موهبتی از خدا ، استجابت دعا ، بازگشت عزیز خشمان ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام بادیگارد عزیز خیلی ممنونم خبری واقعا خوشحال کننده ای به ما مخصوصا به من دادی آرش جان به گردن من حق داره هیچ وقت کمک ها ایشون رو از یاد نمیبرم خدارو شکر که دوباره به جمع ما عمرانیها برگشت واقعا جاش خالی بود خیلی ممنون داداش

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خدارو هزار مرتبه شکر

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوشحالم آرش جان....................خداروشکر.....................:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

خدارو منفی و مثبت بی نهایت شکر............................................................

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا از این خبر خوشحال شدم...ایشالا سلامتی باشه
خدارو هزارن بار شکر
ایشالا به حق این ماهه عزیز همه مریضا شفای عاجل پیدا کنن

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان گلم اولا تك تك دست همه شما رو ميبوسم كه در هر 2 تاپيك براي من دعا كرديد خيلي خيلي من رو

شرمنده كرديد از خدا براي تك تك شما ارزوي سلامتي دارم كه يكي از بهترين نعمتهاي خدا هستش كه به همه داده

كه بايد ازش خوب نگهداري كنيم..دوستان محبتي رو كه در حق من انجام داديد رو هيچ وقت .. هيچ وقت فراموش

نميكنم و فراموش نميكنم كه همچين دوستاني دارم كه از جانم هم با ارزشتر هستند خيلي خيلي معذرت ميخوام

كه شما دوستان گلم رو نگران كردم فقط فقط بخاطره گل روي شما امدم كه نگران ن باشيد شكر خدا حالم يكم

بهتره پام شكسته اما فداي همه دوستاي گلم اونم خوب ميشه .. در آخر بگم داداش باديگارد و شهرام جان من رو

خيلي شرمنده كردن داداش هاي بزرگوارم محبت شما رو تا آخر عمر بخدا فراموش نميكنم براي هر دو شما ارزوي

سلامتي ميكنم و ايشالا در كنار خانوادتون هميشه سلامت و با خوشي زندگي كنيد//...

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
خیلی خیلی خوشحال شدم که آرش جان برگشتند-امیدواریم که همیشه سالم و سرحال باشن
از بادیگارد عزیز هم خیلی خیلی ممنونم که این تاپیکو قرار دادن
سالم و پیروز باشید

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خيلي خيلي هم به آقا آرش هم به دوستاي خوبش تبريك ميگم ايشاا... كه هميشه سالم و شاد باشيد
برگشت شما يه اميد بزرگ واسه مستجاب شدن دعاهامونه
:gol:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به سلامتی ...به به ...خوش اومدی ارش جان ..خیلی خوشحالم برگشتی ...ایشالا که هر روز سالم تر از دیروز
قربونت

MOHANDES Asal20

عضو جدید
اول خدارو شکر میکنم که دعاهامونو بی جواب نذاشت
بعدم به آرش جان و همه شما دوستای گل تبریک میگم
و آرزو میکنم خدا هیچ بنده ای رو تو اینجور آنپاسا قرار نده:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا