[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

emrah931

عضو جدید
سلام

من به تمام معانی و جملاتی که واسه پسرا عنوان کردید افتخار میکنم واسه همینه که سرم بالاست البته الان تو تهران دیگه فرقی بین پسر و دختر نیست.پسرا دختر شدن و دخترا پسر!!!!!!!!!!!

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بــــــــــــه بـــــــــــــه میبینم که چندتا از دوستای خیلی خوبم پرسپولیسی هستن
عاغا پرچم بالاست

:rambo: زنده باد پرسپولیس :rambo:

:rambo:

سلام
.
.
.
.
.
درست تو هدف زدي دادا فردا بالاتر هم ميره :)

ﻧﯿﺮﻭﯼ ﻫﻮﺍﯾﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﻪ پرسپولیسی ها ﻫﺸﺪﺍﺭ ﺟﺪﯼ ﺩﺍد :|
.
.
.
ﺳﺨﻨﮕﻮﯼ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﻫﻮﺍﯾﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩ پرسپولیسی ها ﺧﯿﻠﯽ ﭘﺮﭼﻤﺸﻮﻥ ﺑﺎﻻﺱ، ﺗﻮﯼ ﺧﻄﻮﻁ ﻫﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﻫﻮﺍﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺧﻼﻝ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻪ . . .

من اهل فوتبــــــــــــــــــال نیستم
کلا بدون شــــــــــرحه!!!:sweatdrop:

آخرین ویرایش:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به غضنفر میگن اگه همسر آیندت رو پیدا کنی چیکار میکنی ؟

میگه : یه چَک میزنم تو گوشش میگم تا حالا کجا بودی؟!

تکراری بود ولی خواستم فضا عوض بشه:D

بچه هایی که حاضر هستن سریع تشکر بزنن
تشکر مساوی مشت محکم بر دهان بدخواهان تالار عمران:biggrin:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز

تیکه های فیسبوکی میای مهندس !! تحریک میکنی واس تشکر :d

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیکه های فیسبوکی میای مهندس !! تحریک میکنی واس تشکر :d

آخه حوصلم سر رفته بود:smile:
بچه هام همه هستن ولی به شدت مشغول کار هستن وقت سرخاروندنم ندارنو تحویل نمیگیرن:cry:
نمونش آرش که هستش ولی یسره داره کار میکنه
بنزینش کی تموم بشه خدا میدونه:biggrin:
خدایی خیلی پر انرژیه:gol:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دادا من تشكر زدم ها به اندازه كافي همه جام داغون شده بعده اون تصادف ديگه مشت هم يباد ديگه.... :cry::)

نمونش آرش که هستش ولی یسره داره کار میکنه
بنزینش کی تموم بشه خدا میدونه:biggrin:

:razz:..........:(...........:mad:.............:gol::gol::gol::gol:.............:d...........:biggrin:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی سوال چرا هرکی تغیر رشته میده میاد عمران

بقدری عمران رشته شاخیه که هرکی وارد دانشگاه میشه و میره رشته های دیگه تازه به اشتباهش پی میبره
بعضیا روشون نمیشه به اشتباهشون اعتراف کنن ولی بعضیام اعتراف میکنن و تغییر رشته میدن میان:D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمران رشته ایه که هم کامله ، یعنی نیاز نداره مکمل رشته دیگه ای باشه
هم رشته ایه که کلی رشته کوچیک ازش شاخه میگیرن
خوب وقتی کسی میبینه سرچشمه کجاست ، دیگه دنبال راه آب نمیگرده ، وقتی میبینه اصل کار عمرانه دیگه سراغ رشته های زیرشاخه نمیره

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستان

داستان

من دانشجوى سال دوم بودم . یک روز سر جلسه امتحان وقتى چشمم به سوال آخر افتاد ، خنده ‌ام گرفت . فکر کردم استاد حتماً قصد شوخى کردن داشته است . سوال این بود : « نام کوچک زنى که محوطه دانشکده را نظافت می ‌کند چیست ؟ »
من آن زن نظافتچى را بار ها دیده بودم . زنى بلند قد ، با مو هاى جو گندمى و حدوداً شصت ساله بود . امّا نام کوچکش را از کجا باید می ‌دانستم ؟
من برگه امتحانى را تحویل دادم و سوال آخر را بی‌ جواب گذاشتم . درست قبل از آن که از کلاس خارج شوم دانشجویى از استاد سوال کرد آیا سوال آخر هم در بارم ‌بندى نمرات محسوب می ‌شود ؟
استاد گفت : حتماً و ادامه داد : شما در حرفه خود با آدم‌ هاى بسیارى ملاقات خواهید کرد . همه آن‌ ها مهم هستند و شایسته توجه و ملاحظه شما می‌ باشند ، حتى اگر تنها کارى که می ‌کنید لبخند زدن و سلام کردن به آن ‌ها باشد .
من این درس را هیچگاه فراموش نکرده ‌ام .

