در این موقیعت چیکار میکنید؟

ali_santori

عضو جدید
فرض کنید تو مهمونی خانوادگی بزرگ هستید و همه فامیل جمع هستند. یکی از فامیل های گرامیتون برای خراب کردن شما تو جمع بلند میگه:
نمیدونم چرا فلانی(شما) انقدر بچه ننه هست؟ خیلی بچه ننست.. اصلا خوشم نیومد.. بر عکس برادرش که خیلی ادم محکم و با اراده ایی هست.. اه اه.. ولی بر عکس این خیلی بچه هست.. اه..

البته میدونم که با حرف یه نفر ادم پیش مردم خوب یا بد نمیشه ولی کلا راه درست برخورد با اینجور ادما چیه؟ باید جوابشون رو داد یا سکوت کرد؟ شما بودید چه عکس العملی نشون میدادید؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
فرض کنید تو مهمونی خانوادگی بزرگ هستید و همه فامیل جمع هستند. یکی از فامیل های گرامیتون برای خراب کردن شما تو جمع بلند میگه:
نمیدونم چرا فلانی(شما) انقدر بچه ننه هست؟ خیلی بچه ننست.. اصلا خوشم نیومد.. بر عکس برادرش که خیلی ادم محکم و با اراده ایی هست.. اه اه.. ولی بر عکس این خیلی بچه هست.. اه..

البته میدونم که با حرف یه نفر ادم پیش مردم خوب یا بد نمیشه ولی کلا راه درست برخورد با اینجور ادما چیه؟ باید جوابشون رو داد یا سکوت کرد؟ شما بودید چه عکس العملی نشون میدادید؟
اگه من بودم یه رفتو برگشتی خرج صورتش می کردم

به همین راحتی:gol:

malihe68

عضو جدید

من بود میگفتم خیلیا ارزش ندارند جوابشون بدم پس برای اینکه اون بیشتر عصبانی شه فقط می خندم:D

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
ارزش خودت میاد پایین و می فهمه عصبانی شدی و دفعه بعد همین کار رو بیشتر تکرار می کنه
نه دیگه جوری میزنیش که دندوناشو به عنوان یه وعده غذایی بخوره. اینطوری یاد میگیره که هر حرفی ارزش زدن نداره :دی

malihe68

عضو جدید
نه دیگه جوری میزنیش که دندوناشو به عنوان یه وعده غذایی بخوره. اینطوری یاد میگیره که هر حرفی ارزش زدن نداره :دی

شما راحت باش ...........
تا دوست داری طرف رو بزن...........
اصلا بکشش"این جوری بهتره دیگه اصلا حرفی نمی زنه

natashkooh

عضو جدید
سکوت میکردم و با رفتارم بهش ثابت میکردم!البته نظر شخصی افراد قابل احترامه!

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز

من بودم به مامان اون طرف میگفتم پسرتون شاعر شده ما نمیدونستیم؟؟/

ali_santori

عضو جدید
به نظرتون اگه خیلی خونسرد بگم آورین آورین
یا احسنت احسنت که باعث میشه تا فیها خالدون طرف بسوزه، جواب میده؟ :smile:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه من باشم که دنبال حرفش را می گیرم و طوری اسکلش می کنم که همه به اون بخندن.هر دفعه هر جا دیدمش این قدر این کار را تکرار می کنم که دیگه روش نشه در جمع های خانوادگی حرفی بزنه................
یه راه سریعتر هم هست بلند شی یه چک محکم بزنی تو گوشش تا هم معنی بچه ننه بودن دستش بیاد هم بقیه میزان بچه ننه بودن را می فهمن..............

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش خشنه...........
اقا دزده...............
مامور بیمه..................
طرف سن داره نمیشه بزنه(یه چیزه دیگه بگو):w18:
منم گفتم خوم باشم سرکارش می گذارم.کاری می کنم که همه به اون بخندن.این کار یه مقداری صبر و حوصله می خواد و استعداد ذاتی.....................
اما اگه صبر نداره راه حل فوری همونی که گفتم................
در ضمن احترام هر کسی دست خودشه.طرف که 60 سالشه احترامش را خودش نگه نمی داره یعنی لیاقت احترام را نداره...............

