آیا زنان باهوش همسران خود را خوشبخت می کنند؟

رضافیروزیان

عضو جدید
از برنادشاو می پرسن:

آیا
:gol:زنان باهوش :gol: همسران خود را خوشبخت می کنند؟

ــ شاو
پاسخ میده :

((پاسخ رو اگه زنده ایی باشم روز سی ام مهر در همین صفحه ببینید))
دوستان بازدید کننده از این صفحه لطفا پاسخ رو شما بنویسید.

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختی فاکتورهای مختلفی نیاز داره و یک زن باهوش زندگی موفقتری رو میتونه بسازه

فنا2011

اخراجی موقت
زن هم چه کم هوش تر باشه زندگی شیرین تر و کانون زندگی زناشویی گرم تر خواهد بود :smile:

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنان باهوش مسلما همسرشونو خوشبخت میکنن البته ...اگه خود همسرش(شوهر)بخواد و غرورو کنار بگذاره در غیر اینصورت هرچقدرم زن باهوش باشه بی فایدس.
راستی یادمون نره مردهای باهوش بیشتر همسراشونو خوشبخت میکنن;)

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
azad88888888;6901356[COLOR=#ee82ee گفت:
]زنان باهوش مسلما همسرشونو خوشبخت میکنن[/COLOR] البته ...اگه خود همسرش(شوهر)بخواد و غرورو کنار بگذاره در غیر اینصورت هرچقدرم زن باهوش باشه بی فایدس.
راستی یادمون نره مردهای باهوش بیشتر همسراشونو خوشبخت میکنن;)

حقا که روانشناسی خوندی و این جمله هارو رو خوب اومدی

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم غرورو که آوردم...این صحبت شما همون غروره...

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلاکسی خوشبخت نمیشه چه باهوش باشه چه بی هوش:cool:
خوشبختی توذهن ماست اون پیش نیازی که توفکرمون داریم که چطوری خوشبختیوتعریف کنیم یکی پول روخوشبختی میدونه اگه باازدواج بش برسه احساس خوشبختی میکنه یکی داشتن یه همزبون میدونه که به خوشبختیش میرسه امااگه کسی خوشبختیوعشق ودوست داشتن میدونه تاآخرعمر(اونم دوآتیشه)بایدبگم هیشکی نمیرسه به این خوشبختی هرکی ام بگه چرامیرسه همش قصه اس وافسانه اس واقع بین باشین

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلاکسی خوشبخت نمیشه چه باهوش باشه چه بی هوش:cool:
خوشبختی توذهن ماست اون پیش نیازی که توفکرمون داریم که چطوری خوشبختیوتعریف کنیم یکی پول روخوشبختی میدونه اگه باازدواج بش برسه احساس خوشبختی میکنه یکی داشتن یه همزبون میدونه که به خوشبختیش میرسه امااگه کسی خوشبختیوعشق ودوست داشتن میدونه تاآخرعمر(اونم دوآتیشه)بایدبگم هیشکی نمیرسه به این خوشبختی هرکی ام بگه چرامیرسه همش قصه اس وافسانه اس واقع بین باشین
عاقا من دستم بنده
یکی زحمت بکشه جایزه این خانوم رو بده
در حین اجرای مراسم تحویل جایزه نوبل بهترین کامنت ( :| ) فرستادن صلوات، اجباریست
با تشکر، مدیریت

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم غرورو که آوردم...این صحبت شما همون غروره...

نه عزیزم من خودم خانمم من با جملت حال کردم چون واقعا موافقم که مرد هم باهوش باشه خوشبختی بیشتر و بیشتر از همه که گفتن این جمله ها چقدر موثرهستش و مرد رو بسیار منعطف میکنه و عاشقتر

• Like
واکنش ها: A.8

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازتون خوشم اومده...چون خیلی کم پیدا میشه افرادی که به این بینش برسن.چه خانم چه آقا...:victory:
:gol::gol::gol::gol::gol::w30: