سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:
یه مشکلی پیدا کردم!!
امروز صبح کامپیوترم را که روشن کردم ویندوز که بالا اومد به جای اینکه desktop رو نشون بده یه صفحه کاملاسیاه میاد که فقط حرکت mouseروی صفحه دیده میشه ودیگه هیچ!
هیچ کاریش نکردم بخواد این جوری شه
یه چند بار روشن خاموش کردمش بلکه درست بشه که نشد!

ممنون میشم کمک کنید:gol:

سلام...
چنین مشکلی بعضی اوقات پیش میاد....به هر حال ویندوز هستش دیگه...خرده ای نباید بهش گرفت...
سعی کنید با Safe Mode بالا بیاید و ویندوز رو Restore کنید...
با تشکر...

hibye90

عضو جدید
سلام...
چنین مشکلی بعضی اوقات پیش میاد....به هر حال ویندوز هستش دیگه...خرده ای نباید بهش گرفت...
سعی کنید با Safe Mode بالا بیاید و ویندوز رو Restore کنید...
با تشکر...
emreh عزیز
با safemode هم اومد تغیری نکرد. اما این restore را نمی دونم چیه(البته شرمنده بسیار!!!بهم میگی چیه؟!!)
بعد حتی ویندوزش را دوباره عوض کردم باز بالا که اومد همین طور مونده:surprised: !!!
الان xp ریختم که میتونم باش کارکنم
البته win7 سی دی شو ندارم رو هاردم هست از اون جا install میکنم به این موضوع ربطی پیدا می کنه یعنی؟!!
ممنون از شما بسیار:gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
emreh عزیز
با safemode هم اومد تغیری نکرد. اما این restore را نمی دونم چیه(البته شرمنده بسیار!!!بهم میگی چیه؟!!)
بعد حتی ویندوزش را دوباره عوض کردم باز بالا که اومد همین طور مونده:surprised: !!!
الان xp ریختم که میتونم باش کارکنم
البته win7 سی دی شو ندارم رو هاردم هست از اون جا install میکنم به این موضوع ربطی پیدا می کنه یعنی؟!!
ممنون از شما بسیار:gol:

سلام...
ببین عزیز جان ..خوب سوال کردن اشکالی نداره ...من هم خودم اینقدر سوال دارم که هنوز کسی که بتونه بهش جواب بده روپیدا نکردم...:دی
ریستور برنامه ای هستش که به صورت داخلی در ویندوز نصب میشه...
بیشتر هم برای این هستش که وقتی ویندوز یا به نوعی کاربر یه گندی تویه سیستم زدش اون رو به حالت اولیه بر گردونه (چون ویندوز بیشتر گرافیکی هستش به خاطر همین این رو گذاشتند)
و برنامه به این صورت کار می کنه که از قسمت استارت و Accesories (البته می دونم که غلط نوشتمش :دی)..میری اونجا و میگردی و برنامه ی ریستور رو پیدا می کنی...و روض کلیک می کنی...
بعد بهت میگه که می خوای طبق تاریخ به عقب برگردی یا اینکه خودت قبلا یه بک آپی یا چیزی آماده کردی...که اصولا میزن طبق تاریخ...بعد یه تاریخ رو که نرم افزار تویه اون تاریخ نصب شده رو انتخاب می کنند ... و روش کلیک می کنند و بعد هم طبق معمول نکست و نکست و... بعد سیستم ری استارت میشه و ریجستری ویندوز به حالت قبلی بر میگرده...
البته این رو هم باید بگم... که این کار هم ۲ یا ۳ بار بیشتر کاربرد نداره چون ... همه ی ویندوز ها کپی هستند (روم به دیوار ..برای شما که اصلی نیستش؟؟؟ :دی)
و شایان ذکر است که حتی برنامه ی ریکاوری ویندوز هم فقط رویه نسخه های اصلی جواب میده... البته منظور از جواب دادن یعنی اینکه خوب جواب بده...
در کل...
مشکل سیستم شما هم بعد از یه مدت حل میشه.... راستش قبلا سیستم بنده هم یه همچین مشکلاتی گیر می کرد... که بنده دیگه از دنیای ویندوز خداحافظی کردم و به جمع کاربران لینوکس پیوست... تا خدا چی بخواد...
شما هم یه چند بار ویندوز رو عوض کن ...البته هارد رو کلا پاک کن....برای هاردت هم خوبه...
بازم اگه سوالی داشتی در خدمتم...
با تشکر...

