صفحه 174 از 175 نخستنخست ... 74124134144154164170171172173174175 آخرينآخرين
نمايش نتايج 1,731 تا 1,740 از 1743

تاپیک: انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

عضو فعال آواتار ***##***
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2015/2
    محل سكونت
    همین نزدیکی...

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ***##*** نمايش پست
    سلام...
    یعنی توی این سایت یه مدیر پیدا نمیشن به سوالات و مشکلاتی که کاربران دارن رسیدگی کنن!!!!!!!! به شخصه مشکلی که داشتم رو چندین ماهه مطرح میکنم و دیگه فک کنم تعداد دفعاتی که چه اینجا چه در پیج مدیران مطرح کردم دو رقمی شده باشه.و من نوعی الان که استفاده از این امتیازم برای کارهای الانم ضروریه و کسی نیست رفعش کنه، یه سال دیگه رفع بشه فک نمیکنم دیگه به درد کسی بخوره!!!!!البته اینکه چند ماهی میشه که مطرح میکنم مشکلاتم رو دیگه ازدستم در رفته!!!!!!!
    اگه قراره مشکلات رو پاسخگو نباشین خب این تاپیک مربوط به سوالات و مشکلات مربوط به باشگاه رو بردارین که تکلیف کاربران هم روشن باشه که اگه مشکلی دارن قرار نیست رفع بشه،یا همین جوری با مشکل ادامه بدن و یا اینکه دیگه به این سایت سر نزنن اینجوری تکلیف کاربران هم مشخصه ،منتظر رفع مشکل از جانب ادمین یا مدیر نخواهند بود که شاید فرجی شد.
    اگه هنوز یه مدیر پیدا میشه، لطفا این مشکلی که چندین مرتبه مطرح شده و دریغ از رسیدگی از سوی کسی،رو پیگیری کنن.(من مشکل دیگری که داشتم رو هم عنوان کردم قبلا، اما چون رفع این مشکل برام ضروری هست بازم مطرحش کردم،ممنون میشم بالاخره بعد چند ماه حداقل این یکی رو رسیدگی کنید.)

من هر لینک دانلود یا آدرسی که در سایت قرار داره رو نمیتونم دسترسی داشته باشم و عبارت دقیقی که بجای اون آدرس می بینم همینه:
    {مشاهده لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است برای ثبت نام و پیوستن به باشگاه مهندسان ایران اینجا رو کلیک کنید.}
    با سلام
    میخواستم یه خسته نباشید بگم خدمت جناب ادمین و مدیران باشگاه!!!!!
    جناب ادمین به فکر روند نمودار اکیدا نزولی باشگاه باشید،یه استراتژی اساسی لازم است!! خیلی وضع باشگاه مهندسان(حیف این اسم ) خراب است!کسی نیست مشکلات کاربران را پاسخگو باشد!!!!!
    اگر میخواهی بدانی ثروتت چقدر است
    پولهایت را نشمار !
    قطره اشکی روی گونه ات بریزد
    تعداددستانی که آن را پاک میکنند؛
    ثروت توست !

پيش فرض

با سلام
    میخواستم یه خسته نباشید بگم خدمت جناب ادمین و مدیران باشگاه!!!!!
    جناب ادمین به فکر روند نمودار اکیدا نزولی باشگاه باشید،یه استراتژی اساسی لازم است!! خیلی وضع باشگاه مهندسان(حیف این اسم ) خراب است!کسی نیست مشکلات کاربران را پاسخگو باشد!!!!!
    نمودارکو؟
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    اروند الکترونیک

دستیار مدیر کل در تالار فیزیک آواتار Mohsen 89
    رشته
    مهندسی شیمی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/11

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله vahid.gerrard نمايش پست
    سلام.
    لطفا برای بخش درخواست مقالات فارسی، تدبیری بیندیشید.
    درخواستهای خیلی از کاربران بی جواب میمونه.
    با تشکر.
    سلام...
    آقا وحید دسترسی به مقالات فارسی به مراتب داستان دار تر از مقالات لاتین هست و محدودیت در دسترسی باعث این موضوع شده
    لطفا همکاری بی منت دوستان بخش مقالات رو بعنوان وظیفه ای بر گردنشون تلقی نکنید
    پیشنهادات و انتقاداتتون رو نسبت به تالار فیزیک در [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] با ما به اشتراک بذارید

4. تشكرها از اين پست

پيش فرض

سلام.شب به خیر
    با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
    رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
    پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟
    اروند الکترونیک

