50 درصد روسپیان زنان متأهل هستند!!

lord of darkness

عضو جدید
در آخرین گزارش آماری داده شده از سوی نهادهای مسئول ، طی یک خبر تکان دهنده : بیش از 50 درصد روسپیان ایران را «زنان متأهل» تشکیل می دهند . خطرها ، راهکارها و چالش های پیشرو و البته مهمتر از اینها راه حل برای کاهش این آمار چه چیزی می تواند باشد ؟ http://www.bartarinha.ir/fa/news/15216/50-درصد-کارگران-جنسی-زنان-متاهل-هستند

y.h.m.b

عضو جدید
این مساله چیزه مهمی نیست مساله همه اینه که :
. یه دختر و پسر دست تو دست تو خیابون راه نرن
. دخترا مانتو کوتاه نپوشن
. لاک ناخن نزنن
. پسرا تی شرت تنگ نپوشن
و هزار تا مشکل مهم دیگه زن روسپی که چیز خاصی نیست . هست؟

negarak

عضو جدید
واقعا تاسف باره، به نظرم تا مجردن هر کاری می خوان بکنن اشکال نداره ، ولی بعد از ازدواج دیگه نه... البته نه دیگه تا حد روسپیگری!!!!!!!!!!!!

tak2750

عضو جدید
من نمیدونم بچه های اینجا چطوری میان و امار رو میبرند بالا از کجا میدونند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lord of darkness

عضو جدید
منظور من 70،80 درصد هست
این جا که نوشته بالاتر از 50 یعنی 50 درصد و خرده ای;)

مرسی از حضورت
امار کشوری ست نه در مورد تهران!
ضمن اینکه امار توسط یک نهاد مسئول ارائه شده و خودتون میدونید امارهایی که تو ایران توسط مسئولین ارائه میشه یکم بیاز داغشو کم میکنن!;)

arch_archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از حضورت
امار کشوری ست نه در مورد تهران!
ضمن اینکه امار توسط یک نهاد مسئول ارائه شده و خودتون میدونید امارهایی که تو ایران توسط مسئولین ارائه میشه یکم بیاز داغشو کم میکنن!;)

میدونم
چه کنم اگه حرف بزنم سیاسی میشه
وگرنه کلی راجع به آمارها صحبت میکردم

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیخ:
پس سنگسار کنندگان و اصلاح کنندگان امور کجایندی؟ این همه مورد منکراتی فجیع از کجا بدر آمدی یه هویی؟
آبرویمان برفت با این آمار مملکتی فجیع

آدمی
چه ها می شنود در این شبکه دنیوی اینترنت !!!

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی شورای انقلاب فرهنگی تصمیم به حذف درس تنظیم خانواده میگیرد نباید نتیجه و آماری بهتر از این انتظار داشت

به جای اینکه مسائل زندگی مشترک آینده را به جوانها و نوجوانها آموزش بدهند ، دست به تفتیش عقاید میزنند که مبادا دختر یا پسر مدرسه راهنمایی در مورد چنین مسائلی حتی فکر بکند
وقتی فکر کردن هم به این مسائل جرم است مسلما آمارها رقمی بالاتر از 50 درصد خواهد بود

sepehr1234

عضو جدید
جووووووووووونم مملکته اسلامییییییی
عاشق این مملکت اسلامیشون شدم
بعد میان میگن کشورهای دیگه اینجوری اونجوری
حالا برید گشت ارشاد بزارید

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا هیچ وقت آمار نمی دن چند درصد مردان متاهل روسپی نیستند ؟!
ا

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا هیچ وقت آمار نمی دن چند درصد مردان متاهل روسپی نیستند ؟!
ا
روسپی که کمی زیاده روی میشود
ولی تنوع طلب 100 درصدشان

مردانی هم که واقعا به زنشان وفادار میمانند فقط و فقط از ترس عذاب وجدان مجبور به وفاداری هستند

و جالب اینکه هرچقدر خانمها آقایان رو زیرنظر بگیرند روشهای تنوع طلبی مردان پیچیده تر میشود

قانون چهارونیم نیوتون : تنوع طلبی مردان هیچ وقت از بین نمیرود . فقط از حیله ای به حیله ی دیگر تبدیل میشود

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
روسپی که کمی زیاده روی میشود
ولی تنوع طلب 100 درصدشان

مردانی هم که واقعا به زنشان وفادار میمانند فقط و فقط از ترس عذاب وجدان مجبور به وفاداری هستند

و جالب اینکه هرچقدر خانمها آقایان رو زیرنظر بگیرند روشهای تنوع طلبی مردان پیچیده تر میشود

قانون چهارونیم نیوتون : تنوع طلبی مردان هیچ وقت از بین نمیرود . فقط از حیله ای به حیله ی دیگر تبدیل میشود

پدر گرامی شمام جز این 100 درصد هست؟

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
کار کار این انگلیسیاس
نامردا
اخخخخخخخخ کجایی دایی جان ناپلئون مارو از شر این انگلیسا نجات بدی
تازه انگلیسیا تنها نبودن
امریکاییا اسراییلیا فرانسویها برکینافاسویها موزامبیکیها و ...
همه باهم نقشه کشیدن این امار 50 درصد بشه
خدا لعنتشون کنه
یه وقت فکر نکنید دلیلی اصلیش فقره ها بلا بدور

بالا