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید:gol:
من یه مشکلی برام پیش اومده:cry: ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید
من به لپ تابم ویندوز سون زدم و تمام سعی ام رو کردم تا به ویندوز اوریجینال ویستام صدمه وارد نشه ولی متاسفانه صدمه وارد شد و حاالا دیگه بالا نمی یاد چون لپ تاب یه هدیه است سی دی شو ندارم ولی عوضش تو یه پارتیشن برنامه ی ریکاوری شو زدن سعی کردم طبق دفترچهه ی راهنماش ویندوز رو برگردونم ولی نشد اون درایوهایی که ویندوز و ریکاوری توش هست رو نگه داشتم تا بتونم برش گردونم درسته اطلاعات مهمی توش نبود اما میخوام برش گردونم و یاد بگیرم:cry:
:w09:کمک کنید:w04:

رو همون درایوی که ویندوز ویستا بود ویندوز سون رو زدی؟

relife

عضو جدید
سلام دوستان.
من با dial upکانکت میشم.
جدیدا یه مشکلی برام پیش اومده که پشتیبانی هم جواب درست به من نداد.میخوام بدونم عیب از کجاست؟
عکسهای ارورها رو میذارم کمک کنید ممنون میشم.اول وقتی متصل میشم این ارور رو میده.
Untitled....jpg
وقتی مرورگرم رو بالا میارم ارورش اینه
not found
the requested URL/firefox was not found on this server
تو صفحه تنظیمات کانکشن هم سرعت نت داره زمان هم محاسبه میشه اما ipv4 connectivity نوشته no internet access به پشتیبانی زنگ زدم اول گفت هیچی نیست ولی یوزرم رو که براش خوندم درست شد مال من.اما دو تا کارت دیگه ازش دارم که اونها بالا نمیومد میخریدم.میخوام بدونم اشکال کار چیه؟چرا اینطوری میشه؟
ممنون.

پیوست ها

• Untitled....jpg
    Untitled....jpg
    37 کیلوبایت · بازدیدها: 0

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من با dial upکانکت میشم.
جدیدا یه مشکلی برام پیش اومده که پشتیبانی هم جواب درست به من نداد.میخوام بدونم عیب از کجاست؟
عکسهای ارورها رو میذارم کمک کنید ممنون میشم.اول وقتی متصل میشم این ارور رو میده.
مشاهده پیوست 55194
وقتی مرورگرم رو بالا میارم ارورش اینه
not found
the requested URL/firefox was not found on this server
تو صفحه تنظیمات کانکشن هم سرعت نت داره زمان هم محاسبه میشه اما ipv4 connectivity نوشته no internet access به پشتیبانی زنگ زدم اول گفت هیچی نیست ولی یوزرم رو که براش خوندم درست شد مال من.اما دو تا کارت دیگه ازش دارم که اونها بالا نمیومد میخریدم.میخوام بدونم اشکال کار چیه؟چرا اینطوری میشه؟
ممنون.

با ف ی ل ت ر شکن کار میکنی؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:
یه مشکلی پیدا کردم!!
امروز صبح کامپیوترم را که روشن کردم ویندوز که بالا اومد به جای اینکه desktop رو نشون بده یه صفحه کاملاسیاه میاد که فقط حرکت mouseروی صفحه دیده میشه ودیگه هیچ!
هیچ کاریش نکردم بخواد این جوری شه
یه چند بار روشن خاموش کردمش بلکه درست بشه که نشد!

ممنون میشم کمک کنید:gol:
با سلام،
اگه هنوز باهاش مشکل دارید وارد ویندوز بشید و به (Task Manager (CTRL+ALT+Del برید! از منوی فایل گزینه ی new task(Run رو انتخاب کنید و تایپ کنید: explorer.exe
با تأیید این دستور اگه Explorer بالا اومد:
از اونجایی که این مشکل اغلب بعد از آلوده شدن به ویروس ها به وجود میاد، باید سیستم رو ویروس یابی کنید، اگه برنامه ی جدیدی نصب کردید پاک کنید!

