مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

gorb

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه بخاین تو محیط صنعتی مثل کارخونه ها کار بکنین مدیریت صنعتی خوبه
ولی اگه مدیریت اجرایی بخونین علاوه بر کارخونه جاهایی مثل وزارتخونه ها شرکتهای خصوصی بانکها و ... هم میتونین کار کنین یعنی حیطه کاریتون خیلی گسنرده تره
اتفاقا صنایع و اجرایی هم باهم هماهنگن و بنظرم نتیجش خوبه(البته کنکور اجرایی سختتره و طبعا قبولیش یکم سخته)
موفق باشی

بازار کار مدریت صنعتی چه طوریه؟ من یکم تحقیق کردم دیدم اجرایی قبولیش سخته تو این 4 ماه امید زیادی نیست ولی درس های صنعتی راحتن.فقط می خوام بدونم واقعا رشته خوبی هست بازار کار داره ؟ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.ir

کاربر فعال
سلام . من امسال قصد دارم ارشد شرکت کنم ، رشته ی کارشناسی من مهندسی صنایع بوده ولی ارشد می خوام مدیریت صنعتی شرکت کنم. حالا سراغ پارسه برم یا مدرسان شریف ؟ راهنمایی فوری و بدون قصد و قرض http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif

سلام بنظر من هیچکدونمعمولا ماهان تو علوم انسانی قوی تره
تازه شما برای همه درسها نباید جزوه اینا رو تهیه کنی معمولا یکی دو تا درس چزوه خوب دارن بقیه رو باید کتاب خوب پیدا کنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.ir

کاربر فعال
بازار کار مدریت صنعتی چه طوریه؟ من یکم تحقیق کردم دیدم اجرایی قبولیش سخته تو این 4 ماه امید زیادی نیست ولی درس های صنعتی راحتن.فقط می خوام بدونم واقعا رشته خوبی هست بازار کار داره ؟ممنون

متاسفانه از بازار کار صنعتی خبری ندارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش ها: gorb

امير حمزه

عضو جدید
سلام من كارشناسي مهندسي شيمي خوانده ام ودر حال حاظر دركارشناسي ارشد مديريت اجرايي تحصيل ميكنم ،اولا" هيچ سختي نداره ،دوما" اينكه اين رشته اصلا"رياضي نداره
رشته مديريت اجرايي رشته اي است براي تمام گرايش ها

گل شیفته

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام . من امسال قصد دارم ارشد شرکت کنم ، رشته ی کارشناسی من مهندسی صنایع بوده ولی ارشد می خوام مدیریت صنعتی شرکت کنم. حالا سراغ پارسه برم یا مدرسان شریف ؟ راهنمایی فوری و بدون قصد و قرض http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif

به نظر من ماهان خیلی بهتره ولی بسته های اموزشی هیچ موسسه ای بدرد نمی خوره.به این ادرس

www. masoud-yeganeh.com ,www.yeganehportal.com مراجعه کن ضرر نمیکنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سمما

عضو جدید
تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 90

تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 90

سلام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 90 کی میاد؟

majid_danger_b

عضو جدید
سوال در مورد مدیریت بازرگانی

سوال در مورد مدیریت بازرگانی

سلام دوستان.
من دانشجوی رشته ی غیر مهندسی هستم و قصد دارم برای ارشد در رشته مدیریت بازرگانی شرکت کنم. حالا از شما سوال دارم از اونجایی که ریاضی من ضعیفه، ریاضی این رشته در چه حدیه؟ و اینکه بازار شغلی این رشته نسبت به بقیه گرایش ها چطوره؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید

masoodjoon009

عضو جدید
در مورد کارشناسی ارشد مدیریت

در مورد کارشناسی ارشد مدیریت

سلام...
من رشته کارشناسیم مهندسی مکانیک بوده ...چون ترم آخر هستم و 20 واحد دارم فرصت خوندن دروس رشته خودم و آمادگی برای ارشد مکانیک رو نمیتونم کسب کنم ...میخوام ببینم اگه الان شروع کنم به خوندن دروس مدیریت میتونم سراسری قبول بشم؟

