***::::معرفی و دانلود کتب مواد و متالورژی:::::***

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام
من رشتم مکانیکه...یه درس دارم به اسم روش های تولید...
شکل دهی فلزات و ریخته گری و از این چیزا رو شامل میشه...
کتا ب استادمون نامفهومه ! خیلی گنگ گفته و شکل دستگاه ها و ابزار ها رو هم نداره...فقط مجبورم حفظ کنم...
خواستم بدونم از بچه های اینجا کسی همچین کتاب یا جزوه مصوری واسه دانلود داره؟؟
ممنونم.
موفق باشید
تو همین تایپیک بگردین

پیدا می کنین

اگه لینک دانلودش منقضی شده بود بگین تا عوضش کنم

reza_1364

مدیر بازنشسته

Shape-Memory Polymers By Andreas Lendlein
Publisher: Springer 2010 | 224 Pages | ISBN: 3642123589 | PDF | 5 MB

Table of Contents -Shape-Memory Polymers and Shape-Changing Polymers By M. Behl, J. Zotzmann, and A. Lendlein -Shape-Memory Polymer Composites By Samy A. Madbouly and Andreas Lendlein -Characterization Methods for Shape-Memory Polymers By W. Wagermaier, K. Kratz, M. Heuchel, and A. Lendlein -Shape-Memory Polymers for Biomedical Applications By Christopher M. Yakacki and Ken Gall -Controlled Drug Release from Biodegradable Shape-Memory Polymers By ChristianWischke, Axel T. Neffe, and Andreas Lendlein

depositfiles
sharingmatrix
uploading
turbobit
megaupload

arseshystaspes

عضو جدید
سلام دوست خوبم

من کتاب اصول ریخته گری فلزات غیر آهنی دکتر جلال حجازی را می خواستم.
آیا جایی هست؟؟ می تونید برام بگذارید؟؟
من کتاب های صفحه اول رو نمی تونم دانلود کنم. لطفا کمک کنید.
با سپاس

arseshystaspes

عضو جدید
سلام
من کتاب ریخته گری فلزات غیر آهنی می خوام. از دکتر حجازی یا حتی انگلیسی و مهم نیست.
اگه میشه کمکم کنید.
با سپاس

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
دانلود ديكشنري مهندسي

McGraw Hill Dictionary of Engineering 2nd Ed

لينك :
http://rapidshare.com/files/20434971/McGraw_Hill_Dictionary_of_Engineering_2nd_Ed__2003_.rar

حيف ... حيف كه من دير رسيدم باز اين لينكا اكسپاير شد :(
بابا !!!!!!!!!!!!!!!!! با اين رپيد شير لعنتي آپلود نفرماييد!!!
4share خيلي بهتره ... محدوديت زماني هم نداره ......... خواهشا!!! :wallbash:
90 درصد لينك هاي اين تاپيك خرابه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ho$$ein

کاربر ممتاز
Handbook of Mechanical Engineering Calculations

Author: Tyler G. Hicks
Pages: 1436

Book Description:
From the Back Cover
Solve Any Mechanical Engineering Problem -- Quickly and Accurately!
Get fast, accurate solutions to virtually any day-to-day mechanical engineering problem with the revised Handbook of Mechanical Engineering Calculations, Second Edition. This update of Tyler Hicks' classic work equips you with numbered, step-by-step procedures for solving specific problems, together with worked-out examples that give numerical results for the calculations. The Handbook offers expert solutions to thousands of mechanical engineering problems, all logically organized under four headings: power generation:plant and facilities engineering:environmental control:and design engineering. Ranging from power plant equipment, combustion, compressors, heat exchanges, and refrigeration:to wastewater treatment, HVAC, machine design, and metalworking, this reference will help you obtain on-target results with maximum efficiency.
The Second Edition features include:
* Cutting-edge calculation procedures for design engineering advances in shafts,bearings, springs, and brakes
* The latest automatic and digital control calculations
* Numerous worked-out examples in USCS and SI units
* Helpful numbered steps showing the exact procedure for computing desired results
* A wealth of information new to the Second Edition on alternative and renewable energy, gas turbine installations, plastics, pumps and piping, refrigerants, plumbing, hydraulic and pneumatic systems, space humidification systems, and much more.​

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سلام
من رشتم مکانیکه...یه درس دارم به اسم روش های تولید...
شکل دهی فلزات و ریخته گری و از این چیزا رو شامل میشه...
کتا ب استادمون نامفهومه ! خیلی گنگ گفته و شکل دستگاه ها و ابزار ها رو هم نداره...فقط مجبورم حفظ کنم...
خواستم بدونم از بچه های اینجا کسی همچین کتاب یا جزوه مصوری واسه دانلود داره؟؟
ممنونم.
موفق باشید

به اين پست بياين

jojojoni1990

عضو جدید
دانلود نمیشه

دانلود نمیشه

این کتابایی که
فرهنگ
همکار مدیر مهندسی مواد گذاشته هیچ کدوم دانلود نمیشه لطفا کتاب فارسی برای دانلود بزارید

آخرین ویرایش:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
كتاب ديگه هم Theory of solidification اثر davis هستش .
البته براي باز كردن اين فايل نياز به برنامه اجرا كن فايل هاي DJVU دارين كه به سادگي مي تونين با يه جستجوي ساده در اينترنت پيداش كنين. اين كتاب و كتاب بالايي جزو مراجع ما در درس انجماد پيشرفته هستن.
دانلود
دانلود نرم افزار
يا علي

h_chemphy

عضو جدید
1. آبکاری فلزات – اسرافيل بشارت – انتشارات طراح – 1380

2. آزمايشگاه متالوگرافی – افسانه ربيعی – انتشارات جزيل – 1371

3. آزمون مواد – ورنون جان – علی حائريان – انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد – 1375

