آیا دولت میخواد قیمت بنزین رو افزایش بده؟

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر شما چرا یه مدته دارن تو اخبار رو قیمت بنزین کشورهای مختلف مانور میدن؟ یه روز یه شهروند آمریکایی رو نشون میدن که میگه قیمت بنزین تو آمریکا بالاست و روز بروز هم داره بالاتر میره، یه روز یه کشور دیگه رو نشون میدن و مردم همون کشورم دقیقا همین حرفها رو میزنن و این قصه یه مدته که همچنان ادامه داره. آیا دولت میخواد قیمت بنزین رو افزایش بده و اینها همه مقدمه چینیه؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینایی که گفتی درست! اما خبرایی از گوشه و کنار می آد که بله بنزین قراره بشه لیتری 1200!
با این حال مطمعنم مردم کمتر نمی آن که بیتشرم می آن ...

• Like
واکنش ها: fifa

Mehrdad-254

عضو جدید
وااااااااااااااااااای
این چه حرفیه میزنی؟؟؟؟؟؟؟
هااااااااااااان
چرا شایعه پراکنی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخ از دست شماها ادم نمیدونه چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه الان شما چه مشکلی داری , چیزی گرون شده که میای شایعه درست میکنی؟؟؟؟؟
اخه مگه تو این 30 سال اصلا چیزی گرون شده که بخوان الان بنزین رو گرون کنند.

حالا اومدیم و گرون شد من یه ادرس بهت میدم برو تو پمپ بنزین اون محله , اونجا ارزون تره.

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اینایی که گفتی درست! اما خبرایی از گوشه و کنار می آد که بله بنزین قراره بشه لیتری 1200!
با این حال مطمعنم مردم کمتر نمی آن که بیتشرم می آن ...
به به چشمم روشن، گفتم میشه 1000 تومن ولی مثل اینکه نجومی قراره بره بالا.:confused:
وااااااااااااااااااای
این چه حرفیه میزنی؟؟؟؟؟؟؟
هااااااااااااان
چرا شایعه پراکنی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخ از دست شماها ادم نمیدونه چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه الان شما چه مشکلی داری , چیزی گرون شده که میای شایعه درست میکنی؟؟؟؟؟
اخه مگه تو این 30 سال اصلا چیزی گرون شده که بخوان الان بنزین رو گرون کنند.

حالا اومدیم و گرون شد من یه ادرس بهت میدم برو تو پمپ بنزین اون محله , اونجا ارزون تره.
نه داداش حق با شماست قیمت ها همونن که 30 سال پیش بودن با 50 تومن میشه نصف وسایل یه خونه رو خرید.:D

:surprised:اگه گرون شد اب میریزم تو باک
ایول به ماشینتون، ماشینتون چیه تا گرون نشده مام بریم بخریم.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله تو دنیا بیشترین منابع نفتی رو داریم ... اینم قیمت بنزینه .......... ادم حالش بهم میخوره.......

• Like

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
به احتمال زیاد قیمت بنزین در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها بالا بره
یه جایی خوندم میشه 1000 تومن
و البته نوشته بود که به خانواده هایی که ماشین ندارن ماهی 30 هزارتومن اینا یارانه بنزینشونو میدن بهشون چون کمتر از بقیه استفاده میکنن
البته اون مصاحبه هایی که شما گفتی چندتا جنبه داره
یکیش اینه که نشون بدن تو دنیا به دلیل تحریم نفت ایران قیمت سوخت خیلی رفته بالا
دومیشم شایدآماده کردن مردم برای پذیرش افزایش قیمت سوخته
در کل اقتصاد پیشرفت نمیکنه تا زمانی که همه چی به قیمت واقعی برسه
البته درآمد ها هم باید جهانی بشه تا همه چی جهانی بشه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بله تو دنیا بیشترین منابع نفتی رو داریم ... اینم قیمت بنزینه .......... ادم حالش بهم میخوره.......
عزیزم قیمت بنزین توی دنیا خیلی بالاتر از این حرفاس ...
ولی عیب نداره . من حاضرم به جای بنزین لیتری 1200تومن بنزین لیتری 4000 تومن بزنم . ولی در عوض قیمت ماشین هامون جهانی بشه !
نظر شما چیه ؟!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی عیب نداره . من حاضرم به جای بنزین لیتری 1200تومن بنزین لیتری 4000 تومن بزنم . ولی در عوض قیمت ماشین هامون جهانی بشه !
نظر شما چیه ؟!
نخیر نمی صرفه.......من راضیم بنزین بشه 4000 تومن پول کمرگ رو از ماشین های وارداتی بردارند..........