یه منبع مطالعه و انتشارات و آزمون جامع خوب تو این رشته بهم معرفی کنید...

majid_danger_b

عضو جدید
کمک کنید.....معرفی کتاب برای تقویت ریاضی

کمک کنید.....معرفی کتاب برای تقویت ریاضی

سلام دوستان.
راستش رشته من زبان هست و خیلی وقته ریاضی تمرین نکردم و به همین خاطر ریاضیات رو فراموش کردم. برای ارشد قصد دارم مدیریت بازرگانی شرکت کنم.
حالا از شما سوال دارم که چه کتابهایی رو برای شروع استفاده کنم؟ یکی از دوستان کتاب ریاضیات پیام نور رو معرفی کرده(البته نویسندش رو نمیدونم) نظر شما چیه؟
ممنون میشم کمکم کنید

alfa.bet81

عضو جدید
سلام من لیسانس شیمی کاربردیم . امسال میخوام واسه اجرایی بخونم و بنا به دلایل شخصی باید اهواز باشم که انتخابم میشه دانشگاه آزاد از طرفیم میگن کنکور امسال اجرایی واسه آزاد خیلی متفاوت بوده نسبت به سال های پیش. لطفا درمورد منابع و تجارب شخصیتون راهنماییم کنید ممنون

wall_E

عضو جدید
سلام ....من برق خوندم ..کنترل ....منم متناسب به شرایطی که دارم باید اهواز بخونم ....علوم تحقیقات ...در ضمن امسال به صورت ازمایشی امتحان دادم ...و به نظرم ...خیلی با اون چیزی که دیده بودم ...سالای قبلو عرض می کنم بسیار متفاوت بود....حتی در تعداد سوالات ....کسی می تونه برام توضیح بده ...باید چه کار کنم ....؟؟؟

nima10086

عضو جدید
دوستان منظور شما از مدیریت اجرایی ، همون مدیریت ساخت هستش یا با اون فرق میکنه ؟

masoodjoon009

عضو جدید
منابع کارشناسی ارشد مدیریت

منابع کارشناسی ارشد مدیریت

من کارشناسی مکانیک خوندم...اما چون ترم آخر هستم و واحدهام مونده فرصت خوندن دروس مکانیک رو برای ارشد ندارم...
به نظرتون درسته مدیریت بخونم؟
کمک کنید موفق بشم سراسری قبول بشم...چکار باید کنم؟
از بین جزوات و آزمونها و ... ماهان کدم موثرتره؟
کدوم گرایشش به دردم میخوره..خودم صنعتی و یا آی تی رو دوست دارم...نظر شما چه؟

amin.ir

کاربر فعال
من کارشناسی مکانیک خوندم...اما چون ترم آخر هستم و واحدهام مونده فرصت خوندن دروس مکانیک رو برای ارشد ندارم...
به نظرتون درسته مدیریت بخونم؟
کمک کنید موفق بشم سراسری قبول بشم...چکار باید کنم؟
از بین جزوات و آزمونها و ... ماهان کدم موثرتره؟
کدوم گرایشش به دردم میخوره..خودم صنعتی و یا آی تی رو دوست دارم...نظر شما چه؟

سلام دوست عزیز
هم میتونه خوب باشه هم نباشه
بستگی به علاقه خودتون داره که ایا میخاین کاار فنی بکنین یانه اگه کار فنی رو دوست دارین همون مکانیکو ادامه بدین
اگه نه میخاین از فنی باین بیرون مدیریت خوبه
باز تو مدیریت بسنگی به خودتون داره اگه میخاین تو همون صنعت کار مدیریتی بکنین مدیریت صنعتی خوبه
ای تی هم که از اسمش مشخصه
مدیریت اجرایی هم یکم حیطه کارش وسیع تره و تقریبا تو هر حوزه ای میشه کار کرد.
اینکه چه رشته اای بخونین ببین به چی علاقه داری
عمر مهمه الکی تلف نکن
موفق اشی