مدیر ارشد آواتار DDDIQ
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/7

پيش فرض

سلام...
    یعنی توی این سایت یه مدیر پیدا نمیشن به سوالات و مشکلاتی که کاربران دارن رسیدگی کنن!!!!!!!! به شخصه مشکلی که داشتم رو چندین ماهه مطرح میکنم و دیگه فک کنم تعداد دفعاتی که چه اینجا چه در پیج مدیران مطرح کردم دو رقمی شده باشه.و من نوعی الان که استفاده از این امتیازم برای کارهای الانم ضروریه و کسی نیست رفعش کنه، یه سال دیگه رفع بشه فک نمیکنم دیگه به درد کسی بخوره!!!!!البته اینکه چند ماهی میشه که مطرح میکنم مشکلاتم رو دیگه ازدستم در رفته!!!!!!!
    اگه قراره مشکلات رو پاسخگو نباشین خب این تاپیک مربوط به سوالات و مشکلات مربوط به باشگاه رو بردارین که تکلیف کاربران هم روشن باشه که اگه مشکلی دارن قرار نیست رفع بشه،یا همین جوری با مشکل ادامه بدن و یا اینکه دیگه به این سایت سر نزنن اینجوری تکلیف کاربران هم مشخصه ،منتظر رفع مشکل از جانب ادمین یا مدیر نخواهند بود که شاید فرجی شد.
    اگه هنوز یه مدیر پیدا میشه، لطفا این مشکلی که چندین مرتبه مطرح شده و دریغ از رسیدگی از سوی کسی،رو پیگیری کنن.(من مشکل دیگری که داشتم رو هم عنوان کردم قبلا، اما چون رفع این مشکل برام ضروری هست بازم مطرحش کردم،ممنون میشم بالاخره بعد چند ماه حداقل این یکی رو رسیدگی کنید.)

من هر لینک دانلود یا آدرسی که در سایت قرار داره رو نمیتونم دسترسی داشته باشم و عبارت دقیقی که بجای اون آدرس می بینم همینه:
    {مشاهده لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است برای ثبت نام و پیوستن به باشگاه مهندسان ایران اینجا رو کلیک کنید.}

سلام
    عضویت شما تایید شد ( [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    موفق باشید
    ......

7. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی شیمی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/11

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Mohsen 89 نمايش پست
    سلام...
    آقا وحید دسترسی به مقالات فارسی به مراتب داستان دار تر از مقالات لاتین هست و محدودیت در دسترسی باعث این موضوع شده
    لطفا همکاری بی منت دوستان بخش مقالات رو بعنوان وظیفه ای بر گردنشون تلقی نکنید
    در تکمیل پاسخم باید بگم بهترین تدبیری که برای بخش مقالات فارسی اندیشیده شده اینه که اگر کسی عجله داره برای دریافت مقاله میتونه دو هزار تومن ناقابل پرداخت کنه تا مقاله در کسری از دقیقه به دستش برسه
    پیشنهادات و انتقاداتتون رو نسبت به تالار فیزیک در [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] با ما به اشتراک بذارید

9. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار سامرانی
    رشته
    غیر مهندسی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/6
    محل سكونت
    021-00-0872

پيش فرض

سلام
    ادمین چرا یه سری مدیران قدیمی رو که در حال حاضر هیچ فعالیتی ندارن
    و میان باشگاه فقط تنها فعالیت مفیدشون اسپم کردن و میان بهم گل میگن و گل می شنون و بازنشسته نمی کنی؟؟؟
    الکی فقط عنوان شون و دارن بی خودی یدک می کشن
    2 تا سوال تخصصی هم ازشون می پرسی به زور جوابت و میدن.
    فقط نعجبم از برخورد مدیرانه شماست!!!!!!

برای تعجیل در فرج امام زمان (عج) صلوات

11. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار محممد آقا
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Mohsen 89 نمايش پست
    در تکمیل پاسخم باید بگم بهترین تدبیری که برای بخش مقالات فارسی اندیشیده شده اینه که اگر کسی عجله داره برای دریافت مقاله میتونه دو هزار تومن ناقابل پرداخت کنه تا مقاله در کسری از دقیقه به دستش برسه
    سلام علیکم .......دستیار مدیر محترم ......لطفا واضح و کامل بیان بفرمائید که شائبه ایجاد نکند ....مقالات فارسی ترجمه شده هستند؟.........مقالات فارسی گرفته شده از سایت هایی نظیر سیویلیکا ،مگ ایران..ایلرنیکا و ...... است؟.........یا مورد دیگری است؟..واضح بفرمائید شما برای کدام بخشش قیمت تعیین می فرمائید!....

