به نظرتون میشه 3سال خاطره رو یک هفته ای فراموش کرد؟

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوتا سوال دارم:

یکی اینکه به نظر شما میشه 3سال یا یکی باشی با این همه خاطره..... تریپ ازدواجم باشی اون وقت یک هفته ای فراموشش کنی؟

دوم اینکه من یک دوستی دارم 17سالشه با یک اقا پسری دوست شده یک 6ماهی هست پسره هم17سالشه.... هرچی با این دوستم صحبت میکنم که این پسره به هس.... میگه نه ما همدیگرو دوست داریم.... من نمیخوام این دوستم ضربه بخوره... به نظرتون چطوری بهش بفهمونم کارش اشتباس؟

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولی زمان میبره یه هفته ایم نمیشه
دومیم کاریش نمیشه کرد تا خودش سرش به سنگ بخوره میفهمه

raha**

عضو جدید
لیلا جان دوستت نمیفهمه
باید سرش بخوره به سنگ
البته 1 راهی داره، که شما نمیتونی. باید انقدر بزننش تا یا بمیره یا بقهمه اشتباه کرده
در مورد خاطره، سخته اما میشه.
تایید میشه!

خدا من کولت با این تاپیکات
ناموسن یو چه حرفی بی تش گرهدوم

zahra-FARZIN

عضو جدید
اوليش كه به نظرم يكسال طول ميكشه هر كي گفت من يه هفته اي فلاني رو فراموش كردم ماست خورده
دومي هم منم يكي رو ميشناسم كه با يكي از خودش كوچيك تر رفيق شده بود به هيچ وجه حرف هيچكيو گوش نميداد تو بالاخره خودش فهميد وقتي طرفت از خودت كوچيكتر باشه يا همسن. اون رابطه هم هيچ وقت جدي نميشه انقدر بدم مياد ازين بچه بازيا آخه پسر 17 ساله چي ميفهمه از دوستي؟ اه...اه ...اه...

scutcher

عضو جدید
دوتا سوال دارم: یکی اینکه به نظر شما میشه 3سال یا یکی باشی با این همه خاطره..... تریپ ازدواجم باشی اون وقت یک هفته ای فراموشش کنی؟ دوم اینکه من یک دوستی دارم 17سالشه با یک اقا پسری دوست شده یک 6ماهی هست پسره هم17سالشه.... هرچی با این دوستم صحبت میکنم که این پسره به هس.... میگه نه ما همدیگرو دوست داریم.... من نمیخوام این دوستم ضربه بخوره... به نظرتون چطوری بهش بفهمونم کارش اشتباس؟
میشه میشه! با تن آرا میشه !

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوليش كه به نظرم يكسال طول ميكشه هر كي گفت من يه هفته اي فلاني رو فراموش كردم ماست خورده
دومي هم منم يكي رو ميشناسم كه با يكي از خودش كوچيك تر رفيق شده بود به هيچ وجه حرف هيچكيو گوش نميداد تو بالاخره خودش فهميد وقتي طرفت از خودت كوچيكتر باشه يا همسن. اون رابطه هم هيچ وقت جدي نميشه انقدر بدم مياد ازين بچه بازيا آخه پسر 17 ساله چي ميفهمه از دوستي؟ اه...اه ...اه...
اتفاقا هفته پیش عروسی یکی از دوستام بود که از پسره 1سال بزرگتره جونشونو واسه هم میدن

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره میشه یه روزه هم میشه فراموش کرد. کسانی که قسمت هم نیستن همون بهتر که همدیگه رو فراموش کنن.
در مورد اون دوستت هم باید بگم اون الان چشم عقلش کوره، هزار تا دلیل هم براش بیاری کار خودشو خواهد کرد. پس ولش کن بذار خودش یه روزی میفهمه.

مهسا مسعودی

عضو جدید
واسه اولی چیزای اینجوری خیلی طول میکشه فراموش کنی مگه اینکه خودتو گول بزنی ولی دومی به نظر من که تو هم کمکش کن بیفته تو چاه اون موقع بیشتر به عنوان یه دوست قبولت داره ما دخترا اصولا اینجوری هستیم

gole ziba

عضو جدید
اولی باید ببینی دلیله جدایی چیه ؟ اگه قانع کننده باشه خود به خود فراموش میشه .
دومی دختره 17 ساله خیلی بچس اما دوسته گلم یه چیزی رو بهش بفهمون که فقط خودشو و حدشو حفظ کنه.اگه از این مطمئن باشی بزار بره تجربه کنه.بازم رو اون دوتا موضوعی که گفتم تاکید میکنم .
بچه های این سنی رو نمیشه منع کرد.اگه این کارو کنی مطمئن باش دفعه دیگه این کارو میکنه اما با این تفاوت که دیگه به شما هم نمیگه. سعی کن که خودتو بیشتر بهش نزدیک کنی که حداقل بهت خیلی موضوعارو بگه تا بتونی از این طریق کنترلشم کنی
و حرف اخرم اینکه مطمئنم تو دوسته خوبی هستی و برات ارزوی موفقیتو شادی میکنم عزیزم

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بچه ها از پاسخ هاتون

به نظرتون اگه یک مدلی پسره رو امتحان کنیم بعد تو امتحان کم بیاره دوستم قبول میکنه به دردش نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟

marjan.hoseini

عضو جدید
هرگز نمیشه تو 1هفته خاطراتو فراموش کرد هرگز
اما دوستت...خودش باید بفهمه چون منم مثله تو یه دوست خیییییییلی ساده دارم
به حرفام گوش نمرد تا اینکه امشب فهمید اقا نامزد داره...دقیقا بعد از 6 ماه

marjan.hoseini

عضو جدید
مرسی بچه ها از پاسخ هاتون

به نظرتون اگه یک مدلی پسره رو امتحان کنیم بعد تو امتحان کم بیاره دوستم قبول میکنه به دردش نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟
تا زمانی که دوست تو عشق کور کورانه داره پسره رو تو بغل دخترم ببینه واسه خودش تو جیه ش میکنه.فقط تو حواستو بده گول نخوره
منظورمو که میدونی؟

تارا پارسا

عضو جدید
خب معلومه ليلا جون نميشه يه هفته ايي كسي رو فراموش كرد....
بعدشم ميتوني اون پسرو امتحان كني...
انواع مختلف داره تماس بگيري....

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا زمانی که دوست تو عشق کور کورانه داره پسره رو تو بغل دخترم ببینه واسه خودش تو جیه ش میکنه.فقط تو حواستو بده گول نخوره
منظورمو که میدونی؟

بله متوجه شدم خیلی ممنونم.درسته حرفه شما واقعا نمیشه توجیه میکنه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوتا سوال دارم:

یکی اینکه به نظر شما میشه 3سال یا یکی باشی با این همه خاطره..... تریپ ازدواجم باشی اون وقت یک هفته ای فراموشش کنی؟
شاید یه هفته ای نشه ولی اگه منطق میگه که باید فراموش کنی بهتره اینکارو بکنی.

دوم اینکه من یک دوستی دارم 17سالشه با یک اقا پسری دوست شده یک 6ماهی هست پسره هم17سالشه.... هرچی با این دوستم صحبت میکنم که این پسره به هس.... میگه نه ما همدیگرو دوست داریم.... من نمیخوام این دوستم ضربه بخوره... به نظرتون چطوری بهش بفهمونم کارش اشتباس؟
ولشون کن بذار هر غلطی دلشون میخواد بکنن بعدش خودشون پشیمون میشن .شایدم راست میگن. آزادشون بذاری بهتره.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوتا سوال دارم:

شاید یه هفته ای نشه ولی اگه منطق میگه که باید فراموش کنی بهتره اینکارو بکنی.

ولشون کن بذار هر غلطی دلشون میخواد بکنن بعدش خودشون پشیمون میشن .شایدم راست میگن. آزادشون بذاری بهتره.

بعد شما میدونی دوست من که انقدر احساساتی هست چی به سرش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdis_e

عضو جدید
هیچوقت هیچوقت فراموش نمیشه......
لون دوستتم دوسش داره چرا موج منفی میفرستین....قلب آدما شکستنیه لطفا کمی احتیاط!!!!

elham l

عضو جدید
راه حل بدين؟؟؟

راه حل بدين؟؟؟

الهام:
منم مثل توام انگار راه حلي نيست!!!!!!!!!!:redface:

چقدر بده كه به يكي اعتماد كني و بعد بفهمي تمام اعتماد و دوست داشتنت يهو رو سرت خراب ميشه !!!!!!!!!
اونوقت جدي جدي ميموني كه اصلا اون كسي كه تمام اين مدت دوسش داشتي واقعا هموني بوده كه تو روياهات باهاش بودي؟!
من موندم گيجم !!!!!!!!! به خاطرش همه كار كردم اما حالا.....
مي خوام فراموشش كنم اما شده از خودم. نميشه ... فراموش نميشه !!!!!!!! چيكار كنم؟؟؟