masoodjoon009

عضو جدید
سلام دوست عزیز
هم میتونه خوب باشه هم نباشه
بستگی به علاقه خودتون داره که ایا میخاین کاار فنی بکنین یانه اگه کار فنی رو دوست دارین همون مکانیکو ادامه بدین
اگه نه میخاین از فنی باین بیرون مدیریت خوبه
باز تو مدیریت بسنگی به خودتون داره اگه میخاین تو همون صنعت کار مدیریتی بکنین مدیریت صنعتی خوبه
ای تی هم که از اسمش مشخصه
مدیریت اجرایی هم یکم حیطه کارش وسیع تره و تقریبا تو هر حوزه ای میشه کار کرد.
اینکه چه رشته اای بخونین ببین به چی علاقه داری
عمر مهمه الکی تلف نکن
موفق اشی

ممنون...کاش درمورد منایع مدیریت و مواد امتحانی که تو بیشتر گرایشهاش ضریب 3 یا 2 داره هم توضیحی میدادی...منتظرم...

amin.ir

کاربر فعال
ممنون...کاش درمورد منایع مدیریت و مواد امتحانی که تو بیشتر گرایشهاش ضریب 3 یا 2 داره هم توضیحی میدادی...منتظرم...

من مدیریت اجرایی خوندم در این مورد نظرمو میگم دوست عزیز
بقیه رشته ها رو اطلاع ندارم
تئوری مدیریت باید چندتاکتاب بخونی که انتشارات ماهان یه جزوه داره که همه رو خلاصه کرده و خوندن اون جزوه واقعا عالیه
برای بقیه درسها هم مستقیم برو کتابهای انتشارات نگاه دانشو بخون البته ا
ین منابعو سال 87 خوندم و کنکور دارم از دوستانی که امسال هم کنکور دادن سوال کنید شاید منابع جدید بهتری اومده باشه
و مهمترین چیز هم زدن کنکورهای سالهای پیشه(با زمانبندی و ...)0

masoodjoon009

عضو جدید
من مدیریت اجرایی خوندم در این مورد نظرمو میگم دوست عزیز
بقیه رشته ها رو اطلاع ندارم
تئوری مدیریت باید چندتاکتاب بخونی که انتشارات ماهان یه جزوه داره که همه رو خلاصه کرده و خوندن اون جزوه واقعا عالیه
برای بقیه درسها هم مستقیم برو کتابهای انتشارات نگاه دانشو بخون البته ا
ین منابعو سال 87 خوندم و کنکور دارم از دوستانی که امسال هم کنکور دادن سوال کنید شاید منابع جدید بهتری اومده باشه
و مهمترین چیز هم زدن کنکورهای سالهای پیشه(با زمانبندی و ...)0

ممنون...به نظر شما من که کارشناسی مکانیک رو تو دانشگاه آزاد سمنان خوندم میتونم با 4 ماه خوندن جدی دروس مدیریت سراسری قبول بشم؟
یکی از دوستانم که روزانه کارشناسی مکانیک خونده بود و برای اینکه سن پدرش به 60 برسه تو ارشد مدیریت شرکت کرد و با 4 ماه به گفته خودش نه چندان جدی خوند و جزوات ماهان رو خوند و آزمونهاش رو شرکت کرد با رتبه 200 و با معدل کارشناسی 15/5 ارشد مدیریت کار آفرینی طباطبایی تهران قبول شد...
میخوام ببینم دانشگاه کارشناسی تو قبولی موثره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.ir

