>>> بحث و گفتگو پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 92 <<<

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام

میتونید لطف کنید و جزوه ی استاد شیرین آبادی رو هم گیر بیارید!؟
سلام
متاسفانه دکتر شیرین آبادی از قرار گرفتن این جزوه رضایت ندارند
جزوه دکتر جبه دار را هم من بصورت شانسی از اینترنت پیدا کردم
موفق باشید

یونس313

عضو جدید
دانلود جزوه کنترل خطی دکتر جبه دار
مشاهده پیوست 95760

سلام
خیلی تشکر
با بررسی اولیه جزوه معلومه جزوه خیلی خوبی هر چند کنکوری نیست
البته دکتر جبه دار نیاز به معرفی نداره . فکر کنم دکتر داشت روی نوشتن یک کتاب کار می کرد نمی دونم برای کجا شاید برای نصیر بود . اگر شما خبر دارید بگویید مال کدام انتشارات است
کتاب سیگنال مهندس کهن هم قرار بود برای نمایشگاه کتاب برسه شما در این مورد خبر ندارید !!!!!!

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
خیلی تشکر
با بررسی اولیه جزوه معلومه جزوه خیلی خوبی هر چند کنکوری نیست
البته دکتر جبه دار نیاز به معرفی نداره . فکر کنم دکتر داشت روی نوشتن یک کتاب کار می کرد نمی دونم برای کجا شاید برای نصیر بود . اگر شما خبر دارید بگویید مال کدام انتشارات است
کتاب سیگنال مهندس کهن هم قرار بود برای نمایشگاه کتاب برسه شما در این مورد خبر ندارید !!!!!!
سلام
درسته کنکوری نیست و جزوه دانشگاهی هست
ولی به نظرم میتونه جایگزین نسبی برای یک مرجع باشه، البته نه در همه قسمت ها...
ولی در کل بهترین جزوه برای درک کنترل هست
دکتر جبه دار فکر کنم برای انتشارات ماهان یک کتاب کنترل خطی نوشته( از بچه های باشگاه شنیدم) کتابش رو ندیدم

انتشارات نصیر طبق گفته مهندس تقدسی کتاب سیگنالش اوایل تابستون چاپ میشه و نویسندش مهندس کهن نیست
بازم بپرسید
در کل من بعد تجاربی که بدست اوردم بهتر هست یه داوطلب زیاد با منابع مختلف خودش رو درگیر نکنه و بجای صرف انرژی در این بخش ، شروع به مطالعه کنه
برای مثال برای شروع کنترل مهندس تقوی رو بخونه ، هر جایی مشکل داشت از کتاب های دیگه بر طرف کنه، خلاصه نویسی کنه و...
:gol:

NARGES ELEC

عضو جدید
سلام . ببخشید یه سوال واسم پیش اومد . یکی از بچه ها همین جا نوشته بود شاید کتاب کنترل خطی نصیر دکتر جاهد مطلق نمایشگاه بیرون بیاد

1 - این خبر قطعی هست ؟ توی نمایشگاه حتما گیر میاد ؟

2 - با جزوه یا همون کتاب فعلی پارسه ایشون خیلی فرق داره ؟ ( اگه کسی میدونه یا حدس میزنه بگه )

3 - من قطعا کتاب اولم برای کنترل کتاب راهیان هست . توی هیچ درسی من تنها از یه کتاب استفاده نمی کنم چون کمی میترسم

میخواستم ببینم که این کتاب میتونه جایگزین خوبی برای کتاب اریاز برادرانی واسه کتاب دوم ( کمکی ) باشه ؟

چون کتاب اریاز ایرادات زیادی داره / اگه کسی چیزی میدونه بگه تا همین الان که شروع نکردم نظرمو واسه کتاب اریاز برادرانی واسه کتاب دوم عوض کنم

البته فقط منظورم درباره کتاب کنترل نصیر هست .

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام . ببخشید یه سوال واسم پیش اومد . یکی از بچه ها همین جا نوشته بود شاید کتاب کنترل خطی نصیر دکتر جاهد مطلق نمایشگاه بیرون بیاد

1 - این خبر قطعی هست ؟ توی نمایشگاه حتما گیر میاد ؟

2 - با جزوه یا همون کتاب فعلی پارسه ایشون خیلی فرق داره ؟ ( اگه کسی میدونه یا حدس میزنه بگه )

3 - من قطعا کتاب اولم برای کنترل کتاب راهیان هست . توی هیچ درسی من تنها از یه کتاب استفاده نمی کنم چون کمی میترسم

میخواستم ببینم که این کتاب میتونه جایگزین خوبی برای کتاب اریاز برادرانی واسه کتاب دوم ( کمکی ) باشه ؟

چون کتاب اریاز ایرادات زیادی داره / اگه کسی چیزی میدونه بگه تا همین الان که شروع نکردم نظرمو واسه کتاب اریاز برادرانی واسه کتاب دوم عوض کنم

البته فقط منظورم درباره کتاب کنترل نصیر هست .

یک توصیه برادرانه اگر بخوام داشته باشم اونم اینه که هیچ جوره سراغ جاهدمطلق نرید

NARGES ELEC

عضو جدید
یک توصیه برادرانه اگر بخوام داشته باشم اونم اینه که هیچ جوره سراغ جاهدمطلق نرید

میشه علت رو توضیح بدین ؟ یعنی کتابی که الان قراره نصیر بده بیرون دیگه بدتر از کتاب اریاز هست ؟

چون به غیر از کتاب راهیان تقوی برای درس کنترل کتاب خیلی خوب و جدید سراغ ندارم .

مثلا اقای ساکت پست هایی که خوندم بر عکس نظر شما خیلی از اون کتاب پارسه جاهد مطلق تعریف میدادن .

vaaad7

عضو جدید
میشه علت رو توضیح بدین ؟ یعنی کتابی که الان قراره نصیر بده بیرون دیگه بدتر از کتاب اریاز هست ؟

مثلا اقای ساکت پست هایی که خوندم بر عکس نظر شما خیلی از اون کتاب پارسه جاهد مطلق تعریف میدادن .

لطفا با دلیل صحبت کنید...........
الان خیلیا منتظر این کتاب هستن

acidrain

عضو جدید
سلام

یه سوالی داشتم.
بچها من میخوام برای کلاسهای تابستون تو پارسه شرکت کنم اما استادارو اصلآ نمیشناسم.کسی هست بدونه کدوم استاد تو کدوم درس شاخ!تره..

baba_barghi

عضو جدید
کلید کنکور ارشد آزاد برق 90

کلید کنکور ارشد آزاد برق 90

سلام به دوستان برقی
کسی جواب(حل یا کلید)کنکور ارشد آزاد برق 90 -الکترونیک رو کسی داره ؟؟؟

EECi

مدیر بازنشسته
کتاب کنترل پارسه دکتر جاهد مطلق کتاب خوبی هست و من خیلی مطالب ازش یاد گرفتم
ولی در حال حاضر کتاب های اقای الفی ( انتشارات علوی) و مهندس تقوی( راهیان ارشد) بهترین های بازار هستند
کتاب اریاز برادرانی و مهندس بادامچی هم خوب هستند

اینقدر روی منابع حساسیت نشون ندهید .
بعضی از افراد هستند که ماهها صحبت از این منبع و ان منبع می کنند و اخرش هم هیچی!

