استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

انیشتن

عضو جدید
هیچی بابا همینجوری پرسیدم ببینم جنوبی هستی یا جای دیگه!
با گرما و محیط اونجا برخورد داشتی تا حالا یا اطلاعی نداری
زاهدان بودم دیگه.لیسانسم گرمای اونجا آب وهوای بد دیگه تحمل کردم من ایقد سختی کشیدم دیگه مرد شدم واسه خودم از 88 کارکدم بعدادامه تحصیل دادم.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههههه عکس معشوقم؟واقعاکه عجب شما پسرا منحرفین .باشه عوضش میکنم عکس پسر میذارم پس

ای بابا زود رنجی !
خب دوتا چشم گذاشتی فقط :D یه عکس تمام رخ میذاشتی لا اقل .
بچه های این تاپیک چند ماهه باهم هستن و جو صمیمی اینجا برقراره . ادم بی ادب یا کم شعور نداریم خداروشکر. کسی چیزی میگه شوخی میکنه باتون. همه باطنشون پاکه ;)

mansour.mm20

عضو جدید
رشته خاله زنکی؟تاشما مردای ایرانی هستین خانمابایس برن بمیرن با این طرز تفکر من تو کلاسمون استادم مثه یمک پسر برخورد میکنه باهام ایقد فرهنگش بالاس بحساب تونسل جوون نیس اوقت مردای نسل جدید طرز تفکرشون بدتر میشه
آبجی من منظوری نداشتم
ایشالا در دولت جدید بیشتر به خانما بها بدن..
شما بعد از گرفتن فوق ، استاد دانشگاه هم میتونید بشیدا راجع بهش فکر کنید

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
زاهدان بودم دیگه.لیسانسم گرمای اونجا آب وهوای بد دیگه تحمل کردم من ایقد سختی کشیدم دیگه مرد شدم واسه خودم از 88 کارکدم بعدادامه تحصیل دادم.

جدی؟ باریکلا .
خب ببین انیشتن خانوم دوتا کار کن: یا به ادامه تحصیل فکر کن و کرسی بگیر یا اگه میخوای وارده صنعت بشی رشتت جوری است که اکثره جاها میتونی کار کنی وحتما نیازی نیست به حنوب و نفت و گاز فکر کنی! اونجا محیط خیلی مردونست. اذیت هم میشی.
ببین تو شهره خودتون چه کارخونه و .... نیاز به نیرو دارن. کاریابی ها یسر بزنی ضرر نداره

انیشتن

عضو جدید
ای بابا زود رنجی !
خب دوتا چشم گذاشتی فقط :D یه عکس تمام رخ میذاشتی لا اقل .
بچه های این تاپیک چند ماهه باهم هستن و جو صمیمی اینجا برقراره . ادم بی ادب یا کم شعور نداریم خداروشکر. کسی چیزی میگه شوخی میکنه باتون. همه باطنشون پاکه ;)
ببخشید همینم نبایس میذاشتم چون چشامودوس دارم گذاشتم.اتفاقا توهین نباشه بعضیا یک حرفایی می زنن که حالم بد میشه چند دقیقه پیش یک نفر یک حرفی زد که باهاش بد برخورد کردم فک می کنن دخترم وهر حرفی بایس بزنن ولی غیرتم از 100تامرد بیشتره کسی جرات نداره بگه بگه دیگه.............میشه.آره زودرنجم خصلتمه

انیشتن

عضو جدید
جدی؟ باریکلا .
خب ببین انیشتن خانوم دوتا کار کن: یا به ادامه تحصیل فکر کن و کرسی بگیر یا اگه میخوای وارده صنعت بشی رشتت جوری است که اکثره جاها میتونی کار کنی وحتما نیازی نیست به حنوب و نفت و گاز فکر کنی! اونجا محیط خیلی مردونست. اذیت هم میشی.
ببین تو شهره خودتون چه کارخونه و .... نیاز به نیرو دارن. کاریابی ها یسر بزنی ضرر نداره
من صنعت ودوسدارم دیگه از دانشگاه زده شدم یک مدت توپیامنور استاد بودم اومدم بیرون از تدریس خسته شدم.

mansour.mm20

عضو جدید
جدی؟ باریکلا .
بنظر من بهترین کار واسه ایشون استاد دانشگاه شدنه...
دیگه خود دانند

انیشتن

عضو جدید
آبجی من منظوری نداشتم
ایشالا در دولت جدید بیشتر به خانما بها بدن..
شما بعد از گرفتن فوق ، استاد دانشگاه هم میتونید بشیدا راجع بهش فکر کنید
ببین دخترم که دخترم بنانیس نخوام هر کاری نکنم.من هرکار دلم بخوادمیکنم

انیشتن

عضو جدید
خوبه والادیگه کسی نیس نظر بده من چیکاره بشم؟خونه داری خوبه؟آره؟برم ظرف بشورم بچه بزرگ کنم؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید همینم نبایس میذاشتم چون چشامودوس دارم گذاشتم.اتفاقا توهین نباشه بعضیا یک حرفایی می زنن که حالم بد میشه چند دقیقه پیش یک نفر یک حرفی زد که باهاش بد برخورد کردم فک می کنن دخترم وهر حرفی بایس بزنن ولی غیرتم از 100تامرد بیشتره کسی جرات نداره بگه بگه دیگه.............میشه.آره زودرنجم خصلتمه
اوکی. انشالا از بچه های ما نبوده.
به هر حال شما که جو رو میدونی باید کمی آستانه تحملت رو بالا ببری ، همه جا همه جور آدمی هست.
امیدوارم به کاره مناسب و خوبی دست پیدا کنی :smile:
سوالی بود بچه ها بتونن کمکت میکنن

انیشتن

عضو جدید
اوکی. انشالا از بچه های ما نبوده.
به هر حال شما که جو رو میدونی باید کمی آستانه تحملت رو بالا ببری ، همه جا همه جور آدمی هست.
امیدوارم به کاره مناسب و خوبی دست پیدا کنی :smile:
سوالی بود بچه ها بتونن کمکت میکنن
اتفاقا مهندسی بود.نه دیگه زدین تو ذقم مردم تشویق می کنن شما محترمانه توهین کردین همتون که کارنکنم سنگین تره

mohsenv21

عضو جدید
اتفاقا مهندسی بود.نه دیگه زدین تو ذقم مردم تشویق می کنن شما محترمانه توهین کردین همتون که کارنکنم سنگین تره

دوست عزیز، شما درمورد نحوه اطلاع یابی از آگهی استخدام پرسیدین که من و رامین جواب شما رو دادیم
فرمودین خانما رو واسه پارس جنوبی میگیرن، عرض کردیم نه، دلایلش هم کاملا مشخصه، زاهدان در برابر عسلویه بهشته، عسلویه منطقه عملیاتیه و کار کاملا مردون هست، مگر قسمت اداری
حالا اگه بازم از این قضیه گله و شکایتی دارین بخدا قسم ما مقصر نیستیم، ما خودمون واسه قبول شدن با سهمیه 50 درصدی دوستان بومی دست و پنجه نرم کردیم

ضمناً اسم این تاپیک هم اون بالا نوشته شده، اگه بازم سوالی در این باره هست بفرمایید در خدمتیم...

Jazire.montazer

عضو جدید
دوستان من چند تا سوال داشتم :
1-شما راجب شرایط و محیط کاری و مشابه این موارد برای مهندسان مکانیک بعد از استخدام خبر دارید
2-تعیین سمت ها چطوریه ؟ یعنی کسی که سطح علمیش بالاتر باشه یا پایینتر یا مثلا نرم افزار بدونه یا سابقه داشته باشه توی این سمتها تاثیری داره ؟
3-اینکه حقوق مکانیک با شیمی فرق داره ؟
متشکر

انیشتن

عضو جدید
دوست عزیز، شما درمورد نحوه اطلاع یابی از آگهی استخدام پرسیدین که من و رامین جواب شما رو دادیم
فرمودین خانما رو واسه پارس جنوبی میگیرن، عرض کردیم نه، دلایلش هم کاملا مشخصه، زاهدان در برابر عسلویه بهشته، عسلویه منطقه عملیاتیه و کار کاملا مردون هست، مگر قسمت اداری
حالا اگه بازم از این قضیه گله و شکایتی دارین بخدا قسم ما مقصر نیستیم، ما خودمون واسه قبول شدن با سهمیه 50 درصدی دوستان بومی دست و پنجه نرم کردیم

ضمناً اسم این تاپیک هم اون بالا نوشته شده، اگه بازم سوالی در این باره هست بفرمایید در خدمتیم...

