زهرا جونی تولدت مبارک عزیزم

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سیلام سیلام سیلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
:D:D:D
خوبین؟

و اما تولد بعدی
:D

قردا 18 اردیبهشت تولد زهرا خانومی گل هست
آخی یادش بخیر تولد پارسال زهرا انگار همین دیروز بود مثل برق گذشت
:redface:

زهرا جونی تولدت مبارک باشه گلم
:gol::heart::gol:
انشالا که سلامت باشی خوش باشی دل زنده باشی عمر با عزت داشته باشی
بهترین آرزوها و خوشبختیتو از خدا میخوام برات

:gol::gol::gol:

دیگه تولد نبوددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد؟
:D:D:D

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
بازم به به به به ... تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبارککککککککککککککککککککککک... مرسی افسونی که به فکر همه هستی :heart: :gol: :heart:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام زهرای عزیز
منم تولدت رو تبریک میگم خانمی برات بهترین ها رو ارزو میکنم انشاالله که همیشه شاد و موفق و سلامت باشی

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تولد عید شما مبارککککک:w14:
بهترین ها و شیرین ترین روزها از صمیم قلب واست ارزو میکنم....ایشالله همیشه ابت سرد و نونت گرم و سفرت پر برکت و گل و گیاهات سبز و شاداب و دلت پر از شادی و صفا...:heart:

کادو هم بی کادو:دی اخه شونصد بار سرکارم گذاشتی که میخوای بیای شیراز اما نیومدی...:razz:
هی افسون میگفت این دفعه هم نمیاد....اما من ساده باور و مظلوم، باور کرده بودم و به افسون میگفتم نههه این بار فرق میکنه و کلی منتظرت میموندم و در انتظارت قلبم تالاپ تالاپ میزد و نون بوقلمون واست اماده میکردم اما توو تووووو تووووووووووووو نمیومدی....دیگه هم نمیخوام بیای...:razz:دلمو شکوندی برو حالشو ببر...:crying:

گلدونامم بذار کنار... خودمون که ماشین خریدیم از اون طرفا گذر کردیم بده به خواهرت (یا داداشت یا دوستت) بیاره سر چهارراه واسم...ازش تحویل بگیرم بیارم خونمون ...اصلا هم نمیام خودتو ببینم ...اصلا هم نمیام خونتون...اصرار نکن....:w05::razz:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده ضمن تشکر بابت تولد بر خود لازم میدانم که بار دیگر بابت مرقوم شدن نامم در سواحل خلیج فارس ازتون تشکر کنم

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی خیلی تبریک میگم زهرا جان ایشالا همیشه موفق پیروز و سربلند باشی و 120 سال عمر کنی:gol::gol:
در ضمن چاکر هرچی اردیبهشتیه;)
اینو خیلی خوب اومدی ممد حسین، اردیبهشت بهترین ماه سال.

منم تولدتون رو تبریک میگم. انشال.. به همه آرزوهات برسی.

آخرین ویرایش:
بالا