۲ رکعت نماز دل شکسته می خوانم در عصر ظهور به امامت مهدی فاطمه، قربه الی الله

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
۲ رکعت نماز دل شکسته می خوانم در عصر ظهور به امامت مهدی فاطمه، قربه الی الله

می بینی؟!… آینه های آدینه را مه گرفته و ما آرام آرام داریم به نیامدنت عادت می کنیم آقا… قرن هاست که بی تو، خیلی هم به ما بد نگذشته است انگار. عصر جمعه دل مان از روز کاری فردا می گیرد و خیال می کنیم دل تنگ تو هستیم. جمعه ها دارند همین طور بی تو می گذرند. تو خورشیدی اما ما غروب کرده ایم. دلتنگی غروب آدینه عاقبت می کشد ما را. خدا را شکر که ماه هست، اما از ماه هم که بپرسی، می گوید؛ بس است دیگر. ما زندگی بی ظهور تو را محکوم می کنیم. بیا و انتظار نرم ما را محاکمه کن. بیا و حکم صادر کن.
امروز آمدیم جمکران. به جای عریضه، حق است دل خرافاتی خود را درون چاه می انداختیم. تمام زندگی خود را. خود را. ما سراسر عریضه ایم. بیا و ما را بخوان و از چشم ما بخوان این بی قراری را. اشک، ترجمه عشق است در گونه صورت. با این همه گریه، نمی سوزد دلت برای ما آقا؟
آخرین بار کی از دست ما منتظرانت خون گریه کرده ای؟ گفته اند؛ اگر برای ظهور تو زمان معین کنیم، کذابیم اما افتخار می دهی ۲ دیده تر ما مکان قدم های تو باشد؟… بیا دیگر!
دروغ نگفته باشم چند جمعه ای است به دلم افتاده اصلاح کنم جمله ای را. خبر آمد خبری در راه نیست. خبری در راه نیست؛ خبر آمد از جمع این کران جور و ستم، مردی در راه است. به دلم افتاده از این هجوم خبر، سکوت جمکران به زودی می شکند. امروز خواستم در جمکران، زیر فیروزه ای ترین گنبد این آسمان آبی، این آسمون آبی، تمرین کنم روزگار با تو بودن را… ۲ رکعت نماز می خوانم در عصر ظهور به امامت مهدی فاطمه، قربه الی الله...

آخرین ویرایش:

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعه ای گمشده ای از پرپرواز کم است
یازده بار شمردیمو یکی باز کم است
این همه اب که میبینی
نه اقیانوس است
عرق شرم زمین است که سرباز کم است.......
اللهم عجل لولیک الفرج
(تاپیک قشنگیه)

آخرین ویرایش:

rahimsaei

عضو جدید
حاجی دمت گرم
اجرت با خدا

حاجی وقتی مردم به اسم شیعه ایران حرف ولی فقیه که به گفته امام زمان در نبودشان باید به ایشان رجوع کرد را قبول نمی کنند چطور انتظار باید داشت که از کلام آقا پیروی خواهند کرد

مظلوم مظلوم آقا

arezo.d

عضو جدید
عالم دو باره پرشده از رنگ انتظار
پیچیده در روان من آهنگ انتظار
در ز ندگانیم فقط این افتخارم است
با عشق تو به سینه زنم سنگ انتظار
با عشق تو تمام وجودم سرشته و
روشن شده دوباره دل تنگ انتظار
مولای من زمین و زمان نغمه می کند
با یاد تو سرود هماهنگ انتظار
مولا بیا که بغض گلوها شکسته است
حالا که زنده تر شده فر هنگ انتظار

fmosif

عضو جدید
عالي بود ،‌هم لذت بردم خيلي ، هم تشكر كردم . دستتون درد نكنه.

ولي يه سوال چرا فكر مي كنيم انتظار يعني نشستن و شعر گفتن و عكس گذاشتن؟ توي تلويزيون هم فقط عصر جمعه يادشون مي افته امام ع غايبند و دم اذان يه برنامه پخش مي كنند و توش شعر مي گند و اس ام اس شعر مي خونن!!!! آيا فلسفه ي انتظار اينه ؟ گاهي هم كه مي خوايم خيلي براي امام ع مايه بذاريم تاريخ رو مرور مي كنيم كه امام ع چند سالشون بوده به امامت رسيدند يا چند سالشون بوده كه غيبت كردند!

چرا هيچ كس هيچ جا نمياد بگه بابا پايشيد امام منتظره ، مگه نمي گيد امام رو مي خوايد! امام كه گم نشده ! ببينيد چي مي خوان ! چي باعث تعجيل ظهورشون مي شه ! نمي گم خودم خيلي توپم ،‌منم مثل بقيه ....... ولي يه فكري كنيم !

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بسیار عالی ...متشکرم به خاطر فعالیت خوب و سودمند شما ...یا علی ... والحمد لله رب العالمین ..

fatemeh-r

عضو جدید
آقاسلام,آقابیاکنارشط نگاهم قدم بزن
این روزگارخسته ماراورق بزن
درکوچه های خلوت شب,یارمهربان
برخیزوپابه پای شب زدگان بال وپربزن
آقادوچشم منتظرانت سپیدشد
کافی است انتظار,بیاشب ماراورق بزن:gol:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار عالی ...متشکرم به خاطر فعالیت خوب و سودمند شما ...یا علی ... والحمد لله رب العالمین ..
قرررربون داش . . .

انتظار آمادگی است نه وادادگی
دکتر علی شریعتی
مرسی

آقاسلام,آقابیاکنارشط نگاهم قدم بزن
این روزگارخسته ماراورق بزن
درکوچه های خلوت شب,یارمهربان
برخیزوپابه پای شب زدگان بال وپربزن
آقادوچشم منتظرانت سپیدشد
کافی است انتظار,بیاشب ماراورق بزن:gol:
بسیار زیبا بود!
قربون دستت