صفحه 174 از 184 نخستنخست ... 74124134144154164170171172173174175176177178 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1,731 تا 1,740 از 1840

تاپیک: انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

اخراجی موقت
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/12

پيش فرض

سلام علیکم........اگر چه مسائل باشگاه مهندسان به بنده مربوط نیست.......ولی مراقب باشید که میدانم هستید.....ظاهرش تلگرام است........گروه هایی که نظارتی روش نیست.......و دود فیلـتر شدن این ها در چشم باشگاه نرود...

یک نکته ای هم در قبال وب نوشت.......قول بررسی داده شده بود که نمیدانم سر انجامش چه شد..یا حق

2. تشكر از اين پست

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
    آواتار شهید یوسف الهی
    تاريخ عضويت
    2014/7
    محل سكونت
    گلزار شهدا

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله behnam5670 نمايش پست
    آقا دوباره این اتفاق برای من تکرار شد که قبلاً اینجا گفتم و جوابی نگرفتم:

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

من طبق معمول مستقیم واردِ پروفایلم شدم و دیدم که نوشته آخرین فعالیت 6 دقیقه پیش! در حالی که اصلاً وارد سایت نشده بودم. این عکسی که نشون میده ساعت 3:38 دقیقه وارد سایت شدم و نوشته 6 دقیقه پیش فعالیت داشتم:

بلافاصله وارد History شدم و می‌بینید که 40 دقیقه‌ی گذاشته من اصلاً وارد سایت نشدم و همین 3:38 آخرین بوده:

__________________________________________________ __________________________________________________ ____________________

ادمین یا هر شخصی که به آیپی‌ها دسترسی داره لطفاً چک کنه نیم ساعت اخیر چه آی‌پی واردِ اکانت من شده، و اگر کسی نبوده پس اینی که اینجا نوشته چی هست!؟
    پی‌نوشت: منظور از نیم‌ساعت اخیر، ساعت 5:30 تا 6 بعد از ظهر به وقت ایران هست (نه 3 تا 3 و نیم).
    سلام
    همین اتفاقم واسه من افتاده
    الان رمزمو دوباره عوض کردم ولی معلوم نیست که دوباره کسی وارد شده یا نه
    من صفحمو که باز میکنم مثلا حدود یک ساعت که فعالیتی نداشتم میبینم نوشته یازده دقیقه قبل زمان اخرین فعالیت بوده!

اقا منتظرم دعوتم کنی.......

خدايا به تو پناه مى برم كه ظاهر من در برابر ديده ها نيكو و درونم در آنچه كه از تو پنهان مى دارم، زشت باشد و بخواهم با اعمال و رفتارى كه تو از آن آگاهى، توجه مردم را به خود جلب نمايم و چهره ظاهرم را زيبا نشان داده
    با اعمال نادرستى كه درونم را زشت كرده به سوى تو آيم، تا به بندگانت نزديك و از خشنودى تو دور گردم.

مدیر ارشد آواتار DDDIQ
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله vinca نمايش پست

اگه ممکنه یه کانال رسمی تلگرام برای باشگاه مهندسان راه بندازید که اطلاع رسانی سریع از طریق اون صورت بگیره و لینک نتایج مسابقات و هر آنچه مدیران باشگاه تشخیص می دهند از طریق اون اطلاع رسانی بشه

اپلیکیشن تلگرام در نسخه تازه خود قابلیتی بسیار کلیدی برای رسانه‌ها ارائه کرده که از امکانات جدیدی، هم برای رسانه‌ها و هم برای مخاطبان، بهره می‌برد.