کاربر فعال
ممنون...به نظر شما من که کارشناسی مکانیک رو تو دانشگاه آزاد سمنان خوندم میتونم با 4 ماه خوندن جدی دروس مدیریت سراسری قبول بشم؟
یکی از دوستانم که روزانه کارشناسی مکانیک خونده بود و برای اینکه سن پدرش به 60 برسه تو ارشد مدیریت شرکت کرد و با 4 ماه به گفته خودش نه چندان جدی خوند و جزوات ماهان رو خوند و آزمونهاش رو شرکت کرد با رتبه 200 و با معدل کارشناسی 15/5 ارشد مدیریت کار آفرینی طباطبایی تهران قبول شد...
میخوام ببینم دانشگاه کارشناسی تو قبولی موثره؟

اگه جدی بخونین بله احتماش هست
ولی با نه چندان جدی خوندن و رنبه 200 بعید میدونم علامه قبول بشه!!
((خیلی خوش شانس بوده)
من تقریبا از مهرماه شروع کردم برای خوندن سال 87 تا کنکور خوندم رتبم شد 33 علامه قبول شدم
البته الان فکر کنم قبولی خیلی راحتتره شنیدم ظرفیتا رو زیاد کردن
دانشگاه لیسانس شما هم مطرح نیست برای قبولی
فقط توصیه میکنم برای انتخاب رشته فوق خیلی دقت کن و ببین چی با روحیاتت سازگاره

آخرین ویرایش:

computer127

عضو جدید
سلام.
منم شرایطی مثله آقای مسعود دارم.
رشته کارشناسیم کامپیوتر-نرم افزار هستش. تصمیم گرفتم ارشد مدیریت آموزشی بخونم.
نمی دونم تصمیمه درستی گرفتم یا نه.

amin.ir

کاربر فعال
سلام.<br>
منم شرایطی مثله آقای مسعود دارم.<br>
رشته کارشناسیم کامپیوتر-نرم افزار هستش. تصمیم گرفتم ارشد مدیریت آموزشی بخونم.<br>
نمی دونم تصمیمه درستی گرفتم یا نه.
<br><br>سلام<br>حالا چرا اموزشی؟ دلیل خاصی داره؟ علاقه داری؟<br>قبل از انتخاب رشته به بازار کار هم یه نیم نگاهی بنداز و با علاقه تعدیلش کن تا رشته مناسب خودتو مشخص کنی<br>اگه بخایم بازار کار رو ببینی بنظر من رشته هایی که تو زیمنه بازرگانی، بازاریابی، مالی و یا اجرایی (که ترکیبی از همه اینهاست و از بقیه بنظر من خیلی بهتره) در اولویت هستن<br>شما اگه این رشته ها رو بخونی یه بازار کار وسیع در انتظارته و میتونی تو خیلی از سازمانها وارد شی چه دولتی چه خصوصی<br>مثلا یه مثال میزنم شما که رشتت کامپیوتره اگه اجرایی بخونی هم میتونی تو سازمانهایی که به رشتت میخونه فعالیت کنی هم تو زمینه های زیر:<br>بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت استراتژیک و ....<br>یعنی اگه بخای جایی جذب بشی خیلی راحتتر از بقی رشته هاست<br>مالی هم خیلی عالیه اگه علاقه داری

masoodjoon009

عضو جدید
اگه جدی بخونین بله احتماش هست
ولی با نه چندان جدی خوندن و رنبه 200 بعید میدونم علامه قبول بشه!!
((خیلی خوش شانس بوده)
من تقریبا از مهرماه شروع کردم برای خوندن سال 87 تا کنکور خوندم رتبم شد 33 علامه قبول شدم
البته الان فکر کنم قبولی خیلی راحتتره شنیدم ظرفیتا رو زیاد کردن
دانشگاه لیسانس شما هم مطرح نیست برای قبولی
فقط توصیه میکنم برای انتخاب رشته فوق خیلی دقت کن و ببین چی با روحیاتت سازگاره

انصافا اطلاعات خیلی خوبی دادی...ممنونم...امیدوارم قبول بشم...اگه رتبم خوب بود تو انتخاب رشته (گرایش) ازت کمک میگیرم...
راستی نظرت درمورد آزمونهای ماهان و جزواتش چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.ir

