شبکه‌ی سه، ورزش و زنان بی‌حجاب!

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه ی دوستان میخوام ک ناراحت نشن من فقط نظر شخصیمو میگم......:cool:

مگه حالا چی بود مگه مردم ب خاطر این چیزا والیبالو نگاه میکردن ب نظرم این کارا توهینه ینی چی آخه مگه چقد میتونن سانسور کنن....همین کارارو کردن ک توی هرخونه ای 5،4تا دیش ماهواره رو هواست....!!!!

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
خنده داره که در اقلیت باشید اکثریت را زیر سوال ببرید ، تا کی توهم توطئه؟!! ما یا ف.... هستیم یا بدخواه، بس کنید به خودتون بیایید

حرف منو تکرار میکنی؟
چه ربطی به توطئه داره؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل امثال شما اینه که در هر موضوعی مردمو به دو گروه انقلابی و ضد انقلابی تقسیم میکنین ، سعی کنید با واقعیتها زندگی کنید نترسید از اینکه باهاش مواجه بشید، یک حکومت اگه بخواد مقبولیت داشته باشه باید خواست اکثریت جامعه توجه کنه و از فرصتهای باقیمانده نهایت استفاده رو بکنه ، خوشبختانه درانتخابات 92 اکثریت مردم این خواستشونو مطرح کردند البته بگذریم از این که، خواست مردمو نتونستن مشابه سال......بنفع خودشون مصادره کنن ولی تلاش کردن که حضور مردمو فقط یک حماسه بدونن ، وقتی رئیس جمهور منتخب این رسانه را ملی نمیدانند ، گروه اندکی هم مثله شما با فرافکنی و شعار نمی تواند به جلب اعتماد از دست رفته مردم از رسانه کمکی بکند. مشکل ما نمایش یا عدم نمایش زن با پوشش نامناسب نیس، مشکل با میلی عمل کردن است امیدواریم روزی برسد که رسانه ای که از پول بیت المال ارتزاق میکند خواست و نیاز اکثریت جامعه را برآورده کند چه کنیم که خوش بین نیستیم.
سلام .....خیر بنده مردم رو به ضد انقلاب و انقلابی تقسیم نکردم .....چه رسانه هایی آمدن تصاویری رو گذاشتن که ما که بازی رو دیدیم خدا میدونه توجه نکرده بودیم ....برخی تصاویر بسته معلوم بود .بله و عده کثیری از مردم میخواند رسانه ملی ببینند نه ماهواره!....وگرنه میرفتن ماهواره میخریدن و فیلمهای ضد فرهنگی رو مشاهده میکردن که همه اش فقط مضمونش خیانت است با جذابیتهای جنسی!...شنیده های ما اینو میرسونه .........ولی اینها آمدن تصاویر پشت مثلا اسپک زن ما رو گذاشت!....پشت مربی! که کسی که والیبال دوسته و عاشقه وطن و فقط حواسش به بازی است اصلا این چیزا رو نمیبینه !
ضدانقلاب کسانی هستن که به خارج کشور فرار کردن!....مثل مشاور فراری فلانی و انشالله محاکمه خواهد شد ......ضدانقلاب کسانی هستن که در راستای تحریمها به غربیها کمک کردن و جلسه با اونها داشته اند ......ضد انقلاب تعریفشان این هاست
بدخواهان داخلی هم شامل مردم نمیشوند ....چون بدخواهان صاحب مسئولیت و رسانه های زنجیره ای هستند ....زیاد صحبت کنم سیاسی میشود ....به همین بسنده میکنم!
در انتخابات 92 مردم به یک روحانی (یعنی اعتقادات دینی) رای دادن و به اعتدال.....مردم عمدتا به دسته بندی های سیاسی توجهی ندارند.....او هم خودش را اعتدالگرا میداند ......و البته همانطور که رهبری عزیز انقلاب فرموده بودن هر رای به هر کدام از کاندیداها رای به نظام است و مقبولیت ساز و کار انتخاباتی
وگرنه اون عده ای که شما میفرمائید که هنوز در توهم انتخاباب مهندسی و تقلب هستن!.انتخابات اخیر رو هم نمایشی توصیف کردن
پس انتخابات متعلق به مردم است .......مطالبات مخالفین بایست در حدی بهش توجه شود که مطالبات اکثریت مطلق که به تحریمهای آمریکا نه گفتند (حتما میدونید که دوبار تحریم شدیم و امروز اثراتش در بازار دیده شد) و پشت نظام جمهوری اسلامی رو خالی نکردن
پس انقلاب تو این جامعه چیکار کرده و چه تاثیری گذاشته ؟؟ الان تو دوره انقلاب اسلامی پس بخاطر چه جو مسمومی هست که شما از دانشگاههای مجزا و تک جنسیتی حمایت میکنید؟؟ اگه جو الان هم مسموم هست پس نگید جو مسموم دوران پهلوی(چه فرقی کردیم؟) و اگه جو بعد از انقلاب سالم که دیگه نیازی به دانشگاه تک جنسیتی نیست
هر اتفاقی تو قدیم افتاده رو میذارید پای رژیم پهلوی و هر اتفاقی این دوره میافته رو میذاری پای بد خواهان؟؟