samaneh_os67

عضو جدید
مرسی که پاسخ دادین
امتحان میکنم ممنون
نه من مهم نیستم:D لپ تابو به بابام هدیه دادن ایشونم دادن به من:redface:

rose22

عضو جدید
سلام به همه
من از yahoo messenger 9 استفاده میکنم
اگر پیغامی رو به صورت broadcast برای همه ارسال کنم همه دریافت میکنن
ولی اگر پیغام خصوصی واسه کسی بفرستم دریافت نمیکنه یعنی انگار اصلا پیغامی نفرستادم!
کسی میدونه مشکلش چیه؟

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من از yahoo messenger 9 استفاده میکنم
اگر پیغامی رو به صورت broadcast برای همه ارسال کنم همه دریافت میکنن
ولی اگر پیغام خصوصی واسه کسی بفرستم دریافت نمیکنه یعنی انگار اصلا پیغامی نفرستادم!
کسی میدونه مشکلش چیه؟
ياهو ورژن بالا نصب كن احتمالا حل ميشه....
البته بعضي موقع ها هم ياهو هنگ ميكنه..........

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
می خوام ویندوز سیستمم رو دوباره نصب کنم.
تعدادی بازی دارم که البته روی درایو دیگه ای نصب کردم آیا بانصب مجدد ویندوز اون بازی ها غیر فعال میشن؟اگه آره چیکار میتونم بکنم که این اتفاق نیوفته؟
ممنون

ساز دهني

اخراجی موقت
درود
تعدادی بازی دارم که البته روی درایو دیگه ای نصب کردم آیا بانصب مجدد ویندوز اون بازی ها غیر فعال میشن؟اگه آره چیکار میتونم بکنم که این اتفاق نیوفته؟
ممنون
خیلی از بازیها بعد از نصب در رجسیتری جای میگیرن و بسیاری از فایلاشون در پوشه های سیستمی ویندوز قرار میگیره برای همینم اکثراً بعد از نصب ویندوز از کار میفتن چون خیلی از فایلای مورد نیازشونو از دست دادن

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از بازیها بعد از نصب در رجسیتری جای میگیرن و بسیاری از فایلاشون در پوشه های سیستمی ویندوز قرار میگیره برای همینم اکثراً بعد از نصب ویندوز از کار میفتن چون خیلی از فایلای مورد نیازشونو از دست دادن

ممنون
یعنی هیچ راهی نداره؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاست یاری دهنده ای که مرا یاری دهد؟

درود
ممنون

mona 23

عضو جدید
w32/virut.gen

w32/virut.gen

سلام
من کامپیوترم ویروس w32/virut.gen افتاده بود و به حد زیادی خودش رو تکثیر کرده بود:mad:
و وقتی با اونتی ویروس آویرا اسکن کردم و ویروس ها رو دیلیت کردم
سیستمم دیگه بالا نمیاد:surprised:
و ارور زیر رو میده
بچه ها یعنی یه ویندوز افتادم؟؟
یا راه دیگه ای وجود داره؟
خواهشا راهنمایی بفرمایید:(:(:(
اینم ارور
http://www.up.iranblog.com/images/b6o9qay6d5wiq2w8kyi.jpg

ساز دهني

اخراجی موقت
سلام
من کامپیوترم ویروس w32/virut.gen افتاده بود و به حد زیادی خودش رو تکثیر کرده بود:mad:
و ارور زیر رو میده
اینم ارور
یه بار ویندوزتو ریپیر کن

Sarp

مدیر بازنشسته
درود
ممنون
سلام
میتونید از سیو بازیها کپی وردارید و بعد نصب ویندوز بازیها رو دوباره نصب کرده و سیوها رو برگردونید
اگه اسم بازیها رو بگید شاید بتونم جای سیوهاشونو بگم
البته اگه داشته باشند
سلام
و ارور زیر رو میده
اینم ارور
آویرا متاسفانه نمیتونه مثل کسپر clean کنه و فایل ویروسی رو میزنه دیلیت میکنه
ویروس چون فایلهای ویندوز رو آلوده کرده بوده ، اویرا هم زده فایل رو از بیخ پاک کرده
اگه میتونید ، ویندوز رو ریپیر کنید
و اگر نتونستید ، ویندوز رو عوض کنید

mona 23

عضو جدید
سلام
میتونید از سیو بازیها کپی وردارید و بعد نصب ویندوز بازیها رو دوباره نصب کرده و سیوها رو برگردونید
اگه اسم بازیها رو بگید شاید بتونم جای سیوهاشونو بگم
البته اگه داشته باشند

