کاش همه چی با پول حل شه.....

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کجاش همینطوره؟؟؟
یعنی میگی این خانومه بره با بابای این بچه ازدواج کنه؟؟؟
نمیشه که

نه بابا من کی همچین حرفی زدم ....دوست عزیز من برداشتم این بود که اون بچه هه مامان و باباش فوت شدند وبی سرپرسته بعد اون مامان و بچه رو دید غبطه خورد که چرا اون نباید دست پدر و مادرشو بگیره....

منظور من این بود واقعا همین طوره اگه همه ی دنیا جمع شند و بهش پول بدند (البته کاش میشد همینم غنیمته)ولی هیچی جای پدر و مادرشو نمیتونه بگیره.......

هستی65

عضو جدید
کی میگه همه چی پوله اصلا به این موضوع اعتقاد ندارم این میتونه یه آیتم مهم باشه همین

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا من کی همچین حرفی زدم ....دوست عزیز من برداشتم این بود که اون بچه هه مامان و باباش فوت شدند وبی سرپرسته بعد اون مامان و بچه رو دید غبطه خورد که چرا اون نباید دست پدر و مادرشو بگیره....

منظور من این بود واقعا همین طوره اگه همه ی دنیا جمع شند و بهش پول بدند (البته کاش میشد همینم غنیمته)ولی هیچی جای پدر و مادرشو نمیتونه بگیره.......

برداشتی هم که من از تصویر داشتم این بود که اون بچه بیشتر محتاج محبته...دلیل این که ما پدر ومادرمونو دوس داریم اینه که اونا بیشتر از هرکس دیگه ای از اول عمر به ما محبت داشتن..
حالا اون طفل معصوم که از این نعمت برخوردار نیست به هر کس دیگه ای که به اندازه ی پدر و مادر یا حتی کمتر بهش محبت کنه نیاز داره...من کسی رو میشناسم که قبل از تولدش پدرشو از دست داده والان حتی 1%هم حسی به پدرش نداره...چون از اولش نبوده..پس وجود جسم صرفا کافی نیست...محبت...
(نمیدونم چقد تونستم منظورمو برسونم)
خداسایه همه پدرومادرا رو بالا سرمون حفظ کنه....انشالله همیشه سالم باشن...

تارا پارسا

عضو جدید

واقعا هيچي جاي پدر مادرو نميگيره...

اما جداي از اين موضوع 90درصد مشكلات باپوله...
اگه پول نداشته باشي دانشگاه ميتوني درس بخوني؟
يا........

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب باز بالاخره راه حلش همونه دیگه
بهتره تاکید بر تحکیم خانواده داشته باشید نه از هم پاشیدنش

Paydar91

کاربر ممتاز
برداشتی هم که من از تصویر داشتم این بود که اون بچه بیشتر محتاج محبته...دلیل این که ما پدر ومادرمونو دوس داریم اینه که اونا بیشتر از هرکس دیگه ای از اول عمر به ما محبت داشتن..
حالا اون طفل معصوم که از این نعمت برخوردار نیست به هر کس دیگه ای که به اندازه ی پدر و مادر یا حتی کمتر بهش محبت کنه نیاز داره...من کسی رو میشناسم که قبل از تولدش پدرشو از دست داده والان حتی 1%هم حسی به پدرش نداره...چون از اولش نبوده..پس وجود جسم صرفا کافی نیست...محبت...
(نمیدونم چقد تونستم منظورمو برسونم)
خداسایه همه پدرومادرا رو بالا سرمون حفظ کنه....انشالله همیشه سالم باشن...
ایشالله.....اره نمیشه مهر و محبت و عاطفه و.....این جور چیزا رو با پول خرید......

واقعا هيچي جاي پدر مادرو نميگيره...

اما جداي از اين موضوع 90درصد مشكلات باپوله...
اگه پول نداشته باشي دانشگاه ميتوني درس بخوني؟
يا........
بله شما درست میگید.....وقتی پول نباشه نمیتونی درس بخونی نمیتونی موقعیت های بهتر داشته باشی......کلا چقدر خوبه ادم همه چی رو در کنار هم داشته باشه....پولم در حد چرخش زندگی.....

خب باز بالاخره راه حلش همونه دیگه
بهتره تاکید بر تحکیم خانواده داشته باشید نه از هم پاشیدنش

اره دیگه بین بد و بدتر چه خوبه که بدو انتخاب کنیم باز لااقل سایه پدرو مادر بالای سرشون نیست دیگه واسه امرار معاش یه زندگی ساده این جور لنگ نباشند......

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دیگه بین بد و بدتر چه خوبه که بدو انتخاب کنیم باز لااقل سایه پدرو مادر بالای سرشون نیست دیگه واسه امرار معاش یه زندگی ساده این جور لنگ نباشند......
یعنی میگی این خانومه طلاق بگیره بره با بابای این بچه ازدواج کنه؟؟؟
خب اینجوری که بچه خودش جاشو با اون یکی عوض میکنه:confused:

Paydar91

کاربر ممتاز
یعنی میگی این خانومه طلاق بگیره بره با بابای این بچه ازدواج کنه؟؟؟
خب اینجوری که بچه خودش جاشو با اون یکی عوض میکنه:confused:

من الان یادم اومد شما کی هستید....بله بله هر چی شما صلاح بدونید......

rahaaaaa

عضو جدید
برداشتی هم که من از تصویر داشتم این بود که اون بچه بیشتر محتاج محبته...دلیل این که ما پدر ومادرمونو دوس داریم اینه که اونا بیشتر از هرکس دیگه ای از اول عمر به ما محبت داشتن.. حالا اون طفل معصوم که از این نعمت برخوردار نیست به هر کس دیگه ای که به اندازه ی پدر و مادر یا حتی کمتر بهش محبت کنه نیاز داره...من کسی رو میشناسم که قبل از تولدش پدرشو از دست داده والان حتی 1%هم حسی به پدرش نداره...چون از اولش نبوده..پس وجود جسم صرفا کافی نیست...محبت... (نمیدونم چقد تونستم منظورمو برسونم) خداسایه همه پدرومادرا رو بالا سرمون حفظ کنه....انشالله همیشه سالم باشن...
من باهاتون موافقم..این روزا پول جای محبتا رو گرفته...مردم محبتاشون پولکی شده...