..:: پاسخ به سوالات Word , Excel , PowerPoint , Outlook::..

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس فایل نصبی افیس چیه؟:D
از کجا بیارم اجراش کنم خود ویندوزم افیس داشت من نصبش نکردم

بگرد و پيداش كن :D
من با خودكار ميزنم به ميز شما بگرد پيداش كن :D

بايد دانلود كنيد. سايت زياده مثلا پي سي دانلود و سافت 98 و ...

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بگرد و پيداش كن :D
من با خودكار ميزنم به ميز شما بگرد پيداش كن :D

بايد دانلود كنيد. سايت زياده مثلا پي سي دانلود و سافت 98 و ...

صبرکنین هولم نکنین :d
این خوبه؟http://p30download.com/fa/entry/33504/software/office-business/office-suite/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-2010-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-2010/

بزنم ازم سوال میکنه دیگه؟:d

masoodxl

عضو جدید
سلام
توسط نرم افزار PDF to Word این فایل رو تبدیل کردم
ببینید چجور در آمده!!!
علتش چیه؟؟؟مرسی

پیوست ها

• amoozesh active kardan Avira 10.rar
    222.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن فارسی داخل پی دی اف داشتید ؟
فارسی رو نرم افزارها ساپورت نمیکنن تا حالا راهی ندیدم !

آره
چرا من با این نرم افزار تونستم!!!
Xilisoft PDF to Word Converter 1.0.2
یه روز یکی به یه آخوندی مراجعه می‌کنه، میگه حاج آقا با چکمه میشه نماز خوند؟ میگه نه نمی‌شه. طرف برمی‌گرده میگه آخه من خوندم، شد!
الان قضیه‌ی شما هم همونه. خوب عزیز من، نرم‌افزاره از فارسی ساپورت نمی‌کرده که خروجیش اینطوری خرچنگ قورباغه شده دیگه. و الا بهش خط میخی هم بدی یه چیزی تحویل میده ولی دلیلی بر پشتیبانی از اون خط نمی‌شه.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .يه سوال داشتم چرا بعضي اوقات كه با ورد كار ميكنم ميخوام صفحه رو ببندم بسته نميشه و اين پيغام ميادhttp://upload.tehran98.com/upme/uploads/ef3585e213cc3fca1.jpg

سلام.
موقع خروج فايلتون رو ميخواد ذخيره كنه ولي نميتونه. احتمالا فايل تمپليتش از بين ميره كه ممكنه از ويروس باشه.
احتمال ديگه اي هم كه هست اينه كه به فايل بك آپتون گير ميده. شما از option گزينه advanced و تيك گزينه Always Create Backup Copy رو غير فعال كنيد
ممكنه از ويندوزتون باشه كه قديمي هست. نسخه جديد xp مشكلتون رو حل ميكنه
احتمال ديگه اينه كه ايندكس سرورتون فعال باشه. براي غير فعال كردنش وارد run بشيد و ciadmin.msc رو بنويسيد و اوكي كنيد.Index Server on Local Machine رو كليك كنيد. از منوي action گزينه stop رو انتخاب كنيد.
احتمالات ديگه اي هم هست. اين چند مورد رو چك كنيد اگر نشد بگين تا بيشتر بررسي بشه

masoodxl

عضو جدید
یه روز یکی به یه آخوندی مراجعه می‌کنه، میگه حاج آقا با چکمه میشه نماز خوند؟ میگه نه نمی‌شه. طرف برمی‌گرده میگه آخه من خوندم، شد!
الان قضیه‌ی شما هم همونه. خوب عزیز من، نرم‌افزاره از فارسی ساپورت نمی‌کرده که خروجیش اینطوری خرچنگ قورباغه شده دیگه. و الا بهش خط میخی هم بدی یه چیزی تحویل میده ولی دلیلی بر پشتیبانی از اون خط نمی‌شه.
شما همچین صحبت میکنی که انگار مخترع بمب اتمی
نخیر فارسی هم خیلی خوب ساپورت کرد

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
یه جدول دارم که میخوام خطوطش رو خذف کنم..در ورد 2010چجوریه انیکار؟
ممنون

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

دستت درد نکنه مسعود جان ولی وقتی شما گفتید که با این نرم‌افزار تونستید، من حدس می‌زدم خروجی‌تون چی هست، بنابراین زودی دانلود و امتحان کردم. ولی دیدم که این نرم‌افزار حتی عربی رو هم ساپورت نمی‌کنه چه برسه به فارسی، ولی باز گفتم شما هم این کار رو بکنید شاید تنظیمان خاصی داشته و من نتونستم.
این نرم‌افزار از PDF یه عکس میگیره و میندازه داخل فایل ورد، که فکر کنم من خودمم بتونم همچین برنامه‌ای بنویسم! حتی محض رضای خدا فایل RTF (که قابل ویرایش نیست) هم نمیده، چه برسه به اینکه فایل doc. بده.