نه دیگه سوالی ندارم موفق باشید

Jazire.montazer

عضو جدید
1-شما راجب شرایط و محیط کاری و مشابه این موارد برای مهندسان مکانیک بعد از استخدام خبر دارید
2-تعیین سمت ها چطوریه ؟ یعنی کسی که سطح علمیش بالاتر باشه یا پایینتر یا مثلا نرم افزار بدونه یا سابقه داشته باشه توی این سمتها تاثیری داره ؟
متشکر

hadishs

عضو جدید
متشکر

1- معمولا 2 نوع کار برای مهندسای مکانیک تعریف شده. بستگی داره کدوم قسمت بیفتید. یکی که مشابه همون کارایی هست که مهدسای شیمی انجام میدن و شبیه سایتمن هستن یه جورایی و یکی قسمت تعمیرات ثابت. کار تعمیرات ثابت راحت تره و همیشه روزکار هستن، معمولا نیم ساعت دیرتر میرن و یه ساعت زودتر میرن خوابگاه! اون یکی گروه کارشون سخت تره و نوبتکار هستن اما حقوقش بیشتره. من در همین حد میدونم.
2- مشخصا به خیلی آیتم ها بستگی داره. پارتی، آزمون هوش و روانشناختی، نمره ها تو آزمون کتبی و مصاحبه و نظر روانشناس، همچنین نوع عملکرد تو دوران آموزشی.
3- بغیر از اون قسمت تعمیرات ثابت که حقوقش یه مقدار کمتره، باید حقوقشون یکی باشه

sandis

عضو جدید
اگه کسی از استخدامی خبردارشد منم باخبرکنه من خودم هم گوش بزنگم مرسی.

درود بر مهندس عزیز و گرامی بزرگوار متاسفانه این روالی که پیش اومده بعید می دونم آزمون استخدامی شرکت نفت و گاز حداقل تا یک سال آینده برگزار بشه
واقعن من خوشحال میشم اگه همه اقشار جامعه خصوصن خانم های عزیز و محترم سر کار برن

انیشتن

عضو جدید
درود بر مهندس عزیز و گرامی بزرگوار متاسفانه این روالی که پیش اومده بعید می دونم آزمون استخدامی شرکت نفت و گاز حداقل تا یک سال آینده برگزار بشه
واقعن من خوشحال میشم اگه همه اقشار جامعه خصوصن خانم های عزیز و محترم سر کار برن
مرسی:cry:

bad..boy

عضو جدید
نمیدونم والا فقط میدونم یک مشت ارازل واوباش توشن.

خانی که ادعات میشه استاد دانشگاه هستی در مورد چیزی که خودت میگی نمی دونی اظهار نظر نکن..............................دوما تو خیابون هم اراذل و اوباش زیادن پس شما تو خیابون هم نرو .................................سوما خانم ها هم باید خودشون حق انتخاب داشته باشن که تو شرایط سخت کار کنن یا نه ......ولی شما که اینقدر حساسی من فکر نمی کنم بتونی محیط کارگری عسلویه (به غیر از گرماو مسمومیت هوا و خطر انفجار و ...........)تحمل کنی.............
رابعا عسلویه خیلی بدتر از زاهدانه .....

bad..boy

عضو جدید
دوستان عزیز سری قبل کسایی که استخدام شدن ......کاردانی ها رو کارمند بهره برداری(field)زدن ..........کارشناسی ها رو کارمند ارشد بهره برداری (sinior)......و فوق لیسانس ها رو مهندسی زدن و بعضی ها رو برد ..................و تفاوتی بین کارمند بهره برداری و کارمند ارشد (field , sinior) از نظر کاری نیست هر دو تا site man هستن.........

amin2x

عضو جدید
همیشه تو یه مورد به خانوما حسودیم میشه همین که تا یه جایی سوال میکنن همه بکوب جواب میدن:))))))))))))))))
هادی تعیین سمت کاملا شانسیه و قبل از طب صنعتی انجام میشه چون با توجه به سمت ازت تست میگیرن که بتونی کارهای اون سمت رو بکنی.کلا چارت سازمانی 14 رده سمت داره که کارشناس ها از 13 شروع میکنن فوق ها از 12 شروع میکنن بنابراین ارشد ها سمت بالا تر میگیرن.

