صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 3131920212223
نمايش نتايج 221 تا 224 از 224

تاپیک: دفتر مديريت تالار اسلام و قرآن

اخراجی موقت
    رشته
    غیر مهندسی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/5

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله **آگاهدخت** نمايش پست
    سلام

عنوان تاپیک

تا کی شود قرین حقیقت مجاز من ؟

موضوع
    بهترین راه و روش دیکلمه گویی برای خداوند چه جوریه و چطور و کجا گفته بشه شایسته تر هست ؟

مرتبط با تالار ادبیات

اگر هم قرار باشه این تالار دنبال بشه تاپیک های گفتگو با خدا و مشابهش رو میتونید ادامه بدید.
    موفق باشید.
    ممنونم. پس لطف کنید انتقال بدید به تالار ادبیات.در ضمن موضوع تاپیک بررسی قرآنی در خصوص حمد و ثنا هست و قرار نبود تو این تاپیک با خدا گفتگو بشه. پیشداوری شما صحیح نیست.
    ويرايش شده توسط ayja در 2017/9/05 در ساعت 10:28 AM

مدیر تالار اسلام و قرآن

آواتار **آگاهدخت**
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/6
    محل سكونت
    کمی دورتر از آخرین ایستگاه

پيش فرض

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی
    و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و
    تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه
    خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت دارم
    بسم الله الرحمن الرحيم

وَالْعَصْرِ (1) إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْرٍ (2) إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ (3)[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]___________________________
    مــا، اهل ولایــت هستیم
    و همه چیـزمان؛ در گـرو ِهمیـن
    اهلیت است.

«شهید سیّد مرتضی آوینی»

حسبی الله و نعم الوکیل نعم المولی ونعم نصیر

پيش فرض

درود
    با توجه به مواردی که مدیر تالار بیان کردند و بعضی نسبت‌هایی که بی‌دلیل به من دادند، بعنوان انتقاد هم در خصوصی ایشان و هم در دفتر مدیریت تالار مجبورم چند مورد رو بگم.

اینکه شما تاپیک را قفل کردید یک بی‌احترامی کامل به مخاطبین اون است.
    درمورد اون بخش از صحبت‌هاتون که گفتید توهین به ائمه و ...؛ ممنون میشم فقط یک مورد رو مثال بزنید که توهین شده باشه؟ در شان من نیست توهین کنم، مخاطبم مهم نیست کی باشه

درمورد قسمتی که گفتید اثبات کنم نیست، دو نکته رو باید یگم، اول اینکه اگر پیام‌های من رو خونده باشید من در هیچکدام از پیام‌هایم وجود خدا رو نه تائید کردم و نه رد کردم، دوم اینکه یک اصل کاملن مشخص است اگر به معنای واقعی کلمه بخواید تعریف کلمه‌ی "اثبات" رو بیان کنید، متوجه خواهید شد که اثبات از موجودیت نشات میگیره، و هیچوقت بیان نمی‌کنند که اثبات کنید اینجا آب نیست ؟!!!

کلام آخر در مورد جملات من که نقل‌قول کردید؛ حدس می‌زنم، فکر می‌کنم و ...
    من علامه‌ی دهر نیستم، دانش من به اندازه‌ی خودم و محدود است، پس هبچوقت چیزی رو نباید سد در سد ( ۱۰۰ = سد ) بیان کنم، شما اگر علم کاملی دارید و می‌تونید با قاطعیت جواب بدید ، پس شروع کنید؛ تاپیک رو باز کنید و بگید.

این نشانه‌ی ضعف و بی‌اخلاقی است که مواردی رو به کسی نسبت بدید و با بستن تاپیک اجازه‌ی پاسخگویی رو از اون سلب کنید.
    ما را از مرگ می ترسانند، انگار که ما زنده ایم ...

4. تشكر از اين پست

مدیر تالار اسلام و قرآن

آواتار **آگاهدخت**
    رشته
    مهندسی کشاورزی
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/6
    محل سكونت
    کمی دورتر از آخرین ایستگاه

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله pandarm نمايش پست
    درود
    با توجه به مواردی که مدیر تالار بیان کردند و بعضی نسبت‌هایی که بی‌دلیل به من دادند، بعنوان انتقاد هم در خصوصی ایشان و هم در دفتر مدیریت تالار مجبورم چند مورد رو بگم.