آویرا متاسفانه نمیتونه مثل کسپر clean کنه و فایل ویروسی رو میزنه دیلیت میکنه
ویروس چون فایلهای ویندوز رو آلوده کرده بوده ، اویرا هم زده فایل رو از بیخ پاک کرده
اگه میتونید ، ویندوز رو ریپیر کنید
و اگر نتونستید ، ویندوز رو عوض کنید
دقیقا همینطوره .اشتباه از من بود که به این قضیه کلین و دیلیت توجه نکردم

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دورد
دوباره من پیدام شد
:D:D
الان میخواستم نود32 رو به صورت آف آپدیت کنم
خواستم برم تو تنظیماتش دیدم پسورد داره.چه کنم؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دورد
دوباره من پیدام شد
:D:D
الان میخواستم نود32 رو به صورت آف آپدیت کنم
خواستم برم تو تنظیماتش دیدم پسورد داره.چه کنم؟

سلام...
اولا باید بری تویه اینترنت و دنبال یورز و پسوردش بگردی...
دوما...یه پیشنهاد می کنم..به جای نود ۳۲ که به قول یکی از بچه ها با تمام ویروس ها و تورجان ها وانواع اقسام دیگه که باهاشون دوست میشه(یعنی هیچ کاری باهاشون نمیکنه)...برو و کسپر اسکای رو نصب کن...
روزی یک مگابایت آپیدت میشه...
یوزر و پسوردش هم همیشه تویه اینترنت هستش...اگه آدرس سایت یوزر و پسورد رو هم خواستی بگو تا بهت بدم...
با تشکر..

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون یوزر و پسو نمیگم.
اونی که نصبش کرده برای ورود به بخش تنظیمات نود پس گذاشته اونو چطور می تونم (باچه نرم افزاری ) هکش کنم؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون یوزر و پسو نمیگم.
اونی که نصبش کرده برای ورود به بخش تنظیمات نود پس گذاشته اونو چطور می تونم (باچه نرم افزاری ) هکش کنم؟

سلام...
راستش بنده بیشتر سایت هایی رو که میشد سرچ کردم...
ولی تنها سایت خوبی رو که تونستم پیدا کنم این بودش......
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?p=103033
بازم اگه نتیجه نداد بگید...
با تشکر...

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
راستش بنده بیشتر سایت هایی رو که میشد سرچ کردم...
ولی تنها سایت خوبی رو که تونستم پیدا کنم این بودش......
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?p=103033
بازم اگه نتیجه نداد بگید...
با تشکر...

با سپاس و عرض شرمندگی
مشکلم حل نشد.
بذار اینجوری سوالمو بگم:
اون بابایی که نودو نصب کرده برای جلوگیری از دستکاری شدن برخی تنظیمات بر روی اونا پس کذاشته از جمله اون تنظیماتی که برای دادن مسیر فایل آپدیت می باشه.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سپاس و عرض شرمندگی
مشکلم حل نشد.
بذار اینجوری سوالمو بگم:
اون بابایی که نودو نصب کرده برای جلوگیری از دستکاری شدن برخی تنظیمات بر روی اونا پس کذاشته از جمله اون تنظیماتی که برای دادن مسیر فایل آپدیت می باشه.

سلام...
آهان....
خوب این رو از اول بگو........
م تا حالا یه چنین چیزی ندیدم......راستش تویه دانشگاه ما هم از نود ۳۲ استفاده میشه... چون سیستم های دانشگاه خیلی قدیمی هستند...یه جورایی در حد کامپیوتر های نفتی...ولی هیچ کدومشون این مشکل رو ندارند... راستش من که از بچه ها قبلا پرسیده بودم می گفتند که این ها رو از خود سایت نود گرفتند....
به هر حال ...شرمنده...
با تشکر...

Sarp

مدیر بازنشسته
با سپاس و عرض شرمندگی
مشکلم حل نشد.
بذار اینجوری سوالمو بگم:
سلام
تنها راه شما اینه که از همون شخص بپرسید پسورد رو

اگر هم آنیستال بشه ، آنیستال کنید و دوباره نصب کنید

بالا