سیستم عامل بادا

rahainsky

عضو جدید
سلام دوستان.:gol:
سیستم عامل گوشی من بادا هست.زیاد واسش بازی یا نرم افزارهای کاربردی پیدا نمیشه...یعنی من که اصلن پیدا نکردم...اگه دارین ممنون میشم بزارین.
اصلن از سیستم عاملش راضی نیستم....:w06:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام, با استفاده از نرم افزار samsung app در داخل گوشیتون میتونین براحتی صدها نرم افزار و بازی رو بدون هیچ مشکلی دانلود کنید. اکثر نرم افزارهای آندروید هم واسه بادا اومده و هر روز هم تعدادشون داره بیشتره میشه. از مزیت های بادا هم اینه که هنگ نمیکنه به هیچ وجه.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من لازمه یه توضیحی بدم در رابطه با سیستم عامله بادا تا این جو بی مورد بادا هراسی که در بین علاقمندان به گوشی های موبایل وجود داره رو کمی کمتر کنم.

بادا سیستم عاملی هست که توسط شرکت سامسونگ منحصرا برای سری خاصی از گوشی های این شرکت طراحی شده و هدفش بدست گرفتن بازار از یوس و اندروید هست. شرکت سامسونگ در این 3 سالی نشون داده که واقعا در تلاشه که این سیستم عامل رو گسترش بده و نسخه بادا 2 ونرم افزار های جدید هم رو این حرف صحه گذاشتند.

بادا سیستم عامل بسیار انعطاف پذیر و سریعی هست و من به شخصه آینده درخشانی رو براش متصور هستم. نرم افزار هایی که در حال حاضر برای این سیستم عامل وجود داره براحتی نیازهای همه کاربران موبایل از حرفه ای تا مبتدی رو پاسخگو هست. ضمن اینکه با هک شدن این سیستم عامل در ماههای گذشته امکان نصب نرم افزار بر روی این سیستم عامل بصورت آفلاین - که قبل از این میسر نبود - بوجود اومده. امروز علاوه بر بازی های خوبی که در سامسونگ اپس وجود داره, بازی های هک شده با کیفیت خیلی خوب هم وجود داره که البته نصب اونها بر رو گوشی های بادا نیاز به کمی آشنایی با ترفندهای موبایل داره؛ اما خود من که همچین در موبایل سررشته ای نداشتم موفق شدم این بازیها رو بر روی گوشی خودم اجرا کنم. در ضمن برای کاربران حرفه ای تر موبایل هم این خبر رو بدم که امکان نصب سیستم عامل اندروید بر روی گوشی های بادا - درکنار سیستم عامل بادا - هم اکنون میسر شده. در ضمن شینده ام که ویندوز 95 هم بروی گوشی های بادا قابل نصب می باشد و با اتصال یک ماوس به گوشی براحتی میتوان از سیستم عامل ویندوز 95 نیز در کنار دو سیستم عامل بادا و اندروید لذت برد.

حرف آخر اینکه من نمیخوام بگم این سیستم عامل از سایر سیستم عاملها بهتره اما مطمئنا چیزی هم از بقیه کمتر نداره. اینکه یکسری افراد بطور مغرضانه از این سیستم عامل بدگویی میکنند به هیچ وجه درست نیست.

بالا