اینکه شما تاپیک را قفل کردید یک بی‌احترامی کامل به مخاطبین اون است.
    درمورد اون بخش از صحبت‌هاتون که گفتید توهین به ائمه و ...؛ ممنون میشم فقط یک مورد رو مثال بزنید که توهین شده باشه؟ در شان من نیست توهین کنم، مخاطبم مهم نیست کی باشه

درمورد قسمتی که گفتید اثبات کنم نیست، دو نکته رو باید یگم، اول اینکه اگر پیام‌های من رو خونده باشید من در هیچکدام از پیام‌هایم وجود خدا رو نه تائید کردم و نه رد کردم، دوم اینکه یک اصل کاملن مشخص است اگر به معنای واقعی کلمه بخواید تعریف کلمه‌ی "اثبات" رو بیان کنید، متوجه خواهید شد که اثبات از موجودیت نشات میگیره، و هیچوقت بیان نمی‌کنند که اثبات کنید اینجا آب نیست ؟!!!

کلام آخر در مورد جملات من که نقل‌قول کردید؛ حدس می‌زنم، فکر می‌کنم و ...
    من علامه‌ی دهر نیستم، دانش من به اندازه‌ی خودم و محدود است، پس هبچوقت چیزی رو نباید سد در سد ( ۱۰۰ = سد ) بیان کنم، شما اگر علم کاملی دارید و می‌تونید با قاطعیت جواب بدید ، پس شروع کنید؛ تاپیک رو باز کنید و بگید.

این نشانه‌ی ضعف و بی‌اخلاقی است که مواردی رو به کسی نسبت بدید و با بستن تاپیک اجازه‌ی پاسخگویی رو از اون سلب کنید.
    سلام
    عرض کردم برای بررسی وپاسخ به برخی ارسالها تاپیک قفل شده،یک کار معمول به جهت پاسخگوییی به اعتراضات ایجادشده.
    من ننوشتم توهین و مخاطب من شما نیستید ،کلی گفتم .
    درمورد اینکه خدا نیست رو اثبات کنید، توجه کنید که به شوخی مطلب رو نوشتم وگرنه همیشه باید بودن رو اثبات کرد نه نبودن رو ،همونطوری که خودتون هم فرمایش کردید.
    اگر قوانین تالار رو مطالعه کرده باشید متوجه میشید که اونجا هم نوشته شده در تالار کارشناس مذهبی نداریم وهمه کم وبیش دریک سطح هستیم ،لطفا برای به نتیجه رسیدن همچین بحث هایی به فروم های مذهبی مراجعه کنید.

جمله آخرتون رو هم مثل سری قبل نادیده میگیرم .

درمورد تاپیک

ارسالهای گفتگو جدا شده وبه تالار فلسفه منتقل خواهد شد،باتوجه به ماهیت تالار فلسفه که درمورد این موضوع مطالب مشابه زیاد داره.

موفق باشید.

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

ويرايش شده توسط **آگاهدخت** در 5 روز پيش در ساعت 05:53 PM
    بسم الله الرحمن الرحيم

وَالْعَصْرِ (1) إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْرٍ (2) إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ (3)[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]___________________________
    مــا، اهل ولایــت هستیم
    و همه چیـزمان؛ در گـرو ِهمیـن
    اهلیت است.

«شهید سیّد مرتضی آوینی»

حسبی الله و نعم الوکیل نعم المولی ونعم نصیر

6. تشكرها از اين پست

صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 3131920212223

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 457
    آخرین ارسال: يك هفته پيش, 04:39 AM
  2. پاسخ ها: 1094
    آخرین ارسال: 2015/6/13, 11:51 AM
  3. دفتر مدیریت تالار مهندسی نساجی
    توسط Setayesh در تالار مهندسی نساجی
    پاسخ ها: 20
    آخرین ارسال: 2015/3/17, 10:32 PM
  4. پاسخ ها: 156
    آخرین ارسال: 2014/8/15, 08:48 PM
  5. صندلی داغ : فلق(مدیر تالار اسلام و قرآن)
    توسط Niima در تالار صندلی داغ
    پاسخ ها: 188
    آخرین ارسال: 2008/7/13, 11:22 PM

عبارت‌های مرتبط

درد دل کتاب در ایران

درد دل با مدیران

1200 تست دانش مستئل روز

برچسب های اين تاپیک

ثبت اين صفحه

ثبت اين صفحه

قوانين ارسال

• شما نمی‌توانيد تاپيک جديد ارسال كنيد