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ک بساط جک گفتن شروع شد منم ی جوک بگم
یارو با زنش میره انگلیس
صبح ک از هتل میان بیرون ی نفر بهش میگه : گود مورنینگ سر
طرفم میگه : سر مورنینگ گود
زنش میگه : بهت چی گفت
طرف میگه : بهم گفت سلام علیکم منم گفتم علیکم سلام

sahel70

عضو جدید
حالا ک بساط جک گفتن شروع شد منم ی جوک بگم
یارو با زنش میره انگلیس
صبح ک از هتل میان بیرون ی نفر بهش میگه : گود مورنینگ سر
طرفم میگه : سر مورنینگ گود
زنش میگه : بهت چی گفت
طرف میگه : بهم گفت سلام علیکم منم گفتم علیکم سلام

خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی تکراری بودا:biggrin:

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس منم یه جوک میگم!:smile:
یک محقق ایرانی ثابت کرد که کلید ماشین برای خانمها فقط برای باز و بسته کردن در خودرو استفاده شده اما برای اقایون مصارف زیر را دارا میباشد.
1. خلال دندان
2. گوش پاک کن
3.وسیله در زدن
4.وسیله خاروندن سر - گردن و ... و تمام نقاط بدن
5. وسیله دفاعی
6.برای جدا کردن آدامس از ته کفش
7. برای بیرون آوردن سنگ ریزه و یا پیچ از تایر خودرو
8.جدا کردن سنگ از رو نون سنگک
9 .قاچ کردن و پوست کندن انواع میوه
10. نوشتن انواع یادگاری
و . . .
در روزهای آینده ادامه تحقیقات فاش خواهد شد.

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک محقق ایرانی ثابت کرد که کلید ماشین برای خانمها فقط برای باز و بسته کردن در خودرو استفاده شده اما برای اقایون مصارف زیر را دارا میباشد.
1. خلال دندان
2. گوش پاک کن

3.وسیله در زدن
5. وسیله دفاعی
10. نوشتن انواع یادگاری
و . . .

دقیقا:biggrin:
از قسمت قرمز شده خیلی متنفرم اما خیلی طرفدار داره:hate:

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
1. خلال دندان
2. گوش پاک کن
3.وسیله در زدن
5. وسیله دفاعی
10. نوشتن انواع یادگاری
و . . .

خلال دندون!!!!!
خودش یه هنره ها..

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. خلال دندان
2. گوش پاک کن
3.وسیله در زدن
5. وسیله دفاعی
10. نوشتن انواع یادگاری
و . . .
بقیه که هیچ ولی خدایی گوش پاکن ک هس :D شوخی نمودم

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک محقق ایرانی ثابت کرد که کلید ماشین برای خانمها فقط برای باز و بسته کردن در خودرو استفاده شده.

حالا من ميگم بچه ها خانم هاي محترم به جز اينها كه در باز و بسته ميكنن آيا براي يه كاره ديگه استفاده نميكنن؟

من كه خودم شاهد ماجرا بودم يه روز صبح تحليل داشتم رفتم دانشگاه تو حياط داشتم راه ميرفتم به طرف ساختمان

كلاس ها يه لحظه احساس كردم انگاري يه چيزي خورد تو سرم :confused: !!!!!! در جاه يه ياد دوران خدمت سربازي عقب

گرد زدم :d گفتم ببينم آخه چي خورد تو سرم پشت من يه خانم ميومد با يكي از پسرها ديگه نميدونم جريان چي بود

از دستش عصباني ميشه كليد ماشين رو به طرف اون پرت كرده بود بهش نخورده بود يه راست تشريف آورد و خورد

وسط سرم گفتم خانم يعني چي داريد چيكار ميكنيد گفت ببخشيد حالا بچه ها اينجا رو داشته باشيد گفتم خانم

ديشب كه به زور اون يه ذره كه درسو خونده بودم اونم همه از سرم پريد گفت ببخشيد آخه سنگ پيدا نكردم

مجبور شدم با كليد ماشين اونو بزنم !!:surprised:!! با خودم گفتم خدايا شكرت اون لحظه هيچ سنگي به چشمش

نخوره و إلا ...................:)

البته دوستان گلم اين بيشتر يه خاطره بود از دوران دانشجويي يادش بخير .....:gol:

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا:biggrin:
از قسمت قرمز شده خیلی متنفرم اما خیلی طرفدار داره:hate:

خلال دندون!!!!!
خودش یه هنره ها..