آخرین ویرایش:

rahil rachel

عضو جدید
من سكوت مي كنم فكرنكنم كسي كه منو بشناسه نظرش در موردم تغييركنه به قول شريعتي وقتي مي تواني با سكوت حرف بزني بر پايه لغزان واژه ها تكيه مكن

ali_santori

عضو جدید
منم گفتم خوم باشم سرکارش می گذارم.کاری می کنم که همه به اون بخندن.این کار یه مقداری صبر و حوصله می خواد و استعداد ذاتی.....................
اما اگه صبر نداره راه حل فوری همونی که گفتم................
در ضمن احترام هر کسی دست خودشه.طرف که 60 سالشه احترامش را خودش نگه نمی داره یعنی لیاقت احترام را نداره...............
همینش مهمه دیگه
چطوری میشه یه نفر که 50-60 سالش هست و احترام خودش رو نگه نمیداره رو باهاش برخورد کرد
یعنی دقیقا چه چیزایی میتونم بگم (که البته جلوی بقیه برای خودم بد نشه)؟!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سكوت مي كنم فكرنكنم كسي كه منو بشناسه نظرش در موردم تغييركنه به قول شريعتي وقتي مي تواني با سكوت حرف بزني بر پايه لغزان واژه ها تكيه مكن
سکوت و بی محلی یکی از بهترین راه حل ها است...............
اما بستگی به جو هم داره................
به همین دلیل و چون دیدم این دوستمون نمی خواد سکوت کنه من دو راه حل (هر دو با چاشنی طنز) پیشنهاد دادم :)

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینش مهمه دیگه
چطوری میشه یه نفر که 50-60 سالش هست و احترام خودش رو نگه نمیداره رو باهاش برخورد کرد
از اون آتو گرفتی؟
نقطه ضغفش چیه؟
روی چی حساسه؟اعتقادات دینی؟فرزندان؟پول؟

malihe68

عضو جدید
همینش مهمه دیگه

بابا ول کن این ..................بدتر میکنه
از من گفتن بعد نیای بگی بدتر شد...........
با بای

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز

جالبه یه هم چین اتفاقی به من افتاده بعدش من برگشتم گفتم خیلی خوشحالم که شما در مورد من اینطور صحبت می کنی چون معمولا آدم هایی که موفق هستن حسود های زیادی دارن که می خوان خرابش کنن الانم شما حسود هستین که اینطور صحبت می کنین بعدش همه بهش خندیدن و ضایع شد

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه یه هم چین اتفاقی به من افتاده بعدش من برگشتم گفتم خیلی خوشحالم که شما در مورد من اینطور صحبت می کنی چون معمولا آدم هایی که موفق هستن حسود های زیادی دارن که می خوان خرابش کنن الانم شما حسود هستین که اینطور صحبت می کنین بعدش همه بهش خندیدن و ضایع شد
خب منم منظورم همین بود...................
بفرما اینم یه نمونه اش که باعث میشه همه به اون بخندن :)
البته بازم می گم به جو مهمونی بستگی زیادی داره.................

ali_santori

عضو جدید
از اون آتو گرفتی؟
نقطه ضغفش چیه؟
روی چی حساسه؟اعتقادات دینی؟فرزندان؟پول؟
یه آدم متکبر هست که وضعشم خوبه و همش حس میکنه خیلی فهم و علمش از بقیه بیشتر هست

در کل خیلی متکبر و خود بزرگ بین هست

sanam_el

عضو جدید
نگاه تمسخر آمیز،همراه با پوزخند و سر تکان دادن و ادامه کاری که مشغولش بودید.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه توی جمع فامیله خب فامیل میشناسنش که چه آدمیه و بی خود داره میگه و بهش اهمیت نمیدادم.

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بهش میگم آقا یا خانم فلانی آدم درست نیست ابروی خودشو جلوی دیگران ببره و خودشو خراب کنه زشته کی گفته شما بچه ننه هستید

بالا