صفحه 3 از 185 نخستنخست 12345671323334353103 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 1849

تاپیک: انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

عضو فعال آواتار mojtabanba3106
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2011/8

Star لطفا بخش دانشگاه مجازی رو هم ایجاد کنید

لطفا بخش دانشگاه مجازی رو هم ایجاد کنید

اگه این کارو کنی خیلی مردی

به نفع خودتونه بازدیداتون بیشر میشه

عضو فعال آواتار mojtabanba3106
    رشته
    مهندسی کامپیوتر
    تاريخ عضويت
    2011/8

پيش فرض

لطفا یک بخش دانشگاه مجازی رو هم به لیست دانشگاهاتون اضافه کنید

خیلی ها دنبالشن "واقعا"

اخراجی موقت
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله mojtabanba3106 نمايش پست
    لطفا یک بخش دانشگاه مجازی رو هم به لیست دانشگاهاتون اضافه کنید
    خیلی ها دنبالشن "واقعا"
    دانشگاه مجازی با اعطای مدرک مجوز وزارت علوم میخواد که حد اقل باید هیئت علمی قوی طبق ائین نامه اونها تکمیل و معرفی کنی
    مگر اینکه زیر نظر یک دانشگاه دولتی و یا خصوصی دانشگاه مجازی رو راه بندازی و اونها نظارت بکنند.

اما اموزش مجازی بدون اعطای مدرک و یا با یک برگ گواهی ساده امکانش هست فقط کافیه یک نرم افزار مانند Moodle و یا Atutor و سایر
    نرم افزارهای مدیریت اموزشی LMS مخفف Learning Management System را روی سایت نصب کنید و چند نفر برای اموزش و مدیریت پیدا کنید
    که واقعا وارد باشند نه اینکه مردم رو مثل بعشی مدیران اذیت کنند و یا سر کار بگذارند و بار علمی نداشته باشند.
    در ضمن باید دوره ها پولی باشد تا فردی که تدریس میکند انگیزه کافی و مسئولیت داشته باشد.
    کاربران هم با پول دادن وقت خود را تلف نکنند و کاربرانی که پول نمیدهند و الاف و بیکار هستند امکان تلف کردن وقت دیگران و اسپم و غیره را نداشته باشند.

اگر پولی نباشد و رایگان باشد ان وقت حالت کند خواهد بود ممکن است یک محتوی درسی ماهها زمان ببرد تا تدوین و به کاربران ارائه شود.

یک پیشنهاد دیگه اون هم اینکه
    پولی کردن انجمن در کنار اینکه مزایائی مانند حذف کاربران الاف و بیکار دارد و در امدزائی برای سایت و هزینه های ان است
    عیبی که دارد این است که بسیاری از کاربران خوب ممکن است عضو نشوند!

اما اگر بین این دو حالت تعدیل و مطالعه و برنامه ریزی انجام شود تا حد زیادی میتوان کاربران الاف و اسپمر را کنترل کرد.

مثلا بخشهائی از سایت رایگان و بخشهای دیگر پولی باشد.
    و یا مثلا برای دانشجویان رشته مهندسی شیمی انجمن مهندسی شیمی رایگان و برای فارغ التحصیلان و غیر دانشجویان پولی باشد!
    چون بسیاری از افراد اسپمگر یا دانشجو نیستند و یا فار غ التحصیل و بیکار هستند.

البته توی انها افراد خوب هم هست که میشه مثلا یک انجمن مباحث علمی قرار داده و در صورت فعالیت علمی مفید اونها را بعنوان عضو افتخاری رایگان
    به بخشهای مختلف انجمن دسترسی ایجاد کرد.

و البته ایده ها و برنامه های مختلفی میشه برنامه ریزی کرد تا انجمن کیفیتش بالا بره!

