صفحه 2 از 175 نخستنخست 1234561222324252102 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 11 تا 20 از 1743

تاپیک: انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

مدیر بازنشسته آواتار *زهره*
    رشته
    غیر مهندسی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/2
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله jentleman_arch نمايش پست

ضمن تشکر از ادمین محترم سایت بنده چند مورد را پیشنهاد می کنم :

1- خواهشمندم برای مدیریت تالار های مهندسی حتما از لیسانس ها یا افراد فوق استفاده کنید به این دلیل:
    :جواب سوالات سریعا پاسخ داده می شود...اما نبود افراد پربار باعث کندی جواب دادن و در مقابل باعث افزاریش امار اسپم می شود...پس یک مدیر کارامد و پربار بهترین گزینه است
    (و حتما پا فشاری دارم روی این موضوع چون مسائلی دیده ام که زنگ هشداری به تالار های مهندسی هست)

آقا مهدی همه لیسانس رو دارن حتی بعضیها فوق لیسانسن و حتی بعضیا 2تا لیسانش دارن
    I don’t wanna let a minute get away
    Cause we got no time to lose
    None of us are promised to see tomorrow
    And what we do is ours to choose

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ][مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

2. تشكرها از اين پست

اخراجی موقت
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض

تاپیکی در ادرس زیر :

که کاملا علمی بود و با رای گیری 26 نفر به ان رای مثبت و سه نفر رای مخالف داده بودند
    و اسپم و از این جور چیزا نبود امروز قفل شد
    میخواستم بپرسم علت چی بوده و چرا با کدام مدرک تاپیک قفل شده
    ایا برنامه و سیاست سایت برای علمی بودن ان عوض شده؟

البته فقط هم بنده نبودم تعدادی از 26 کاربر هم شاکی بودند و جویای علت

البته مدیران حتما با دلیل این کار را انجام داده اند ولی وقتی بدون توضیح کاری انجام میشه مردم بد بین میشوند و اعتبار سایت و مدیران پائین میاد
    حرفها دهن به دهن توی کلاسها گفته میشه و کاربرا شروع به ضد تبلیغ علیه سایت میکنند و به مرور زمان سایت تبدیل به سوژه ای میشه که متخصصین از ان فرار میکنند
    و جای خود را به افراد سرگردان اسپمگر میدهند!

اگر جسارت کردم و یا زیاده روی کردم عذر خواهی میکنم!

تعدادی از مدیران اینجا خوب هستند
    ولی به نظر میرسد ظاهرا تعدادی دانسته و یا ندانسته بدون سر و صدا دارند خراب کاری میکنند.

با تشکر

4. تشكرها از اين پست

مدیر تالار مهندسی برق آواتار Ice Man
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2008/4
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین‌ها

پيش فرض

منم نظر کلی خودم رو در مورد تالار آزاد میدم:

من تو این سه سال خیلی کم به این تالار سر زدم چون تالاری نیست که حداقل من رو جذب کنه به همین دلیل شاید با بعضی از مشکلاتش آشنا نباشم ولی برای کار مدیریتیش چند پیشنهاد رو میتونم بدم:

1- تالار آزاد باید یه مدیر داشته باشه و چند دستیار (به دلیل حجم زیاد مطالب)، دستیارها و مدیرها باید طبق قوانین جدیدی که وضع میشه عمل کنند.

2- مدیر و علی الخصوص دستیارها باید از افراد میانه رو انتخاب بشن، چون افرادی که صاحب گرایش های دیگه هستند (از هر نوع) با نظرات دیگران مخالفت میکنند. باید سعی بشه تالار میانه رو و منطبق با تمامی دیگاهها (تا حد امکان) اداره بشه.

3- تاپیکی زده بشه (میتونه قفل هم باشه) تا هر تاپیکی که توسط دستیار و مدیر پاک یا بسته شد توسط همون شخص در اون تاپیک دلیلش ذکر بشه، این تاپیک باید تاپیک مرجع بشه و دیگه پیگیری از راههای دیگه انجام نشه، همچنین دلایلش برای همه مشخص میشه. در صورت تخطی مدیر و یا دستیاری با اون شخص برخورد بشه.

4- مدیران ارشد هم به کاربران و هم به مدیران و دستیاران این تالار نظارت بیشتر و برخورد قاطع تر داشته باشن.

5- در تالار آزاد از اسپم های شدید جلوگیری بشه.

6- تاپیکهای تکراری حذف بشن. (با ذکر در همون تاپیک که بالا نوشتم)

7- تاپیکهایی که مربوط به بخش های دیگه هستن، سریعا منتقل بشن.