مهم درک مفاهیم و مرور و خلاصه نویسی هست

موفق باشید

alielec

عضو جدید
چند تا سوال:

1-آزمون های پارسه برای برق چند دوره هست و هزینه اش چقدر هست؟

2-آیا کتابهای پارسه رو می شه از کتابفروشیها تهیه کرد یا حتماً باید آزمونهاش رو هم بدیم؟

3-آزمونهای سنجش چند دوره برگزار می شه و هزینه شون در چه حدودی هست؟

ممنون می شم جواب بدید

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام.
نظر آقای ساکت بسیار برای من محترم هست اما من با این استاد کلاس داشتم و طرز فکرش رو خوب میدونم چیه،این آدم اصلا راه حل تستی متوجه نمیشه! میگه راه حل تستی یعنی چه؟ سوالی که سریع حل بشه که سوال نیست!
کلا هر کسی نظری داره و نظر من هم مخالف کتاب و شخص ایشونه!کتاب که بالاتر از خود شخص که نیستش!کتاب نوشته همون شخص با همون طرز تفکره
باباجان اینقدر این منبع اون منبع نکنید.یک کتاب رو انتخاب کنید تا آخر بخونید.فکر کنید کتاب دیگه ای نداریم.اگر واقعا در بعضی مباحث اقناع نشدید (طبیعی هم هست) اونموقع به فکر منبع دیگه باشید نه این که از اولش دو منبعه برید جلو.اما برای بعضی منابع مثل ریاضی مهندسی ناچارید چندمنبعه برید جلو
یک مورد دیگه : کی گفته کتاب آریاز کتاب بدیه؟ لطفا در نظر دادن دقت کنید،کتاب آریاز کتاب خیلی خوبیه اما دیگه پاسخگوی شرایط جدید کنکور نیست .تنها دلیلشم اینه که سبک سوالات عوض شده و کتاب آنچنان به روز نیست.هیچ میدونین تا سالهای قبل 86 چند نفر به واسطه این کتاب به درصدهای بسیار قابل قبول دست پیدا کردن؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام چرا کسی جواب نمی ده
مطمئن باشید اگر کسی جواب سوال شما را بداند دریغ نمی کند

چند تا سوال:

1-آزمون های پارسه برای برق چند دوره هست و هزینه اش چقدر هست؟

2-آیا کتابهای پارسه رو می شه از کتابفروشیها تهیه کرد یا حتماً باید آزمونهاش رو هم بدیم؟

3-آزمونهای سنجش چند دوره برگزار می شه و هزینه شون در چه حدودی هست؟

ممنون می شم جواب بدید
1-حداقل 8 مرحله و هزینه ان هم را از طریق سایتش پیگیری کنید
2-معمولا در نمایشگاه کتاب ، بفروش می رسند ولی در حالت عادی حتما باید در این موسسه ثبت نام کنید
البته بعضی جاها کپی کتاب ها را بفروش می رسونند که تهیه این کپی ها کار درستی نیست از نظر اخلاقی

3-ازمون های سنجش فکر کنم 7 مرحله است ، حداکثر در حدود 150 هزار تومان
کیفیت سوالاتش هم متوسط به بالاست و به نظر من بهترین سوالات در بین سایر موسسات را داره. البته تا اونجایی که من دیدم سوالات نصیر مراحل جامع هم سوالات خوبی داشت. سوالات بینش هم سوالات خوبی هست

EECi

مدیر بازنشسته
سلام.
نظر آقای ساکت بسیار برای من محترم هست اما من با این استاد کلاس داشتم و طرز فکرش رو خوب میدونم چیه،این آدم اصلا راه حل تستی متوجه نمیشه! میگه راه حل تستی یعنی چه؟ سوالی که سریع حل بشه که سوال نیست!
کلا هر کسی نظری داره و نظر من هم مخالف کتاب و شخص ایشونه!کتاب که بالاتر از خود شخص که نیستش!کتاب نوشته همون شخص با همون طرز تفکره
باباجان اینقدر این منبع اون منبع نکنید.یک کتاب رو انتخاب کنید تا آخر بخونید.فکر کنید کتاب دیگه ای نداریم.اگر واقعا در بعضی مباحث اقناع نشدید (طبیعی هم هست) اونموقع به فکر منبع دیگه باشید نه این که از اولش دو منبعه برید جلو.اما برای بعضی منابع مثل ریاضی مهندسی ناچارید چندمنبعه برید جلو
یک مورد دیگه : کی گفته کتاب آریاز کتاب بدیه؟ لطفا در نظر دادن دقت کنید،کتاب آریاز کتاب خیلی خوبیه اما دیگه پاسخگوی شرایط جدید کنکور نیست .تنها دلیلشم اینه که سبک سوالات عوض شده و کتاب آنچنان به روز نیست.هیچ میدونین تا سالهای قبل 86 چند نفر به واسطه این کتاب به درصدهای بسیار قابل قبول دست پیدا کردن؟
مهندس خیلی دلت از دست این استاد پره ها!:D
با قسمت هایی که قرمز کردم موافقم