عضو فعال آواتار babak 123
    رشته
    مهندسی صنایع
    مقطع
    دانشجوی دکترا
    تاريخ عضويت
    2010/11
    محل سكونت
    San Francisco , California

پيش فرض

سلام خدمات مدیران و مسولین باشگاه :
    اول از همه لازم است تشکر کنم از پیگیری و پاسخگویی شما که در این مدتی که من با این سایت آشنا شدم همواره در جهت بهبود باشگاه و تعامل با کاربران گام برداشته اید
    چند مورد که به نظرم می تواند در بهبود این باشگاه مفید باشد :
    1- همان طور که می دانید تالار مهندسی صنایع مدتی است که بدون مدیر است - دوستان تاپیکی برای انتخاب مدیر ایجاد کرده اند - اما مدتی است که اتفاق خاصی نیافتاده و بعد از ثبت نام عده ای، قضیه معلق رها شده است . بنا بر این که این تالار نیاز به مدیر و تیم مدیریتی دارد - خواهشمندم از میان کاندیداها یک نفر را به عنوان مدیر انتخاب کنید تا اوضاع تالار بهتر شده و پیشرفتی حاصل شود
    2- تالار گفتگوی آزاد که به نظرم فعالترین بخش این باشگاه است به یکی از نقاط حساس تبدیل شده است - این بخش که می تواند به برگ برنده باشگاه تبدیل شود عملا به نقطه تاریک آن بدل گشته است - بسیاری در جریان همین تالار از باشگاه اخراج شده اند - بسیاری از دشمنی ها بین کاربران از همین جا نشات گرفته است - فاصله میان مدیران و کاربران در این قسمت از تمام بخش ها بیشتر است - به نظرم مدیریت این قسمت شاید سخترین بخش مدیریت باشد - همانطور که شاهد بوده ایم بسیاری از مدیران قبلی به دلیل مشکلات خاص آن و دعواهای گروهی از آن استعفا داده اند - تا آنجا که آخرین محل تبادل نظر با عنوان دفتر تالار گفتگوی آزاد به دلیل کشیده شدن بحث ها به توهین قفل شد .در این شرایط شاید بهترین کار بازگردان جو اعتماد دو طرفه بین کاربران و مدیران باشد - اولین گام انتخاب یک مدیر است - بعلاوه قوانین این تالار نیاز به تجدید نظر دارند - در بسیار ی موارد مشخص نبودن قوانین و استباط های شخصی و همین طور عدم مطالعه قوانین از سوی کاربران باعث بروز اختلافات فراوان شده است .
    نظر به این که این تالار محلی است که علاوه بر مطالب علمی دیدگاه های شخصی افراد نیز در آن مطرح می شود - مدیریت آن نیاز به هنر بیشتری دارد - بعلاوه در صورت وجود جو دوستی و احترام - کاربرانی که این موارد را نقض کنند از سوی دیگران کاربران طرد شده و خود آنها وظیفه نظارت را بر عهده خواهند گرفت
    در آخر امیدوارم که هر روز شاهد ارتقا و ترقی هر چه بیشتر این باشگاه باشم تا همگان بتواند از وجود این بستر مناسب برای جامعه مهندسین و دانشگاهی کشور بهره مند شوند

با تشکر
    تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست

تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید

آزاد آزاد آفرید پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن

5. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار arnak
    رشته
    مهندسی شیمی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2011/2
    محل سكونت
    big kordestan

پيش فرض

با عرض سلام خدمت مدیران عزیز
    میخوام پیشنهاد یه تالار جدیدو بدم که تو اون انواع مهندسی مربوط به یک صنعت خاص بتونن همکاری کنن
    مثلا در صنعت پتروشیمی هم مهندسین مکانیک کار میکنن هم مهندسین شیمی و برق و اتوماسیون و....
    اینطوری یه عده که به صنعت خاصی علاقه دارن خیلی بهتر میتونن به تبادل اطلاعات بپردازن و چیزای بیشتریو یاد بگیرن
    یا صنعت سیمان که از همکاری مهندسین مکانیک و مهندسین شیمی و مهندسین معدن و مهندسین الکترونیک و شیمی هاست که داره چرخش میچرخه
    ویا یه راهی بذارین که بشه یه تایپیکو تو چندتا تالار همزمان به اشتراک بذاریم

آدم هزاران مترزیرخط فقر باشه اما،۱ میلیمتر زیرخط فهم نباشه..