تاثیراتشو که خیلی گذاشته ....در بحث دانش و فناوری علی الخصوص هسته ای .....رتبه های جهانی علمی ما مشخصه و مهمترین بحث هم استقلال سیاسی کشور است و نوکر صهیونیست و آمریکا نبودن

تازه در نظر بگیرید ....این پیشرفتها با وجود تحریمهای اقتصادی ........8 سال جنگ تحمیلی و حال هم دوسال جنگ اقتصادی بدست آمده
دوره انقلاب اسلامی چند دوره تقسیم میشه؟ ...الآن اخلاق و فرهنگ جامعه به خاطر تهاجم فرهنگی آسیبهایی دیده ....چند ساله بحث جداسازی در کلاسها نه در دانشگاه مطرح شده؟
ما در دوره قبل دانشجو بودیم و الآن هم دانشجو هستیم و دقیقا متوجه میشیم .......گفتم نمیخوایم سقوط آزادی مثل دوران پهلوی کنیم .....هنوز بسیار جلوتریم ...یک سری تمهیدات فرهنگی اندیشیده بشه انشالله در این زمینه که افول داشتیم پیش خواهیم رفت ......امیدوارم رئیس جمهور منتخب به مسئله فرهنگ توجه ویژه ای کنند ...چون در همه این سالها بعد انقلاب به فرهنگ ظلم بسیاری شد ......

بنده گفتم برخی هم تمایل دارن در دانشگاه تک جنسیتی درس بخونن ....اونها هم حق دارن انتخاب کنن ......مگر در استرالیا این جور دانشگاهها نیست؟

خیر .........مواردی که ربط داره میگیم به اونها ربط داره ..........مواردی هم که ایراد خودمون بوده صریحا میگیم
ضمن اینکه گفتم برخی موارد دوسویه است و تاثیرات متفاوت ......مثلا در بخش فرهنگ عمده تقصیرات از خود ماست ......چون کاری نکردیم ...کمیسیون فرهنگی همین مجلس تنها جایی بود که با اقبال مواجه نبود...عوضش تا دلتان بخواهد کمیسیون اقتصادی و سیاست خارجی منتظر داشت!
اونها اومدن یک تهاجمی ضد فرهنگ ما درست کردن .......ولی اینکه ما مقابله نکردیم ....برنامه نداشتیم .......تقصیر خود ماست

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
حالا مگه چقد نشون داده...............بعدشم نمیتونه تلوزیون بازیو نشون نده ک!!!! دراین صورت یا باید نشون نده یا باید ب تمامی خانومای کشور دیگه بگه روسری بپوشن!!!!:دی)

آخه نمیشه ک!!!!!
حالا ی 2/3 ساعت ی بازی نشون داده هااااا..........خوبه همشم سانسوووور بود!!!!