hadishs

عضو جدید
همیشه تو یه مورد به خانوما حسودیم میشه همین که تا یه جایی سوال میکنن همه بکوب جواب میدن:))))))))))))))))
هادی تعیین سمت کاملا شانسیه و قبل از طب صنعتی انجام میشه چون با توجه به سمت ازت تست میگیرن که بتونی کارهای اون سمت رو بکنی.کلا چارت سازمانی 14 رده سمت داره که کارشناس ها از 13 شروع میکنن فوق ها از 12 شروع میکنن بنابراین ارشد ها سمت بالا تر میگیرن.

واقعا؟ من شنیده بودم همه کسایی که قبول میشن اوایل کارشون یکسانه، برای همین تو طب صنعتی همه یه جور آزمایش میدن. واسه همین فکر میکردم بعد از دوران آموزشی سمت ها تعیین میشه

Yadavaran

عضو جدید
خانی که ادعات میشه استاد دانشگاه هستی در مورد چیزی که خودت میگی نمی دونی اظهار نظر نکن..............................دوما تو خیابون هم اراذل و اوباش زیادن پس شما تو خیابون هم نرو .................................سوما خانم ها هم باید خودشون حق انتخاب داشته باشن که تو شرایط سخت کار کنن یا نه ......ولی شما که اینقدر حساسی من فکر نمی کنم بتونی محیط کارگری عسلویه (به غیر از گرماو مسمومیت هوا و خطر انفجار و ...........)تحمل کنی.............
رابعا عسلویه خیلی بدتر از زاهدانه .....

چه حیف کاشکی ما هم ارشد بودیم بردمن میشدیم اصلا دوست ندارم خر حمالی کنم

.Petroleum

عضو جدید
سلام،
لطفا دوستان اگه راجب سهمیه ایها چیزی میدونید به ما بگید مثلا مراحل جذبشون ، سمتاشون . من مکانیکم و گفتن برای پارس جنوبی شما رو میخوان ، ما فرم پر کردیم ولی هیچکی به ما زنگ نزده ، فقط فرم پر کردیم و مدارک دادیم ، شرایط ما با شما خیلی فرق داره؟

Yadavaran

عضو جدید
دوستان عزیز سری قبل کسایی که استخدام شدن ......کاردانی ها رو کارمند بهره برداری(field)زدن ..........کارشناسی ها رو کارمند ارشد بهره برداری (sinior)......و فوق لیسانس ها رو مهندسی زدن و بعضی ها رو برد ..................و تفاوتی بین کارمند بهره برداری و کارمند ارشد (field , sinior) از نظر کاری نیست هر دو تا site man هستن.........
آقا جان من زنگ زدم بیدبلند طرف کن اتفاقا امروز صبح حرفت بود می گفت این علی سال 87 ذخره آخر شد دیگه حقش بود امال آزمون قبول میشد بعد گفتعلی می فرستیمیتمسجدسلیمن فقط دیگه نگی سمت میخام نگو ما رو واسه حمالی می خاند خو.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
لطفا دوستان اگه راجب سهمیه ایها چیزی میدونید به ما بگید مثلا مراحل جذبشون ، سمتاشون . من مکانیکم و گفتن برای پارس جنوبی شما رو میخوان ، ما فرم پر کردیم ولی هیچکی به ما زنگ نزده ، فقط فرم پر کردیم و مدارک دادیم ، شرایط ما با شما خیلی فرق داره؟
چه سهمیه ای داشتی مگه؟
.
.
.
عکس آواتاره خودته؟!!!

Yadavaran

عضو جدید
سلام،
آقا جان شما اگه واقعا تیپ وقیفات هم مثل آواتارت باشه خو اصلا نازی به رزومه ندریخو باهمین قیافه بری میگند طرف آخر آچار بدستهخو اتفاقا مایکی داشتیم تو کارخانه میرزا کوچک خان کپ شما بود روزی یه لیتر گازوییل و مازوت و رو خودش خالی میکرد جلو ریس تا ازش خوشش باد اضافه کاریش بره بالا

بالا