• Like

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نظر شما چیه ؟!
بله...ایرانی جماعت عادت کرده اقلا مفتو هدر بده...خدارو شکر که بنزین داره گرون میشه...شاید مردم ما کمی درک کنند صرفه جویی چیه!!
مفت ترین بنزین و ما داریم مصرف میکنیم حال میکنیم...ککمونم نمیگزه!!
اون سر دنیا مردم از ترس اتمام انرژی،زمستونا 10لایه لباس میپوشن ولی بخاری و...روشن نمیکننن!در ایران طرف با زیر پوش چله زمستون نشسته خونه!!
بله باید حالمون جا بیاد تا قدر بدونیم!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله...ایرانی جماعت عادت کرده اقلا مفتو هدر بده...خدارو شکر که بنزین داره گرون میشه...شاید مردم ما کمی درک کنند صرفه جویی چیه!!
اون سر دنیا مردم از ترس اتمام انرژی،زمستونا 10لایه لباس میپوشن ولی بخاری و...روشن نمیکننن!در ایران طرف با زیر پوش چله زمستون نشسته خونه!!

اون سر دنیا بالای نفت خام نخوابیدند.......

Mehrdad-254

عضو جدید
دوست عزیز فکر کردی ما 1000سال نفت داریم؟!50سال دیگه تمام!!واسه چی میزنیم تو سر خودمون میگیم انرژی هسته ای...!!ما عراق نیستیم که!

سلام دوست عزیز

سی و چند سال پیش هم میگفتند فلانی داره نفت هدر میده و مگه ما تا چند سال دیگه نفت داریم و این چیزها
ولی شما مطمئن باش به طور حتمی ما که هیچی , بچه هامونم هیچ , تا مرگ نوه هامون نفت هست.
شما خیالت راحت.

mohammad.md

عضو جدید
سلام دوست عزیز

سی و چند سال پیش هم میگفتند فلانی داره نفت هدر میده و مگه ما تا چند سال دیگه نفت داریم و این چیزها
ولی شما مطمئن باش به طور حتمی ما که هیچی , بچه هامونم هیچ , تا مرگ نوه هامون نفت هست.
شما خیالت راحت.

اوناي كه ميگين قيمت خودرو ازاد بشه قيمت بنزين بياد بالا همه مثه شما مايه دار نيسنتنااا

ما حاضريم پرايدو بخريم 8 تومن ولي هميشه مسافرتمونو باهاش بريم.اخه چرااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صد سال سيا نميخوام قيمت خوردو ازاد شههههه

• Like

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چشمم روشن، گفتم میشه 1000 تومن ولی مثل اینکه نجومی قراره بره بالا.:confused:
نه داداش حق با شماست قیمت ها همونن که 30 سال پیش بودن با 50 تومن میشه نصف وسایل یه خونه رو خرید.:D

ایول به ماشینتون، ماشینتون چیه تا گرون نشده مام بریم بخریم.

ماشینمون اینه ئبئرنبدیرتاذیبتذیتذئیا لل:surprised:
برو بخر

• Like

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ماشینمون اینه ئبئرنبدیرتاذیبتذیتذئیا لل:surprised:
برو بخر

باز شما قرصاتو نخردی عسیسم
کی گفته بنزین میخواد گرون شه ؟؟
دیگه لیتری 1000 تومن که این حرفها رو نداره
اصلا تا حالا شما سوار ماشین بودید یه مدت جاتونو عوض کنید
مگه دولت وظیفه داره بنزین مفت بده به شما !!
مگه ما رو نفت و گاز خوابیدیم
دیگه نبینم از این حرفها میزنید...