مسئله بعد درباره اینکه وظیفه ای بر گردنشون نیست!!!!!

حقیقتا یا وظایف مدیریت تالار رو نمی دونید یا از ابتدا تمایلی نداشتید که برای کسی کاری بی منت و بدون چشمداشت انجام دهید یا اینکه یک بیماری واگیردار افتاده بین برخی مدیران باشگاه که فکر میکنند مدیریت تالاری که برعهده گرفتند هیچ تکلیفی جز اخراج و اخطار به کسی که با او هم عقیده نیستند ندارند ........ما فکر می کردیم این مسئله فقط در قبال یک مدیر است ولیکن ظاهرا این ویروس دارد همه گیر میشود!!!!!...... البته امیدوارم به شخصه مورد دوم در قبال شما نباشد .......

آقایان اگر این چنین شده که هیچ تکلیفی رو برای خود متصور نیستید و کار انجام دادن برای باشگاه را به مثابه باری بر دوش خود میبینید خب استعفا دهید ......چه نیازی هست به شما
    باشگاه نیاز دارد به مدیران تازه نفس.....عاشق کار و خدمت به کاربران .....این باشگاه است که سر می گیرد ....اگر این چنین هستید خب با قدرت بمانید و ادامه دهید .....کاربران هم استقبال خواهند کرد ........اگر غیر این است و فکر می کنید باید جایی بروید که حتما بحث مالی باشد ......بسم الله .......خب بروید!!!!......بگذارید باشگاه نفس تازه کند و از خمودگی بیرون بیاد

در پایان خواهشی که از شما دارم و مدیرانی که زیر پست شما تشکر می زنند آن است که زکات باشگاه را با اظهارات غیر مسئولانه زائل نفرمائید ......که مولای متقیان علی (ع) فرمودند زکات علم نشر آن است
    ويرايش شده توسط محممد آقا در 5 روز پيش در ساعت 12:57 AM

رشته
    مهندسی شیمی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/11

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله محممد آقا نمايش پست
    سلام علیکم .......دستیار مدیر محترم ......لطفا واضح و کامل بیان بفرمائید که شائبه ایجاد نکند ....مقالات فارسی ترجمه شده هستند؟.........مقالات فارسی گرفته شده از سایت هایی نظیر سیویلیکا ،مگ ایران..ایلرنیکا و ...... است؟.........یا مورد دیگری است؟..واضح بفرمائید شما برای کدام بخشش قیمت تعیین می فرمائید!....

مسئله بعد درباره اینکه وظیفه ای بر گردنشون نیست!!!!!

حقیقتا یا وظایف مدیریت تالار رو نمی دونید یا از ابتدا تمایلی نداشتید که برای کسی کاری بی منت و بدون چشمداشت انجام دهید یا اینکه یک بیماری واگیردار افتاده بین برخی مدیران باشگاه که فکر میکنند مدیریت تالاری که برعهده گرفتند هیچ تکلیفی جز اخراج و اخطار به کسی که با او هم عقیده نیستند ندارند ........ما فکر می کردیم این مسئله فقط در قبال یک مدیر است ولیکن ظاهرا این ویروس دارد همه گیر میشود!!!!!...... البته امیدوارم به شخصه مورد دوم در قبال شما نباشد .......

آقایان اگر این چنین شده که هیچ تکلیفی رو برای خود متصور نیستید و کار انجام دادن برای باشگاه را به مثابه باری بر دوش خود میبینید خب استعفا دهید ......چه نیازی هست به شما
    باشگاه نیاز دارد به مدیران تازه نفس.....عاشق کار و خدمت به کاربران .....این باشگاه است که سر می گیرد ....اگر این چنین هستید خب با قدرت بمانید و ادامه دهید .....کاربران هم استقبال خواهند کرد ........اگر غیر این است و فکر می کنید باید جایی بروید که حتما بحث مالی باشد ......بسم الله .......خب بروید!!!!......بگذارید باشگاه نفس تازه کند و از خمودگی بیرون بیاد

در پایان خواهشی که از شما دارم و مدیرانی که زیر پست شما تشکر می زنند آن است که زکات باشگاه را با اظهارات غیر مسئولانه زائل نفرمائید ......که مولای متقیان علی (ع) فرمودند زکات علم نشر آن است
    ازقرارمعلوم شما اطلاع درستی از پایگاه های مقالات فارسی ندارید و اظهار نظر کردنتون در این مورد پسندیده نیست ( کما اینکه الیرنیکا از پایگاه های ارائه دهنده ی مقالات فارسی بحساب نمیاد)
    ضمنا اگر به صفحه ی ارائه شده ی هر یک از مقالات سر بزنید میبینید که سایت ارائه دهنده , مقاله رو به قیمتی مشخص به فروش گذاشته و اصول دریافت این مقالات خرید مستقیم مقالات از ارائه دهنده ی اون هست.
    و اگر میبینید دوستی مقالات این سایتها رو بصورت رایگاه تهیه میکنه و به دست درخواست دهنده ها میرسونه , اون دوست عزیز اشتراک دانلود مقالات از پایگاه رو خریداری کرده و به ازای بهایی که پرداخته به کمک دیگران میپردازه.
    اگر شما پرداخت هزینه ی اشتراک توسط کاربران فعال یا مدیران رو برای استفاده ی دیگران وظیفشون میدونید سخت در اشتباه هستید.
    شده تاحالا جنابعالی که به روش بنده و دیگر دوستان ایراد میگیرید دو ریال هم خرج چنین اشتراکی بکنید و توسط اون مقاله ای رو به رایگان در اختیار کسی قرار بدید؟
    جدا از هزینه ی مالی که برای کاربران کمک رسان در پی داره
    هزینه ی معنوی که گذشتن از وقت گرانبهاشون برای رفاه دیگر کاربران هست رو هر کسی انجام نمیده.
    بطور مثال خود شما تنها کاری که تو برهه ی زمانی اخیر کردید و ما دیدیم ایراد گرفتن از تیم مدیریتی باشگاه بوده نه کمک کردن به کاربرا.
    البته بیان یک سری مسائل اعم از هزینه ی مادی و معنوی که صرف دانلود مقالات برای کاربران درخواست دهنده میشه بابت منت گذاشتن بر سر اونها نیست.
    فقط برای این بیان شد که یکم قدرت دو دو تا چهار تا کردن داشته باشید و لطف و محبت دوستانم رو بعنوان وظیفه تلقی نکنید. اگر شما هم توانایی و احساس مسئولیت دوستان کمک رسانم رو داشتید میشدید کاربر فعال تالار مقالات یا تالار های دیگه.
    شما که دم از مولای متقیان و زکات علم و دانش میزنید کجا به پیشرفت علمی دانشجویان نیازمند کمک کردید؟

14. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی شیمی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/11

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله سامرانی نمايش پست
    سلام
    ادمین چرا یه سری مدیران قدیمی رو که در حال حاضر هیچ فعالیتی ندارن
    و میان باشگاه فقط تنها فعالیت مفیدشون اسپم کردن و میان بهم گل میگن و گل می شنون و بازنشسته نمی کنی؟؟؟
    الکی فقط عنوان شون و دارن بی خودی یدک می کشن
    2 تا سوال تخصصی هم ازشون می پرسی به زور جوابت و میدن.
    فقط نعجبم از برخورد مدیرانه شماست!!!!!!
    درود بر شما دوست گرامی
    همونطور که میدونید کاربران باشگاه رو دانشجویان حال حاضر و فارغ التحصیلان سال های گذشته که هم اکنون تو صنعت فعال هستن تشکیل دادن
    و این دوستان هم وقت محدودی دارن و جدا از این سایت و فعالیت در اینترنت در دنیای حقیقی مشغله های بسیاری دارن مثل من و شما
    در نتیجه نمیشه انتظار داشت بیست و چهار ساعته آنلاین باشن و منتظر باشن شما سوال بپرسی و جواب بدن همون لحظه.
    ضمنا مدیریت تالار صرفا در پاسخگویی به سوالات کاربرا خلاصه نمیشه و نظم بخشیدن به تالار تخصصی وظیفه ی مدیران هست ( به اقتضای زمان آزادشون)
    پیروز و تندرست باشید.

16. تشكرها از اين پست

صفحه 174 از 175 نخستنخست ... 74124134144154164170171172173174175 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 2362
    آخرین ارسال: 4 هفته پيش, 03:17 PM
  2. پاسخ ها: 827
    آخرین ارسال: 2016/5/27, 03:56 PM
  3. مباحث مدیریتی مرتبط با مهندسی صنایع
    توسط Parsa_IE در تالار مديريت کيفيت و بهره وری
    پاسخ ها: 14
    آخرین ارسال: 2008/3/11, 02:04 PM
  4. بهداشت رواني سازمان و نقش هاي جديد مديريتي