milad mansoury

عضو جدید
2-معمولا در نمایشگاه کتاب ، بفروش می رسند ولی در حالت عادی حتما باید در این موسسه ثبت نام کنید
البته بعضی جاها کپی کتاب ها را بفروش می رسونند که تهیه این کپی ها کار درستی نیست از نظر اخلاقی

بعید میدونم اخه من \ارسال رفته بودنم نبود.تو کدوم انتشارات؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس خیلی دلت از دست این استاد پره ها!:D
با قسمت هایی که قرمز کردم موافقم

ایشون با قبول مسئولیت تدریس در پارسه و هر موسسه دیگه ای به نظر شخص من فقط دارن به بچه ها خیانت میکنن و بس.این فقط نظر من نیست.ای کاش از بچه های همکلاسم کسی تو باشگاه بود و تعریف میکرد

NARGES ELEC

عضو جدید
سلام.

سلام مرسی / بخشی از حرفاتون رو قبول دارم اما بخشی نه / من هم همین رو میگم کتاب اریاز کتاب خوبی بود اما یه ایراداتی داره که ارتباطی به جدید
بودن نداره / مثلا توی حل تست یکی از سوالات دولتی برای سیستمی که نا پایدار هست رفته خطا رو بدست اورده یا توی جدول راث سوال کنکور 88 فکر کنم ( اگه اشتباه نکرده باشم ) غلط حل کرده یعنی ایراد اموزشی و مفهومی داره / حالا بماند که بخش طراحی و کنترل کننده ضعیفی داره چیزی که چند سال اخیر خوب ازش سوال میاد / اما با این حال خودم ازش استفاده می کنم / چشم دیگه درباره کتاب و منبع سوالی نمی کنم و بحثی ندارم / اگه این سوال رو کردم چون هنوز وقت نکردم اصلا درس بخونم وگرنه اگه شروع کنم دیگه همه چیزو فراموش می کنم

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مرسی / بخشی از حرفاتون رو قبول دارم اما بخشی نه / من هم همین رو میگم کتاب اریاز کتاب خوبی بود اما یه ایراداتی داره که ارتباطی به جدید
بودن نداره / مثلا توی حل تست یکی از سوالات دولتی برای سیستمی که نا پایدار هست رفته خطا رو بدست اورده یا توی جدول راث سوال کنکور 88 فکر کنم ( اگه اشتباه نکرده باشم ) غلط حل کرده یعنی ایراد اموزشی و مفهومی داره / حالا بماند که بخش طراحی و کنترل کننده ضعیفی داره چیزی که چند سال اخیر خوب ازش سوال میاد / اما با این حال خودم ازش استفاده می کنم / چشم دیگه درباره کتاب و منبع سوالی نمی کنم و بحثی ندارم / اگه این سوال رو کردم چون هنوز وقت نکردم اصلا درس بخونم وگرنه اگه شروع کنم دیگه همه چیزو فراموش می کنم

بله ایراد زیاد داره.همچنین کسی نگفت سوالی نپرسید دوست گرامی

hoomif

عضو جدید
سلام.
دوستان من کنترل آزاد مشهد زدم واسه ارشد...ولی الان دانشجوی بیرجندم و امتحان دارم و نمیتونم برم مشهد...میخوام بدونم میشه همینجا امتحان بدم؟؟؟
:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا