اسبی که 3 متر قد دارد + تصاویر!!!!بی نظیره!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران ، این اسب هم اکنون بلندقدترین اسب در انگلستان است و انتظار می رود که رشدش کماکان ادامه داشته باشد چون این اسب 4 سال سن دارد.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اصنم قشنگ نیست...من چن روز چیش یه اسب دیدم که بسیار زیبا بود....میخواستم بخرمش ولی گرون بود خیلیییییی :redface:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصنم قشنگ نیست...من چن روز چیش یه اسب دیدم که بسیار زیبا بود....میخواستم بخرمش ولی گرون بود خیلیییییی :redface:

کلا اسب حیوانه زیبایست و من فوق العاده بهش علاقه دارم...وقتی سوار میشی انگار بر کل دنیا تسلط داری و یه حس آرامش عالی...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول;)جون میده با موتور سرعت بگیری از بالا سر اسب بپری رو زین موتوره...:surprised: توجه مینمووونی:D

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه!!!!! مهندس!!!! خطرناکه...متورت بخوره به سر من چی؟!!!!!همون زمین باشی بهتره...;)

مهندس شرمنده... شماروندیدم... ولی من این هیجانمو نمیتونم کنترل کنم... اخه این اسبه خیلی قد بلنده... برامن حدودا 2متر بید.

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس شرمنده... شماروندیدم... ولی من این هیجانمو نمیتونم کنترل کنم... اخه این اسبه خیلی قد بلنده... برامن حدودا 2متر بید.
نمیشه که..خطرناکه....فکر نکنم شما با متور بهش برسی...این خیلی بلنده....:surprised:

بالا