به نظر من راهکارهای بالا میتونه برای برون رفت از وضعی که کاربران اعتراض دارن اتخاذ بشه و این تالار جون تازه ای بگیره، در آخر این نکته رو باید ذکر کنم که هم مدیران و دستیاران و هم کاربران باید یاد بگیرن که به نظر تمامی افراد احترام بزارن و گزینه ای عمل نکنند، ممکنه یه تاپیک با سلیقه ما سازگار نباشه ولی منطبق با قوانین سایت باشه در نتیجه ما نباید نظر شخصی خودمون رو اعمال کنیم.

من خودم چند هفته قبل تاپیکی با عنوان "آیا فرد شماره 2 گروه تروریستی پ.ک.ک دستگیر شد؟" زدم، آخرش هم نفهمیدم چه کسی به چه دلیل پاک کرد. چون تاپیک سیاسی نبود. (امنیتی و نظامی بود)
    به علت مشغله فراوان تا اطلاع ثانوی پاسخگویی به سوالات و درخواست های عزیزان از طریق پیام خصوصی امکان پذیر نبوده و فقط به درخواست های مدیریتی مهم رسیدگی خواهد شد.

6. تشكرها از اين پست

دستیار مدیر کل در تالار فیزیک آواتار Mohsen 89
    رشته
    مهندسی شیمی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/11

پيش فرض

سلام...........
    من نمیخواستم به انحراف دامن بزنم..........ولی گفتن این نکته لازمه:
    حضرت علی که اینقدر روش بحث میکنین گفته:
    جوری باشین که به همه بگید عین من باش.................
    این نکته باید در مورد تمام کاربران به خصوص مدیران صدق کنه.........................
    بجای اینکه فقط از همدیگه ایراد بگیریم بیاین به فکر اصلاح خودمون باشیم.
    پیشنهادات و انتقاداتتون رو نسبت به تالار فیزیک در [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] با ما به اشتراک بذارید

مدیر بازنشسته آواتار حــامد
    رشته
    مهندسی شیمی
    مقطع
    دانشجوی دکترا
    تاريخ عضويت
    2009/3
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله aznavarta نمايش پست
    تاپیکی در ادرس زیر :

که کاملا علمی بود و با رای گیری 26 نفر به ان رای مثبت و سه نفر رای مخالف داده بودند
    و اسپم و از این جور چیزا نبود امروز قفل شد
    میخواستم بپرسم علت چی بوده و چرا با کدام مدرک تاپیک قفل شده
    ایا برنامه و سیاست سایت برای علمی بودن ان عوض شده؟

البته فقط هم بنده نبودم تعدادی از 26 کاربر هم شاکی بودند و جویای علت

البته مدیران حتما با دلیل این کار را انجام داده اند ولی وقتی بدون توضیح کاری انجام میشه مردم بد بین میشوند و اعتبار سایت و مدیران پائین میاد
    حرفها دهن به دهن توی کلاسها گفته میشه و کاربرا شروع به ضد تبلیغ علیه سایت میکنند و به مرور زمان سایت تبدیل به سوژه ای میشه که متخصصین از ان فرار میکنند
    و جای خود را به افراد سرگردان اسپمگر میدهند!

اگر جسارت کردم و یا زیاده روی کردم عذر خواهی میکنم!

تعدادی از مدیران اینجا خوب هستند
    ولی به نظر میرسد ظاهرا تعدادی دانسته و یا ندانسته بدون سر و صدا دارند خراب کاری میکنند.

با تشکر
    جناب مهندس تاپیک شما بصورت موقت و به علت ابهاماتی که موجود بود توسط اینجانب قفل گردید البته از دوستانی که در تاپیک شرکت نموده بودند معذرت میخواهم قول میدهم به زودی تاپیک مجدد پس رفع ابهامات باز یا در غیر اینصورت پستهای ایشان به تاپیک جدیدی منتقل بشه دلایل قفل تاپیک در پیام خصوصی به شما اعلام میشه
    با تشکر
    این آمدن این رفتنم رنج و عذابی بود و بس
    خداحافظ ای خاطرات خاک خورده ام
    مهندسـی شیمی به ما آموخت که میشود لطافت را در روح سرد آهن دید
    مهندسـی شیمی به ما آموخت که چگونه میشـود باغ آهن را باغبانی کرد

اخراجی موقت
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2011/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله حــامد نمايش پست
    جناب مهندس تاپیک شما بصورت موقت و به علت ابهاماتی که موجود بود توسط اینجانب قفل گردید البته از دوستانی که در تاپیک شرکت نموده بودند معذرت میخواهم قول میدهم به زودی تاپیک مجدد پس رفع ابهامات باز یا در غیر اینصورت پستهای ایشان به تاپیک جدیدی منتقل بشه دلایل قفل تاپیک در پیام خصوصی به شما اعلام میشه
    با تشکر
    بصورت خصوصی و یا در تاپیکی دیگر و یا در همان تاپیک اماده پاسخگوئی به ابهامات هستم
    فقط خواستم این پست رو اینجا بزارم تا مدیریت سایت فرق مدیر رو با مدیر بدونن

و روی سخنم با مدیران اصلی سایت است.