بقیه که هیچ ولی خدایی گوش پاکن ک هس :D شوخی نمودم

حالا من ميگم بچه ها خانم هاي محترم به جز اينها كه در باز و بسته ميكنن آيا براي يه كاره ديگه استفاده نميكنن؟

من كه خودم شاهد ماجرا بودم يه روز صبح تحليل داشتم رفتم دانشگاه تو حياط داشتم راه ميرفتم به طرف ساختمان

كلاس ها يه لحظه احساس كردم انگاري يه چيزي خورد تو سرم :confused: !!!!!! در جاه يه ياد دوران خدمت سربازي عقب

گرد زدم :d گفتم ببينم آخه چي خورد تو سرم پشت من يه خانم ميومد با يكي از پسرها ديگه نميدونم جريان چي بود

از دستش عصباني ميشه كليد ماشين رو به طرف اون پرت كرده بود بهش نخورده بود يه راست تشريف آورد و خورد

وسط سرم گفتم خانم يعني چي داريد چيكار ميكنيد گفت ببخشيد حالا بچه ها اينجا رو داشته باشيد گفتم خانم

ديشب كه به زور اون يه ذره كه درسو خونده بودم اونم همه از سرم پريد گفت ببخشيد آخه سنگ پيدا نكردم

مجبور شدم با كليد ماشين اونو بزنم !!:surprised:!! با خودم گفتم خدايا شكرت اون لحظه هيچ سنگي به چشمش

نخوره و إلا ...................:)

البته دوستان گلم اين بيشتر يه خاطره بود از دوران دانشجويي يادش بخير .....:gol:

کامنت بچه ها رو خوندم یاد این ترول افتادم!!!
البته اگر حدفش نکن;)

یعنی تفاوت تا این حد؟:eek:

احسان املی

عضو جدید
سلام دوستان امروز تو کارگاه بودم یه راننده دیگه امده بود برای چرثقیل اما کارفرما بهش اجازه نداد که برونه خودش هم پایه یک هم داشت ها خلاصاه اجازه نداد سوالم اینجاست آیا برای کار با جرثقیل مگه از گواهینامه پایه یک استفاده نمیکنند؟

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان امروز تو کارگاه بودم یه راننده دیگه امده بود برای چرثقیل اما کارفرما بهش اجازه نداد که برونه خودش هم پایه یک هم داشت ها خلاصاه اجازه نداد سوالم اینجاست آیا برای کار با جرثقیل مگه از گواهینامه پایه یک استفاده نمیکنند؟

سلام مهندس جرثقيل با همه ماشين آلات كارگاهي خيلي فرق ميكنه به لودر و تراكتور نگاه نكن كه همه

ميرونن البته خودم هم روندم كم مونده بود برم تو ساختمون:d بازرس هاي اداره كار در اين مورد خيلي

حساس هستند در کارگاه ها فقط فقط رانندگان مجاز جرثقیل كه گواهینامه ویژه رو داشته باشن ميتونن برونن

البته تعمیرکاران اين جرثقیل هم ميتونن برونن.دقت كن به جز اينها هركسي بدون گواهينامه ويژه بره و با

جرثقيل كار بكنه اگه بازرس هم بفهمه بد جوري كارفرمارو اذيت ميكنه

دوستان تو کارگاهی که من دارم کار میکنم خیلی پیمانکار زیاد داره من نمیدونم مسئولیت ایمنی کارگاه با وجود این همه پیمانکار به دوش چه کسی هستش؟

در اين مورد هم بگم مهندس هر موقع کارفرما و یا پیمانکاراصلی با همديگه موافقت كنن كه اجرای قسمت

های مختلف عملیات رو به پیمانکار یا پیمانکاران دیگه تحويل بدن هر پیمانکار جزء در محدوده كاره خودش خود

اون مسئول همه مقررات نظم هستش نه هيچ كس ديگه و اينجا فقط کارفرما یا پیمانکار اصلی مسئول نظارت

هماهنگی بین همه اونها هستند