این قابلیت جدید «کانال»ها هستند. در کانال‌ها، محدودیتی برای تعداد اعضاء وجود ندارد؛ در واقع، کانال‌های تلگرامی، مثل گروه‌ها نیستند که فقط 200 نفر بتوانند در آنها عضو شوند.
    یکی دیگر از ویژگی‌های این کانال‌ها این است که تنها مدیر (ادمین) یا مدیران کانال می‌توانند مطالبی را در کانال به اشتراک بگذارند. شاید این ویژگی، حالتی یک‌طرفه ایجاد کند اما در عوض، بهترین راه برای جلوگیری از حملات متعدد ربات‌ها به گروه‌هاست. ربات‌ها تاکنون آسیب‌های زیادی در گروه‌های تلگرامی ایجاد کرده‌اند. آنها با نفوذ به این گروه‌ها، اعضا را به کلیک کردن بر روی لینک‌های به اشتراک گذاشته‌شده ترغیب می‌کنند اما این تازه ابتدای نفوذ آنها به تمامی گروه‌هایی است که آن شخص در آنها عضویت دارد.
    همچنین کلیه اعضای این کانال‌ها می‌توانند از میزان بازدید و بازنشر یک مطلب آگاه شوند. درواقع، آمار بازدید و بازنشر مطالب به اشتراک گذاشته‌شده در کانال تلگرام - در پایین هر کدام از مطالب - قابل مشاهده است.
    این کانال‌ها دارای آدرس اینترنتی دائمی هستند و اعضای جدید هر کانال به محض ورود می‌توانند کلیه مطالب ارسالی در آن را مرور کنند.
    در کانال‌های تلگرامی، اعضا نمی‌توانند نام و پروفایل دیگر اعضا را ببینند و همچنین متوجه نمی‌شوند که چه کسی به کانال اضافه یا از آن خارج شده است. بدین ترتیب امکان ایجاد مزاحمت‌های گاه و بیگاه نیز وجود نخواهد داشت.
    در کانال‌ها، مدیر می‌تواند پیام‌های ایجاد شده را حذف کند. این امکان، در گروه‌های تلگرامی وجود نداشت.

سلام جناب مهندس
    در رابطه با کانال های شبکه اجتماعی تلگرام در حال حاضر هیچ کانال و یا گروه رسمی برای باشگاه مهندسان ایران ایجاد نگردیده است ولی با توجه به بستر مناسب این شبکه ارتباطی به منظور کسب اطلاع از فعالیت های در حال انجام ممکن است این امکان در نظر گرفته شود ؛
    در حال حاضر تنها یک کانال به عنوان تست و برای اطلاع رسانی برای تالار مهندسی معماری باشگاه مهندسان ایران ایجاد گردیده که فعالیت های این تالار را پوشش خواهد داد که در صورت گرفتن نتیجه مناسب پس از بررسی های لازم کانالهای دیگری برای تالارهای دیگر نیز در نظر گرفته خواهد شد

HTML Code:
    @archforumiraneng

* کانال محدودیتی برای تعداد افراد نداشته و ارسال پست تنها از طریق ادمین آن ممکن و اعضا امکان مشاهده دیگر اعضا را ندارند
    ......

همکار مدیر تالار مهندسی عمران
    متخصص راهداری
    آواتار Rah Pardaz
    تاريخ عضويت
    2009/3
    محل سكونت
    ساسویه | بیهق | دیار سربداران و شریعتی ◄ [ سبزوار ]

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله DDDIQ نمايش پست
    سلام جناب مهندس
    در رابطه با کانال های شبکه اجتماعی تلگرام در حال حاضر هیچ کانال و یا گروه رسمی برای باشگاه مهندسان ایران ایجاد نگردیده است ولی با توجه به بستر مناسب این شبکه ارتباطی به منظور کسب اطلاع از فعالیت های در حال انجام ممکن است این امکان در نظر گرفته شود ؛
    در حال حاضر تنها یک کانال به عنوان تست و برای اطلاع رسانی برای تالار مهندسی معماری باشگاه مهندسان ایران ایجاد گردیده که فعالیت های این تالار را پوشش خواهد داد که در صورت گرفتن نتیجه مناسب پس از بررسی های لازم کانالهای دیگری برای تالارهای دیگر نیز در نظر گرفته خواهد شد

HTML Code:
    @archforumiraneng

* کانال محدودیتی برای تعداد افراد نداشته و ارسال پست تنها از طریق ادمین آن ممکن و اعضا امکان مشاهده دیگر اعضا را ندارند
    درود بر شما ........

سپاسگزاریم از مهندس صدیق عزیز ... و پیشنهاد این دوست گرامی ..............

منتظر نتایج کانال ایجاد شده هستیم ......
    امام علي (ع) مي فرمايند : يا دانشمندي زباندار و گويا باش و يا شنونده هاي علم نگهدار ،‌ مبادا جز اين دو شخص سومي باشي

بسم رب الشهدا

براي شما دوستان :
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [ وبلاگ تخصصی راهدار ]

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ][مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]رنگي..... [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] ► .....[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] ►.....[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ].....[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

6. تشكرها از اين پست

پيش فرض

با سلام

سوال بنده این هست چرا بعد از ۹ ماه از اخرین فعالیت خانم پارمهر هنوز مدیریت متمرکزی

برای کنترل منسجم تر و بهتر تالار گفتگو آزاد وجود نداره

متاسفانه شرایط این تالار به علت نداشتن چشم انداز مناسب و فضای ایجاد شده هرکسی به خودش جرات میده در اون تالار ابراز وجود کنه !

من امیدوارم مدیریت محترم جواب قانع کننده ای داشته باشن در این خصوص

با تشکر

8. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار ra1372
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2014/1
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

سلام
    ربات warning از من بی جهت ایراد گرفته نوشته تبلیغ کردی عجیبه
    به کی باید گفت تا این موضوع رو بررسی کند؟با تشکر
    سعی کن آنقدر کامل باشی
    که بزرگترین تنبیه تو

برای دیگران گرفتن خودت ازآن ها باشد.

مشاور کنکور ارشد برق
    96

مدیر تالار زبان انگلیسی آواتار Persia1
    رشته
    زبان خارجه
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/9
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ra1372 نمايش پست
    سلام
    سلام

با مدیرای ارشد صحبت کن
    تک تک نام های ما می تواند درختی شود بر تن سرزمینمان،
    یادگاری تو به زمین و هدیه ی سامسونگ موبایل به همه ی نام داران ایران زمین.
    هر جا هستی تو هم همراه شو در این “سبز کردن جنگل های ارزشمند هیرکانی” و
    درختی هدیه بگیر به نام خودت یا آنکه دوستش می داری.
    همین پاییز،

11. تشكرها از اين پست

مدیر ارشد آواتار DDDIQ
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله *Tik.TAAk* نمايش پست
    با سلام

سوال بنده این هست چرا بعد از ۹ ماه از اخرین فعالیت خانم پارمهر هنوز مدیریت متمرکزی

برای کنترل منسجم تر و بهتر تالار گفتگو آزاد وجود نداره

متاسفانه شرایط این تالار به علت نداشتن چشم انداز مناسب و فضای ایجاد شده هرکسی به خودش جرات میده در اون تالار ابراز وجود کنه !

من امیدوارم مدیریت محترم جواب قانع کننده ای داشته باشن در این خصوص

با تشکر
    سلام جناب مهندس
    احتمالا شما و دیگر اعضای فعال در بخش گفتگوی آزاد اطلاع دارید که این بخش همیشه پرحاشیه بوده و مواردی رو باید در نظر داشت به جز موارد کلی که برای گزینش در نظر گرفته میشه مثل داشتن فعالیت مستمر در باشگاه و اون بخش مرتبط , رعایت قوانین باشگاه , نحوه ارتباط با دیگر اعضای سایت و ....
    در این بخش موارد دیگری رو هم باید در نظر داشت چون در این بخش عقاید و نظرات مختلفی مطرح میشود طبیعتا باید فردی انتخاب بشه که براساس قوانین سایت و مواردی که باید رعایت بشه , براساس قوانین سایت بی طرفانه رسیدگی کنه و با توجه به حاشیه های تالار تجربه مدیریت داشته باشه تا حاشیه های کمتری داشته باشیم

به هر حال در حال حاضر تالار توسط بنده ( اگر در سایت حضور داشته باشم ) و دیگر مدیران ارشد سایت از جمله مهندس پیرجو رسیدگی میشه تا انشالله فردی رو برای مدیریت این تالار انتخاب بشه
    شاد و تندرست باشید

سلام
    سلام
    لطفا قوانین سایت و تالارها را ابتدا مطالعه بفرمائید , در صورتی که پاسخ خود را دریافت نکردید به مدیران مستقیم تالاری که در آن اخطار دریافت کرده اید مراجعه بفرمایید
    لازم به ذکر است که اخطار شما کاملا صحیح بوده و شما در بخش های مرتبط باشگاه , فضای دیگری رو معرفی و قصد جذب کاربر از محیط باشگاه داشتین که تبلیغ هست !
    شاد و تندرست باشید
    ......

13. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار ra1372
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2014/1
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله DDDIQ نمايش پست
    سلام جناب مهندس
    احتمالا شما و دیگر اعضای فعال در بخش گفتگوی آزاد اطلاع دارید که این بخش همیشه پرحاشیه بوده و مواردی رو باید در نظر داشت به جز موارد کلی که برای گزینش در نظر گرفته میشه مثل داشتن فعالیت مستمر در باشگاه و اون بخش مرتبط , رعایت قوانین باشگاه , نحوه ارتباط با دیگر اعضای سایت و ....
    در این بخش موارد دیگری رو هم باید در نظر داشت چون در این بخش عقاید و نظرات مختلفی مطرح میشود طبیعتا باید فردی انتخاب بشه که براساس قوانین سایت و مواردی که باید رعایت بشه , براساس قوانین سایت بی طرفانه رسیدگی کنه و با توجه به حاشیه های تالار تجربه مدیریت داشته باشه تا حاشیه های کمتری داشته باشیم

به هر حال در حال حاضر تالار توسط بنده ( اگر در سایت حضور داشته باشم ) و دیگر مدیران ارشد سایت از جمله مهندس پیرجو رسیدگی میشه تا انشالله فردی رو برای مدیریت این تالار انتخاب بشه
    شاد و تندرست باشید

سلام
    لطفا قوانین سایت و تالارها را ابتدا مطالعه بفرمائید , در صورتی که پاسخ خود را دریافت نکردید به مدیران مستقیم تالاری که در آن اخطار دریافت کرده اید مراجعه بفرمایید
    لازم به ذکر است که اخطار شما کاملا صحیح بوده و شما در بخش های مرتبط باشگاه , فضای دیگری رو معرفی و قصد جذب کاربر از محیط باشگاه داشتین که تبلیغ هست !
    شاد و تندرست باشید
    سلام
    که اینطور ! اخه تبلیغ درصورتی است که من عضو موسسه ای باشم و بخوام تبلیغ موسسه ای رو بکنم.شما حتی میتونید به لینکی که میخواستم بدم بیایید و ببینید 9 نفر عضو بیشتر نداره.اونم فقط نوشتم فقط واسه ی مدار(منظورم یک درسه) نه کلا از اینجا برید و بیایید تلگرام.نمیدونستم با اینکار گناهکار و مجرم میشم.البته این اتفاق هم در دنیای واقعی واسم افتاده بدون هیچ دلیل موجهی گناهکار شدم....بگذریم .
    حالا چطوری میشه این امتیاز رو حذف کرد؟شما مدیر کلی هستید؟

ممنون از پاسختون
    شما نیز پویا و برقرار باشید
    ويرايش شده توسط ra1372 در 2015/10/26 در ساعت 09:29 PM
    سعی کن آنقدر کامل باشی
    که بزرگترین تنبیه تو

برای دیگران گرفتن خودت ازآن ها باشد.

مشاور کنکور ارشد برق
    96

عضو فعال آواتار Coraline
    رشته
    پزشکی
    تاريخ عضويت
    2011/1

پيش فرض

سلام
    که اینطور ! اخه تبلیغ درصورتی است که من عضو موسسه ای باشم و بخوام تبلیغ موسسه ای رو بکنم.شما حتی میتونید به لینکی که میخواستم بدم بیایید و ببینید 9 نفر عضو بیشتر نداره.اونم فقط نوشتم فقط واسه ی مدار(منظورم یک درسه) نه کلا از اینجا برید و بیایید تلگرام.نمیدونستم با اینکار گناهکار و مجرم میشم.البته این اتفاق هم در دنیای واقعی واسم افتاده بدون هیچ دلیل موجهی گناهکار شدم....بگذریم .
    حالا چطوری میشه این امتیاز رو حذف کرد؟شما مدیر کلی هستید؟

ممنون از پاسختون
    شما نیز پویا و برقرار باشید
    بيخيااال حالا يه اخطار اين همه دنگ و فنگ نداره
    كلاً تبليغ هر سايتي كه شكل انجمن داشته باشه كار جالبي نيس حالا من نميدونم سايت شما چي بوده .. ولي در كل بيخيال
    انقد از اين اخطارا ميگيرين كه بعد از چند سال ديگه يادتون ميره هركدوم مال چي بود
    .
    .
    .

16. تشكر از اين پست

صفحه 174 از 184 نخستنخست ... 74124134144154164170171172173174175176177178 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 2368
    آخرین ارسال: 2 روز پيش, 02:23 PM
  2. پاسخ ها: 827
    آخرین ارسال: 2016/5/27, 02:56 PM
  3. مباحث مدیریتی مرتبط با مهندسی صنایع
    توسط Parsa_IE در تالار مديريت کيفيت و بهره وری
    پاسخ ها: 14
    آخرین ارسال: 2008/3/11, 01:04 PM
  4. بهداشت رواني سازمان و نقش هاي جديد مديريتي
    توسط پیرجو در تالار آموزش های مدیریتی
    پاسخ ها: 1