من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
اینجا چه خبره؟عروسیه:biggrin:یکی منو از ابهام درآره:redface::surprised:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .توقع داشتی عکس برت پیت بزارم:biggrin:.شوخی کردم دلیل گذاشتن این عکسو تو صفحه های قبلی گذاشتم

:biggrin:نه حداقل عکس یه پسر منیذاشتی

صفحات قبل رو نخوندم. خب دلیلشو دوباره بگو. من سرعتم کمه

mech.shima

کاربر ممتاز
نه فعلان جلسه معارفه است:biggrin::biggrin: برای رفع ابهام یه سری ب صفحه های قبلی بزن لطفا

الان وقت ندارم پستارو بخونم اما امشب میام به جلسه معارفه تون سر میزنم:biggrin:خوشبخت شی مادر:surprised:

Z.ANSARI

کاربر فعال
اصلا ادرس بد داریمممممممممممممممم:eek: :eek:.نه داریییییییییییییییییم

نننههههه نداریم....ولی آدرس گوی بد داریم که اونهم شمایید.......خوب یه کلمه بهشون بگید چه خبره.........آدرس میدید برن صفحه های قبل حداقل شماره صفحه رو بدید...بعد به من چیز میگیدااااااا........آدرس گوی بد.....

m.khos

عضو جدید
إإإإإإإإإإإإإإإإإإإ، باز ک گفتید زن
بهتون بگما، کسی زنشو ب شما ننننننننننننننمیییییییییییده ه ه ه ه ه
:w24:
اااااااااااااااااااااااا......... حق با توه .دختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتررررررررررررررررره قد 190ی

m.khos

عضو جدید
:biggrin:نه حداقل عکس یه پسر منیذاشتی

صفحات قبل رو نخوندم. خب دلیلشو دوباره بگو. من سرعتم کمه

تو بازی حقیقت یا شجاعت من شجاعت انتخاب کردم ز انصاری گفت برو این تاپیکو بساز من ساختم

Z.ANSARI

کاربر فعال
از بچه های باشگاه؟؟:surprised:خانومای باشگاه همشون گلن:biggrin: اما باید در مورد آقا دوماد تحقیق کنیم:redface:

حق با شماست....دامادمون پسر بدی نیست فقط یکم از خود مچکر و .....تشریف دارند.......من ضمانتشون رو میکنم.......درست میشن انشاالله........خانومشون درستشون میکنند......:biggrin:
حالا کسی رو میشناسید؟بتونن با ایشون کنار بیان؟

mech.shima

کاربر ممتاز
حق با شماست....دامادمون پسر بدی نیست فقط یکم از خود مچکر و .....تشریف دارند.......من ضمانتشون رو میکنم.......درست میشن انشاالله........خانومشون درستشون میکنند......:biggrin:
حالا کسی رو میشناسید؟بتونن با ایشون کنار بیان؟

از اونجا که همه بروبچ مکانیک گل تشریف دارن شاید...:redface:

m.khos

عضو جدید
نننههههه نداریم....ولی آدرس گوی بد داریم که اونهم شمایید.......خوب یه کلمه بهشون بگید چه خبره.........آدرس میدید برن صفحه های قبل حداقل شماره صفحه رو بدید...بعد به من چیز میگیدااااااا........آدرس گوی بد.....

عججججججججججججب ادمی هستیا.بزار برای بدست اوردن عشقشون تلاش کنن:biggrin:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز

فعلا این اعلام آمادگی کرده خخخخخخخخ

m.khos

عضو جدید
تا خانومای عزیز دارن با هم مشورت می کنن داماد بره باشگاه بیاد.فعلان

mech.shima

کاربر ممتاز
چون قد بلند دوست دارم.

یا خداااااااااااا190نههههههههههههههههههههههه:eek:
یه خانومه تو دانشگامون بود همین حدودا بود زودتر میگفتین الان دیگه مجبور نبودین این تاپیکو بزنین:biggrin:

m.khos

عضو جدید
یا خداااااااااااا190نههههههههههههههههههههههه:eek:
یه خانومه تو دانشگامون بود همین حدودا بود زودتر میگفتین الان دیگه مجبور نبودین این تاپیکو بزنین:biggrin:

جهنمو ضرر تا 165 قابله قبوله.منم رفتم دیگه

Z.ANSARI

کاربر فعال
آقای m.khos بهت التماس میکنم با ازدواج کن.....بی رحم چرا به من توجه نمیکنی؟

( این صرفا جهت شجاعت بنده میباشد و جنبه دیگری ندارد....لطفا ذوق زیاد نفرمایید.......دیدید چقدر مردتر از شمام)

Z.ANSARI

کاربر فعال
إإإإإإإ، حالا چرا اینهمه زیاد قد رو کشیدین پایین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از بس عاشق اند دیگه......دیدین بعضی عاشقا به خاطر یار چه کارهاکه نمیکنند......اینم همون قضیه است:biggrin:

حالا یه کارید کنید این وصلت سر بگیره....