4. آشنايی با تجزيه شيميايی پلاستيکها - ا.کروس - ا.لانگ - محمود محراب زاده - مرکز نشر دانشگاهی تهران – 1365

5. آشنايی با متالورژی فيزيکی – س. ه. اونر – علی اکبر آهنی – انتشارات فن افراز – 1375

6. آلياژهای سبک : آلومينيوم، منيزيم و تيتانيم – آی. جی. پالمير – رضا محمودی – اردشير طهماسبی – انتشارات ارکان – 1380

7. آماده سازی سطوح فلزی – روشهای رنگ آميزی – سيد محمود کيثريها – حسين ذبيحی – ناشر: سيد محمود کيثريها – حسين ذبيحی - 1365

8. ابزار شناسايی ساختار مواد – يوسف خرازی – امير شيخ غفور – مرکز انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران – 1380

9. استخراج فلزات ( پيرو ، هيدرو و الکترو متالورژی ) – رضا قاسم زاده – مرکز انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران – 1377

10. اصول تئوری و عملی آندايزينگ آلومينيوم – محمدتقی صالحی – حسين بيدختی – مرکز انتشارات دانشگاه علم و صنعت ايران – 1380
11. اصول خوردگی و حفاظت فلزات – جمشيد مفيدی – انتشارات دانشگاه تهران – 1377

12. اصول ريخته گری متالورژی – تکنولوژی – جلال حجازی – انتشارات دانشگاه علم و صنعت – 1375

13. اصول شکل دهی فلزاتاiS.Kumar – عليرضا فلاحی – فتح الله حسينعلی ثانی – انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امير کبير - 1378

14. اصول طراحی سيستمهای راهگاهی و تغذيه گذاری چدنها – رحمان خسروی – انتشارات جامعه ريخته گران ايران – 1368

15. اصول طراحی قالبهای پلاستيک و باکليت – ال. سورس – مصطفی نجومی – ناشر : قائم – 1373

16. اصول طراحی مدلها و قالبهای ريخته گری – مراد سليمی – ناشر : مؤلف - 1370

17. اصول طراحی مدل و قالب قطعات ريخته گری – محمدحسن جولازاده – انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان – 1372

18. اصول علم مواد( خواص و مهندسی مواد) – حسين تويسرکانی – انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان – 1370

19. اصول متالورژی مکانيکی – و.ج.مک گريگور تگارت – علی حائريان اردکانی – انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد – 1370

20. اصول مهندسی نورد – محمد حسن مشکسار – انتشارات دانشگاه شيراز – 1381

با سلام
بسیار ممنون از کتاب هایی که برای دانلود گذاشتید من به شدت دنبال کتاب اصول متالوژی مکانیکی مواد هستم که متاسفانه در شهرما رشت پیدا نکردم توی لینک های بالا بوده اما اجازه دانلود نمی ده به خاطر پایان یافتن زمانش امکانش هست اگر فایل این کتاب را دارید برای من بفرستید خیلی ممنون می شم
جمشیدی
من ایمیل خودم رو هم براتون می ذارم h_jamshidi59@yahoo.com

metal1991

عضو جدید
لینک دانلود جزوه یا کتاب برای درس کریستالوگرافی میخوام
لطفا خیلی مهمه. میشه یکی کمکم کنه ممنون میشم

SirMasoud

عضو جدید
ببخشید میشه لینک دانلود برای دو کتاب زیر را بگذارید :

1- Heat Treater's Guide: Practices and Procedures for Irons and Steels, 2nd Edition

2-Heat Treater's Guide: Practices and Procedures for Nonferrous Alloys

pejiboy

عضو جدید
salam
agha bebakhshid mishe link mostaghim bedid.4shared va rapid share ke eftezahan.
age to media fire ham bezarid mamnon mishim.

mary_mohammadi

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
در صورت امکان لینک کتاب علم مواد دکتر تویسرکانی رو برای من می گذارید؟ یا اگه امکانش هست اونو برام ایمیل می کنید؟ (mary_mohammadi@yahoo.com)
ممنون از لطف شما

hamedraper

عضو جدید
سلام. لینک دانلود این کتابای فارسی رو دارید؟ ممنون میشم برام میلش کنید.

mamad1986

عضو جدید
سلام
همه کتاب های صفحه اول و دوم رو هر کاری کرد م نتونستم دانلود کنم
آقافرهنگ اگه میشه درستش کنین;)
من به این کتابها خیلی نیاز دارم:redface:

m.akbari89

عضو جدید
سلام
كتاب عمليات حرارتي و مهندسي سطح (گلعذار) هست؟
دمتون گرم پيدا كنيد واسم
pdf

fered_sch

عضو جدید
لینک دانلود

لینک دانلود

سلام دوست مهندس گلم.:gol:
دمت گرم.;)
من به کتاب های زیر نیاز دارم و ممنونت میشم که لینکاش رو بهم بدی:cry:.

1-آزمایشگاه متالوگرافی-افسانه ربيعی
2-اصول ریخته گری متالورژی-تاکنولوژی-جلال حجازی – انتشارات دانشگاه علم و صنعت
3-اصول طراحی مدل ها و قالبهای ریحته گری- هر دو تاش رو می خوام:redface:
4-آشنایی با متالورژی فزیکی- س.ه.اونر.

ممنون میشم ازت دوست عزیز:heart:

Manic3000

عضو جدید
سلام . میشه کتاب اصول مهندسی و علم مواد فارسی رو بذارین؟ یکی توی صفحه های قبل بود که لینکش خراب بود. مرسی