7. تشكرها از اين پست

-
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2011/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله aznavarta نمايش پست
    تاپیکی در ادرس زیر :

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

که کاملا علمی بود و با رای گیری 26 نفر به ان رای مثبت و سه نفر رای مخالف داده بودند
    و اسپم و از این جور چیزا نبود امروز قفل شد
    میخواستم بپرسم علت چی بوده و چرا با کدام مدرک تاپیک قفل شده
    ایا برنامه و سیاست سایت برای علمی بودن ان عوض شده؟

البته فقط هم بنده نبودم تعدادی از 26 کاربر هم شاکی بودند و جویای علت

البته مدیران حتما با دلیل این کار را انجام داده اند ولی وقتی بدون توضیح کاری انجام میشه مردم بد بین میشوند و اعتبار سایت و مدیران پائین میاد
    حرفها دهن به دهن توی کلاسها گفته میشه و کاربرا شروع به ضد تبلیغ علیه سایت میکنند و به مرور زمان سایت تبدیل به سوژه ای میشه که متخصصین از ان فرار میکنند
    و جای خود را به افراد سرگردان اسپمگر میدهند!

اگر جسارت کردم و یا زیاده روی کردم عذر خواهی میکنم!

تعدادی از مدیران اینجا خوب هستند
    ولی به نظر میرسد ظاهرا تعدادی دانسته و یا ندانسته بدون سر و صدا دارند خراب کاری میکنند.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Mohammad.aryann نمايش پست
    امرو ز 5 شنبه 24 شهریور 1390 صبح رفتم پیش نماینده وزارت اطلاعات
    با ایشان درباره امکان ساخت پالایشگاه صحبت کردم
    ایشان گفتند که این مسائل ربطی به وزارت اطلاعات ندارد و وزارت اطلاعات خودش را در چنین مسائلی دخالت نمیدهد!
    و راهنمائی کردند که به وزارت صنایع و یا وزارت نفت مراجعه کنم.
    در نتیجه رفتم با نماینده وزیر نفت صحبت کنم
    طرح پرینت شده و در دوصفحه نامه درخواست کتبی رسیدگی ارائه دادم
    که چند دقیقه بود در حال گفتگو بودم که قاسمی وزیر نفت با تعدادی از همراهانشان وارد جلسه شدند
    دقیقا ساعت ده و نیم بود شایدم نزدیک یازده بود.
    یکی دو دقیقه طول کشید تا همه سر جای خود بنشینند و بعد فردی که درباره طرح توضیح میدادم کلیات را به وزیر نفت توضیح دادند
    و وزیر نفت از اینکه طرحی با ظرفیت دو میلیون بشکه ای میخواهیم اجرا کنیم کمی شگفت زده شد!
    خلاصه سین جیم های زیادی کردند و به محل اجرا و ظرفیت و منابع مالی و سایر شرایط سوالهائی کردند که جواب دادم
    با اینکه بزرگی طرح برایشان قانع کننده نبود ولی با حاضر جوابی سعی کردم تا حدی دفاع کنم.
    اخر سر وزیر نفت گفت که یک مجوز یکصد هزار بشکه ای میدیم از کوچیکتر شروع کنید.
    من گفتم یکصد هزار تا سهله ما حاضریم از 60 هزار تا شروع کنیم.
    و توضیح دادم که ظرفیت دو میلیون بشکه یک برنامه بیست ساله است و قرار نیست توی روز اول کل کار انجام بشه
    درباره پالایشگاه یک و دو دهم میلیون بشکه هند توضیح دادم که به مرور زمان ظرفیت خود را افزایش داده اند.
    بعد یکی از همراهانشان گفتند که باید مطمئن بشیم که میتوانند اجرا کنند بعد مجوز بدیم و گرنه مجوز دست به دست میچرخه
    وجهه خوبی پیدا نمیکنه!
    بعد وزیر از مشاورین سوال کردند
    گفتم که تعدادی از پیمانکاران خارجی هستند
    و بعد سوال کرد در داخل چه کسانی هستند
    من هم گفتم که تعدادی از متخصصین در داخل کشور با ما همکاری دارند که تجربه های خوبی در پالایشگاهها و مراکز نفت و گاز کشور دارند
    بعد ایشان گفتند که اگر طرح خوب مطالعه نشده باشد جواب رد خواهند داد
    من توضیح دادم که بیش از یک سال روی طرح هزینه و مطالعه انجام شده و تا حد امکان سعی کرده ایم ایرادات و ابهامات را رفع نمائیم
    بعد پرسیدند از دولت چه میخواهید و چه انتظاراتی دارید
    من گفتم که یک مجوز و دوم بخشی از خوراک را دولت بدهد برای ما کافی خواهد بود
    و بعد گفتند که منابع مالی مهم است و اگر منابع مالی اثبات بشود مشکلی نیست مجوز و موافقت صادر میشود.
    خلاصه بحثهای زیادی شد و من به طور خلاصه عرض کردم خدمتتان.
    اگر خدا بخواهد ما میتوانیم و انجام خواهیم داد.
    درسته وزیر و معاونین و سایر مسئولین ادمهائی مثل ما هستند
    ولی وقتی ادم توی جلسه با تصمیم گیرندگان کشور از همه طرف مورد سوال و جواب قرار میگیره اون هم چند نفر به یک نفر
    کمی ممکنه نتونه با تسلط کامل همه چیز رو توضیح بده ولی من سعی کردم خوب تا حد امکان سوالات رو جواب بدم.
    ولی به دلیل کمبود وقت و عدم امادگی قبلی برای مذاکره با وزیر مسائلی ماندکه در اینده اگر فرصت شد برایشان توضیح خواهم داد

