وقتی رومانتیک ترین شوهر دنیا همسرش را شوکه می کند!

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
به گزارش پرداد به نقل از مگ فور: این مرد 6 ماه در رودخانه های سرد و یخ بسته به دنبال طلا بود تا بتواند حلقه دلخواهش را به نامزدش برای روز ازدواج هدیه دهد.

او برای اثبات عشقش و برای تهیه کردن حلقه ازدواجش 6 ماه در کوهستانهای سرد شمال امریکا اقامت کرد و به جمع آوری طلا پرداخت.

"جان گرین" وود 46 ساله هزاران قطعه ریز طلا را جمع آوری کرد و با تهیه تعدادی جواهر حلقه ازدواجش را تهیه کرد.
نامزد وی "موراگ شیرارر" 40 ساله است و هنگامی که در روز کریسمس این حلقه را دید بسیار شوکه شد.

گرین وود میگوید: خیلی خوش شانس بودم که سریع این قطعات طلا را پیدا کردم. شاید جویندگان تا سالها نتوانند به این مقدار طلا دست پیدا کنند.
من تلاش زیادی کردم تا به هدفم برسم و هر روز تا تاریکی هوا در آب سرد رودخانه به جمع آوری طلا مشغول بودم.

او روزی حدود 14 تا 15 ساعت برای این کار وقت گذاشته است و طی این مدت 34 گرم طلای عیار 22 جمع کرد که ارزشی حدود 12000دلار دارد.

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه شوهر بیکاری همین 6 ماه حقوقشو جمع میکرد با هم یه سفر میرفتن افریقا مردم بدبختو میدیدن کمک میکردن بهشون.

anoeil

کاربر ممتاز
چه شوهر بیکاری همین 6 ماه حقوقشو جمع میکرد با هم یه سفر میرفتن افریقا مردم بدبختو میدیدن کمک میکردن بهشون.
این همه زحمت کشید اینم جوابش!!
البته موافقم

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موندم مردا چیکار کنن خوبه تا خانوما نق نزنن!

فهمیدم...

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم اینا امید به زندگیشون چقدر بالاست 40 سالشونه نامزدن ..من بیست سالمه هس میکنم دیگه وقت عشقو عاشقی گذشته باید به فکر کارو تلاش بود

anoeil

کاربر ممتاز
میگم اینا امید به زندگیشون چقدر بالاست 40 سالشونه نامزدن ..من بیست سالمه هس میکنم دیگه وقت عشقو عاشقی گذشته باید به فکر کارو تلاش بود
به خاطر همین جوون موندن دیگه

maryam_a

عضو جدید
خیلی جالب بود......
واقعا اون حلقه چه ارزش معنویی داره......
فک کن هر وقت به انگشتر دستش یه نگاه بندازه چه حسی تمام وجودشو میگیره....

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود......
ابجی مریم من باشم که حس حقارت و پستی بهم دست میده

maryam_a

عضو جدید
ابجی مریم من باشم که حس حقارت و پستی بهم دست میده
چرا؟؟؟
وقتی بدونی که یکی اینقد دوست داره که به خودش سختی داده تا دستای تورو زیبا کنه حس بدیه؟؟؟
البته امیدوارم لایق اون انگشتر باشه.......

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود......

زن درسته بلاست..دردسرش زياده
اما انصافا منبعه محبته....
نصفه زيبايياشو..شايد تو ظاهرش ببينيم...اما نصفه ديگشو بايد بهش محبت كنيم تا ببينيم