اون از اون مدیر که بنده رو متهم به کلاهبرداری کرد

این از این مدیر که مثل یک ادم با شخصیت و با فرهنگ اعلام نمود که به خاطر ابهام موقتی قفل شده و مشکل حل خواهد شد و از سایر کاربران عذر خواهی کرد.
    اگر یک مدیر با ادب و احترام برخورد بکنه هیچ کاربری نمیاد بد و بیراه بگه و یا مقابله به مثل کنه.
    دنیا انعکاس اعمال انسانهاست اگر با من بد برخورد شود منم بد برخورد میکنم و اگر خوب برخورد شود خوب برخورد میکنم
    خیلی کم پیدا میشود انسانی که مثل مالک اشتر نخعی اشغال به صورتش پرت کنند برود نماز طلب امرزش بخواند
    و یا خیلی کم پیدا میشود مانند مسیح که بگوید اگر به صورتت سیلی زدند روی دیگر صورتت را برگردان تا سیلی دیگری به تو بزنند.
    فرض کنیم من بردباری میکردم و حرفها و اتهامات را تحمل میکردم و سکوت میکردم میرفت تمام میشد
    ولی ایا تمام کاربران میتوانند سکوت کنند؟
    من خواستم با رفتارم کار به اینجا کشیده شود که خودتان قضاوت بکنید که کدام مدیر رفتارش درست و انسانی است؟!
    این تاپیک انتقاد و پیشنهاد به مدیران است و من نیز خارج از حوزه تاپیک بحثی نکرده ام و مباحثی که در پستهای قبلی گفته ام
    برای به نتیجه رسیدن به این نقطه است که اینجا عرض میکنم.

اگر سایتی زیبا و خوب میخواهید فقط کافی است مدیران خوبی انتخاب کنید.

شاید اینجا جای فلسفه نباشه ولی توجه مدیران رده بالای سایت رو به کلامی از شیخ شهید و شیخ اشراق شهاب الدین سهروردی جلب میکنم:

دکتر سید یحیی یثربی استاد فلسفه دانشگاه تهران در کتاب حکمت اشراق سهروردی گزارش با تطبیق و نقد
    در صفحه 48 کتاب برای مدیریت یک جامعه (مجازی یا واقعی) از قول سهروردی مینویسد:

هر گاه چنان پیش آید که فرزانه ای در علوم رسمی و معارف کشفی، هر دو سر آمد باشد، ریاست و رهبری آن روزگار با اوست......
    .
    .
    .
    و سپس بعد از توضیحات سهروردی در ادامه در صفحه بعدی یعنی 49 سطر دهم میگوید:

اگر تدبیر جهان در دست چنین انسانی باشد، روزگارش روزگار روشنائی خواهد بود و هر عصری که از تدبیر الهی بی بهره باشد در تاریکی فرو خواهد رفت.

حال دو نمونه از مدیران را خودتان مورد قضاوت قرار دهید:

1- سارپ
    2- حامد

به نوشتارهای بالا نگاهی بیاندازید
    به نظرتان کدام یک مثل انسان حرف زده اند؟
    کدام یک تخصص و تسلط به علوم رسمی مانند مهندسی شیمی دارند
    و کدام یک تسلط به علوم کشفی مانند اخلاف و معرفت و انسانیت است؟

این سایت نمونه یک جامعه مجازی است و مدیران رهبران این جمعیت هستند.
    مدیران میتوانند کاربران را به سمت نور و روشنائی ببرند و یا به سمت تاریکی و ظلمت و جهل و فحاشی و درگیری و دعوا!

اگر فردی که هم از نظر علمی در حد بالائی باشد و هم از نظر اخلاقی این سایت را میتواند به روشنی و علم و تخصص رهنمون شود
    یا ان کس که با اعمال شیطانی و ضد اخلاقی مانند تهمت و افترا؟

بقیه قضاوت با خودتان.

ببینید مدیر به این حامد میگند یا به اون ....

10. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار jentleman_arch
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/10
    محل سكونت
    تهران - شیراز

پيش فرض

ضمن تشکر از دوستان اما بهتر نبود مشکلات را بیان کنیم؟ قرار بود به وضع مدیریتی بعضی از تالار ها بپردازیم نه دعوا...از ادمین خواهشمندم که به پیشنهادات نظری داشته باشد تا راهکار اساسی دست یابیم...خواهشن درخواست دارم جو ارام بماند و از اسپم دوری کنید...

12. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار shadmehrbaz
    رشته
    مهندسی مواد و متالورژی
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2007/12
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Admin نمايش پست
    با سلام
    دوستان عزیزی که انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با مدیریت باشگاه دارند اینجا مطرح کنند و از ایجاد تاپیک های جداگانه بپرهیزند.
    انتقاد و پیشنهاد در مورد تالارهای تخصصی معمولا داخل همون تالار و توسط مدیر مربوط رسیدگی میشه، پس لطفا اینجا پیشنهادات و انتقادات کلی رو مطرح کنید.
    با تشکر

درود

انتقادو که بیخیال

اما یه پیشنهاد دارم ، ادمین جان چند نفر رو مسئول رسیدگی به اموری کنید که مربوط به کاربرها و ادمین سایت هستش ، در روز کلی سوال و درخواست و اعتراض و ...وجود داره که کاربرها انتظار پاسخ گویی از جانب ادمین سایت دارن ولی مطمئنا شما وقت رسیدگی به تمام اینها رو ندارید مدیر کل و مدیر ارشد هم که به اندازه کافی مشغله دارن توی سایت ، چند نفر که توانایی ش رو دارن نماینده ی خودتون کنید تا سوالات و درخواست های کاربرها رو بررسی کنن و اگه میتونن خودشون رسیدگی کنن و اگه نمیتونن مهم هاشو به شما ارجاع بدن برای پاسخ گویی

مثلا الان همین تاپیک رو خودتون استارت زدین ولی هنوز چند صفحه نگذشته چند نفر با هم درگیر شدن و شما هم که دور از معرکه هستید فرصت رسیدگی به مسائل رو ندارید فقط باعث میشه اینجا تبدیل بشه به یه محل پر تنش دیگه توی باشگاه
    69
    داره آروم جون ميده نسل
    ی كه مرگو فهميده
    نميدونم چرا امّا آزاد
    ی بوی خون ميده...

14. تشكر از اين پست

مدیر كل سایت آواتار Admin
    رشته
    مدیریت
    مقطع
    دانشجوی دکترا
    تاريخ عضويت
    2006/11

پيش فرض

پست های نامربوط حذف شد.
    دوستانی که نظر یا انتقادی ارائه می کنند مطمئن باشند نظرشون توسط بنده و سایر مدیران دیده میشه و در نظر گرفته میشه.
    و این رو هم در نظر داشته باشید که مدیران با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم گیری می کنند، ممکنه پیشنهادی خوب باشه ولی به دلایلی عملی نباشه، مثلا دلایل فنی. بنابراین عملی نشدن نظر یا پیشنهادی به معنای نادیده گرفتنش نیست.
    موفق باشید.

عضو فعال آواتار sanila
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2011/8
    محل سكونت
    خیلی دور....

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Admin نمايش پست
    پست های نامربوط حذف شد.
    دوستانی که نظر یا انتقادی ارائه می کنند مطمئن باشند نظرشون توسط بنده و سایر مدیران دیده میشه و در نظر گرفته میشه.
    و این رو هم در نظر داشته باشید که مدیران با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم گیری می کنند، ممکنه پیشنهادی خوب باشه ولی به دلایلی عملی نباشه، مثلا دلایل فنی. بنابراین عملی نشدن نظر یا پیشنهادی به معنای نادیده گرفتنش نیست.
    موفق باشید.
    سلام.
    پيام مربوط به تالار ساخت و توليدو خونديد؟؟؟؟؟؟
    ميشه انجام شه؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 175 نخستنخست 1234561222324252102 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 2362
    آخرین ارسال: 3 هفته پيش, 03:17 PM
  2. پاسخ ها: 827
    آخرین ارسال: 2016/5/27, 03:56 PM
  3. مباحث مدیریتی مرتبط با مهندسی صنایع
    توسط Parsa_IE در تالار مديريت کيفيت و بهره وری
    پاسخ ها: 14
    آخرین ارسال: 2008/3/11, 02:04 PM
  4. بهداشت رواني سازمان و نقش هاي جديد مديريتي