نقل قول نوشته اصلي بوسيله حامد نمايش پست
    خواهش میکنم اگه مطلبی رو ارائه میدید با سند و مدرک باشه
    شما واقعا نمیدونید وزارت خونه پنجشنبه ها تعطیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش میکنم یه مقدار به شعور کاربران احترام بذارید
    مثل اینکه شما فراموش کردید اینجا باشگاه مهندسانه نه مهد کودک
    با معذرت از دوستانی که در این تاپیک شرکت داشتند
    ادامه دادن این تاپیک به هیچ عنوان مقدور نیست
    نقل قول نوشته اصلي بوسيله Mohammad.aryann نمايش پست
    جناب حامد با سلام
    شما باز هم زود قضاوت کردید!
    توی تاپیک طراحی پالایشگاه بنده نگفتم که در وزارت نفت با وزیر صحبت کردم
    اگر توجه داشته باشید داخل طرح پیشنهاد شده که طرح در منطقه دشت مغان
    اجرا شود که متعلق به استان اردبیل میشود
    و لذا با توجه به سفر هیئت دولت ما در استان اردبیل با وزیر نفت ملاقات کردیم
    و نامه درخواست ما تحت شماره 26560747345
    در دبیرخانه شرکت گاز استان اردبیل که محل استقرار وزیر نفت و هیئت همراه بود ثبت گردیده است
    و در رسیدی که به ما ارائه شده تلفن دفتر بازرسی وزارت نفت به شماره:
    02188944020 ذکر گردیده است.
    اگر با بنده مشکل دارید و یا مخالف تاپیک هستید و نمیخواهید به کارمان ادامه بدهیم مشکلی نیست
    ولی لطفا این متن را به انتهای ان تاپیک اضافه فرمائید تا افراد علاقه مند بدانند
    که مسئله قفل شدن با بهانه مدیران بوده نه توسط استارتر
    هر سند و مدرکی به غیر از شماره نامه ثبت شده
    هم میخواهید بفرمائید تا در مورد جلسه امروز تهیه و تقدیم نمایم.
    منتظر شما هستم.

حضور مدیریت محترم با سلام
    این تاپیک دوباره با قضاوت یک طرفه مدیران قفل شد!
    بدون اینکه چند ساعت مهلت بدهند و از ما توضیح بخواهند!
    مجبور شدم دوباره از عملکرد مدیران اینجا مراجعه و انتقاد کنم.
    به جای اینکه افتخار کنید که یکی از تاپیکهای این سایت با شخص وزیر مطرح شده
    و توسط کارشناسان وزارت نفت هم اکنون در حال بررسی میباشد
    امده اید و به هر بهانه ای دم به دم تاپیک را قفل کرده و نمیخواهید کار را ادامه بدهیم.
    بنده چند روزی منتظر میمانم اگر تاپیک باز شد که کارم را ادامه میدهم
    در غیر این صورت سایتتان را ترک میکنم و از دهها بازدید کننده تاپیک دعوت میکنم به سایت دیگری مراجعه کنند.
    ولی امید وارم چون خدا قسمت کرده در این سایت این تاپیک ایجاد شود
    با دست خودتان این قسمت و تقدیر خدا را به سایت دیگری هول ندهید!

