درخواست جزوات مهندسی برق

arash361

عضو جدید
سلام
واسه سیستم های جمع آوری اطلاعات مثه SCSDA و DCS کسی مقاله یا جزوه یا مطلبی داره که معرفیشون کنه !

mostafa_techno

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز به یک مقاله بدون هیچ گونه مهر و مارک و ادرس سایت و لوگو و در واقع اماده تحویل به استاد دارم
یه مقاله ای باشه که ترجیحا در مورد فناوری های جدید و نو ارائه شده باشه و تعداد صفحاتش هم خیلی زیاد نباشه(حدودا 17-18)
ممنون از همه شما

zeze

عضو جدید
مقاله [h=1]No-sag industrial power with DVRs[/h]اگه میتونید لازم دارم خودشم از ieee هستش

mortezakooty

عضو جدید
سلام/ موضوع پایانامه من در رابطه با مزارع نیروگاه بادی و اتصال آنها با شبکه است اگر بتوانید کمک کنید ممنون می شوم

سومیتا

عضو جدید
مقاله مقاله

مقاله مقاله

سلام به همه مهندسان برق راستش من دنبال یه مقاله تاپ در مورد معماری کامپیوتر میگردم,ولی هر چی میگردم چیزی که جالب باشه و بدردم بخوره پیدا نمیکنم حالا مهم نیست که به زبان اصلی باشه یا زبان انگلیسی مهم اینه که زودتر پیدا کنم.خواهش میکنم کمکم کنین:cry::crying2:

saeid1379

عضو جدید
با عرض سلام وخسته نباشین
من پروژه ای در خصوص دژنکتور بایستی تا 25 همین ماه بدم ممنون میشم مطالبی در این خصوص با درج منابع برام لطف بفرمایین

sanaz-sanaz

عضو جدید
سلام به همگی.خسته نباشید
دوستان من یک مقاله(انگلیسی) در مورد هرچی که به الکترونیک 1 مربوط میشه میخواستم.مثلا در مورد دیود یا ترانزیستور
تو سایت گشتم پیدا نکردم.اگر کسی برام بذره ممنون میشم

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
بهترين جزوه يا كتاب برا درس مدار يك چيه؟

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام وخسته نباشین
من پروژه ای در خصوص دژنکتور بایستی تا 25 همین ماه بدم ممنون میشم مطالبی در این خصوص با درج منابع برام لطف بفرمایین
اگه به دردتون بخوره....http://powerengineering7.persiangig.com/document/Circuit%20Breaker/Breaker%20-%20www.powerengineering.blogfa.com.rar....
در صورت نیاز پسورد فایل www.powerengineering.blogfa.com می باشد.
توجه داشته باشید که پسورد را کپی ننمایید بلکه باید آن را تایپ نمایید.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین مرجع کتابهای مدرسان شریف و پارسه است
البته من فکر کنم منظور شما برای کنکور هست.
به نظر من برای دانشجویان ترم سوم کلیه گرایشهای برق که مدار 1 می خونند بهترین منبع جبه دار هست.

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من فکر کنم منظور شما برای کنکور هست.
به نظر من برای دانشجویان ترم سوم کلیه گرایشهای برق که مدار 1 می خونند بهترین منبع جبه دار هست.
البته جبه دار کتاب بسیار مفیدی هست و مطالب رو خوب توضیح داده اما حجم بالایی داره
اما کتابهای مدرسان و مخصوصا پارسه خوب و مختصر توضیح دادند
اگه کسی بخواد درس رو کامل متوجه بشه پیشنهاد منم کتاب جبه دار است اما صرفا برای پاس شدن درس مدرسان و پارسه کافی است

djnegh

عضو جدید
آمپليدين

آمپليدين

سلام دوستان كسي كتاب يا مقاله اي سراغ نداره كه راجع به آمپليدين توضيح داده باشه؟ فقط يه مقدار طولاني باشه چون اينايي كه با سرچ تو اينترنت ميان خيلي كوتاهن و پتانسيل تبديل شدن به يه پاورپوينت پرو‍ژه اي رو ندارن !!!

mohsen_1dey64

عضو جدید
درخواست مقاله برق

درخواست مقاله برق

به زبان لاتین و با ترجمه شیوا سال 2011 لطفا در اسرع وقت با تشکر فراوان

mosol2005

عضو جدید
کسی نمیدونه جزوه الکترونیک مهندس کهن رو از کجا نیشه تهیه کرد؟؟؟؟؟؟

saeid_parishon

عضو جدید
سلام مهندس من دنبال پروژه يا اطلاعاتي در مورد روشنايي كشتي هاي بزرگ ميگردم ميشه كمكم كني ممنون ميشم

hadi1987

عضو جدید
سلام با تشکر از زحماتتون جزوه رله و حفاظت دانشگاه تهران رو اگه میشه برای مصاحبه ها

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک جزوه کامل از HMIمی خواستم با تشکر از دوستان

سلام دوستای خوبم تورو خدا کمکم کنید یه پایان نامه راجب sts میخواستم

سلام دوستان كسي كتاب يا مقاله اي سراغ نداره كه راجع به آمپليدين توضيح داده باشه؟ فقط يه مقدار طولاني باشه چون اينايي كه با سرچ تو اينترنت ميان خيلي كوتاهن و پتانسيل تبديل شدن به يه پاورپوينت پرو‍ژه اي رو ندارن !!!

به زبان لاتین و با ترجمه شیوا سال 2011 لطفا در اسرع وقت با تشکر فراوان

دوستان عزیز کی جزوه کاربرد برق در صنایع شیمیایی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی نمیدونه جزوه الکترونیک مهندس کهن رو از کجا نیشه تهیه کرد؟؟؟؟؟؟

سلام مهندس من دنبال پروژه يا اطلاعاتي در مورد روشنايي كشتي هاي بزرگ ميگردم ميشه كمكم كني ممنون ميشم

سلام با تشکر از زحماتتون جزوه رله و حفاظت دانشگاه تهران رو اگه میشه برای مصاحبه ها

شرمنده دیر جواب میدم
یک مدت سرم شلوغ بود
بزودی پاسخ خواهم داد

بالا