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
ما که از rai نگاه کردیم ، چیز بدی هم ندیدیم ،
یارو می گفت به علت پخش تصاویری که مغایرت داره با ... نمیتونیم تصاویر رو نشون بدیم!!
:surprised:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
یعنی وقتشه مدیرو صدا بزنیم بیاد قفلش کنه؟؟؟؟؟؟؟
بحث ب جایی نمی رسه؟؟؟؟

باشه صدای بزنیم:smile:
کدوم بحث تو این سایت به جایی رسیده که این یکی بخواد برسه.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاسف باره حالا 4تا خانوم نشون دادن صداتون در امده قبلا که نشون نمی دادن و سانسور می کردن باز هم صداتون در میامد دردتون چیه دقیقا؟؟؟:surprised: به ساز ایرانی جماعت آدم نمیدونه چجوری باید برقصه. باعث و بانیه برخی محدودیت ها آدمهایی با طرز تفکر شمان

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
باشه صدای بزنیم:smile:
کدوم بحث تو این سایت به جایی رسیده که این یکی بخواد برسه.

من عاشق قفل شدن و پاک شدن تاپیکهام!!!!
خطابم به همه آقایون هست:
انقدر گفتن حجاب و بی حجاب!!! به خیلیا مشتبه شده که زن نباید هیچ جایی باشه چه با حجاب چه بی حجاب!!
درواقع نصف یا %80 آقایون بحث می کنن که ساپورت باشه؛ نباشه؟!!! خانومها بیان ورزشگاه یا نه برن بمیرن؟! خانومها جیغ بکشن یا نکشن؟! موقع شعار دادن برای تظاهرات و راهپیمایی ها و رای دادن ها و حتی موقع شعار اوایل انقلاب؛ کسی نمی گفت نباشن! حالا ک موقع شادی می رسه همه می شن دست به چماق!؟!!!!
معلومه که به جایی نیم رسن اول برن از تاریخ ی نگاه بندازن! خودخواهی های مردسالارانه رو زیر ذره بین بذارن!
بعدش واقعیت جامعه رو ببینن!! که خانومها چند درصد نیروی کار رو تشکیل می دن و کدوم قسمت از یه جامعه دستشونه بعد بیان وراجی کنن!!!
ماها کسی نیستیم جز خواهرهاتون، مادرتون، خاله و عمه و هم بازی و دوست دختر و همکلاسی و همسر و دختراتون!!!!

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر شلوغش کردید که بازی دوم نفهمیدیم بازی چی شد اصلا
از بس تصویر کات میشد.

پیشنهادم اینه که فدراسیون یکی یه گرمکن زیپ دار بلند به اینا بده:D

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
خطابم به همه آقایون هست:
انقدر گفتن حجاب و بی حجاب!!! به خیلیا مشتبه شده که زن نباید هیچ جایی باشه چه با حجاب چه بی حجاب!!
درواقع نصف یا %80 آقایون بحث می کنن که ساپورت باشه؛ نباشه؟!!! خانومها بیان ورزشگاه یا نه برن بمیرن؟! خانومها جیغ بکشن یا نکشن؟! موقع شعار دادن برای تظاهرات و راهپیمایی ها و رای دادن ها و حتی موقع شعار اوایل انقلاب؛ کسی نمی گفت نباشن! حالا ک موقع شادی می رسه همه می شن دست به چماق!؟!!!!
معلومه که به جایی نیم رسن اول برن از تاریخ ی نگاه بندازن! خودخواهی های مردسالارانه رو زیر ذره بین بذارن!
بعدش واقعیت جامعه رو ببینن!! که خانومها چند درصد نیروی کار رو تشکیل می دن و کدوم قسمت از یه جامعه دستشونه بعد بیان وراجی کنن!!!
ماها کسی نیستیم جز خواهرهاتون، مادرتون، خاله و عمه و هم بازی و دوست دختر و همکلاسی و همسر و دختراتون!!!!