نقل قول نوشته اصلي بوسيله حــامد نمايش پست
    ببینید توی همین سایت و تالار تاپیکهای بی ارزش و بی ربط زیادی وجود دارند که بدون هیچ مشکلی دارن ادامه پیدا میکنن
    من تاپیک شما رو از ابتدا مطالعه کردم موارد متناقض زیادی در اون وجود داره و بزرگنمایی های بزرگی انجام شده
    ببینید من خودم سالهاست درگیر پروژه های نفتی هستم از پروژه های کوچک مثل واحد تولید آب DM ،نیروگاه توربین گازی و واحد پیچیده FCC
    شما واقعا جوری حرف میزنید که مشخصه هیچ دور نمایی نسبت به پروژه های نفتی ندارید
    شما حتی روال گرفتن پروژه رو نمیدونید
    فکر میکنم در مورد پالایشگاه ستاره خلیج فارس شنیده باشید که با اون همه سرمایه الان به چه وضعیتی دچار شده
    به هرحال من نمیتونم اجازه بدم تاپیک به کار خودش ادامه بده
    مگر اینکه اجازه اینکار رو از پیرجو یا ادمین عزیز بگیرید.
    موفق باشید

من حرفی ندارم از اینجا میرم
    و کاربرانی که در پیام خصوصی اعلام نموده اند که بحث را در سایت دیگری پیگیری کنیم نیز با بنده می ایند.

تمامی ظلمها و بی عدالتی های دنیا از قضاوت یک طرفه بوده
    و هیچ ظلمی هنگام اعمال ظلم خودش را نا حق ندانسته!
    بنابر این اکنون در حالی که شما دم از بر حق بودن خود میزنید و امار و ارقام و نوشتار و برنامه بنده را اغراق میدانید
    فقط زمان میتواند ادعای من و یا شما را ثابت کند.
    من حتی از شخص وزیر نامه کتبی هم بیاورم
    باز هم شما یک بهانه دیگری خواهید گرفت!
    بنابر این خودم را میسپارم دست خدا و از حضورتان مرخص میشوم.

اگر حق با شما باشد که هیچ! خوش به حالتان خواهد شد

ولی اگر احیانا یک در هزار روزی گوشه ای از کره زمین خدا موفقیت و رسیدن به نتیجه را روزی و قسمت بنده نماید

شما در تاریخ ملت ایران و در برابر تمامی انسانهای آزاد
    پاسخگوی قضاوت یک طرفه خود خواهید بود

شاید امروز این تاپیک به قول شما مثل هزاران تاپیک بی ارزش باشد

ولی اگر همین تاپیک به سوی تعین سرنوشت میلیونها انسان کشیده شود
    و شما امروز در مقابل ان مقاومت کنید
    حرکت شما در تاریخ بعنوان تخریب کننده سرنوشت میلیونها انسان ثبت خواهد شد

شاید شما و زندگی شما مانند تاپیکهای بی ارزش همین سایت
    در تاریخ ثبت نشود و لای میلیاردها انسان زندگی تان دفن شود

ولی یادتان باشد
    روز قیامتی هست و حساب و کتابی خواهد بود
    و ما برای مسائل بی ارزش و عبث و چریدن به دنیا نیامده ایم

اگر نمیتوانیم فلسفه نوشتاری و یا جمله ای را و لو توهین امیز را درک کنیم
    علت ان فقط کوتاهی فکر ما است و بس

شاید شما از وزیر نفت دل خوشی ندارید و به خاطر ملاقاتم با ایشان زورتان به تاپیک بنده میرسد!
    ولی یادتان باشد که نفت مال شما و من و ان بی خانمانی است که شب کنار خیابان میخوابد.
    طبق محاسباتم که در طرح اورده ام اگر ذخایر نفتی ایران به قیمت روز بین همه عادلانه تقسیم شود
    هر نفر از ما یک میلیارد تومان ثروت از نفت خام به دست خواهیم اورد.

من در سطوح بالای صنایع نفت و در حوزه های مدیریتی با مدیران شرکتها و وزرای دولت و معاونین وزارتخانه ها
    چندین سال رفت و امد داشته ام و ان تفکری که در ان حوزه حاکم است
    به طور کلی با تفکری که در حوزه کارکنان شرکتها حاکم است کاملا متفاوت است
    البته باید هم این گونه باشد! زیرا هر حوزه اقتضای شرایط خود را دارد.

