خرید اینترنتی...خرید مرزی

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می خوام وسیله برقی بخرم...خرید اینترنتی...

تا حالا خرید کردین؟ راضی بودین از خریدتون؟ تا سقف چه قیمتی خرید داشتین؟

خرید از شهرها و بازارهای مرزی چطور؟ میشه اعتماد کرد به نظرتون؟؟؟؟

mehran_mo

کاربر فعال
از سایت ها فروشنده تا حالا خرید نکردم اما از اشخاص توی اینترنت زیاد خرید کردم

اول باید با طرف پیرامون مشخصات و... جنس مورد نظرتون صحبت کنید
توی صحبت هایی که انجام میدید میشه فهمید آیا ظرف فروشنده واقعی هست یا خیر و...

در اونصورت مبلغ مورد نظر را به حسابشون واریز کنید

شخصا خرید و فروش به این صورت داشتم و مشکلی هم تا حالا خدا را شکر نداشتم

به جز چند مورد که اونها هم توی صحبت هایی که قبل خرید انجام میدادیم مشکوک شدم و بیخیال خریدم شدم

امیدوارم صحبت هام مفید بوده باشه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خرید اینترنتی داشتم چندتایی اما اکثرا ناراضی بودم. محصول دریافتی با اون چیزی که تو آگهی سایت بود از نظر کیفیت و کارایی خیلی بدتر بود.

اما بعضی از خریدهام هم خوب بودن مثلا من لپ تاپم رو اینترنتی خریدم وخیلی راضیم. سایت اگه معتبر باشه خرید اینترنتی خوبه.

چه خوبه که قانونی برای نظارت بر روی اینگونه خریدها در مجلس تصویب بشه تا سر خریدار کلاه نره.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بهتون پیشنهاد میکنم تا دوست و آشنایی در جاهای مرزی مثل بانه و مریوان و ... ندارین خرید نکنین !!!! ( چه حضوری چه اینترنتی )
حالا چی میخواین بخرین ؟!

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خرید اینترنتی داشتم چندتایی اما اکثرا ناراضی بودم. محصول دریافتی با اون چیزی که تو آگهی سایت بود از نظر کیفیت و کارایی خیلی بدتر بود.

اما بعضی از خریدهام هم خوب بودن مثلا من لپ تاپم رو اینترنتی خریدم وخیلی راضیم. سایت اگه معتبر باشه خرید اینترنتی خوبه.

چه خوبه که قانونی برای نظارت بر روی اینگونه خریدها در مجلس تصویب بشه تا سر خریدار کلاه نره.

من هم یکی دوبار خرید کردم کیفیت خیلی پایین بود...البته خیلی وقت پیش بود و سایت خاصی رو نمی شناختم...
اینکه سایت معتبر باشه کافیه؟ آخه ظاهرا سایت ها با شرکت ها قرارداد می بندن...نمی دونم مسولیت با سایته یا شرکت؟

من به شخصه تو فروشگاههای اینترنتی بیشتر با مشخصات و قیمت کالا آشنا می شم...اما حالا می خوام خرید کنم...

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهتون پیشنهاد میکنم تا دوست و آشنایی در جاهای مرزی مثل بانه و مریوان و ... ندارین خرید نکنین !!!! ( چه حضوری چه اینترنتی )
حالا چی میخواین بخرین ؟!

مرسی از راهنماییhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

ولی چرا؟ شما تجربه دارین؟
مگه چند نفر جاهای مرزی آشنا دارن؟ بقیه چکار می کنن؟

به نظرتون فروشگاههاشون به لحاظ قابل اعتماد بودن در یه سطحن؟ به گارانتی شون میشه اعتماد کرد؟

خرید خیلی بزرگی نیست...می خوام خرید کنم اگر خوب بود دفعه های بعد هم بخرم...چون واقعا تفاوت قیمت زیاده!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مرسی از راهنمایی:gol:

ولی چرا؟ شما تجربه دارین؟
مگه چند نفر جاهای مرزی آشنا دارن؟ بقیه چکار می کنن؟

به نظرتون فروشگاههاشون به لحاظ قابل اعتماد بودن در یه سطحن؟ به گارانتی شون میشه اعتماد کرد؟

خرید خیلی بزرگی نیست...می خوام خرید کنم اگر خوب بود دفعه های بعد هم بخرم...چون واقعا تفاوت قیمت زیاده!
خواهش میکنم . متاسفانه هم تجربه خرید حضوری داشتم هم اینترنتی ، اونم از جاهای مرزی ...
اونجا تا آشنا نداشته باشین خرید یه ریسک واقعا بزرگه ! اونایی هم که همینجوری خرید میکنن دست به ریسک بزرگی میزنن . مخصوصا اینایی که وسیله های برقی سنگین میخرن .
البته الان تونستم چندتا آشنا پیدا کنم ! :D
قصد تهمت زدن ندارم . فروشنده قابل اعتماد هم توشون زیاد هست . ولی خوب ریسکه ! سعی کنین اگه میگیرین با گارانتی اصلی بگیرین .
حالا چی میخواین بگیرین ؟! :D شاید بتونم کمکتون کنم ! :redface:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم . متاسفانه هم تجربه خرید حضوری داشتم هم اینترنتی ، اونم از جاهای مرزی ...
اونجا تا آشنا نداشته باشین خرید یه ریسک واقعا بزرگه ! اونایی هم که همینجوری خرید میکنن دست به ریسک بزرگی میزنن . مخصوصا اینایی که وسیله های برقی سنگین میخرن .
البته الان تونستم چندتا آشنا پیدا کنم ! :D
قصد تهمت زدن ندارم . فروشنده قابل اعتماد هم توشون زیاد هست . ولی خوب ریسکه ! سعی کنین اگه میگیرین با گارانتی اصلی بگیرین .
حالا چی میخواین بگیرین ؟! :D شاید بتونم کمکتون کنم ! :redface:

مثلا جارو برقی، بخارشو ... :redface:

همه که آشنا ندارن، پس چه جوری خرید می کنن؟

خرید اینترنتی چطور؟ تجربه ندارین؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
می خوام وسیله برقی بخرم...خرید اینترنتی...

تا حالا خرید کردین؟ راضی بودین از خریدتون؟ تا سقف چه قیمتی خرید داشتین؟

خرید از شهرها و بازارهای مرزی چطور؟ میشه اعتماد کرد به نظرتون؟؟؟؟

من چندین بار خرید اینترنتی داشتم و راضی بودم ..ولی باید حواستون به سایت باشه ...از هر سایتی خرید نکردم ...
اگر از سایتی خرید کنید که هنگام تحویل وسیله پول رو به مامور پشت تحویل بدید بهتره ....

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مثلا جارو برقی، بخارشو ... :redface:

همه که آشنا ندارن، پس چه جوری خرید می کنن؟

خرید اینترنتی چطور؟ تجربه ندارین؟
دوست گلم اینجا ایرانه !
آشنا نداشته باشی که ...
من الان تقریبا همه خریدامو اینترنتی انجام میدم .
فقط یه چیزی . فعلا قید خرید از مناطق مرزی رو بزنین . من دوستم اونجاس . میگفت وضع بازار اینجام خیلی داغونه . یه سری وسیله که قیمت گرفتم با تهران نهایتش 10 تومن فرق داشت ...

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم خرید نکردم ولی شنیدم.....
اولا که هزینه پستشو ازتون میگیرن.... و هیچ ضمانتی هم روی اون ندارن....
من خودم هیچ وقت اعتماد نمیکنم که از اونا خرید کنم....
یه وقتم دیدین اصلا وسیله رو واستون نیاوردن....حالا برو بانه دنباله وسیله تون:D
.
از شهر خودمون میخرم...اگه چیزی هم اینجا نبود، خودم میرم اونجا واسه خرید....هم فاله هم تماشا:D