در مورد ماشینم باید بگم
ماشینم یه وسیله ای که رو چهار چرخ راه میره
شرکت سایپا هم اعلام کرد
عمر دست خداست ,پراید وسیله است...
برید سفر خیالتون راحت
دیگه بهتر از این
همه چی آرومه .....

• Like

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نخیر نمی صرفه.......من راضیم بنزین بشه 4000 تومن پول کمرگ رو از ماشین های وارداتی بردارند..........
خوب آقای با دقت منم همینو گفتم دیگه ! گفتم قیمت ماشین جهانی بشه ! یعنی مثلا کیزاشی که اینجا میدن 52 تومن بشه 18 تومن ... :D
خوب دوست گلم تا حدودی باهاتون موافقم و تا حدودی مخالف . درسته که ما اسرافمون زیاده ولی مگه بنزین رو سهمیه بندی نکردن ؟!؟!؟! ببینید این مسئله اگه بخوایم بازش کنیم خیلی گسترده میشه !
مثلا همین مصرف سوخت زیاد یکیش برمیگرده به خودروهای غیر استاندارد . من نوعی میرم سمند میخرم و این ماشین در شرایط فوق العاده ( ارتفاع سطح دریا صفر باشه و ... ) و توی جاده صدی 8 مصرف میکنه !!!! خوب تقصیر من چیه که این ماشین مصرفش بالاس ... ؟!
بخوام برم یه ماشین کم مصرف مثل یاریس بخرم که باید 35 تومن پول بدم ! اگه نخوام ماشین در بیارم پس با چی برم مسافرت ؟! بخوام با هواپیما برم که بلیتش گرونه و ...
همونطور که میبینین همه این چیزا مثل زنجیر به هم وابسته هستن . مقصر فقط مردم و فقط دولت نیست . مقصر هر دو طرفن و این مشکلات هم ریشه ای هستش و
اوناي كه ميگين قيمت خودرو ازاد بشه قيمت بنزين بياد بالا همه مثه شما مايه دار نيسنتنااا

ما حاضريم پرايدو بخريم 8 تومن ولي هميشه مسافرتمونو باهاش بريم.اخه چرااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب جناب مهندس مکانیک اون پولی که میخوای جای پراید آشغال بدی میدی یه ماشین که مصرف بنزینش نصف پرایدم نیست . علاوه بر مصرف کمتر ایمنی و امکاناتش بیشتر از پرایده و ...
لطفا یکم فکر کنین . :razz:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز شما قرصاتو نخردی عسیسم
کی گفته بنزین میخواد گرون شه ؟؟
دیگه لیتری 1000 تومن که این حرفها رو نداره
اصلا تا حالا شما سوار ماشین بودید یه مدت جاتونو عوض کنید
مگه دولت وظیفه داره بنزین مفت بده به شما !!
مگه ما رو نفت و گاز خوابیدیم
دیگه نبینم از این حرفها میزنید...

در مورد ماشینم باید بگم
ماشینم یه وسیله ای که رو چهار چرخ راه میره
شرکت سایپا هم اعلام کرد
عمر دست خداست ,پراید وسیله است...
برید سفر خیالتون راحت
دیگه بهتر از این
همه چی آرومه .....

تو اینارو همه به من گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار

عزیزم قیمتا آزاد شه پراید میشه 2 میلیون

mohammad.md

عضو جدید
خوب جناب مهندس مکانیک اون پولی که میخوای جای پراید آشغال بدی میدی یه ماشین که مصرف بنزینش نصف پرایدم نیست . علاوه بر مصرف کمتر ایمنی و امکاناتش بیشتر از پرایده و ...

يه ماشين با نصف مصرف پرايد :surprised:

اگه يه كم منطقي فك كنيم اگه قيمت پرايد از 8 بياد 2 تومن:eek: خوب اين 6 ميليون فقط موقع خريد اذيتت ميكنه تازه 6ميليونش اگه حساب كنيم قيمت بنزينم حتما 3 4 بررابر ميشه.
حالا يه ماشين خوبو بايد 10 15 سالي نگه دارين.حالا شما حساب كن ببين چه بلايي سرمون مياد .اكثر ما ايراينيا همهي كارمون از مسافرت كرفته تا سركار و ...