ولی شما از یک سو بعنوان کارمند حوزه نفت و از سوی دیگر مدیر این سایت دچار تناقض هستید و دید واقع بینانه
    نسبت به صنعت نفت ندارید.

شاید در حوزه فنی از بنده بیشتر اطلاعات داشته باشید
    ولی در حوزه کلان و حوزه های مالی و سرمایه گذاری از هزار تای شما تجربه و اطلاعات بیشتری دارم.
    که خیلی از مسائل ان را نتوانستم بگویم و در همان حد اشاره هم به مذاقتان خوش نیامد.
    و تعهد گرفتید که به مسائل مالی اشاره نکنم.

در حالی که مشکل نفت ایران همان مسائل مالی است و اگر اطلاعات مالی داشته باشند و یا مشاور مالی بگیرند
    مشکلی نخواهد بود.
    اکثر پروژه های نفتی دنبال مشاور فنی هستند
    کسی به فنون مباحث مالی اهمیت نمیدهد زیرا انر ا بی ارزش و پیش پا افتاده میدانند
    یا شاید هم ان را فنی نمیدانند و فکر میکنند مسائل مالی همان است که در جامعه با ان اشنا شده اند!

یادم نمیرود شیخ دوبی جهار سال پیش برای بدهی 20 میلیارد دلاری اش برای ساخت جزیره های مصنوعی دوبی
    به مدت سه سال تیمی متشکل از متخصصین را استخدام کرد و بعد از سه سال توانستند روشی را ایجاد کنند تا
    با استفاده از ابزارهای مالی و بانکی بازپرداخت بدهی 20 میلیارد دلاری را چند سال تمدید نمایند!

از این طرف همین پالایشگاه ستاره خلیج فارس را سه سال پیش تعدادی از مشاورین بنده را بردند پیش یکی از مدیران ان
    در شرکت مهندسین مشاور بینا مهندس دانه پاس برای تامین مالی 3 میلیارد یورو که حتی کارت ویزیت ایشان را هنوز دارم
    اگر خواستید میتوانم تقدیم کنم. و در ان موقع به دلیل عدم جدی گرفتن انها و عدم تخصص واسطه هائی که ما را به هم مرتبط میکردند
    امکان تامین املی برایشان فراهم نشد!

در هر حال زیاد نوشتم ببخشید.

خدا حافظ

موفق باشید
    ويرايش شده توسط mohammad.aryann در 2011/9/16 در ساعت 11:20 AM

-
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2011/9

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله afsoon6282 نمايش پست
    اول مهندس کامپیوتر بودین بعد شدین مهندس شیمی الانم که شدین مهندس معماری
    تمومش کنین این مسخره بازیارو
    فکر کردین مدیران متوجه این کارای شما نمیشن
    مدیرانو ساده فرض کردین یا کاربرانو که همین جوری هر حرفی که میخواین میزنین؟
    این آخرین اخطار هست بهتون اگه بخواین این روند رو ادامه بدین دیگه این جور ملایم باهاتون برخورد نمیشه
    لطفا یکی از مدیران به این سوالات جواب بده:

1- من کجا و دقیقا کدام تاپیک ادعای مهندسی شیمی و یا مهندسی معماری کردم؟ لطفا جواب بدید

2- در کدام یک از قوانین و بخشها گفته شده که کاربران حق ندارند از تحصیلاتشون حرف بزنند و ادعای مهندسی ممنوع است

3- طبق کدام معیار تشخیص داده میشود که کاربری راست میگوید یا دروغ و فرایند ان چیست؟

3- با توجه به تهدیداتی که بر علیه من کرده اند ایا اگر حرف گوش نکنم مرا ترور میکنند؟
    اگر اخراج کنند هزار راه برای ایجاد اکانت جدید وجود دارد!

با توجه به پست قبلی من داشتم از این سایت میرفتم ولی این مدیر با این حرفهایش باعث شد که در رفتنم تجدید نظر کنم.
    یا این مدیر به سوالهای بنده به صورت منطقی جواب میدهند ویا اینکه بنده عین بی عدالتی که در حقم شده را با بی عدالتی جواب میدهم.