در این مورد من هر چی نرم‌افزار بوده امتحان کردم. نرم‌افزار readiris 12 میتونه یه کارایی بکنه و فونت‌های اصلی دیفالت ویندوز رو تشخیص میده ولی خروجیش مثل TXT میمونه و هیچ استایلی رو نمیتونه نگه داره. ورژن 14 این نرم‌افزار اومده که خواستم دیشب دانلود کنم یادم رفت. تست می‌کنم و خبرش رو میدم.
این pdf grabber و یه نرم‌افزار مشابه اون، هم یه کارایی میتونه بکنه ولی فقط برای PDFهای با کیفیت. تازه خروجیش هم افتضاحه.
چند تا نرم‌افزار تولید داخل یه جا دیده بودم که قیمت‌هاش بین 1 تا 3 میلیون بود، و البته بعید میدونم اونا هم استایل رو بتونن نگه دارن و فوقش فونت‌ها رو میتونن خوب تشخیص بدن.

برای انگلیسی من 11 Abby Fine Reader و Abby PDF Transformer رو دارم که اولی معرکه‌ست و هر PDF انگلیسی رو قشنگ معادل docxش رو تحویل میده

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
یه جدول دارم که میخوام خطوطش رو خذف کنم..در ورد 2010چجوریه انیکار؟
ممنون
چه مؤدب :smile:
سلام
Mouse رو به گوشه‌ی بالا سمت راست، یا سمت چپ جدول ببرید یه مربع کوچیک ایجاد میشه که اگه اونو بزنید کل جدول انتخاب (هایلایت) میشه.
بعد چند تا راه داره. میتونید از تب Home قسمت Paragraph، دکمه‌ی آخری رو بزنید و No Border رو انتخاب کنید.
یا روی جدول راست کلیک کنید و از کادری که میاره و تنظیمان رنگ و فونت و ... داره، از اونجا No Border رو انتخاب کنید.
یا برید از تب Design دکمه‌ی Borders این کار رو انجام بدید.
البته اینجوری جدولتون رو نقطه‌چینی میکنه تا خودتون سل‌ها رو از هم تشخصی بدید ولی وقتی PDF یا پرینت می‌کنید، سفید دیده میشه. اگه میخواید برای خودتون هم سفید دیده بشه (که به مشکل میخورید)، میتونید راست کلیک کنید و از قسمت Borders and Shading، رنگ خط‌ها رو سفید کنید

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه مؤدب :smile:
سلام
Mouse رو به گوشه‌ی بالا سمت راست، یا سمت چپ جدول ببرید یه مربع کوچیک ایجاد میشه که اگه اونو بزنید کل جدول انتخاب (هایلایت) میشه.
بعد چند تا راه داره. میتونید از تب Home قسمت Paragraph، دکمه‌ی آخری رو بزنید و No Border رو انتخاب کنید.
یا روی جدول راست کلیک کنید و از کادری که میاره و تنظیمان رنگ و فونت و ... داره، از اونجا No Border رو انتخاب کنید.
یا برید از تب Design دکمه‌ی Borders این کار رو انجام بدید.
البته اینجوری جدولتون رو نقطه‌چینی میکنه تا خودتون سل‌ها رو از هم تشخصی بدید ولی وقتی PDF یا پرینت می‌کنید، سفید دیده میشه. اگه میخواید برای خودتون هم سفید دیده بشه (که به مشکل میخورید)، میتونید راست کلیک کنید و از قسمت Borders and Shading، رنگ خط‌ها رو سفید کنید
ممنون..:)
اینجا نمیشه سوال اکسل پرسید؟

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا، میشه. عنوان تاپیک رو نگا کنید...
نمودار ترکیبی کشیدم که توش چندتانمودارهست
میخوام محورxو y رو زیرش چیزی بنویسم که مشخص بشه هرمحور چی رو داره شون میده...نمیدونم چجوریه؟عنوان کلی نمودار رو هم که مینویسم ارور میده

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمودار ترکیبی کشیدم که توش چندتانمودارهست
میخوام محورxو y رو زیرش چیزی بنویسم که مشخص بشه هرمحور چی رو داره شون میده...نمیدونم چجوریه؟عنوان کلی نمودار رو هم که مینویسم ارور میده

