نمايش نتايج 1 تا 6 از 6

تاپیک: سنسور فشار 2 سیمه برای کنترل دور موتور(اینورتر)

تازه وارد آواتار حسینلویی
    رشته
    مهندسی مواد و متالورژی
    تاريخ عضويت
    2011/8

پيش فرض سنسور فشار 2 سیمه برای کنترل دور موتور(اینورتر)

با عرض سلام / من یه سنسور فشار 2 سیمه با خروجی جریان دارم که میخام به یک اینورتر وصل کنم به این صورت که وقتی فشار افزایش یافت سرعت موتورم رو کاهش بده/ در حالت عادی که وصل میکنم به این صورت است که وقتی فشار افزایش میابد سرعت هم متناسب با آن افزایش می یابد / حالامن میخام بر عکس این کار روبرام انجام بده/ لطفا" در این مورد منو کمک کنید/ باتشکر

عضو فعال آواتار amirhm
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/11

پيش فرض

سلام
    اگه مدل درایو رو مشخص میکردید بهتر میشد راهنمایی کرد ولی در کل :

برای این کار باید سراغ پارامترهایی برید که مربوط به Analog Input ها باشن در اونجا دنبال پارامترهایی با نام Minimum Reference و Maximum Reference و یا مشابهش بگردید در حالت عادی اونا باید بترتیب برابر پارامترهای Minimum Ai و Maximum Ai و باشن این رویه رو برعکس کنید . ضمن اینکه این دو پارامتر آخری معمولا برای تنظیم مقدار سنسورها بکار میرن بطور مثال بوسیله این دو پارامتر میتونید ترانسدیوسرهای 0 تا 20 و یا 4 تا 20 رو به درایو متصل کنید . اگه مدل درایو رو خیلی کامل بگید یعنی علاوه بر برند تایپ اونو از روی Name plate بصورت کامل بخونید و اینجا بنویسید خیلی بهتر , و دقیقتر میشه راهنمایی کرد.

آن نخل ناخلف که تبر شد زما نبود ... ما را زمانه گر شکند ساز می شویم ...

3. تشكرها از اين پست

متخصص سیستم های قدرت آواتار Unknown_S
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    فوق لیسانس
    دانشگاه
    Istanbul Tech
    تاريخ عضويت
    2009/10
    محل سكونت
    Istanbul, Turkey

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله حسینلویی نمايش پست
    با عرض سلام / من یه سنسور فشار 2 سیمه با خروجی جریان دارم که میخام به یک اینورتر وصل کنم به این صورت که وقتی فشار افزایش یافت سرعت موتورم رو کاهش بده/ در حالت عادی که وصل میکنم به این صورت است که وقتی فشار افزایش میابد سرعت هم متناسب با آن افزایش می یابد / حالامن میخام بر عکس این کار روبرام انجام بده/ لطفا" در این مورد منو کمک کنید/ باتشکر
    با سلام
    با استفاده از یه mini PLC LOGO! Siemens یا .... میشه این کار رو کرد
    با یه برنامه ساده میشه این بر عکس بودن رو تعریف کرد

5. تشكرها از اين پست

تازه وارد آواتار حسینلویی
    رشته
    مهندسی مواد و متالورژی
    تاريخ عضويت
    2011/8

پيش فرض

مارکش "ال اس" و مدلش هم IG5A تکفاز به سه فازه 3.7KW / اگه ممکنه شماره دقیقش پارامترش را بگید / ممنون از لطفتون

عضو فعال آواتار amirhm
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2009/11

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله حسینلویی نمايش پست
    مارکش "ال اس" و مدلش هم IG5A تکفاز به سه فازه 3.7KW / اگه ممکنه شماره دقیقش پارامترش را بگید / ممنون از لطفتون

چون من با درایو LS کار نکردم بصورت قطع نمیتونم بگم پس شما مطالب زیر رو امتحان کنید و لطف کنید ما رو از نتیجه حاصله مطلع کنید .

تو پارامترهای بالا جای I13 , و I15 رو عوض کنید البته میدونید که فرکانس ما 50 هرتزه! یعنی I13=50 و I15=0
    البته در صورتی که خروجی ترانسدیوسر شما 20-4 میلی آمپر باشه و اگه 20-0 بود I12 رو برابر 0 قرار بدید .

آن نخل ناخلف که تبر شد زما نبود ... ما را زمانه گر شکند ساز می شویم ...

8. تشكرها از اين پست

پيش فرض

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

تاپیک های مشابه

1. پروژه کنترل دور موتور dc
    توسط galaxy 66 در تالار سوالات و مشكلات قدرت
    پاسخ ها: 6
    آخرین ارسال: 2014/7/08, 04:50 PM
  2. پروژه کنترل دور موتور dc و مطالب مرتبط
    توسط imannasa2000 در تالار مقالات برق
    پاسخ ها: 3
    آخرین ارسال: 2012/7/05, 04:35 PM
  3. کنترل دور موتور dc برای روباتها
    توسط farshad_moradi در تالار ترانسفورماتورها و ماشین های الکتریکی
    پاسخ ها: 4