دختر چاقی که با رژیم به یک مانکن زیبا تبدیل شد...

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دختر ۲۵ ساله انگلیسی توانست در مدت تنها ۶ ماه ۹۲ کیلو از وزنش را کاهش دهد. هریت جنکیس که اهل جنوب همپتون است ۱۷۰ سانتی متر قد و حدود ۱۶۵ پوند وزن داشت…

این زن انگلیسی می گوید: آرزو داشتم معلم شوم ولی به دلیل اینکه همواره می ترسیدم شاگردانم مرا مسخره کنم . سرانجام وی توانست با تشویق و کمک دوستانش شروع به کاهش وزنش کند . این دختر توانست با ورزش و رژیم های غذایی متخصصین توانست ۹۲ کیلوگرم در ۶ ماه از وزن خود بکاهد.

حالا هریت توانسته به عنوان یک معلم در چندین مدرسه تدریس کند و این امر را مدیون دوستان و مهمتر از همه اراده ی خود می داند. هریت توانسته با این کاهش وزن رکورد خود را در گینس ثبت کند.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا حالا من دارم خودکشی میکنم مثل هیکل الانش بشم.... چاق بشم... نمیشه.... همه حسرت هیکلمو میخورن اما من اصلا دوستش ندارم نپل دوست دارم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نه دیگه دقیقا مهمه....باید ادامه بده
بابا اون دیگه جزء استخون بندیشه ! گیر نده ! :D
بیا حالا من دارم خودکشی میکنم مثل هیکل الانش بشم.... چاق بشم... نمیشه.... همه حسرت هیکلمو میخورن اما من اصلا دوستش ندارم نپل دوست دارم
آره تپل بودن اصلا خوب نیست ! من دوست ندارم ! :razz:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه! منم دوست ندارم
همین جوری بمون

ای بابا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تپل که نازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لباس باحال تو تن ادم وایمیسته... حالا نه خیلی تپل

من الان قدم 1:60 وزنم 52.... کم نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

syronz

عضو جدید
ای بابا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تپل که نازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لباس باحال تو تن ادم وایمیسته... حالا نه خیلی تپل

نه ! وزنت خیلی هم خوبه . نرمال نرمال
حرف منو قبول نداری برو به سایت های اینکاره سر بزن
http://fooddirectory.8m.com/weight.htm

sara_naz

عضو جدید
آفرین به این دختر خوب ولی واقعا چرا همه دوست دارن لاغر شن?

sara_naz

عضو جدید

ببین باشه اصلا تو خوبی نیومدیم خواستگاریت که خودتو معرفی میکنیم داریم راجع به تاپیک حرف میزنیم تو هم به نظر م چاقی یه کماااا برو رژیم عزیزم :)

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز

زشته خواهرم با اون آواتارت از قد و وزنت بگی .:w16:..بهتره به مشاور تغذیه مراجعه کنی...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از موقعی که از خدمت برگشتم یکم دارم شکم میزنم.

چه ورزشی واسه اب کردن شکم خوبه؟

متخصصین گرامی راهنمایی کنین

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز

فقط همین؟
ورزش دیگه چی؟
رژیم خاصی نمی خواد

چاق نیستماااااااااااااااا فقط یکم یکم دارم شکم میارم
اه همین شکم هیکلو بد میکنه دیگه....به غذا زیاد ربط نداره...فعالیتت باید بیشترباشه.. بعدغذاخوردن نشین یه کم پیاده روی کنید.....