من ادم لجبازی هستم اگر قرار باشد برای احقاق حق خودم هزار سال تلاش کنم دریغ نمیکنم.
    یا دقیقا به بنده تفهیم اتهام شود و مشخص شود اتهام بنده دقیقا با چه سند و مدرکی است
    ولی اگر نمیتوانند اتهام را ثابت کنند معذرت کنند تا گورم را از این سایت گم کنم!

یا حق

مدیر بازنشسته آواتار Sarp
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/7
    محل سكونت
    Azərbaycan

پيش فرض

کمتر از این از یه آدم کلاهبردار انتظار نمیره !!!

مدیران محترم لطفا در یک اطلاعیه به اطلاع کاربران برسونند که اگر از طریق باشگاه مهندسان ایران طعمه این کاربر قرار گرفتند ، باشگاه مهندسان ایران هیچگونه مسئولیتی رو قبول نمیکنه .
    اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليقــداديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور ، قيشدير ، شاختادير

مدیر بازنشسته آواتار Sarp
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/7
    محل سكونت
    Azərbaycan

پيش فرض

1- من کجا و دقیقا کدام تاپیک ادعای مهندسی شیمی و یا مهندسی معماری کردم؟ لطفا جواب بدید
    در پروفایل
    2- در کدام یک از قوانین و بخشها گفته شده که کاربران حق ندارند از تحصیلاتشون حرف بزنند و ادعای مهندسی ممنوع است
    طبق قوانین نانوشته ای به اسم شرف و وجدان که هیچکدومو نداری
    3- طبق کدام معیار تشخیص داده میشود که کاربری راست میگوید یا دروغ و فرایند ان چیست؟
    طبق پالایشگاه 200 میلیونی و جلسه وزارت روز پنجشنبه و . . . . . .
    اؤزگه چيراغينا ياغ اولماق بسديــر
    دوغما-ائـــللريميز قـارانليقــداديــر
    يانيب ، يانديرماياق يادين اوجاغين
    ائويميز سويوقدور ، قيشدير ، شاختادير

12. تشكرها از اين پست

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیک
    متخصص #C
    آواتار negin17h
    رشته
    مهندسی هوش مصنوعی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله mohammad.aryann نمايش پست
    لطفا یکی از مدیران به این سوالات جواب بده:

3- با توجه به تهدیداتی که بر علیه من کرده اند ایا اگر حرف گوش نکنم مرا ترور میکنند؟

با توجه به پست قبلی من داشتم از این سایت میرفتم ولی این مدیر با این حرفهایش باعث شد که در رفتنم تجدید نظر کنم.
    یا این مدیر به سوالهای بنده به صورت منطقی جواب میدهند ویا اینکه بنده عین بی عدالتی که در حقم شده را با بی عدالتی جواب میدهم.

من ادم لجبازی هستم اگر قرار باشد برای احقاق حق خودم هزار سال تلاش کنم دریغ نمیکنم.
    یا دقیقا به بنده تفهیم اتهام شود و مشخص شود اتهام بنده دقیقا با چه سند و مدرکی است
    ولی اگر نمیتوانند اتهام را ثابت کنند معذرت کنند تا گورم را از این سایت گم کنم!

یا حق
    1. به قول جناب Sarp در پروفايلتون
    2. کسی نگفته ادعا ممنون اما زمانی که بخواهید براساس ادعای دروغین گروهی را به کاری بکشانید که به احتمال 99% سرکاری و ... است ، خلاف میشه.
    3. در اینکه شما قوانین رو زیر پا میگذارید هیچ کس شکی نداره.

جناب آقا، تا اینجا هم مدیران به نظر بنده بسیار صبورانه با جنابعالی برخورد کردند. اگر من جای ایشان بودم کلیه پست ها و موارد دیگر را با چندین کاربری شما و اطلاعات پروفايل ها را در اختیار کاربران می گذاشتم تا ببینند شما تنها ادعایی دروغین دارید. شما که بدنبال جواب منطقی می گردید جواب بسیاری از سئوالات مدیران و کاربران رو که نشون میده طرح شما 100% غیر عملی است رو نمی دید، بعد انتظار پاسخ دارید؟!
    يافتن آب به عشق است نه به سعی اما پس از سعی

کاش بودی تا دلم تنها نبود
    تا اسیر غصه ی فردا نبود