روي چارت كليك كنيد. از سه تبي كه ايجاد ميشه ، تب layout و گزينه axis title براي توضيح هر محور

اگر هم ميخواين راهنما درست كنين شما بايد از legend استفاده كنيد

براي عنوان كلي هم از chart title استفاده كنيد

ssordi

عضو جدید
عددام انگلیسی میشه تو ورد 2010

عددام انگلیسی میشه تو ورد 2010

سلام دوستان کامپیوتری من من یک کمک فوری میخام من تو ورد 2010 فونتم فارسی هست اما اعدادم انگلیسی نوشته میشه؟ چیکار کنم

masoodxl

عضو جدید
دستت درد نکنه مسعود جان ولی وقتی شما گفتید که با این نرم‌افزار تونستید، من حدس می‌زدم خروجی‌تون چی هست، بنابراین زودی دانلود و امتحان کردم. ولی دیدم که این نرم‌افزار حتی عربی رو هم ساپورت نمی‌کنه چه برسه به فارسی، ولی باز گفتم شما هم این کار رو بکنید شاید تنظیمان خاصی داشته و من نتونستم.
این نرم‌افزار از PDF یه عکس میگیره و میندازه داخل فایل ورد، که فکر کنم من خودمم بتونم همچین برنامه‌ای بنویسم! حتی محض رضای خدا فایل RTF (که قابل ویرایش نیست) هم نمیده، چه برسه به اینکه فایل doc. بده.

در این مورد من هر چی نرم‌افزار بوده امتحان کردم. نرم‌افزار readiris 12 میتونه یه کارایی بکنه و فونت‌های اصلی دیفالت ویندوز رو تشخیص میده ولی خروجیش مثل TXT میمونه و هیچ استایلی رو نمیتونه نگه داره. ورژن 14 این نرم‌افزار اومده که خواستم دیشب دانلود کنم یادم رفت. تست می‌کنم و خبرش رو میدم.
این pdf grabber و یه نرم‌افزار مشابه اون، هم یه کارایی میتونه بکنه ولی فقط برای PDFهای با کیفیت. تازه خروجیش هم افتضاحه.
چند تا نرم‌افزار تولید داخل یه جا دیده بودم که قیمت‌هاش بین 1 تا 3 میلیون بود، و البته بعید میدونم اونا هم استایل رو بتونن نگه دارن و فوقش فونت‌ها رو میتونن خوب تشخیص بدن.

برای انگلیسی من 11 Abby Fine Reader و Abby PDF Transformer رو دارم که اولی معرکه‌ست و هر PDF انگلیسی رو قشنگ معادل docxش رو تحویل میده
حالا علت ساپورت نکرن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

it_solver

عضو جدید
سلام دوستان کامپیوتری من من یک کمک فوری میخام من تو ورد 2010 فونتم فارسی هست اما اعدادم انگلیسی نوشته میشه؟ چیکار کنم

ابتدا برنامه Word 2010 را اجرا نمایید. روی منوی آبی رنگ File کلیک کرده و سپس گزینه Option را بزنید.
در پنجره word Option در قسمت سمت راست گزینه Advanced را انتخاب کنید.
در پنل سمت راست پایین بیایید تا به قسمت Show Document Content برسید.
از منوی کشویی Numberal گزینه Hindi را انتخاب نمایید.
نکته : اگر زبان ویندوز شما فارسی باشد می توانید گزینه Context را انتخاب نمایید.

در این صورت در متون انگلیسی اعداد انگلیسی و در فارسی اعداد فارسی می باشد.

neda-91

عضو جدید
سلام من شنبه باید ورد کارآموزیمو تحویل بدم pdf رو به word تبدیل میکنم عربی میشه چیکار کنم؟چندین برنامه هم دانلود کردم ولی نشد

Sokhandan

عضو جدید
راهنمایی در مورد اکسل

راهنمایی در مورد اکسل

سلام دوستان خوبم
مدتی است با یک مشکلی مواجه شدم می خواستم از دوستان متخصص کمک بگیرم
فرمی تهیه کرم که بایستی شماره سریال داشته باشه مثل فاکتور یعنی اگه 10 برگه پرینت بگیرم از 0001 الی 0010 شماره بخوره و این تو حافظش بمونه و اگه دفعه بعد پرین گرفتم سریالش 0011 باشه
با توجه به تعدد پرینت ها و فاصله های زمانی متغیر احتمال خطا در تغییر شماره به صورت دستی زیاده
حالا دنبال فرمولی ، راه حلی جهت رفع نمودن این مشکل در اکسل می گردم
با تشکر از تمامی دوستان;)