هدیه رایگان!!!

n4f4ssss

عضو جدید
سلام چند روز پیش به من پیامی اومد که باور نکردم ( موبایل – ال سی دی – گیم و غیره ) همه اینها مجانی مجانی!!!
خوندم و عضو شودم حالا دیروز گوشی برای دوستم اومد به خاطر همین میگذارم تا شما هم عضو بشین.
مدت اومدن گوشی حدود 3 هفته هست، گوشی که دوستم انتخاب کرده بود ایفون 4 گیگ!
ثبت نام برای دریافت هدیه رایگان موبایل؛گیم،تلوزیون و ... دروغ نیست واقعیت داره(من خودم فکر می کردم دروغه) عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره) 10 دقیقه هم بیشتر طول نمیکشه.
چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟ این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوكیا، سونی اریكسون، سامسونگ و … پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست..شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، mp3 player و تلویزیون LCD و … دریافت کنید.عضو گیری هم فقط از طریق ثبت نام تو سایت صورت میگیره نه پولیه نه گلد کویسته نه خطر داره به خدا هیچی نیست فقط تبلیغاته برای عضو گیری هم فقط باید لینکشو برای رفیقت بفرستی مثلا k800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین?اگر n95 بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی .هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره .با 25 زیر مجموعه میتونید یک تلویزیون LCD بگیرید به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند.

مراحل كار: ابتدا با لینک زیر وارد سایت شوید

http://www.xpango.com?ref=92652445

روی هر نوع هدیه ای که می خواهید کلیک می کنید سپس روی گزینه ی Sign up Now كلیك كنید و بعد طبق مراحل زیر عمل کنید:

First name نام خود را بنویسید.

Last name نام خانوادگی خود را بنویسید.

Email آدرس ایمیل خود را وارد كنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تكمیل ثبت نام بهش نیاز دارید )

password برای خود پسورد انتخاب كنید.

Address1 آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید.

نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده به آدرستان ارسال خواهد شد.
لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و … را وارد نمائید، در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید.
برای دادن آدرس به انگلیسی من کمکتون میکنم :

مثلا : پلاک no واحد unit طبقه floor یا flat ساختمان bldg, كوچه alley,خیابان st, خیابان بزرگ ave, بلوار blvd ,میدان sq, چهارراه cross ,بعد از after, قبل از before ,جاده rd, جنوبی south ,شمالی north,غربی west به طور مثال: enghelab sq , imam ave, shah st, shahid alley, aseman bldg, floor2, unit8

Town/City شهر خود را بنویسید.
County/State نام استان خود را بنویسید.
Country نام كشور خود را انتخاب كنید.

Free Gift نام هدیه را انتخاب كنید، (بعد از ثبت نامه قابل تغییر است)
post Code/Zip در این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید.

Referral IDدر این قسمت كدی وجود دارد به آن دست نزنید

در قسمت Term and Condintion یك تیك بزنید.

هنگام پر کردن فرم ثبت نام توجه کنید اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد . ( کدی که برای شما باید ببینید
92652445
است)

اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد (عجله نداشته باشید بعد از 15 دقیقه حتما میاد) بر روش كلیك كنید تا ثبت نامتون تكمیل بشه (توجه كنین كه در پیام ارسال شده دو لینك وجود داره كه اولی برای فعال سازی {لینکه کوچیک} و دومی برای انصراف از ثبت نام هست. پس دقت كنین كه لینك دومی رو كلیك نكنین!) خب حالا یه ایمیل دیگه واسه شما میاد که شامل یه لینک واسه Login هسش . روش کلیک کنید .در قسمت user name آدرس email خودتون رو که با اون ثبت نام کرده اید و در قسمت password هم پسوردتون رو بنویسید و روی گزینه login کلیک کنید.و بعد وارد صفحه ای خواهید شد كه لینك زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینك را به افراد بدهید و اگر كسی با این لینك ثبت نام كند زیر مجموعه ی شما خواهد شد.بعد از اینكه كسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از كسب امتیازهای لازم برای دریافت پكیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود.بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین.و چند نفر رو میتونید زیر مجموعه خود کنید

توجه:
* بیشتر از یك بار در یك كامپیوتر ثبت نام نكنین، چون حساب شما باطل میشه
* در مكانهایی مثل كافی نت یا سایتهای كامپیوتری مدارس و دانشگاه ها ثبت نام نكنین، چون احتمال اینكه دو نفر از طریق یك كامپیوتر ثبت نام كنن خیلی زیاده و عضویت هر دو نفر باطل میشه

* آدرستون رو دقیق وارد كنین چون هدیتون به اون آدرس ارسال میشه
[FONT=Tahoma, Arial, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, sans-serif]
[/FONT]

آیا این سایت ایران را هم پشتیبانی می*کند؟

بله، در لیست کشورها نام ایران موجود است

(سلام دوستان.این پیام من خوندمو شرکت کردم راستو دروغشو نمیدونم.ضرر که نداره پس شما هم شرکت کنید ببینیم چی میشه.)

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه تبلیغ هوشمندانه ای ........:smile:

ولی فک کنم اشتباه اومدی ....

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه عزیزم اینطوریها نیست این متن معلوم نیست کسی منشاش
شما توو سایت باید زیر مجموعه جمع کنی فعلا که به هر دلیلی که نه من تونستم پیداش کنم نه کسی دیگه میدونست هر چند نفری هم با لینکت پبت نام میکنن زیر مجموعه های تو اضافه نمیشن

بالا