خطابتون به همه اقایون چرا با نقل قول از پست من؟:razz:من چیکاره بیدم.
خانم ها رای میدن.شادی میکنن.جیغ میکشن(حالا واسه جیغ بکشن؟:))ورزشگاه بیان.ورزش کنن و...ما که مخالفتی نداریم.
منتها مخلفیم با اینکه زن به عنوان یه کالای جنسی تو رسانه ها بکار بره.همین.
والا اونشب تو اون بازی خواهران ایتالیایی خیلی چهره ساده ای داشتن.ولی نمیدونم چرا ایرانیا اینقدر بزک کرده بودن.البته الحمدالله ما تو خیابون زیاد میبینیم از این موارد.الحمدالله.دستشون درد نکنه.:gol::gol:

masoud612

عضو جدید
سلام .....خیر بنده مردم رو به ضد انقلاب و انقلابی تقسیم نکردم .....چه رسانه هایی آمدن تصاویری رو گذاشتن که ما که بازی رو دیدیم خدا میدونه توجه نکرده بودیم ....برخی تصاویر بسته معلوم بود .بله و عده کثیری از مردم میخواند رسانه ملی ببینند نه ماهواره!....وگرنه میرفتن ماهواره میخریدن و فیلمهای ضد فرهنگی رو مشاهده میکردن که همه اش فقط مضمونش خیانت است با جذابیتهای جنسی!...شنیده های ما اینو میرسونه .........ولی اینها آمدن تصاویر پشت مثلا اسپک زن ما رو گذاشت!....پشت مربی! که کسی که والیبال دوسته و عاشقه وطن و فقط حواسش به بازی است اصلا این چیزا رو نمیبینه !
ضدانقلاب کسانی هستن که به خارج کشور فرار کردن!....مثل مشاور فراری فلانی و انشالله محاکمه خواهد شد ......ضدانقلاب کسانی هستن که در راستای تحریمها به غربیها کمک کردن و جلسه با اونها داشته اند ......ضد انقلاب تعریفشان این هاست
بدخواهان داخلی هم شامل مردم نمیشوند ....چون بدخواهان صاحب مسئولیت و رسانه های زنجیره ای هستند ....زیاد صحبت کنم سیاسی میشود ....به همین بسنده میکنم!
در انتخابات 92 مردم به یک روحانی (یعنی اعتقادات دینی) رای دادن و به اعتدال.....مردم عمدتا به دسته بندی های سیاسی توجهی ندارند.....او هم خودش را اعتدالگرا میداند ......و البته همانطور که رهبری عزیز انقلاب فرموده بودن هر رای به هر کدام از کاندیداها رای به نظام است و مقبولیت ساز و کار انتخاباتی
وگرنه اون عده ای که شما میفرمائید که هنوز در توهم انتخاباب مهندسی و تقلب هستن!.انتخابات اخیر رو هم نمایشی توصیف کردن
پس انتخابات متعلق به مردم است .......مطالبات مخالفین بایست در حدی بهش توجه شود که مطالبات اکثریت مطلق که به تحریمهای آمریکا نه گفتند (حتما میدونید که دوبار تحریم شدیم و امروز اثراتش در بازار دیده شد) و پشت نظام جمهوری اسلامی رو خالی نکردن

بله مردم در سال 76 هم به یک روحانی رای دادند ولی بدخواهان ملت مثل کیهانی ها و کهکشانی ها با نادیده گرفتن همین ملت ،او و پدر انقلاب و همراهانش را سران... نامیدند...... در سال 92 هم اکثریت جامعه بین انتخابهای موجود کسی را که بیشتر به خواست و نیازهای مردم اهمیت داد رای دادند از جمله اینکه زمان تحقیر مردم و مونولوگ گویی رسانه ای پایان پذیرفته است ........ امیدواریم با جذب نیروهای شایسته تر خصوصا در حوزه سیاست خارجه و دفع نیرو های بد اخلاق و متعصب، اولا با اولویت قرار دادن نیازهای اقتصادی مردم و ثانیا رفع سایر نیازهای معنوی از جمله حقوق اجتماعی ، مدنی و شهروندی به خواست مردم پاسخ مثبتی داده شود .

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
بله مردم در سال 76 هم به یک روحانی رای دادند ولی بدخواهان ملت مثل کیهانی ها و کهکشانی ها با نادیده گرفتن همین ملت ،او و پدر انقلاب و همراهانش را سران... نامیدند...... در سال 92 هم اکثریت جامعه بین انتخابهای موجود کسی را که بیشتر به خواست و نیازهای مردم اهمیت داد رای دادند از جمله اینکه زمان تحقیر مردم و مونولوگ گویی رسانه ای پایان پذیرفته است ........ امیدواریم با جذب نیروهای شایسته تر خصوصا در حوزه سیاست خارجه و دفع نیرو های بد اخلاق و متعصب، اولا با اولویت قرار دادن نیازهای اقتصادی مردم و ثانیا رفع سایر نیازهای معنوی از جمله حقوق اجتماعی ، مدنی و شهروندی به خواست مردم پاسخ مثبتی داده شود .

مگر قراره کسی رای آورد مورد انتقاد قرار نگیره؟؟؟
پدر انقلاب؟؟؟؟؟؟:biggrin:جک تعریف نکن پسرم.
اینجا مصر نیست که عزیزم.ایرانه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونجوری که ما با دیدن یه تصویر تایپیک میزنیمو میزنیم تو بوق و کرنا خوب بایدم مثه بازیه دوم والیبال هی صحنه آهسته نشون بدن
تا جایی که اعصابم خراب شدو دیگه نگاه نکردم

بذارید رئیس جمهور منتخب بیاد بعد
اینجوری اونم حاشیه دار میکنیم ها!!!!!!!!!!!!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خطابم به همه آقایون هست:

ولی توی کشوری اعتدال وجود داشته باشه نباید چنین فرقایی بین زن و مرد وجود داشته باشه

مشکل ما اینه که تکلیفمون با خودمونم روشن نیست

به خدا توی ورزشگاه هیچ خبری نیست

وقتی توی جامعه افرادش جوری تربیت شده باشن که دخترای مردمو خواهرای خودشون بدونن یا پسرای مردمو برادرشون بدونن (یعنی چیزی که واسه خواهرشون دوست ندارن واسه دخترای غریبم نخوان) چنین وضعی حاصل نمیشد

"ALPHA"

کاربر ممتاز
اینقدر شلوغش کردید که بازی دوم نفهمیدیم بازی چی شد اصلا
از بس تصویر کات میشد.

پیشنهادم اینه که فدراسیون یکی یه گرمکن زیپ دار بلند به اینا بده:D
پیشنهادتون رو نگه دارین واسه روز مبادا!!!!
یه کیسه یا گونی هم می تونن بدن نه؟؟؟
سگ ها رو از قفس درمیارن؛ قناری و طوطی ها رو می ذارن رو دوششون؛ میمون ها رو لباس آدمیت می پوشونن؛ ولی زن ها این قدر هم ارزش ندارن از دیدگاه اکثریت مردای مردنما!
خطابتون به همه اقایون چرا با نقل قول از پست من؟:razz:من چیکاره بیدم.
خانم ها رای میدن.شادی میکنن.جیغ میکشن(حالا واسه جیغ بکشن؟:))ورزشگاه بیان.ورزش کنن و...ما که مخالفتی نداریم.
منتها مخلفیم با اینکه زن به عنوان یه کالای جنسی تو رسانه ها بکار بره.همین.
والا اونشب تو اون بازی خواهران ایتالیایی خیلی چهره ساده ای داشتن.ولی نمیدونم چرا ایرانیا اینقدر بزک کرده بودن.البته الحمدالله ما تو خیابون زیاد میبینیم از این موارد.الحمدالله.دستشون درد نکنه.:gol::gol:
جمله اولم برا شما بود!!
بقیه برای همه و شما! از کل پستها نمی تونستم ک نقل قول بگیرم؟!:surprised:

masoud612

عضو جدید
خطابم به همه آقایون هست:

اتفاقا خیلی هم عاشق اینن که این بحث ها بیشتر بشه نهتنها اینجا ،بلکه تو محیط رسمی تر و آزادتری ادامه پیدا کنه، بالاخره کی می خوایم روی دموکراسی واقعی رو ببینیم ، ملت از گفتگو ضرر نکردن، منم وقتی حوصلم سر بره میرم تالار زنگ تفریح اسم فامیل بازی میکنم وقتی کلید هس چرا قفل:smile:

"ALPHA"

کاربر ممتاز
اتفاقا خیلی هم عاشق اینن که این بحث ها بیشتر بشه نهتنها اینجا ،بلکه تو محیط رسمی تر و آزادتری ادامه پیدا کنه، بالاخره کی می خوایم روی دموکراسی واقعی رو ببینیم ، ملت از گفتگو ضرر نکردن، منم وقتی حوصلم سر بره میرم تالار زنگ تفریح اسم فامیل بازی میکنم وقتی کلید هس چرا قفل:smile:

اون وقتی خوبه ک همه موافق باشن نه شیخ هایی ک فقطب فکر منافع خودشونن!
کلیــــــــــــــــــد رو دیدی سلاممو برسون !

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سگ ها رو از قفس درمیارن؛ قناری و طوطی ها رو می ذارن رو دوششون؛ میمون ها رو لباس آدمیت می پوشونن؛ ولی زن ها این قدر هم ارزش ندارن از دیدگاه اکثریت مردای مردنما!
الان شما باید جواب تک تک پستارو بدی؟
من که نفهمیدم با کی هستی الان
موافقی مخالفی منتقدی چیکاره ای

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
اون وقتی خوبه ک همه موافق باشن نه شیخ هایی ک فقطب فکر منافع خودشونن!
کلیــــــــــــــــــد رو دیدی سلاممو برسون !

مثل اینکه کلید به قفل نمیخوره.بدبحت شدیم.:(

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز

جمله اولم برا شما بود!!
بقیه برای همه و شما! از کل پستها نمی تونستم ک نقل قول بگیرم؟!:surprised:
ممنونم.
چرا میشه.اون چایین بغل پاسخ به نقل قول یه علامتی هست موس رو ببرید روش نوشته نقل قول چند گانه بعد اونو میزنیدو و همه پستارو انتخاب میکنیدو جواب میدید:)
من با مردای دیگه خیلی فرق میکنم.;)

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونجوری که ما با دیدن یه تصویر تایپیک میزنیمو میزنیم تو بوق و کرنا خوب بایدم مثه بازیه دوم والیبال هی صحنه آهسته نشون بدن
تا جایی که اعصابم خراب شدو دیگه نگاه نکردم

بذارید رئیس جمهور منتخب بیاد بعد
اینجوری اونم حاشیه دار میکنیم ها!!!!!!!!!!!!

آفرين اين شد حرف حساب ..بابا مگه چي شده؟

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
*** اگر بخواهیم شرع را رعایت کنیم نباید والیبال را نشان دهیم

ضرغامی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به حاشیه‌ی پخش مسابقات والیبال تیم ایتالیا و ایران از تلویزیون اشاره کرد و گفت: پیش از این جلسه‌ای صورت گرفت که در این جلسه اعلام کردیم که بالاخره چه باید کنیم اگر بخواهیم شرع را رعایت کنیم نباید این مسابقات را نشان دهیم به جهت اینکه وضعیت پوشش تماشاگران نامناسب است اما در قبال این تصمیم که با بزرگان کشور انجام گرفت، آن‌ها اعلام کردند که باید بازی پخش شود.

ضرغامی در این زمینه به صحبت‌های محسن اژه‌ای اشاره کرد که گفته‌ بود، من خودم بازی ایران و ایتالیا را دیدم اما متوجه صحنه‌های پوشش خانم‌ها نشدم.

ضرغامی با اشاره پوشش خانم‌ها در مسابقات والیبال که باعث خنده حضار نیز شد، گفت: در مسابقه بعدی دوستان را می‌فرستیم تا در این مسابقات به خانم‌هایی که پوشش ندارند، یک گرمکن بدهند تا بپوشند!

این مساله باعث خنده‌ی حاضران در جمع شد و ضرغامی نیز با خنده اعلام کرد ببینید ما تا اینجای کار را هم دنبال می‌کنیم.

*** مسابقه را با هفت ثانیه تأخیر پخش کردیم

"ALPHA"

کاربر ممتاز
الان شما باید جواب تک تک پستارو بدی؟
من که نفهمیدم با کی هستی الان
موافقی مخالفی منتقدی چیکاره ای
باید نه!! دوست داشته باشم جواب میدم!
چرا؟ اگه از شما نقل قول گرفتم با شمام!
مشخص نبود؟
ورزش و زنان بی حجاب! و شبکه سه!
مگه باید مخالف یا موافق باشم؟
بیشتر منتقدم! از حرفای خیلیا!
مثل اینکه کلید به قفل نمیخوره.بدبحت شدیم.:(
;)
ممنونم.
چرا میشه.اون چایین بغل پاسخ به نقل قول یه علامتی هست موس رو ببرید روش نوشته نقل قول چند گانه بعد اونو میزنیدو و همه پستارو انتخاب میکنیدو جواب میدید:)
من با مردای دیگه خیلی فرق میکنم.;)
بله بله!
فکر می کنین باید از همه نقل قول بگیرم تا مخاطب باشن؟ نقل قول فقط و فقط برای وقتی هست که نظرم خاص یه نفر باشه! وقتی می گم همه پس لازم نبود از همه نقل قول بگیرم!
راهنماییتون رو بعد از دیدین تاریخ عضویت و ... بدین ممنونتون می شم!

alireza-1991

عضو جدید
رئیس صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران (با نزدیک ۱۰ سال تجربه):

- البته حجت‌الاسلام اژه‌ای هم در این‌باره با من صحبت کردند و جالب اینجا بود که ایشان زمان پخش بازی اصلا متوجه این صحنه‌ها نشده بود.
...
- این وضعیت به دلیل گرمای هوا، در سالن مسابقات در کوبا وخیم‌تر هم می‌شود. به هر حال ما تصمیم گرفتیم با همکاران فرهنگی خود در کوبا وارد مذاکره شویم تا بتوانیم لباس گرمکن و شلوار بر تن تماشاگران مسابقه والیبال ایران و کوبا کنیم تا دیگر متوجه این شرایط نباشیم.

- اتاق پخش با هفت ثانیه تاخیر تصاویر را پخش می‌کند و حداقل 3 نفر صحنه‌ها را نظارت می‌کنند. من برای نحوه پخش بازی دوم ایتالیا و ایران از اتاق پخش تشکر کردم و گفتم کار شما از پخش مناظره‌های انتخاباتی سخت‌تر بود.

- تصویر جنجال‌برانگیز یک خانم در جریان مسابقه فوتبال اسپانیا و ایتالیا از تلویزیون که حاشیه هایی به همراه داشت مساله این بود که تصویر این خانم که همسر یکی از بازیکنان بود چندین بار نمایش داده شده بود که ما این صحنه ها را حذف کردیم ولی در یک صحنه تصویربردار خارجی با سرعت این خانم را نشان داد که نتوانستیم برای حذف آن کاری انجام دهیم.

- ما اگر بخواهیم مرّ قانون شرع را رعایت کنیم باید مسابقه روز شنبه ایران و کوبا را نشان ندهیم چون به دلیل گرم بودن هوا در کوبا وضعیت تصویرها بدتر هم خواهد شد. حالا اگر ما بازی را نشان ندهیم این تماشاگران به سراغ ماهواره‌ها خواهند رفت که این بزرگان گفتند بهترین کار این است که حتما بازی با کنترل تلویزیون پخش شود.

بالا