خیلی پیچیدست بر میگرده به خیلی چیزا....شما اینجا بیای ساکن شی کل خانوادتو تقریبا می بوسی میزاری شهرت ...دیگه عموما تو مراسمشون نیستی و عملا میشه گفت تنها خواهی شد از طرفی اگر بخواهی اقماری کار کنی نصف زندگیتو در کنار خانوادت نیستی و تا آخر عمر مثل یک مهمون باهات رفتار میشه وقتی میری خونه............نظر نهایی من اینه که برای کسی که تو شهر برزگ هست شرکت نفت جالب نیست برای بلند مدت- در ضمن من کماکان اقماری هستم ساکن تهران شغلم داخل شهرکه

بالا