• Like

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
بنزین اگه بشه ۲۰۰۰ تومان بهتره‏!چون ما قدر عافیت و بنزین ۱۰۰تومانی رو ندونستیم و اصولا تا چیزی گرون نشه قدرش رو نمیدونیم اما از نظر واقع ما چهارمین کشور تولید کننده نفتیم کشور اول عربستانه که بنزینش تقریبا ۴۰ تومان است کشور دوم ونزوئلا که تقریبا ۲۰ تومان است و کشور سوم عراقه که با وجود جنگ و این که نفتش رو ما پالایش و تبدیل به بنزین میکنیم قیمت بنزین ۵۰۰ تومان است پس میشه گفت قیمت واقع بنزین ما هم باید بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان باشه نه این که تازه از ۷۰۰ بشه ۱۰۰۰ تومان

• Like

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تو اینارو همه به من گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
نه اول میخواستم به تو بگم
یه دفعه جو گیر شدم :biggrin:

خوب آقای با دقت منم همینو گفتم دیگه ! گفتم قیمت ماشین جهانی بشه ! یعنی مثلا کیزاشی که اینجا میدن 52 تومن بشه 18 تومن ... :D

خوب دوست گلم تا حدودی باهاتون موافقم و تا حدودی مخالف . درسته که ما اسرافمون زیاده ولی مگه بنزین رو سهمیه بندی نکردن ؟!؟!؟! ببینید این مسئله اگه بخوایم بازش کنیم خیلی گسترده میشه !
مثلا همین مصرف سوخت زیاد یکیش برمیگرده به خودروهای غیر استاندارد . من نوعی میرم سمند میخرم و این ماشین در شرایط فوق العاده ( ارتفاع سطح دریا صفر باشه و ... ) و توی جاده صدی 8 مصرف میکنه !!!! خوب تقصیر من چیه که این ماشین مصرفش بالاس ... ؟!
بخوام برم یه ماشین کم مصرف مثل یاریس بخرم که باید 35 تومن پول بدم ! اگه نخوام ماشین در بیارم پس با چی برم مسافرت ؟! بخوام با هواپیما برم که بلیتش گرونه و ...
همونطور که میبینین همه این چیزا مثل زنجیر به هم وابسته هستن . مقصر فقط مردم و فقط دولت نیست . مقصر هر دو طرفن و این مشکلات هم ریشه ای هستش و

عزیزم این جنابی که نوشتی منظورت منم ؟؟؟
یا خواستی به ایشون احترام بذاری
چون این نظر من نبوده.....

• Like

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
لطفا یکم فکر کنین . :razz:[/QUOTE]

میشه ما رو با این ماشین آشنا کنید :surprised:
مصرف بنزین نصف پراید ...ایمن تر ...حدود 10 میلیونم قیمت باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بنزین اگه بشه ۲۰۰۰ تومان بهتره‏!چون ما قدر عافیت و بنزین ۱۰۰تومانی رو ندونستیم و اصولا تا چیزی گرون نشه قدرش رو نمیدونیم اما از نظر واقع ما چهارمین کشور تولید کننده نفتیم کشور اول عربستانه که بنزینش تقریبا ۴۰ تومان است کشور دوم ونزوئلا که تقریبا ۲۰ تومان است و کشور سوم عراقه که با وجود جنگ و این که نفتش رو ما پالایش و تبدیل به بنزین میکنیم قیمت بنزین ۵۰۰ تومان است پس میشه گفت قیمت واقع بنزین ما هم باید بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان باشه نه این که تازه از ۷۰۰ بشه ۱۰۰۰ تومان

حرفهای شما همه درست
ولی ما باید قیمت بنزین رو با توجه به درامد مردم کشورمون افزایش بدیم
وقتی 40% تورم داریم درامدها 10% افزایش پیدا میکنه
خوب مردم باید این اختلاف رو چه جوری جبران کنن....
البته من خودم با بنزین 100 تومنی به شدت مخالفم !!!

• Like
بالا