کاربر فعال
انصافا اطلاعات خیلی خوبی دادی...ممنونم...امیدوارم قبول بشم...اگه رتبم خوب بود تو انتخاب رشته (گرایش) ازت کمک میگیرم...
راستی نظرت درمورد آزمونهای ماهان و جزواتش چیه؟

برای تئوری مدیریت جزوه ماهان برای بقیه درسها کتابهای انتشارات نگاه دانش،،، سال 87 بهترین منابع بودم
درضمن خودتو معطل موسسات نکن اگه میخای مدیریت بخونی باید خودت بخونی معادلات و مدارمنطقی نیست که بری کلاس!!!!
بشی خونه خودت بخون البته چند بار یه برنامه هم باید بزاری که تستهای سالهای پیش رو بزنی(البته بعد از دوره کردن دروس)
موفق باشی

computer127

عضو جدید
<br><br>سلام<br>حالا چرا اموزشی؟ دلیل خاصی داره؟ علاقه داری؟<br>قبل از انتخاب رشته به بازار کار هم یه نیم نگاهی بنداز و با علاقه تعدیلش کن تا رشته مناسب خودتو مشخص کنی<br>اگه بخایم بازار کار رو ببینی بنظر من رشته هایی که تو زیمنه بازرگانی، بازاریابی، مالی و یا اجرایی (که ترکیبی از همه اینهاست و از بقیه بنظر من خیلی بهتره) در اولویت هستن<br>شما اگه این رشته ها رو بخونی یه بازار کار وسیع در انتظارته و میتونی تو خیلی از سازمانها وارد شی چه دولتی چه خصوصی<br>مثلا یه مثال میزنم شما که رشتت کامپیوتره اگه اجرایی بخونی هم میتونی تو سازمانهایی که به رشتت میخونه فعالیت کنی هم تو زمینه های زیر:<br>بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت استراتژیک و ....<br>یعنی اگه بخای جایی جذب بشی خیلی راحتتر از بقی رشته هاست<br>مالی هم خیلی عالیه اگه علاقه داری

ممنون از راهنماییت .
راستش خودم هم مدتی بود دنبال کسی میگشتم تا باهاش مشورت کنم.
من رشته خودمو خیلی دوست دارم. ولی مشکل اینجاست که مدتی هست احساس میکنم کار با کامپیوتر از لحاظ جسمی داره بهم لطمه میزنه.
به همین دلیل رفتم سراغ ی رشته دیگه غیر از رشته خودم. تا حالا هم شروع نکردم به خوندن چون هنوز تردید دارم.

p4yam

عضو جدید
من می خوام شرکت کنم.البته با این وضعیت رقابت کارم خیلی سخته.

ss14

عضو جدید
سلام ممنون که یه همچین تاپیکی گذاشتید راستش منم برای ارشد بین دو رشته مهندسی صنایع و ام بی ای موندم نمیدونم کدوم ارزش بیشتری داره؟؟؟؟؟؟؟؟/واینکه رشته خودم برای لیسانس مدیریت صنعتی بوده ممنون میشم یکمی بیشتر راهنمایی کنید

alisarebon

عضو جدید
ارشد مدیریت بیمه

ارشد مدیریت بیمه

دوستان اگه درباره رشته مدیریت بیمه در کارشناسی ارشد اطلاعات دارند بفرمایند کاربرد این رشته کجاهاست وکسایی که قبول شدن اینده یا دارند یا نه؟

masoodjoon009

عضو جدید
نظر شما در مورد این کتابها چیه؟

نظر شما در مورد این کتابها چیه؟

نظر شما درمورد مطالعه کتب زیر برای ارشد چیه؟ تئوریهای مدیریت / هربرت جی . هیکس اقتصاد خرد/ پوران پژوهش

amir sokhanvari

عضو جدید
سلام
آقاي امين، براي مديريت اجرايي ، ميشه پيام عمومي بزارين من هم استفاده كنم؟ممنونم.

بالا